Nowy napastnik- mercato 2013

To co każdy kibic lubi...
Prezes
Posty: 13
Rejestracja: 16 sty 2010, 21:27
Lokalizacja: Lublin

Re: Nowy napastnik- mercato 2013

Post autor: Prezes »

Akurat Abumeyang potwierdza klasę od jakiś dwóch-trzech sezonów. Przyglądałem mu się na PNA 2012 bodajże to już wtedy widziałem że będą z niego ludzie. Potwierdza to od 2 sezonów w Ligue 1. Kreatywny, zwinny, dobry start do piłki i niezłe strzały- moim zdaniem taki Palacio tylko że dużo młodszy i na pewno jeszcze się rozwinie. 15 mln to jest bardzo niska cena za takiego grajka jak zobaczymy za ile Icardi (no name) do nas przyszedł... :szal:
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Nowy napastnik- mercato 2013

Post autor: Piter »

Aubameyang nie dla nas bo on woli milan, sam powiedział, że chce tam grać
jus
Posty: 131
Rejestracja: 30 lip 2013, 19:25
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Nowy napastnik- mercato 2013

Post autor: jus »

Piter9702 pisze:Aubameyang nie dla nas bo on woli milan, sam powiedział, że chce tam grać
Aubameyang jednak wybrał Borussie - oglądałem ostatnio mecz super pucharu Niemiec - co gość ma przyśpieszenie - nie wiem na ile to prawda ale Borek mówił, że zmierzono czas Aubameyanga i Bolta na 30 m i lepszym okazał się ten pierwszy ;-)
BVB będzie miała z niego dużo pożytku.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Nowy napastnik- mercato 2013

Post autor: Nen »

jus pisze:
Piter9702 pisze:Aubameyang nie dla nas bo on woli milan, sam powiedział, że chce tam grać
Aubameyang jednak wybrał Borussie - oglądałem ostatnio mecz super pucharu Niemiec - co gość ma przyśpieszenie - nie wiem na ile to prawda ale Borek mówił, że zmierzono czas Aubameyanga i Bolta na 30 m i lepszym okazał się ten pierwszy ;-)
BVB będzie miała z niego dużo pożytku.
Chyba jak w korkach biegali
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Nowy napastnik- mercato 2013

Post autor: Piter »

tera to nam defensywnego pomocnika potrzeba a nie napastnika, łysy nie wróży sukcesów
kibix
Posty: 168
Rejestracja: 11 cze 2008, 17:59
Lokalizacja: Opole

Re: Nowy napastnik- mercato 2013

Post autor: kibix »

nam to potrzeba ogarnietych ludzi w zarządzie,którzy będą sprowadzali konkretnych graczy a nie przecietniakow którzy uczynią nas sredniakiem
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Nowy napastnik- mercato 2013

Post autor: Odet »

jeśli Belfodil i Icardi wypalą, to Moraś okaże się geniuszem.

a jeśli nie ...

:)

pozdr.
ODPOWIEDZ