Mirel Radoi

To co każdy kibic lubi...
ODPOWIEDZ
Corredo
Posty: 250
Rejestracja: 26 sie 2006, 13:13
Lokalizacja: Września

Odp: Mirel Radoi

Post autor: Corredo »

Dla mnie nieporozumieniem jest ściąganie obrońcy, który będzie pełnił role zmiennika po powrocie naszych stoperów. Jak już kupować za taką sumę zawodnika to takiego, który nie będzie odstawał od poziomu pozostałych. A Radoi nie należy do takich. To by była takowa zapchajdziura za nie małą ilość pieniędzy.
Paliuka
Posty: 52
Rejestracja: 12 cze 2007, 11:06

Odp: Mirel Radoi

Post autor: Paliuka »

Corredo pisze: Dla mnie nieporozumieniem jest ściąganie obrońcy, który będzie pełnił role zmiennika po powrocie naszych stoperów. Jak już kupować za taką sumę zawodnika to takiego, który nie będzie odstawał od poziomu pozostałych. A Radoi nie należy do takich. To by była takowa zapchajdziura za nie małą ilość pieniędzy.
dokładnie. albo kupmy kogos kto z powodzeniem bedzie mogł walczyc o pierszy sklad juz teraz albo kupmy gracza w wieku załózmy 23 lata który mogłny wejsc do pierwszej 11 za rok albo dwa. Materazzi juz sie wypala. Cordoba nie wiadomo jak bedzie grał. a wiec przydałby sie jakis mlody perspektywczny obronca. wydaje mi sie ze lepiej wydac na kase takiego niz za jakiegos Radoia.
Dominik
Posty: 131
Rejestracja: 7 lut 2008, 18:56
Lokalizacja: Jażyniec

Odp: Mirel Radoi

Post autor: Dominik »

Niedawno znowu powróciła sprawa tranferu Mirela Radoiego. Dla mnie on jest nam już niepotrzebny, bo jeszcze tylko Rivas leczy kontuzje ze środkowych obrońców i tak niewygra rywalizacji o podstawową 11 chyba, żeby poszedł na pomoc, ale jakoś niewyobrażam sobie go na tej pozycji.
FORZA INTER!!!
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Mirel Radoi

Post autor: Jeremy »

Teraz definitywnie upadła sprawa transferu tego piłkarza bowiem będzie występował w klubie z Arabii Saudyjskiej Al Hilal.

http://wiadomosci.onet.pl/1897763,14,1,1,,item.html
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
kcpwwa
Posty: 600
Rejestracja: 29 sie 2006, 13:22
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Mirel Radoi

Post autor: kcpwwa »

Piłkarsko nie zrealizuje sie tam wcale,jedynie finansowo. Musi byc glupcem,skoro w wieku 27 lat,majac perspektywe dalszego rozwoju i przechodzenia do lepszych klubow dokonal wlasnie wyboru,ktory notabene konczy mu kariere.
Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Mirel Radoi

Post autor: miniu86 »

W sumie to ani przez chwilę nie wierzyłem w ten transfer. Środkowych obrońców mamy wielu, bardziej przydaliby się nam jacyś konkurenci, dla Maicona i Maxwella.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
ODPOWIEDZ