Calcio mercato 2010

To co każdy kibic lubi...
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: dodo_IM »

Kreatywnego pomocnika na pewno potrzeba, mnie ciekawi czy Inter latem kupi jakąś mega gwiazdę pokroju Gerrarda czy Fabregasa o których pojawiły się plotki. Nie wydaje mi się że chcieliby grać w słabej Serie A. Lepiej poszukać bardziej realnych transferów.
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Mora »

Bardziej realnym transferem wydaje mi się Hamsik,szkoda że za Słowaka Napoli żąda tak dużych pieniędzy...O Fabregasie raczej nie ma co marzyć,jeśli gdzieś odejdzie to tylko do Barcelony.Van der Vaart :?: Bardzo chętnie widziałbym go w Interze, myślę że Wesley powiedziałby parę ciepłych słów o naszym zespole,by przekonać rodaka do transferu.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Dzyl »

Gdy wejdziemy do półfinału LM to ci lepsi zawodnicy będą chętniej do nas przychodzić. A gry wygramy LM to może i nawet Fabregas przy przeszedł do nas xD
Ale myślę że np, taki VdV czy Gourcuff chętnie by do nas doszli. VdV w Realu często grzeje ławę, a u nas by grał pewnie w wyjściowym składzie, tylko że musiało by być chyba jakieś przestawienie zawodników w linii pomocy. Gourcuff na pewno wolałby iść do Interu, niż grać ciągle w Bordeaux.
Myślę że powinniśmy sprzedać Balotelliego, teraz z pewnością będzie mało grał, a jego zachowania to już chyba wszyscy mają dość, tylko problem w tym że Moratti może się nie zgodzić na sprzedaż Mario...Ale jakbyśmy go sprzedali to powinniśmy się zainteresować młodym utalentowanym Lukaku. Koleś w Anderlechcie wymiata, ma talent, tak samo jak Mario, tylko że jest normalny pod względem zachowania.
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: dodo_IM »

O Lukaku to się bije pół Europy i sprowadzenie go będzie graniczyło z cudem. Ważne jest by inwestować w młodych, bo kiedyś może braknąć kasy na transfery. Brazylijczyk Countinho ma do nas trafić, a czy przypadkiem on nie jest ofensywnie usposobionym pomocnikiem? 
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Dzyl »

Ale Coutinho to chyba dopiero za rok ma do nas dojść. No faktycznie, o Lukaku będzie się wiele dobrych klubów bić, ale myślę że np, takiego Benzeme możemy pozyskać. Był kiedyś news że Real chce nam go sprzedać po niższej cenie, więc myślę że można by go kupić w miejsce Mario.
nizzre
Posty: 2
Rejestracja: 13 kwie 2010, 16:51

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: nizzre »

No nic, Kun do ataku i będzie dobrze, jakos Pandev mi nie pasuje.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Jaszczu91 »

Ja jestem zwolennikiem sprowadzenia Angela Di Marii. Znakomity skrzydłowy. Przydał by się żeby rywalizować z Pandevem. Macedończyk gra dobrze, ale to nie to co na początku w Interze. Di Maria to taki Messi tylko że gra w słabszym klubie i jak narazie jest mniej znany. U nas by się rozwinął.
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Dzyl »

Di Maria to dobra opcja np, za Quaresme. Możemy go ewentualnie wymienić albo kupić Di Marie za kasę ze sprzedaży Ryśka. Będziemy musieli też chyba kupić jakiegoś napastnika. Mario odejdzie na 99%, więc trzeba się rozglądać za jakimś napastnikiem. Ja bym chciał aby doszedł do nas Cassano :) Jest dobry i nadał by się w miejsce Mario.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Minister »

Akurat Di Maria jest kompletnie złym pomysłem!Przecież to taka chudzinka,że go zabiją w naszej lidze.A dobrze wiemy,że portugalska to jest biedna w porównaniu do naszej co pokazał już Q.

Ale Cassano przyjąłbym z pocałowaniem ręki!
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
pawlittoo
Posty: 53
Rejestracja: 29 cze 2009, 16:58

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: pawlittoo »

Jezeli odejdzie Balo , to na miejscu dzialaczy Interu postaral bym sie o J.Pastore. Zawodnik niesamowity , sledze jego poczynania w lidze i prezentuje sie bardzo dobrze. Warunki fizyczne moze nie az tak zadawalajace ale technicznie wyszkolony wspaniale. Bardzo mi przypomina Gutiego z Realu.Przeglad pola, zagrania prostopadle , szybkosc  i do tego jego styl kiwania - sadzi dziurki az milo :P
Moze grac na skrzydle jak i na pozycji Wesa.Cena moze byc wysoka , ale jak Balotelli poleci za okolo 30 to mysle ze starczy.

Kolejnym dobrym zawodnikiem  ktory by zalatal miejsce po Mario jest Cassano. Jego chyba przedstawiac nie trzeba. Tyle ze Moratti(nie pamietam dokladnie) kiedys powiedzial ze Antek nigdy nie zagra w Interze :neutral:

Do linii pomocy dokupil bym 1 zawodnika - mi sie widzi bardzo Ture z Barcy.

W mojej opinii Munta powinien zostac. Dobry rezerwowy. Ostatnimi czasy gral tragicznie, teraz widac ze wraca do formy.

Do obrony dokupic jakiegos mlodego i zdolnego stopera.


Z Interu powinni odejsc Rysiek i wszyscy w tym momencie wypozyczeni. W miejsce Amantino i Mustanga  widzial bym Biabianiego z Parmy.

Do tego na wypozyczenia powinni isc Krhin , Stevanovic i Arna(nie pozbywal bym sie go zbyt pochopnie - wczoraj pokazal ze 'chce mu sie' i byl bliski strzelenia gola.).

Troche sie rozpisalem :cry:
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Minister »

Oczywiście o Muntarim nie zgodzę się w najmniejszym stopniu ale to chyba przez moją niechęć do tego zawodnika od zawsze.
Q-leci to jest oczywiste i reszta wypożyczonych.
A zdolny stoper jest niedaleko- Kjaer :)
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Jaszczu91 »

Minister pisze: Akurat Di Maria jest kompletnie złym pomysłem!Przecież to taka chudzinka,że go zabiją w naszej lidze.A dobrze wiemy,że portugalska to jest biedna w porównaniu do naszej co pokazał już Q.

Ale Cassano przyjąłbym z pocałowaniem ręki!
Nie możemy zakładac że każdy piłkarz z ligi portugalskiej nie poradzi sobie w lidze włoskiej. Ricardo i Di Maria to nie to samo.
Co do Cassano to muszę się zgodzić. Super by było gdyby obaj do nas trafili. Gry odejdzie Mario to zostanie nam trzech napastników a przy ustawieniu jakim gramy w kadrze potrzeba co najmniej 5 atakujących.
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: forzaragazzi »

Czyżby pierwszy nabytek?

http://www.youtube.com/watch?v=ofjWe1UoMt0

Gościu był pierwszym bramkarzem Sampy ale chyba stracił miejasce na rzecz Storariego niechcianego w Milanie.
PepeBergomi
Posty: 377
Rejestracja: 13 wrz 2006, 18:04
Kontakt:

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: PepeBergomi »

Ja bym chcial Kuna w miejsce Mario. To jest gracz robiacy roznice , przebojowy ze swietnym dryblingiem -takiego nam brakuje. Ponadto mialby kto wymuszac wolne dla Wesa :-D. Mam nadzieje na mlodego obronce - Ranocchia , Bonucci , Fatic , Otamendi o Sakho raczej nie marze. Lewy obronca wiadomo - Kolarov , Vargasa zbyt ciagnie do przodu jak dla mnie - bardziej pomocnik. Odejdzie pewnie przystojniak Muntari wiec trzeba wzmocnic pomoc - Toulalan , Veloso , Moutinho albo ktoś z włoskiej ligi. Licze także na więcej wystepów wychowanków. Moze Destro, Fossati cos juz pograja bo Krhin to raczej niższa półka. No i na zakonczenie czekam na Coutinho  :P
"When I die, fuck it I wanna go to hell
Cause I'm a piece of shit, it ain't hard to fuckin' tell"
                                                         Biggie Smalls

http://uslugiprojektowe.slupsk.pl
http://solid.slupsk.pl
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: dodo_IM »

Z tego co słyszałem, to Kun jest już przeszłością dla Interu, bo powiedział, że woli Chelsea. Wierzę jednak, że Moratti da sobie spokój z Balotellim i go sprzeda, a w jego miejsce sprowadzi innego młodego utalentowanego napastnika, ale mającego równo pod sufitem.
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
Fanatyczny
Posty: 152
Rejestracja: 23 cze 2007, 11:52
Lokalizacja: Niebieska strona Mediolanu

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Fanatyczny »

Tylko,  że Aguero ostatnio obniżył loty. Swoja gra nie wnosi wiele do zespołu, może przydałaby się zmiana otoczenia :)
"Dlaczego nie całuję koszulki Interu? Najpierw trzeba coś wygrać, by zasłużyć na uznanie tych, którzy pomagają mi w tej przygodzie." -  Eto'o.
RedKhmer
Posty: 45
Rejestracja: 28 lip 2009, 13:52

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: RedKhmer »

Co do Kuna to też czytałem, że chce do Chelsea, lecz również czytałem, że chelsea nie chce dużo wydać na transfery. Biorąc pod uwagę jak Wes odmawiał transferu to wszystko jest możliwe.
Co do transferów to sądze, że potrzeba nam chociaż jednego zawodnika klasy Wes-a, aby zespół na następną edycję LM oraz lige włoską był wzmocniony. Do ataku widziałbym właśnie Kuna, gdyż potrzeba napastnika tego typu. Podoba mi się jego waleczność oraz drybling. Jeżeli nie on to ktoś z podobnym stylem gry.
Do obrony kupić można z 1-2 młodych i utalentowanych włochów. Co do lini pomocy widziałbym własnie kogoś ala Wes, oraz jednego defensywnego pomocnika.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Dzyl »

Będziemy musieli kupić obrońcę, jakiegoś młodego. Pewnie będzie to ten Niemiec z Mainz, nie pamiętam już jak on się nazywał. Jakiegoś pomocnika, bo Quaresma odejdzie na 100%, i być może Muntari. To wtedy potrzeba nam dwóch pomocników. Quaresme można wymienić na Veloso a w miejsce Muntariego zakupić np, Vaan Der Vaarta, którego Real pewnie sprzeda. Byłby dobrym zmiennikiem dla Wesa, ale mógłby grać też w wyjściowym składzie jako drugi ofensywny pomocnik. No i jeszcze jednego napastnika będzie trzeba kupić bo Mario raczej u nas zbyt długo nie zostanie. Też chętnie bym widział u nas Aguero, lubię jego styl gry, w przyszłości może być z niego wielka gwiazda, ma świetny drybling, jest szybki i utalentowany. Choć coś mi się zdaje że Argentyńczyk pójdzie do Chelsea...Choć jeżeli wygramy LM to może zmieni zdanie. Ale jak nie Aguero to kto inny. Chociażby Lukaku, tylko musielibyśmy wyłożyć dużo kasy, bo wiele klubów będzie się pewnie o niego bić. Powinniśmy zainwestować w takiego Lukaku dużo kasy, bo to nam się opłaci, a nie kupować samych tanich zawodników...A jeszcze wrócę do obrońców. Dobrze by było kupić jeszcze Kolarova, przydałby się nam ktoś taki jak on. Tylko czy nie za dużo tych obrońców ? Maicon, Lucio, Samuel, Zanetti, Chivu, Cordoba, Matrix, Santon no i jeszcze jak dojdzie ten Niemiec z Mainz i Kolarov to będzie 10.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Raffal »

jezeli przyjdzie Bell i Kolarov to Chivu można przesunac na srodek a Cordobie pozwolić odejść do Anglii bo chyba tego chciał....
Matrixa bym zostawił bo to taki dobry duch druzyny :)
Warto pamietać także że wielu zawodników wróci z wypożyczeń i cos trzeba z nimi zrobić , warto też zwrócić uwage że wreszcie udało sie Mou zdecydować jaka taktyka bedziemy grać co cieszy.
PepeBergomi
Posty: 377
Rejestracja: 13 wrz 2006, 18:04
Kontakt:

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: PepeBergomi »

Mi najbardziej sie podoba nasza gra przy 4-2-3-1 i mam nadzieje ze pod tę taktyke Jose uzupełni skład.
"When I die, fuck it I wanna go to hell
Cause I'm a piece of shit, it ain't hard to fuckin' tell"
                                                         Biggie Smalls

http://uslugiprojektowe.slupsk.pl
http://solid.slupsk.pl
Berith
Posty: 99
Rejestracja: 27 sie 2006, 08:19

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Berith »

Grając taktyką 4-3-3 na pewno potrzebujemy napastnika. Mecz z Barceloną pokazał że kontuzja 1 napastnika w tym przypadku Pandeva wymusza zmianę taktyki. Przydałby się Nam walczak który potrafi gryźć trawę, będzie pracował w obronie i potrafił grać na skrzydle. Najchętniej widziałbym Teveza (Man City raczej go nie puści), Cassano i pewnie zaskoczę niektórych: Bellamy(zawodnik walczący, zadziorny, może grać zarówno w ataku jak i na skrzydle a do tego myślę że do wyciągnięcia za nieduże pieniądze) :), z walczaków jeszcze Kuyt by się nadawał, chociaż jest teraz ważną postacią Liverpoolu, może udałoby się go wyciągnąc, szczególnie jeśli klub zAnfield nei zakwalifikuje sie do LM. Na Pewno potrzebujemy też ofensywnego, kreatywnego pomocnika. Wypada Sneijder i wracamy niestety do gry sprzed roku, jakośc gry znacząco spada. W tym przypadku Van der Vaart byłbym dobrym zakupem, a na zakupach w Realu dobrze wychodzimy jak wiemy. Oczywiście można pomarzyć o Fabregasie czy Gerrardzie, ale są to zawodnicy bardzo trudni do wyciągnięcia z obecnych klubów, do tego bardzo drodzy i nie można być pewnym czy sie sprawdzą, ryzyko jest duże pomimo ich klasy. Anglicy czy Hiszpanie ciężko sie przystosowują do warunków gry w Serie A. Jeśli chodzi o obronę to trzeba odmłodzić tą formację, najlepiej Włochami, może Ranocchia lub Bonucci. Są oni objawieniem obecnego sezonu i myślę, że trenując u boku takich mistrzów jak Samuel i Lucio staliby się świetnymi obrońcami. Podoba mi sie polityka transferowa Interu w ostatnim czasie i mam nadzieję, że będziemy ją kontynuowali. Aguero to świetny zawodnik, ale nie wiem czy sprawdziłby się w lidze Włoskiej a koszt transferu byłby ogromny.

ps. Ktoś wie ile już zarobiliśmyw tej edycji LM dzięki temu że awansowaliśmy do finału LM? oraz ile dostaje zwycięzca oraz pokonany?
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2010, 14:32 przez Berith, łącznie zmieniany 1 raz.
Forza INTER
Vancore
Posty: 213
Rejestracja: 3 sty 2010, 18:53

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Vancore »

Na Lukaku nie ma ZADNYCH szans bo on przed zakonczeniem szkoly nie wyjedzie z Anderlechtu
Obrazek
Obrazek
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Chuchu »

Można postarać się o Teveza, Manchester City chce od nas Mario więc można pójść na wymianę plus dopłacić coś może :) Ranocchia i Bonucci? Bonucci kiedyś już onas grał i pamiętam, że był uważany za duży talent tak więc jestem na tak ;]
Biały
Posty: 315
Rejestracja: 11 wrz 2006, 14:11
Lokalizacja: Ciechanów

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Biały »

Berith takie są stawki w tej edycji Ligi Mistrzów:

NAGRODY PIENIĘŻNE - LIGA MISTRZÓW 09/10

Zwycięzca - 9 milionów Euro
Finalista - 5,2 miliona Euro
Półfinalista - 4 miliony Euro
Ćwierćfinalista - 3,3 miliona Euro
Wyjście z grupy - 3 miliony Euro
Mecze grupowe - 800 tysięcy Euro za zwycięstwo, 400 tysięcy za remis
Udział w fazie grupowej - 7,1 miliona Euro
"Po podaniu ręki Milaniście, myję ją. Po podaniu ręki Juventino, liczę swoje palce" - Peppino Prisco

M. ;**

http://www.youtube.com/watch?v=-v3IVxeix1Y  "Bassiamo i toni" ;D
Berith
Posty: 99
Rejestracja: 27 sie 2006, 08:19

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Berith »

bialy19 pisze: Berith takie są stawki w tej edycji Ligi Mistrzów:

NAGRODY PIENIĘŻNE - LIGA MISTRZÓW 09/10

Zwycięzca - 9 milionów Euro
Finalista - 5,2 miliona Euro
Półfinalista - 4 miliony Euro
Ćwierćfinalista - 3,3 miliona Euro
Wyjście z grupy - 3 miliony Euro
Mecze grupowe - 800 tysięcy Euro za zwycięstwo, 400 tysięcy za remis
Udział w fazie grupowej - 7,1 miliona Euro
Dzięki bialy19
Zarobiliśmy minimum 25mln, a mam wielką nadzieję że będzie to 29mln w przypadku zwycięstwa. Do tego dochodzą zyski ze sprzedaży biletów, a na takich meczach jak Inter-Chelsea czy Inter-Barcelona na pewno Klub sporo zarobił. Mam nadzieję, że te pieniądze zostaną dobrze wydane.
Forza INTER
RedKhmer
Posty: 45
Rejestracja: 28 lip 2009, 13:52

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: RedKhmer »

Biorąc pod uwagę jeszcze kase za zawodników typu Rysiek czy Balotelli bo napewno ktos znich odejdzie, to głupotą by bylo sie nie wzmocnic w takim momencie. Jest nie powtarzalna szansa by się inteligentnie wzmocnic i na stałe być w najbliższych latach jednym z poważnych faworytow na zwycięzce LM przy takich zespołach jak Barcelona czy Chelsea.
novi92
Posty: 14
Rejestracja: 19 paź 2008, 22:26
Lokalizacja: Grodzisk Maz.

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: novi92 »

trzeba odmłodzić defensywę paroma młodymi i dobrymi graczami
Kermitt
Posty: 352
Rejestracja: 23 wrz 2007, 11:14
Lokalizacja: Jasło

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Kermitt »

Piszę tu, bo nie znalazłem innego odpowiedniego tematu.

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-w ... omosc.html

źródło to onet, ale chyba coś w tym musi być.

Nie spodziewałem się tego po nim ...
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: Dzyl »

Jeżeli to prawda to zawiodłem się na nim, wiedziałem że prędzej czy później wróci do Europy, do Seria A, miałem nawet nadzieję że powróci do Interu a tu taka niespodzianka...Wraca do Seria A, lecz do naszego rywala - Romy. Adriano grać potrafi, i pokazał to wiele razy grając dla Interu, zdobył dla nas dużo goli i grał dobrze, ale przez swoje wybryki musiał odejść. Myślę że gdyby wrócił zachowywałby się już normalnie i nie popełnił znowu tego samego błędu. No cóż, może kiedyś wróci do Interu...
rzuwf
Posty: 38
Rejestracja: 20 paź 2008, 16:11
Lokalizacja: warszawa

Odp: Calcio mercato 2010

Post autor: rzuwf »

Berith pisze: Przydałby się Nam walczak który potrafi gryźć trawę, będzie pracował w obronie i potrafił grać na skrzydle. Najchętniej widziałbym Teveza
zgadzam sie w 100% Tevez byłby dla nas idealnym wzmocnieniem, oddać do City Balotellego dopłacić i brać Teveza. Szybki dobry drybler i świetnie strzela z wolnych. Niewiem czy ktoś sie ze mną zgodzi ale sprzedałbym Pandeva a zakupiłbym jeszcze Pazziniego bądź i tu kolejna niespodzianka Poldiego. Goran był dobry na początku a teraz jest daleki od tamtej formy i niewiem czy jeszcze powróci do takie gry jak kiedyś.
Kupiłbym jeszcze Bibianego z Parmy (jeśli sie niemyle to nasz wychowanek). Chłopak młody szybki dobry technicznie i nadał by sie do naszej taktyki jak nic. 
Oczywiście niemożna zapomnieć o odmłodzeniu lini obrony. Po pierwsze Kolarov, jeśli MM go niekupi to niewiem gdzie znajdziemy drugiego takiego. Po drugie jakiegoś młodego stopera myślę że Bonucci albo Ranocchia byliby najlepszym wyjściem. Następnie pomocnik na środek VdV bądź Hamsik jeden i drugi mogą być zmiennikami Wesa a nawet grać z nim w wyjściowej 11.
I jeszcze sprawa Maicona. Jeśli odejdzie to wielka strata bedzie to dla nas ale myśle że najlepiej w jego miejsce nadałby sie Ivanovic z Chelsea. Jak pokazał w meczy z Interem też potrafi grać ofensywnie może nie tak dobrze jak Maicon ale za to w obronie dużo lepszy.
A najgorsze bedzie jak odejdzie jeszcze Diego. Oby nieposzedł za Mou do Realu bo sie wściekne. Tak wartościowego napastnika niemieliśmy chyba od czasów Vieriego, dobrze zbudowany dobrze grający ciałem i świetnie wykańczający akcje. W tej sytacji niemam pojęcia kto mogłby go godnie zastąpić, Chyba na obecną chwile tylko Roney gra mniej wiecej tak jak Millito, chodzi mi nietylko o styl ale i o skuteczność, choć niełudze się że Weyn kiedyś do nas zawita on jest zabardzo związany z Manu.
FORZA INTER !!!!!!!!!!!!
ODPOWIEDZ