Zwolnic Manciniego???

To co każdy kibic lubi...
Zablokowany
zydek_fci
Posty: 22
Rejestracja: 8 lut 2006, 17:06
Lokalizacja: Wąsosz/Bydgoszcz

Zwolnic Manciniego???

Post autor: zydek_fci »

Nie oglądałem niestety meczu z Villarealem , ale znam niekorzystny dla nas wynik. Od niedawna sie zastanawiałem nad przyszłoscia Manciniego w naszym klubie. Mysle, ze odpadniecie z LM z Villarealem powinno byc dla Morattiego znakiem do działania i powinien zwolnic trenera. Puchar Wloch nie wystarczy aby pracowac w interze. Moim zdaniem brak mu troche warsztatu taktycznego i nie potrafi robic zmian a takze motywowac..
Inter potrzebuje zmian..
Co myslicie???
Zostaje czy nie?
Obrazek
FuLa
Posty: 43
Rejestracja: 7 lut 2006, 17:56
Lokalizacja: z daleka:-)

Zwolnic Manciniego???

Post autor: FuLa »

ja juz dawno byłem za zwolnieniem Manciniego a ten mecz tylko uswiadomił mnie w tym przekonaniu.Oprócz trenera trzeba by zrobić rewolucje w składzie bo co tu dużo gadać mamy w składzie wielu przecietniaków,kopletnych nieporozumień,a najwieksza gwiazda alewa klub lub nie radzi sobie z presją.Wypadało by żeby Inter wkońcu stał się drużyną z europejczykami!!!! w składzie a nie reprezentacją Ameryki Południowej.Licze na wielkie zmiany po sezonie ale czy MOratti zrobi coś w tym kierunku???? :|
.:eLkinS:.

Zwolnic Manciniego???

Post autor: .:eLkinS:. »

Jestem za zwolniniem Manciniego.Ciagle sie jemu daje czas, ze niby sie do druzyny musi wpasowac i cos z niej wyciagnac. NO ale jak on cos moze wyciagnac z druzyny sprowadzajac za soba drewno z Lazio. A dzisijsza zmiana Figo za Mihajlovica to byla jego kropka nad i. Powinien zostac bez apelacyjnie zwolniony i zabrac ze soba ten burdel co sprowadzil. MIal zbudowac inter ale nie na rzymskich fundamentach....Zegnam pana, panie Mancini....FORZA INTER
Felipe
Posty: 78
Rejestracja: 3 kwie 2005, 22:52
Lokalizacja: Pasłęk
Kontakt:

Zwolnic Manciniego???

Post autor: Felipe »

Hm... Jak dla mnie to Manicni może odejść i może nawet zostać. Ale ostatnio pisali w necie gdzieś, że Mancio ma objąć posadę trenera Newcastle od przyszłego sezonu.
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Zwolnic Manciniego???

Post autor: Andy »

adriano100 pisze:moze pokaze na co go stac w nastepnym sezonie
Wiesz co - może to on już miał tą szanse i jej nie wykorzystał :!: Mógł sprowadzić kogo chciał, ale wybrał oczywiście swoich pupili z Lazio :evil: , najlepiej będzie jeżeli sam się poda do dymisji i nie będzie nam robił wstydu :!: Od 17 a nawet już 18 lat czekamy na jakiś konkretny cel, konkretne trofeum (LM bądź Scudetto) i co :?: Po raz kolejny mamy sobie wmówić - "może za rok będzie lepiej ??" nie dzięQję - MANCINI OUT :mlotek:
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
pluto11
Posty: 66
Rejestracja: 16 wrz 2005, 18:30
Lokalizacja: Kołobrzeg

Zwolnic Manciniego???

Post autor: pluto11 »

Mancini won to nie jest trener dla tak wielkiego klubu jak Inter majac takie fundusze sprowadza cieniasow z Lazio kazdy inny trener z takimi pieniedzmi zrobil by z Interu klub na miare LM a nie tylko Puchar Włoch co to ma byc tek klub ma za duze aspiracje i za duza historie zeby go trenowal taki ktos jak Mancini. Tu potrzebny jest Guss Hidink (sorry ale nie wiem jak to sie pisze) on przy tak malych funduszach jakimi dysponuje w PSV potrafil zrobic klub na poziomie ktory potrafi grac na rownym poziomie z Milanem, to mozemy tylko sobie pomyslec co by potrafil zrobic w Interze z takimi funduszami jakimi dysponyje Moratti. To samo tyczy sie Arsena Wengera ktory potrafi prowadzic klub szukac mlodych dobrych zawodnikow i wprowadzac ich do klubu .
I to sa moje typy na nowego trenera
Arsen Wenger
Guss Hidink
FuLa
Posty: 43
Rejestracja: 7 lut 2006, 17:56
Lokalizacja: z daleka:-)

Zwolnic Manciniego???

Post autor: FuLa »

wieszamy psy tylko na mancinim ale też powinniśmy narzekać na piłkarzy.mancini popełnił wiele błędów al zawodnicy tez nic nie pokazali za Wyjatkiem Figo i cambiasso którzy chyba mieli najrówniejszą forme.Tak miedzy bogiem a prawdą to cały sezon gramy bez ataku Adriano jest chyba myślami w Madrycie albo nie wytrzymał psychicznie,od Martinsa chyba za dużo sie wymaga owszem on jest dobrym zawodnikiem ale tylko dobwym a nie bardzo dobrym,Recoba prawie cały czas leczy kontuzje,a cruz lepiej sie sprawdza w roli jokera.Pozostałe formacje nie graz wiele lepiej.Ja czekam na wielka rewolucje w składzie bo obecni zawodnicy juz nic nie zdziałają.Mam nadzieje że zostaną sprowadzeni nowi piłkarze którzy wniosą coś nowego do drużyny
pluto11
Posty: 66
Rejestracja: 16 wrz 2005, 18:30
Lokalizacja: Kołobrzeg

Zwolnic Manciniego???

Post autor: pluto11 »

Tu potrzeba 2 radykalnych zmian
Nowy trener: Guus Hidink albo Arsen Wenger
I nowa polityka transferowa
Wiecej zawodnikow z Europy przeciez jest tylu swietnych Francuzow, Hiszpanow, Włochw, Holendrow, Anglikow.
Nie trzeba sie bac wydawania duzej kasy bo przeciez dzieki temy bedziemy mieli zawodnikow najwyzszej klasy Światowej no i trzeba umiec i sprowadzac mlode talenty np. Aguero czy Tevez bardzo bym ich chcial choc nie sa z Europy ale nie sadze ze z nasza polityka transferowa uda sie ich sciagnac.
Np. Wenger wyszukal Fabregasa i Eboue mlodzi a co pokazuja rozwalaja wielki Reala i Juve. Potrzeba nowego trenaera ktury zrobi wreszcie porzadek a nie nakupuje kolegow ktorzy nic nie graja
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Zwolnic Manciniego???

Post autor: mati »

Panowie, czy naprawdę wierzycie, że to coś da... :| kiedy przyszedł Mancini powiedziałem, teraz albo już nigdy szybko sie okazało, że już nigdy :/ Osobiście wiedziałem że nie wygramy LM, nie spodziewałem się tylko takiego blamażu. JUż od mniej więcej sezonu przyjmuję podobną postawę jak MiRas (temat Inter - Villareal Dwumecz) i naprawdę bez względu na to co sie stanie, jest mi wszystko obojętne, liczę tylko na to, że choć raz w sezonie wygramy z Milanem czy Juventusem, niczego więcej nie wymagam od piłkarzy i trenera, w tym sezonie już dołożyliśmy milanowi, więc wore z prezentami jest pusty. Pewnie po sezonie Mancini odejdzie, ale tak naprawdę to wątpie czy on ma jakikolwiek wpływ na zespół. Zawsze tak jest ze się każdy chwali nawzajem. Póki zespół promóje swój album, mówi że producent, wytwórnia, kumple i w ogóle wszystko było naklepsze do taj pory. Po kilku latach kiedy wydaje nową płytę mówi co tak naprawdę się działo przy poprzedniej. Inter Mediolan jest dla mnie opętany analogicznym mechanizmem, ten cały szum medialny, wymagania, presja itp. trener tutaj według mnie ma mały wspływ na wszystko. Wenger jak by przyszedł sezon by się nie utrzymał, on nigdy nie kupował gwiazd i nigdy tego nie będzie robił on buduje zespół "od zera" a to trwa kilka lat, nawet 4-5 myślicie, że wytrzymalibyście tyle? przyjdzie jakiś hiszpan czy angol i nasprowadza swoich którzy we Włoszech sie napewno nie sprawdzą, zostaną tylko długi na kilkanaście lat i kłopot co później zrobic z tymi pilkarzami (patrz Valencia i Rainieri)
Jimi
Posty: 93
Rejestracja: 24 lut 2006, 17:19
Lokalizacja: Łódź

Zwolnic Manciniego???

Post autor: Jimi »

ja chce Hiddinka, Houliera, Wengera, byle nie Manciniego, czemu nie wystawił Solariego, czemu wstawił Mihajlovicia?? i czemu nie awansowaliśmy... mówili że bedą grali o wygraną, że nie bedą kalkulować, to się przekalkulowali jestem zły nadal kocham ten klub ale chce Riquelme pokazał że jest jednym z najlepszych playmakerów... Forza Inter :twisted:
Obrazek
Sir Matys
Posty: 2
Rejestracja: 25 paź 2005, 16:55

zwolnic manciniego

Post autor: Sir Matys »

to prawda ze mancini doprowadzil teraz inter do znakomitej formy i ze w tamty sezonie byli prawie nie do pokaonania ale dla mnie to zalalo co zdobyl mancini czyli puchar włoch bo na tak znakomita druzyne jaka on posiada to powinna byc przy najmniej walka o tytul mistrza wloch do konca a nie tak jak teraz i rok temu wszystko jest rostrzygniete . mancini powinien odejsc a na jego miejsce powinien wejsc ktos kto jest malo medialny a zna smak zwyciestwa . nie mam nikogo konkretnego na mysli ale wlodarze interu zapene sie nad tym zastanawiaja bo poraszka z villarealem to juz przesada a moglo byc tak pieknie a nawet final z barca lub z kims innym. szczeze to zal mi dupe sciska ze inter nic waznego nie zdobedzie w europie bo jak znowu zdobeda puchar wloch to tylko tak dla pocieszenia
Lolek
Posty: 428
Rejestracja: 15 maja 2005, 15:35
Lokalizacja: Trzebinia

Zwolnic Manciniego???

Post autor: Lolek »

Nawet nie wiem na co zaglosowac w sondzie, bo mam burze w mozgu ;(
Jednak mysle ze trzbea bylo znacznie wzmocnic zespol. Nie oszukujmy sie bo to co pokazuje Martins i Adri jest katastrofa. Adriano nie ma tej formy jak mial dawniej, a Martins jak by w ogole nie moze osciagnac szczytu formy, tylko caly czas jest na tym samym srednim poziomie.
Bradzo ich lubie ale w takich sytuacji nie moze byc litosci. Wyjscia sa dwa.
Nie wiem czy Mancini cos zle wplywa na nich czy co, zly rezim treningowy wprowadza. Pocvzekamy zobaczymy. Powiem jeszcze jedno. Jezeli chcemy cos osiagnac w przyszlym sezonie, nalezy zakupic klasowych graczy
zydek_fci
Posty: 22
Rejestracja: 8 lut 2006, 17:06
Lokalizacja: Wąsosz/Bydgoszcz

Zwolnic Manciniego???

Post autor: zydek_fci »

Miejmy nadzieje ze od przyszłego sezonu przyjdzie dobry trener.
Pokroju wlasnie Hiddinka i Wengera. Pamietamy juz dziwne przypały morattiego jak chocby lucescu czy tardelli,czy cuper,chociaz za jego posady bylismy najblizej scudetto... Najlepiej jakby przyszedł Hiddink. Chlopak jest dobry, potrafi zrobic cos zniczego. Wenger raczej zostanie w arsenalu, wkoncu teraz z barca sa faworytami do zdobycia LM. Szkoda ze Le guen poszedł do rangers tez by sie nadał
Obrazek
Lokizeiro
Posty: 14
Rejestracja: 2 kwie 2006, 18:38
Lokalizacja: Madrid, Santiago Bernabeu

Zwolnic Manciniego???

Post autor: Lokizeiro »

zydek_fci pisze:Miejmy nadzieje ze od przyszłego sezonu przyjdzie dobry trener.
Pokroju wlasnie Hiddinka i Wengera. Pamietamy juz dziwne przypały morattiego jak chocby lucescu czy tardelli,czy cuper,chociaz za jego posady bylismy najblizej scudetto... Najlepiej jakby przyszedł Hiddink. Chlopak jest dobry, potrafi zrobic cos zniczego. Wenger raczej zostanie w arsenalu, wkoncu teraz z barca sa faworytami do zdobycia LM. Szkoda ze Le guen poszedł do rangers tez by sie nadał
O nie moj drogi Guus Hiddink idzie do nas :mrgreen: ale nie wykluczone jest przejscie Capello (sam w to nie wierze) wiec nie wiadomo ... Ja chcialbym u was Wengera a w realu Del Bosque :wink:
Obrazek
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Zwolnic Manciniego???

Post autor: EL_CHINO »

Ja bym go chętnie zostawił, ale widzę, że nadal ma manię ściągania zawodników z Lazio nic nie wnoszących do składu Interu, wygląda na to, że ściąga ich tylko po to, aby dostawali sowitą pensję, bo jak wiemy Lazio ma problemy finansowe. :]
Lolek
Posty: 428
Rejestracja: 15 maja 2005, 15:35
Lokalizacja: Trzebinia

Zwolnic Manciniego???

Post autor: Lolek »

Lokizeiro:A ty nie nabijaj sobie tak tych postow.

Wracajac do zmiany trenera, popieram zdanie "Sir Matisa". Jezli mialby przyjsc zmiennik Mancini'ego to wybralbym na miejscu Zarzadu jakiegos "cichego" trenera typu Prandelli czy Del Neri.
pluto11
Posty: 66
Rejestracja: 16 wrz 2005, 18:30
Lokalizacja: Kołobrzeg

Zwolnic Manciniego???

Post autor: pluto11 »

Niech Moratti przejrzy na oczy i zobaczy ze piłkarze Lazio i Realu nic dla nas nie wygraja. Trzeba nam Hiddinka bo bez duzych finansow potrafi duzo zrobis z zespolu, a przy tych finansach jakie ma Inter to zrobil by najlepsza druzyne w europie i na świecie.
Kalisz
Posty: 323
Rejestracja: 14 kwie 2004, 20:09
Lokalizacja: Gdynia

Zwolnic Manciniego???

Post autor: Kalisz »

Odpowiadając na pytanie w temacie... I TO JAK NAJSZYBCIEJ :!: :!: :!:
Dosyć mam już tego trenera który nie potrafi złożyć odpowiedniego skladu z takich dobry zawodników..W Interze źle się dzieje,który to już raz??? Ciekawe jak tan morale naszej drużyny :wink:
Wole dymać Ryśka z klanu,niż kibicem być Milanu ;]
Bartosh
Posty: 52
Rejestracja: 14 cze 2005, 08:44
Lokalizacja: World Withaut Rules
Kontakt:

Zwolnic Manciniego???

Post autor: Bartosh »

pluto11 pisze: Trzeba nam Hiddinka bo bez duzych finansow potrafi duzo zrobis z zespolu, a przy tych finansach jakie ma Inter to zrobil by najlepsza druzyne w europie i na świecie.
O taaaaaaaak......
Jestem pod wielkim wrażeniem osiągnięć Hiddinka i jego najbardziej chciałbym widzieć jako trenera Interu.......
Obrazek
Lokizeiro
Posty: 14
Rejestracja: 2 kwie 2006, 18:38
Lokalizacja: Madrid, Santiago Bernabeu

Zwolnic Manciniego???

Post autor: Lokizeiro »

Lolek pisze:Lokizeiro:A ty nie nabijaj sobie tak tych postow.

Wracajac do zmiany trenera, popieram zdanie "Sir Matisa". Jezli mialby przyjsc zmiennik Mancini'ego to wybralbym na miejscu Zarzadu jakiegos "cichego" trenera typu Prandelli czy Del Neri.
O CO CI CHODZI ??!! WYRAZILEM SWOJE ZDANIE I NIE NAZWAL BYM TEGO NABIJANIEM - JAKIS DZIWNY JESTES :roll: jakbym byl kibicem interu nie gadalbys tak
Obrazek
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Zwolnic Manciniego???

Post autor: MiRas. »

Mancini ma zerowe pojęcie o taktyce, taka jest prawda... od dwóch lat nie widziałem żadnego błyskotliwego zagrania taktycznego Manciniego... pomijając już tą jego Lazialowską kolonię i zmianę Mihajlovicia za Figo (będe o tym opowiadał wnukom chyba... bo tego nie przeboleje jak można być takim tępym... było multum mołziwości... ale ofc szanowny manicni wybrał najgorszą z możliwych... dobrze, ze przynajmniej Julio Cesara nie wprowadził za Figo... bo skoro obrońce pomylił z pomocnikiem, to nie wiadomo co mogło mu uderzyć w cymbał...) ... MANICNI WITAMY W PIEKLE! ...
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Angelo
Posty: 102
Rejestracja: 17 paź 2005, 11:20

Zwolnic Manciniego???

Post autor: Angelo »

Choć jestem zwolennikiem Manciniego to musze przynać iż chyba czas na zmiane trenera...Dla mnie wyniki w Serie A są w miare satysfakcjonujące (tzn.zdobywamy więcej punktów niż w zeszłym sezonie), mógłbym nawet przymknąć oko na odpadnięcie z LM :wink: , ale nie w takim stylu...wczoraj to była najprawdziwsza kompromitacja zarówno zawodników jak i trenera (tutaj nie koniecznie chodzi mi o tą prawdopodobnie już niedługo "legendarną" zmiane :lol: ) :!:Czemu on w momencie gdy do końca jest jeszcze 15 minut nie ma pomysłu na gre i chce wyrównać ze "stojącej"piłki :arrow: tragedia, Milan pokazał wczoraj jak należy grać (tzn. do końca).A wracając do tematu to Mancini powinien zostać do końca sezonu, ale jego zmiennik powinien już być zaklepany (tak jak było w przypadku Zaccheronniego).A co do zmienników to napewno nie powinien być Hiddink który co prawda sprawdza się w pracy z mniejszymi klubami ale nie wiadomo jak by sobie poradził w Mediolanie (z gwiazdami :roll: ).Dla mnie "numero uno" na posade Manciniego jest Ottmar Hitzfeld, przemawia za nim praktycznie wszystko:
:arrow: 6 x Mistrz Niemiec
:arrow: 2x Liga Mistrzów
:arrow: umiejętność "radzenia sobie" z gwiazdami
:arrow: jest "wolny"
Najgorsze w tym jest jednak to iż Hitzfeld nie chce pracować we włoszech :|
Mam nadzieje iż zarząd jak już będzie zwalniał Manciniego to nie bedzie eksperymentów na ławce typu własnie Mancio czy Del Neri...
FuLa
Posty: 43
Rejestracja: 7 lut 2006, 17:56
Lokalizacja: z daleka:-)

Zwolnic Manciniego???

Post autor: FuLa »

Wenger albo Hiding byli by wspaniałymi kandydatami cóż może nasze marzenia się spełnią
jezeli nie oni to przydałby sie ktoś doświadczony kto zrobi porządek w druzynie.Szukając kandydatów do może Del Bosque chyba tak sie to pisze(były trener realu) albo Hitzwelt.


i przedewszystkim wzmocnienia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie jakieś tam talenty z których niewiadomo co wyrośnie ale zawodnicy sprawdzeni.

ciekaw jestem co sie dzieje z Adriano czy on przypadkiem nie jest już myślami w Realu lub innym klubie albo wysiadł psychicznie niewiem ale jestem pewien że w takiej formie nie jest potrzebny w Interze

piszcie co sądzicie na temat obecnej formy Adriano!!!
wisu14

----

Post autor: wisu14 »

JA TEZ JESTEM ZA HIDINKIEM(NIE WIEM JAK SIE PISZE)GDYBY MIAL DO DYSPOYZYCJI E PIENIADZE CO MA MANCINI TO BY ZROBIL Z INTERU GIGANTA PILKARSKIEGO I PRZY OKAZJI WYSZUKAL MLODYCH ZDOLNYCH PILKARZY
pluto11
Posty: 66
Rejestracja: 16 wrz 2005, 18:30
Lokalizacja: Kołobrzeg

Zwolnic Manciniego???

Post autor: pluto11 »

Najlepszym sposobem na pokazanie tego ze Mancini jest cienki było ogladanie meczy Milan- Lyon to co pokazali chlopaki z Lyon to sie nazywa pilka a nie jakies stanie i czekanie na cud. A przeciez Lyon nie ma w skladzie samych gwiadz sa zawodnicy dobry i dardzo dobrzy ale wszystko zalezy od taktyki a ich trener to potrafi gdyby nie male bledy w koncowce to byli by w polfinale ale dla mnie i tak sa lepsi niz Milan. I takiego trenera nam trzeba ktory potrafi ustawic taktyke i trenowac zawodnikow bo Mancini nie ma o tym chyba zadnego pojecia bo nie widzialen znacznych postepow w grze naszych zawodnikow grali t co umieli a maja potencjal.
Lolek
Posty: 428
Rejestracja: 15 maja 2005, 15:35
Lokalizacja: Trzebinia

Zwolnic Manciniego???

Post autor: Lolek »

Lokizeiro pisze:
Lolek pisze:Lokizeiro:A ty nie nabijaj sobie tak tych postow.

Wracajac do zmiany trenera, popieram zdanie "Sir Matisa". Jezli mialby przyjsc zmiennik Mancini'ego to wybralbym na miejscu Zarzadu jakiegos "cichego" trenera typu Prandelli czy Del Neri.
O CO CI CHODZI ??!! WYRAZILEM SWOJE ZDANIE I NIE NAZWAL BYM TEGO NABIJANIEM - JAKIS DZIWNY JESTES :roll: jakbym byl kibicem interu nie gadalbys tak
Przeciez widac na hyde park. W tematach, w ktorych nie ma juz dyskusji
stwierdzasz ze tak powiem stwierdzone fakty.
http://inter-pl.e9.pl/phpBB2/viewtopic. ... c&start=15

Moze na forach Realu tego sie nie przestrzega, ale mam tu dla ciebie interesujacy link, na ktorym zapewne nie byles. A jak byles to nie umiesz czytac ze zrozumieniem
http://inter-pl.e9.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=1436

Teraz juz mnie rozumiesz?
Przemek

Zwolnic Manciniego???

Post autor: Przemek »

To jakaś pier****** ironia! Milan za ten wieczny fart powinnien sie w piekle smażyć.A na dokładke Inter zawstydził znówswoich kibiców.Współczuje kibicom Interu z mediolanu,pewnie z domu nie wychodzą!!!Ja nie będęjuz osądął Manciniego bo to nei ma sensu jaki tak Moratti wyrzuci go.Zawsze jakies nadzieje były z trenerem ze akurat TEN ożywi w jakis sposób Inter.ALe nawet jakby trenował Inter Mourinho czy Rajkard to i tak wątpie żeby Inter cos zdobył bo chyba jakieś fatum wisi nad nimi.Oprócz w Manciniego wierzyłem w Cupera aleto tylko złudzenia.W sumie aktualny skąłd nie jest na wygrywanie mistrzostwa czy LM.Ja osobiscie pozdyłbym sie ponad połowy piłkarzy ze względu na to ze są juz a starzy i po prostu przeciętni...
Lombardinho
Posty: 123
Rejestracja: 12 sie 2005, 13:14
Lokalizacja: Polska

Zwolnic Manciniego???

Post autor: Lombardinho »

---------- 20:55 05.04.2006 ----------

Trzeba po prostu zatrudnić dobrego trenera typu Capello albo Luxemburgo. Po za tym trzeba odmłodzic skład tak jak to zrobił Arsenal

---------- 20:56 ----------

Trzeba po prostu zatrudnić dobrego trenera typu Capello albo Luxemburgo. Po za tym trzeba odmłodzic skład tak jak to zrobił Arsenal

Brakuje nam równiez szczęscia Milan i juve są przykładem druzyny które maja farta a my to nie wiem jakaś klatwa


QURWA
Amor Patriae Nostra Lex
Anonymous

Zwolnic Manciniego???

Post autor: Anonymous »

Jak najbardziej trzeba zwolnic Manciniego i w jego miesjce zatrudnic jakeigos uznanego trenera... typu Arsene Wegner... Nalezy takze caly skald odmlodzic i posprowadzac na miejsce koloni Argentynczykow mlodych graczy europejskich... postawic tez na Wlochow i jakis wychowankow... ogolnie trzeba odmlodzic caly zespol... napewno potrwa to troche... i nie bedzie z tego sukcesow za rok... ale jak jzu wytrzymalismy 16 lat bez scudetto... to wytrzymamy i 20 ale zeby byly z tego jakies profity... a nie jak do tej pory... nic nie wnoszace zmiany...
pluto11
Posty: 66
Rejestracja: 16 wrz 2005, 18:30
Lokalizacja: Kołobrzeg

Zwolnic Manciniego???

Post autor: pluto11 »

Zgadzam sie powinnismy odmlodzic sklad i nowego trenera np. Guus Hidink albo Arsen Wenger. ALe napewno rewolucje w skladzie jest tylu zawodnikow i nie koniecznie z Ameryki poludniowej np. Holendrów, Włochów, Anglikow, Niemców, Francuzów, Huiszpanów, Portugalczyków. Tavano Wloch i na dodatek skuteczny, Simao, Cristiano Ronaldo, Quaresma, Szwainsztainger(nie wiem jak to sie piszew), Vicente, Defoe, Vucinic, Berbatow, van Persie, Kyut, Maduro, Sneijder, Vaart, Xavi Alonso, Luis Garcia, Rosicki, Bonera, Grosso, Grygera, Podolski, Metcelder(nie wiem jak sie pisze), RvN, Rothen, Henry, Malouda, Diarra, Owen, Luque, Tuncay, Emre. Wiec jest w kim wybierac ale jezeli Moratti woli oszczedzac i sciagac cieniasow z Lazio i Realu no to jeszcze dugo nie zobaczymy zadnych osiagniec Interu.
Zablokowany