Zwolnic Manciniego???

To co każdy kibic lubi...
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Zwolnic Manciniego???

Post autor: Imrahil »

I nagle tylu przestalo wierzyc w Manciniego?? :lol:
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Anonymous

Zwolnic Manciniego???

Post autor: Anonymous »

Imrahil Hitokiri pisze:I nagle tylu przestalo wierzyc w Manciniego?? :lol:
Ja jestem za zamiana trenera od ponad pol roku... bo Mancini poprostu jest za slaby na ta klase rozgrywek...
Lolek
Posty: 428
Rejestracja: 15 maja 2005, 15:35
Lokalizacja: Trzebinia

Zwolnic Manciniego???

Post autor: Lolek »

W jednym komentarzu jedna osoba dala fajny pomysl. Zaluzmy ze mamy Hiddinka czy Wengera, a asystentem jest Mancini 8) Co wy na to? :smile:
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Zwolnic Manciniego???

Post autor: Imrahil »

Moncini co najwyzej moze trawnik kosic :D
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Zwolnic Manciniego???

Post autor: Ljarro »

Ciekawe jaki trener pójdzie na coś takiego. Jeszcze niedawno Mancini chciał brać sobie na kolejnego asystenta Mihajlovica, a teraz nagle sam miałby nim zostać ? :P
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Zwolnic Manciniego???

Post autor: Slepy »

moze razem wezma Lazio, niech zabiora ze soba Cesara i Fave :P
FuLa
Posty: 43
Rejestracja: 7 lut 2006, 17:56
Lokalizacja: z daleka:-)

Zwolnic Manciniego???

Post autor: FuLa »

Lolek pisze:W jednym komentarzu jedna osoba dala fajny pomysl. Zaluzmy ze mamy Hiddinka czy Wengera, a asystentem jest Mancini 8) Co wy na to? :smile:
nikt i tak na to nie pójdzie.Mancini niech spada razem ze swoimi kolezkami do Lazio i niech tam dalej tworzą swoje kółko różańcowe

pojawiają sie tu opinie że Milan ma zawsze fuksa i nic innego z ta opinią się nie zgodze
szczęściu trzeba pomagać a oni to robia i mają efekty
Moldar
Posty: 31
Rejestracja: 6 maja 2005, 17:25

Zwolnic Manciniego???

Post autor: Moldar »

Jakby nie patrzeć MAncini odniósł coś z Interem, klub zaczął grać bardzo ciekawie, ale jego dziwne decyzje doprowadzały mnie do szału. Przez niego tracimy same talenty, Pizzaro, Solari, Zanetti, nie daje im kompletnie pograć a oni przez zero ogrania też za dużo nie mogą pozakać, a w chwili obecnej wydaje mi się że Pizzaro lepszy jest od Verona. Po meczu jak zwykle typowa reakcja " Takie coś się zdarza -80- " i finito, żegnaj CL. Niech już posiedzi do końca sezonu ale potem trzeba znaleźć kogoś lepszego, no i pozbyć się paru już leciwych piłkarzy, bo umiejętności to jedna sprawa, wiek już druga i tego nikt nie oszuka że piłkarze starzeją się, a ich zdolności słabną. Ja bym odesłał Verona do domu, i starał się o Riquelme, taki zawodnik dodał by masę świerzości do gry, także świerza krew Aquero, trzeba szukać młodych głodnych zwycięstw piłkarzy, a nie staruszków.
Anton
Posty: 122
Rejestracja: 4 mar 2005, 21:46
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Zwolnic Manciniego???

Post autor: Anton »

Może i Mancini odniósł coś z Interem ale co z tego jak i tak w dalszym ciągu nikt nie liczy się z naszym klubem. Na każdym kroku słysze tylko jak kibice Juve czy Milanu śmieją się z nas. To miał być sezon przełamania, wygraliśmy Puchar Włoch i Superpuchar Włoch, miało być już tak pięknie a jednak w dalszym ciągu nic z tego, kolejny sezon uciekł a my w znowu z pustymi rękami. Nadszedł najwyższy czas by zrobić porządek w zespole - na pierwszy ogień wypada Mancini [to co zrobił z zawodnikami typu Solari, Pizzaro to poprostu kompromitacja. Jam można nie powołać na mecz zawodnika który w 2 ostatnich meczach strzela 3 bramki, a posadzić na ławce Mihajlovica, który nic nie wnosi do gry naszej drużyny. Dla mnie szok :!: ]. Kolejne niewypały to koledzy Manciniego z Lazio, o których szkoda wogóle rozmawiać :!: Podsumowując, Mancini [dla którego mam jednak odrobine szacunku] okazał sie jednym, wielkim nieporozumieniem, dlatego mówie mu stanowcze NIE :!: :!: :!:
[br]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ava by Ocelot
vahu
Posty: 164
Rejestracja: 18 mar 2005, 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Zwolnic Manciniego???

Post autor: vahu »

Jak był Zacceroni to była szansana to żeby zbudował mocny zespół. Niestety nikt począwszy od zarządu, poprzez piłkarzy, a skończywszy na kibicach nie dał mu czasu na to żeby ułożyć drużynę pod siebie. On był trenerem, który wie jak prowadzić włoską drużynę na najwyższym poziomie, Mancini dopiero tego się uczy i jak widać nie potrafi grać piłkarzami innymi niż ci których już trenował / z którymi trenował. Nie rozumiem dlaczego też zwolniono Couper'a? Jakby nie było drużyna grała mało efektownie, ale za to efektywnie, otarliśmy się o scudetto, potem dziwna zmiana na wyżej wspomnianego Zacc'a który od początku był przekreślony i to piłkarze na czele z Vieri'm dowodzili zespołem. Inter ma teraz ogromny kłopot, czy znów po 2 latach budować wszystko od początku i liczyć na cud, czy dać jeszcze szansę Mancini' emu. Może w końcu się doszlifuje i uda się coś osiągnąć. Myślę że przydałby się też jakiś dobry asystent i na pewno nie "znajomy z Lazio" który by mógł korygować 1 trenera. Ogólnie nie chcę kolejnej zmiany trenera, choć nigdy nie byłem zwolennikiem Manci'niego.
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Zwolnic Manciniego???

Post autor: Imrahil »

Ostatnia szansa przezycia Manciniego bedzie wygranie zblizajacych sie derbow.Jesli jego zespol wygra,odejdzie chociaz z honorem.
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
toldo1
Posty: 6
Rejestracja: 6 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Ładna k\Tarnowa

Zwolnic Manciniego???

Post autor: toldo1 »

Mancini powinien opuścić Inter.Sam jest już kompletnie załamany ale dobrze że całą winę za porażkę z Villareal bierze na siebie.Zawodnicy też nie są nie winni. :oops: :oops:
FuLa
Posty: 43
Rejestracja: 7 lut 2006, 17:56
Lokalizacja: z daleka:-)

Zwolnic Manciniego???

Post autor: FuLa »

toldo1 pisze:Mancini powinien opuścić Inter.Sam jest już kompletnie załamany ale dobrze że całą winę za porażkę z Villareal bierze na siebie.Zawodnicy też nie są nie winni. :oops: :oops:
mądrze powiedziane ale zapomniałeś dodać że Mancini nie ma juz pomysłu na dalsze prowadzenie drużyny

chcemu tylko głowy manciniego ale trzeba też wywalic paru zawodników :evil:
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Zwolnic Manciniego???

Post autor: RoB »

Martwi mnie trochę ten wywiad z Moratti. Że niby tylko piłkarze są winni a Mancini dał z siebie wszystko (widać niewiele może). Według mnie główny przegranym tego sezonu jest właśnie Mancini. Piłkarze zagrali słabo, dużo poniżej swoich możliwości ale to Mancini ich widzi na treningach i on najlepiej powinien wiedzieć kto jest w jakiej formie. Niestety on woli stawiać na swoich faworytów nawet jak ich forma jest bardzo daleka od optymalnej. Człowiek ten nie potrafi przyznać się do błędu. Bo tak na pewno można byłoby nazwać fakt wystawienia Solariego czy Pizarro.

Jak to zostało już powiedziane – „projekt Mancii legł” w gruzach i nie można nowego Interu na tych gruzach budować. Wcześniej trzeba ten gruz uprzątnąć i zbudować solidne podstawy. Jestem za gruntowną rewolucją w klubie. Od działach zaczynając przez trenera a na piłkarzach kończąc.

Trzeba się pozbyć przynajmniej 1/3 zawodników obecnego składu ( Kily, Cesar, Julio Cesar, Miha, Favalli, Ze Maria, Matrix, Veron, C. Zanetti, Recoba a nawet Oba lub Adri). W ich miejsce sprowadzić grupę młodych i utalentowanych piłkarzy którzy byliby głodni gry i sukcesów. Najuważniej oczywiście aby przyszedł trener, który potrafiłby to wszystko poukładać i odstałby kredyt zaufania od Massiom.

Wiem, że po takiej rewolucji raczej ciężko byłoby zwojować w przyszłym roku Serie A czy Ligę Mistrzów ale jestem wstanie się z tym pogodzić. Najważniejsze jest to aby w ogóle był jakiś pomysł na prowadzenie klubu bo jak na razie to źle wygląda i „projekt Mancini” powinien jak najszybciej się zakończyć.

Jak już pisałem reszta tego sezonu w wykonaniu Interu mnie nie obchodzi. Czekam na zmiany.
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Zwolnic Manciniego???

Post autor: Szycha »

Dobra RoB, ale ty wykładasz na takie zmiany w składzie 8) Moratti ma sianko, ale nie wyloży z dnia na dzień 100 mln € na sklad :|
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Zwolnic Manciniego???

Post autor: RoB »

Michu pisze:Dobra RoB, ale ty wykładasz na takie zmiany w składzie 8) Moratti ma sianko, ale nie wyloży z dnia na dzień 100 mln € na sklad :|
Jakie siano ? Nie pisze o żadnych gwiazdach tylko o młodych zawodnikach tak jak zrobił Arsenal.
FuLa
Posty: 43
Rejestracja: 7 lut 2006, 17:56
Lokalizacja: z daleka:-)

Zwolnic Manciniego???

Post autor: FuLa »

RoB pisze:Jakie siano ? Nie pisze o żadnych gwiazdach tylko o młodych zawodnikach tak jak zrobił Arsenal.
Tylko że Arsenal ma Wengera a my nie.I tak w Interze pomysł by się raczej nie spradził bo juz od wielu lat jesteśmy bez wiekszych sukcesów a apetyty przed każdym sezonem są duże.na eksperymenty raczej nikt nie pójdzie bo potrzeba w wiekszości sprawdzonych graczy




czy może mi ktoś wytłumaczyc czemu tak wszyscy podniecają się Aguero :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
ja jeszcze o nim nic nie słyszałem nie widziałem go w akcji jak pewnie większość z was i nie rozumie czemu wszyscy tak go chcą w Interze
przypomne tylko że wielkie talenty zawodnicy którzy mieli byc gwiazdami światowego formatu między innymy L.Fabiano,Diego,Renato,M.Lopez,Quaresma przepadli gdzies w lepszych lub gorszych klubach i stali się przeciętniakami.Boje się że to samo może sie stać z Aguero
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Zwolnic Manciniego???

Post autor: PioFCI »

Oto moja 11 na nastepny sezon 8)

Orlandoni

Ze Maria-Burdisso-Mihajlovic-Favalli

Kily-Zanetti-Paredes-Cesar

Choutos-Cruz
Inter na zawsze !!!
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Zwolnic Manciniego???

Post autor: Nasir »

Dla mnie by bylo troche dziwne, gdyby Moratti zwolnil Manciniego. Przeciez nie mozna obwiniac tylko jego o ta porazke. przeciez to nie on biegal po boisku i nie on nie stworzyl zadnego zagrozenia pod bramka rywala. jak tak ma wygladac polityka Interu, to niedlugo zrobi sie z nas jak to mowil Figo pilkaraski cyrk jak w Realu. jaki jest sens zmieniac coacha co 1 czy 2 lata. wg mnie zaden, bo zanim nowy wprowadzi w zycie swoje metody to jush dawno stracimy znow szanse na scudetto. ja bym zostawil Manciniego, ale niech nie sprowadza jush tych drewniakow z Lazio i da wiecej pograc Solariemu.

z drugiej strony nie dziwie sie Moratiemu, bo tyle kasy co on utopil w Interze to pewnie nigdy nikt z nas na oczy nie zobaczy, ale przeciez nikt go do tego nie zmuszal. on sobie moze gadac, ze kupi Henry'egp, zatrudni Mourinho. tylko nie wiem kto by teraz chcial grac czy trenowac Interze po takiej kompromitacji. Mancio powinien zostac, chyba ze sam zrezygnuje
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Zwolnic Manciniego???

Post autor: Andy »

Nasir pisze:Mancio powinien zostac, chyba ze sam zrezygnuje
Z tego co powiedział dziennikarzom - nie ma zamiaru sam odchdzić z klubu :roll: nigdy tak nie postąpił i także tym razem nie ma zamiaru robić zupełenie tego czego nie chce.Ja już sam nie wiem co mam myśleć na temat tego coucha :| niby wygraliśmy z nim P.Włoch i SPW, ale to jest zupełnie za mało jak na taki klub, z takimi tradycjami, historią :!: Mancini dobrze wie , czego od niego oczekuje Moratti jak i sam prezydent Facchetti, zmienianie trenera co rok-dwa jak rękawiczki byłoby zupełnie głupie, ale co my mamy począć ?? Czekamy na upragnione chociażby Scudetto i co :?: Wciąż nie widać efektów - czyżby ostatni rok (3) miałby być tym na który czekają fani Nerazzurri od wielu lat :?: W sumie trochę mi szkoda piłkarzy jak i trenera, ale taka już jest ta praca 8)
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Zwolnic Manciniego???

Post autor: Nasir »

Czekamy jush 17 lat, wiec jeszcze jeden rok nie robi mi wielkiej roznicy. jush sie powoli przyzwyczailem, ze drugie miejsce to wszystko na co nas stac w lidze, a i to nie zawsze :P
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
Lolek
Posty: 428
Rejestracja: 15 maja 2005, 15:35
Lokalizacja: Trzebinia

Zwolnic Manciniego???

Post autor: Lolek »

Sadze ze jestescie trochu (co po niektorzy) za ostrzy. Wczesniej Mancini dobry trener a teraz bo mu sie nie udalo juz krytyka i wywali na zgnity pysk. Bez przesady. Moze przesadzil z transferami z Lazio, ale to nie znaczy, ze jest za slaby na Inter. Moze by tzreba bylo odswiezyc zespol?
Kupic np.: Kompany'ego, ktory mi sie marzy aby zagral w Interze.
Jednym zdaniem: Po sprzedawac polowe skladu, i polowe kupic.

Oj tych mysli mam wiele :smile: Ciekawe co bedzie...
FuLa
Posty: 43
Rejestracja: 7 lut 2006, 17:56
Lokalizacja: z daleka:-)

Zwolnic Manciniego???

Post autor: FuLa »

Nasir pisze:Dla mnie by bylo troche dziwne, gdyby Moratti zwolnil Manciniego. Przeciez nie mozna obwiniac tylko jego o ta porazke. przeciez to nie on biegal po boisku i nie on nie stworzyl zadnego zagrozenia pod bramka rywala. jak tak ma wygladac polityka Interu, to niedlugo zrobi sie z nas jak to mowil Figo pilkaraski cyrk jak w Realu. jaki jest sens zmieniac coacha co 1 czy 2 lata. wg mnie zaden, bo zanim nowy wprowadzi w zycie swoje metody to już dawno stracimy znow szanse na scudetto. ja bym zostawil Manciniego, ale niech nie sprowadza już tych drewniakow z Lazio i da wiecej pograc Solariemu.

z drugiej strony nie dziwie sie Moratiemu, bo tyle kasy co on utopil w Interze to pewnie nigdy nikt z nas na oczy nie zobaczy, ale przeciez nikt go do tego nie zmuszal. on sobie moze gadac, ze kupi Henry'egp, zatrudni Mourinho. tylko nie wiem kto by teraz chcial grac czy trenowac Interze po takiej kompromitacji. Mancio powinien zostac, chyba ze sam zrezygnuje
w twojej wypowiedzi jest dużo racji ale przynajmniej moim zdaniem Mancini i inter w tym składzie osiągnęli maximum tzn.puchar włoch,SPW,i runde pucharową LM.Od pamiętnego meczu z Lazio w którym przegralismy mistrzostwo stoimy w miejscu czyli3-4 mejsce.Niewiem co Mancini może jeszcze wnieśc do zespołu prócz kolejnych kumpli z Lazio miał swoje 2 lata zawodników których chciał ale i tak nic z tego nie wyszło.Najlepiej jak by sam zrezygnował ale to raczej tego nie zrobi.

Powtarzam to do znudzenia ale winni sa też zawodnicy :!: :!: i z nimi trzeba zrobic porządek.Najwiekszym problemem jest Adriano i jego forma(lub inny powód słabej gry) wielu się ze mna nie zgodzi ale chyba lepiej go opchnąc do realu za wielkie pieniądze i postarac sie np. o Toniego
Lolek
Posty: 428
Rejestracja: 15 maja 2005, 15:35
Lokalizacja: Trzebinia

Zwolnic Manciniego???

Post autor: Lolek »

Forma zawodnikow zalezna jest od trenerow. Jak Mancini tego nie umie zrobic i jego wspolpracownicy nalezy zrobic wielka rewolucje.
pluto11
Posty: 66
Rejestracja: 16 wrz 2005, 18:30
Lokalizacja: Kołobrzeg

Zwolnic Manciniego???

Post autor: pluto11 »

Co ty gadasz FuLa jak mozna sprzedac Adriano i kupic za niego Toniego on jest dobry ale ma swoje lata a Adriano ma dopiero 23 i to ze nie strzela bramek to nie znaczy ze trzeba go sprzedawac za duza kase bo on juz jest gwiada a stanie sie jeszcze wieksza i bedzie pokroju Henry'ego, czy Ronaldo, Szewczenko.
jarmol33
Posty: 19
Rejestracja: 18 sty 2006, 11:13

Zwolnic Manciniego???

Post autor: jarmol33 »

Mysle ze mancio moglby zostac chodz jak na trenera to za bardzo jest maczo i cwaniak. Powinien czasem przyznac sie do bledu czy umiec zalagodzic konflikt. Ogolnie nie jest zlym trenerem w tym roku zmarla mu matka i to tez moglo wplynac. Badz co badz hiddink na pewno bylby lepszy i tylko on moglby godnie zastapic mancia w przeciwnym razie niech mancini zostanie zastapic go moze tylko hiddink.
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Zwolnic Manciniego???

Post autor: Imrahil »

taka kopromitacja i wy jeszcze Manciniego chcecie??chyba 17 lat czekania na scudetto to dla niektorych napewno za malo.(albo za duzo).Ludzie,On dla mnie wygral tylko jeden naprawde znaczacy mecz...3-2 z Milanem i zamkniecie mord kibicow milanu.reszta to nawet wstyd sie pochwalic.
Podzielam zdanie RoB`a.W Interze czas na rewolucje,od kuchni zaczynajac.Moratti musi zostac i pokazac nam kibicom,ze w 100lecie istnienia klubu mozemy zapisac sie w historii.Ma na to dwa sezony.Czasu jeszcze jest sporo :twisted:
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Hubi
Posty: 85
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:56
Lokalizacja: Józefów

Zwolnic Manciniego???

Post autor: Hubi »

Proponuje dodac ankiete. w tej na fcinter brakuje jednej opcji- Zwolnic Manciniego i wymienic polowe skladu.
Takie ejst moje stanowisko w tej sprawie. Potrzebujemy w nowym sezonie nowego trenera i trzeba wymienic polowe (przynajmniej) skladu na troche mlodszych zawodnikow. I niech przestana inwestowac w dziadow, a zaczna w mlodych.
PAZZA INTER AMALA!

Obrazek
Obrazek6480695Obrazek
Obrazekadastat@op.pl
FuLa
Posty: 43
Rejestracja: 7 lut 2006, 17:56
Lokalizacja: z daleka:-)

Zwolnic Manciniego???

Post autor: FuLa »

pluto11 pisze:Co ty gadasz FuLa jak mozna sprzedac Adriano i kupic za niego Toniego on jest dobry ale ma swoje lata a Adriano ma dopiero 23 i to ze nie strzela bramek to nie znaczy ze trzeba go sprzedawac za duza kase bo on juz jest gwiada a stanie sie jeszcze wieksza i bedzie pokroju Henry'ego, czy Ronaldo, Szewczenko.
widze że przywiązałeś się do nazwisk a dla mnie się liczy przedewszystkim dobro klubu.Obecnie bierze ciężką kase za nic. Owszem lubie Adriano ale teraz nie nadaje się na ławke rezerwowych.A skoro nowy prezes realu chce mieć spektakularny transfer to napewno sypnie kasą za którą można sprowadzoć kogo innego.Zauwarz że napisałem na przykład!!!!! Toniego z moich informacji wynika że ma 29 lat więc jesscze pere lat pogra na najwyzszym poziomie.Jeżeli 29 lat to dla ciebie tak dużo to mozna powiedziec po co sprowadzac Henrego i Riquelne bo oni tez bedą za starzy.Tez bym wolał żeby Adriano został, może wróci do formy. :|
pluto11
Posty: 66
Rejestracja: 16 wrz 2005, 18:30
Lokalizacja: Kołobrzeg

Zwolnic Manciniego???

Post autor: pluto11 »

FuLa Adriano chyba nie jest taki zly jak w pierwszej polowie sezony strzelil 12 bramek pewnie ze kazdy z nas by chcial aby strzelal co mecz to po 2 albo nawet 3 bramki ale nie mozemy go osadzac po polowie sezony pierwsza mial dobrą a w drugiej sie zblokowal ale to nie znaczy ze mamy go sprzedac bo on jest mlody i perspektywiczny. I jak bysmy go sprzedali do Realu to wszyscy by tego zalowali bo mam przeczucie i bardzo tego chce jak i wszyscy ze Adriano sie odblokuje jak nie teraz to w nowym sezonie i wszyscy bedziemy sie cieszyc jego pieknymi bramkami
Zablokowany