Napastnik w zimowym okienku transferowym.

To co każdy kibic lubi...
ODPOWIEDZ
ferii
Posty: 436
Rejestracja: 25 sie 2006, 21:54
Lokalizacja: Rzeszów

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: ferii »

a więc chyba się doczekaliśmy :D  padło na Pazziniego co uważam za niezły transfer jak na zimowe okienko transferowe;)
ograny w lidze, skuteczny ma 27 lat co nie jest znowu tak wiele!
FORZA INTER !!!!!!!!!!!!
Tutek
Posty: 41
Rejestracja: 13 kwie 2004, 19:51
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Tutek »

Nie wiecie jak tam forma Luisa Suareza z Ajaxu Amsterdam? Nie oglądałem go w ogóle w tym sezonie, ciekawe jak się prezentuje.
Obrazek
INTER PER SEMPRE
Gunnar
Posty: 566
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Gunnar »

ferii pisze: a więc chyba się doczekaliśmy :D  padło na Pazziniego co uważam za niezły transfer jak na zimowe okienko transferowe;)
ograny w lidze, skuteczny ma 27 lat co nie jest znowu tak wiele!
ja tam czekam na oficjalne info bo już wielu zawodników było niby w Interze (Cassano, Mascherano, Sculli)
Obrazek
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Seba »

Gunnar pisze:
ferii pisze: a więc chyba się doczekaliśmy :D  padło na Pazziniego co uważam za niezły transfer jak na zimowe okienko transferowe;)
ograny w lidze, skuteczny ma 27 lat co nie jest znowu tak wiele!
ja tam czekam na oficjalne info bo już wielu zawodników było niby w Interze (Cassano, Mascherano, Sculli)
Dokładnie. Tym bardziej, iż według najnowszych informacji oba kluby są daleko od porozumienia, a nie tak jak podano wcześniej, że wszystko jest już praktycznie ustalone. Podobno duże znaczenie ma także dzisiejszy mecz pucharowy. Jeśli Sampa przejdzie dalej, to Pazzini zostaje.
Obrazek
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: MiRas. »

Dzisiaj pojawiły się już trzy wersje dotyczace Pazziniego:

1) Gdy Sampa wygra z Milanem w Coppa Italia, to Pazzini zostaje w Sampdorii
2) Branca złożył nie 16 mln € + Bimbał, lecz 6/7 mln € + Bimbał
3) Wpierw musimy sprzedać Muntara, by mieć za co kupić Pazziniego.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Bart »

Nie bardzo rozumiem, jakie znaczenie ma ten mecz pucharowy. Drużyny typu Sampdoria zawsze olewały te rozgrywki, skupiając się na lidze, jak awansowały, to raczej przypadkiem.
Kondzik
Posty: 118
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:39

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Kondzik »

Tu chodzi o kase nic wiecej :-D a z takimi ofertami jak 6mln + bimbalek to niech sobie jaj nie robia... :hold:
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Jaszczu91 »

Jedno jest pewne. Nie ma co oglądać się na Sancheza bo prawda jest taka że nie ma szans, żeby go kupić. Inter przez problemy Milito potrzebuje napastnika od zaraz. Bardziej nawet takiej dziewiątki jak Pazzini niż skrzydłowego jak Sanchez. W normalnych okolicznościach wolałbym Sancheza, ale mając na uwadze fakt, że to niemożliwe, jestem jak najbardziej za Pazzinim. Nasza polityka transferowa skierowana jest na Włochów i to mnie cieszy.
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
Waldini
Posty: 326
Rejestracja: 18 sty 2006, 19:46
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Waldini »

Jaszczu91 pisze: Nasza polityka transferowa skierowana jest na Włochów i to mnie cieszy.
A mnie tam narodowość naszych grajków mało interesuje. Najważniejsze, żeby dobrze grali. Bycie Włochem nie jest żadną zaletą ani przywilejem, a często oznacza wyższą cenę w stosunku do średnich umiejętności, podobnie jak w naszej lidze. Kopaczy wielu jest przeciętnych, a zarobki z górnej półki.
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: yoda79 »

Jaszczu91 pisze: Jedno jest pewne. Nie ma co oglądać się na Sancheza bo prawda jest taka że nie ma szans, żeby go kupić. Inter przez problemy Milito potrzebuje napastnika od zaraz. Bardziej nawet takiej dziewiątki jak Pazzini niż skrzydłowego jak Sanchez. W normalnych okolicznościach wolałbym Sancheza, ale mając na uwadze fakt, że to niemożliwe, jestem jak najbardziej za Pazzinim. Nasza polityka transferowa skierowana jest na Włochów i to mnie cieszy.
A mi się nie podoba kierowanie polityki transferowej na przepłacanych i przereklamowanych Włochów - wyniki reprezentacji Italii dowodzą,że im mniej Włochów w klasowej drużynie tym  - obecnie - lepiej.
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Orzeu »

yoda79 pisze:
Jaszczu91 pisze: Jedno jest pewne. Nie ma co oglądać się na Sancheza bo prawda jest taka że nie ma szans, żeby go kupić. Inter przez problemy Milito potrzebuje napastnika od zaraz. Bardziej nawet takiej dziewiątki jak Pazzini niż skrzydłowego jak Sanchez. W normalnych okolicznościach wolałbym Sancheza, ale mając na uwadze fakt, że to niemożliwe, jestem jak najbardziej za Pazzinim. Nasza polityka transferowa skierowana jest na Włochów i to mnie cieszy.
A mi się nie podoba kierowanie polityki transferowej na przepłacanych i przereklamowanych Włochów - wyniki reprezentacji Italii dowodzą,że im mniej Włochów w klasowej drużynie tym  - obecnie - lepiej.
Akurat patrząc na obecna sytuację Pazzini > Sanchez, choć go nnie lubię to jednak w Interze na pewno by się przydał (mowa o cenie około 15 mln + Bimbaś). Lepszy on niz 30 mln za Sancheza
Obrazek
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: dodo_IM »

Pazzini jak najbardziej tak, ale zauważcie że on nadaje się tylko do gry na szpicy tak jak Milito, więc obaj w jednym składzie grać nie będą. Patrząc na formę Milito, to Włoch może się stać naszym pierwszym snajperem, a ma ku temu predyspozycje. Sam Pazzini rolą rezerwowego nie będzie zapewne zadowolony. Z tego powodu że grzał ławę we Florencji zamienił Violę na Dorię.
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Dzonyy »

Wszyscy napastnicy wiecznie zdrowi nie będą. Jeśli Pazzini przyjdzie to będzie super transfer. Osobiście wolałbym Rossiego ale  z Pazziniego też będzie kupa pożytku :)
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
tomiko85
Posty: 298
Rejestracja: 25 maja 2010, 20:02

Re: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: tomiko85 »

Tommaso Rocchi w Interze. Czy to są jakieś żarty?:) jak myślicie warto ?
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: yoda79 »

Nie warto. Można mowic, że to pół roku, że tylko 800 tys.,ale to transfer absolutnie bez sensu.
Klinsi64

Re: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Klinsi64 »

Lazio przymierza młodego,zdolnego Icardiego jako vice Klose ;) Inter starego,podatnego na kontuzje Rocchiego jako vice Milito :)
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: miniu86 »

Transfer Rocchiego będzie jakimś chorym żartem. Kolejny nielogiczny ruch zarządu.
Sławek_Interista
Posty: 30
Rejestracja: 23 paź 2011, 13:40

Re: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Sławek_Interista »

Ja chce Lewego :D albo Damiao
Sławek_Interista
Posty: 30
Rejestracja: 23 paź 2011, 13:40

Re: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Sławek_Interista »

Ale z naszymi transferami to Rocchi lub Reis będą sukcesem :D
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Kubus »

Pojawiła się plotka odnośnie Quintero. Geniusz to to nie jest, ale w obliczu Rocchiego modlę się aby to doszło do skutku.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Czarson »

miniu86 pisze:Transfer Rocchiego będzie jakimś chorym żartem. Kolejny nielogiczny ruch zarządu.
Jest logiczny. Kupuja Rocchiego jako zmiennika Milito by Livaja mogl sie ogrywac w serie a w innym klubie. To akurat ligiczne rozwiazanie. Szkoda tylko, ze padlo na tego dziadka z Lazio. Jego przyszle zarobki to chory zart. Mial zarabiac 0,8mln € a bedzie prawdopodobnie 1,5mln € za pol sezonu. W Lazio pewnie zarabia dwukrotnie mniej niz ma zarabiac u nas. Emeryturka jak sie patrzy :)

W końcu wyjasnila sie sprawa z Wesem, chcieli obnizyc mu kontrakt by miec na pensje dla 'Rockyego' :)
Klinsi64

Re: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Klinsi64 »

ta Livaja najwięcej się ogra w Serie A ;)
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: andyvdm »

Kubuś:) pisze:Pojawiła się plotka odnośnie Quintero. Geniusz to to nie jest, ale w obliczu Rocchiego modlę się aby to doszło do skutku.
Quintero to nie napastnik, pozycja Sneijdera.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: miniu86 »

Yhy tylko co taki Rocchi może nam zaoferować? Już lepiej było dawać szanse Livaji.
berniol21
Posty: 158
Rejestracja: 11 sie 2009, 10:55

Re: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: berniol21 »

Jest logiczny. Kupuja Rocchiego jako zmiennika Milito by Livaja mogl sie ogrywac w serie a w innym klubie. To akurat ligiczne rozwiazanie. Szkoda tylko, ze padlo na tego dziadka z Lazio. Jego przyszle zarobki to chory zart. Mial zarabiac 0,8mln € a bedzie prawdopodobnie 1,5mln € za pol sezonu. W Lazio pewnie zarabia dwukrotnie mniej niz ma zarabiac u nas. Emeryturka jak sie patrzy :)
Gość jest starszy od MIilto i grał jeśli się nie mylę 'trzy' mecze, zmiennik to dużo powiedziane. Ja nazwałbym to raczej wyrzucenie pieniędzy w błoto. Zakładając ,że faktycznie był to ruch mający dać zielone światło by Livaja sie rozwijał to trzeba przyznać ,że pomysł bardzo dobry ,ale w tym przypadku bardzo nielogiczny. O wiele ciekawszym pomysłem byłoby danie szansy młodzieży z drugiej drużyny.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Czarson »

Sam ruch jest dosyc dobry teoretycznie jezeli przyszedlby ktos odpowiedni na te pol roku godzac sie na role zmiennika. Nie mowie, ze transfer Rocchiego.
marcinek91081
Posty: 128
Rejestracja: 9 mar 2008, 17:51

Re: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: marcinek91081 »

Mówię Wam Rocchi to będzie drugi Zarate!!! a wiemy jak to się skończyło
cocu77
Posty: 3
Rejestracja: 15 sty 2013, 14:53
Kontakt:

Re: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: cocu77 »

Augero ponoć ma przyjść ;)
Solidnie budowane hale magazynowe.
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Napastnik w zimowym okienku transferowym.

Post autor: Kubus »

cocu77 pisze:Augero ponoć ma przyjść ;)
:lol: :lol: :lol: :lol: Uśmiałem się hahah
ODPOWIEDZ