Czy chcemy jeszcze Ronaldo??

To co każdy kibic lubi...
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Czy chcemy jeszcze Ronaldo??

Post autor: PioFCI »

Dziś na kilku piłkarskich stronkach można było przeczytać o tym, że Ronaldo nie przedłuży kontraktu z realem i zamierza pomyśleć nad powrotem do Interu...Interesuje mnie Wasza opinia na ten temat...Ja mam mieszane uczucia co do niego...naprawdę kilka lat temu kochałem gościa i Jego grę ale po MŚ w Korei, gdy odszedl znienawidziłem(wyrzuciłem nawet Jego koszulkę 8) )....Z drugiej strony przecież w Interze punktował sobie jak chciał(oczywiście jak mu zdrowie pozwalalo)...Kto wie, może to tylko przez Cupera Roni odszedł...Pewnie nigdy się nie dowiemy jak było naprawdę...Piszcie co o tym wszystkim sądzicie.... :arrow:
Inter na zawsze !!!
Ras
Posty: 138
Rejestracja: 19 cze 2004, 13:22
Lokalizacja: Zielona Góra / Poznań

Czy chcemy jeszcze Ronaldo??

Post autor: Ras »

Ja jestem na tak.. Gdyby wrocil i swoja gra poprowadzil Inter do scudetto to by bylo pieknie :D Syn marnotrawny :) Tylko ze mamy jeszcze Recobe, Martinsa... trzeba sie jednak zastanowic.
Obrazek
Paweł_FCI
Posty: 171
Rejestracja: 18 sty 2004, 11:52
Lokalizacja: to zależy..
Kontakt:

Czy chcemy jeszcze Ronaldo??

Post autor: Paweł_FCI »

Może przyjść. Będzie mógł podawać ręczniki Adriano :)
Paweł_FCI
-----------------------------------------
c'e solo I'Inter ....per me...solo INTER!
non mollare mai !
-----------------------------------------
www.intermediolan.com
Peter
Posty: 426
Rejestracja: 21 sty 2004, 14:50
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Czy chcemy jeszcze Ronaldo??

Post autor: Peter »

Ja zadnego nowego napastnika nie chce, czyli Ronaldo tez. Po co nam kolejny napastnik jak i tak na boisku moze byc ich tylko 2 (ew 3).
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Czy chcemy jeszcze Ronaldo??

Post autor: MiRas. »

Nie wróci mówię Wam, w ilu on już klubach miał grać, a ostatnio nawet w takim Tottenhamie mu się zachciało. A czy go chce? Im więcej pucybutów tym lepiej, przynajmniej Davids, Stanković, Adrianoi inni będą biegali w lśniacych butach :D
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Paweł_FCI
Posty: 171
Rejestracja: 18 sty 2004, 11:52
Lokalizacja: to zależy..
Kontakt:

Czy chcemy jeszcze Ronaldo??

Post autor: Paweł_FCI »

a tak wogole to po co tylu napastnikow ,obecnie sytuacja wyglada tak:

Vieri
Adriano
Martins
Cruz
Ventola
Kallon
Choutos

a jeszcze chcemy ponoc Di Vaio, Chevantona ...

ale Ronaldo na 100% nie wróci na ten sezon, zwykłe plotki
Paweł_FCI
-----------------------------------------
c'e solo I'Inter ....per me...solo INTER!
non mollare mai !
-----------------------------------------
www.intermediolan.com
17_7

Czy chcemy jeszcze Ronaldo??

Post autor: 17_7 »

a ja bym wolal zeby wrocil. sprzedalibysmy Vieriego, Kallona, Cruza no i tego Choutosa + Ventola na wypozyczenie do np. Violi i zostaloby tylko 4 Adriano, Ronaldo, Martins i Recoba. bysmy mieli najlepszy atak na swiecie(teraz mamy jeden z najlepszych :P, ale...)

no dobra zdradzil nas, ale on nadal kocha Inter i za to, ze chce do nas wrocic wybaczam mu
Kily

Czy chcemy jeszcze Ronaldo??

Post autor: Kily »

Ja go nie chcę! Dokładnie pamiętam co się działo przed dwoma laty i nigdy mu nie wybaczę tego co zrobił Interowi. Odszedł przez Cupera? Wolne żarty. Od samego początku jak tylko wyzdrowiał chciał zmienić klub i uciec do Realu. A jakby miał być tym pucybutem, to i tak by go dorwali kibice i powiesili za jaja na San Siro. :D Świstakom mówię NIE! Poza tym mamy sporo świetnych napastników i żaden nowy nam nie potrzebny.

P.S. Co do tego, że to zwyczajne plotki to się zgadzam. Gruby na bank nie wróci na ten sezon.
Nester
Posty: 345
Rejestracja: 22 sty 2004, 16:45
Lokalizacja: Zielonka
Kontakt:

Czy chcemy jeszcze Ronaldo??

Post autor: Nester »

Po cholere nam ta utuczona swinia :?: We Wloszech nie bedzie strzelal takich bramek jak w Hiszpani ze wystarczy dostawic tylko noge.Tu po kazdym meczu by mial jakas kuntuzje pewnie.Poza tym nie wiem czy Nike produkuje koszulki XXXXXXXXXXL zeby roni mogl sie w nia wbic :lol:
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Czy chcemy jeszcze Ronaldo??

Post autor: Bart »

Jego czas w Interze zakończył się dwa lata temu, na jego własne życzenie. Kim on jest, że miałby odchodzić na własne życzenie i wracać, kiedy nie chce przedłużyć kontraktu z Realem. Dla niego w Interze nie ma już miejsca, a śmieszne jest pisanie, że on kocha Inter :lol:
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Czy chcemy jeszcze Ronaldo??

Post autor: Szycha »

Nie chce tej grubej parówki :!: Niech żyje trio Martins-Adriano-Vieri :!:
Lucas

Czy chcemy jeszcze Ronaldo??

Post autor: Lucas »

Paweł_FCI pisze:a tak wogole to po co tylu napastnikow ,obecnie sytuacja wyglada tak:

Vieri
Adriano
Martins
Cruz
Ventola
Kallon
Choutos
ja bym tu jeszce dodał Recobe
A co do Ronaldo to lepiej żeby nie przychodził bo nie sądze żeby go jak sam twierdzi kibice Interu dalej kochali
rr
Posty: 150
Rejestracja: 5 mar 2004, 14:09
Lokalizacja: Białystok

Czy chcemy jeszcze Ronaldo??

Post autor: rr »

Powrót Ronaldo to nie jest taka zła myśl...Inter grałby wtedy systemem 1-1-1-8 :lol:
Obrazek
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Czy chcemy jeszcze Ronaldo??

Post autor: Szycha »

rr pisze:Powrót Ronaldo to nie jest taka zła myśl...Inter grałby wtedy systemem 1-1-1-8 :lol:
No to było dobre hheheehehe byśmy wygrywali po 8-5 albo 7-6 i takie różne winiki :wink: :D Gralibyśmy lepszy futbool niż Qurewsy heheheeh :!:
Dexster

Czy chcemy jeszcze Ronaldo??

Post autor: Dexster »

:arrow: Jestem na tak razy 10 :!: :!:
Jakby taki transfer doszedł do skutku to bym sie niezmiernie cieszył jejku jak ja bym chciał żeby on wrócił :lol: .To bym był Mega Transfer Lata,ale pewnie to zaś takie głupie plotki :cry: :cry:
Milosz_FCI

Czy chcemy jeszcze Ronaldo??

Post autor: Milosz_FCI »

a ,,co'' graja Krolewsy ?? albo jak kto woli ,,GALAKTIKOs'' lol


jakby nie patrzec Ronaldo jest swietnym napastnikiem - a tacy zawsze nalezeli do INTERU
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Czy chcemy jeszcze Ronaldo??

Post autor: Szycha »

Qrewsy grają ofensywny futboll :twisted: BEz obrony :shock: Gdyby nie Casillas to pewno mieli z 7-8 miejsce w Primera Division hehehehee. Ja bym za nimi nie płakał :D
Norbas
Posty: 134
Rejestracja: 29 sty 2004, 01:59
Lokalizacja: Warszawa

Czy chcemy jeszcze Ronaldo??

Post autor: Norbas »

Jestem Za !!!!!!!!!!! szczegolnie jakby doszlo do wymiany Vieri - Ronaldo , nie chce krakać ale czuje ze ten sezon bedzie kompletna klapa Vieriego , na mistrzostwach nic nie pokazał i wogole brak mu juz woli walki i świeżości a poza tym gra tak samo jak Adriano i ciezko bedzie im sie wspolpracowało , z Ronaldo bym byl spokojniejszy , czas leczy rany i ja juz mu dawno wybaczylem bo tak czy siak wiele dla nas zrobil ............
Mam jedną pierdoloną schizofrenię
Zaburzenia emocjonalne
Proszę puść to na antenie
Powiem ci że to fakt
Powiesz mi że to obciach
Pierdolę cię
I tak rozejdziesz się po łokciach
Dexster

Czy chcemy jeszcze Ronaldo??

Post autor: Dexster »

Masz racje myśle tak samo Vieri-Ronaldo to by był udćiwa wymiana.Ale słyszałem że podpisał już nowy Kontrakt z Realem,ponoć Moratti sie nie poddaje heheheh.
Przemek

Czy chcemy jeszcze Ronaldo??

Post autor: Przemek »

Nie ma hooja w mieście żeby przeszedł dO Interu.I co mają go kibice przygarnąć z otwartymi rękami??? On już jest skreślony dla INteru.Pewnie sam Ronaldo nie bierze pod uwage przejścia do Interu Konie finito kropka.
Arkir

Czy chcemy jeszcze Ronaldo??

Post autor: Arkir »

A poco on nam?? Mamy lepszych od niego zawodników. Jak on będzie wolnym piłkarzem będzie miał 29lat, to my będziemy mieli młodszych i o wiele lepszych zawodników. A po drugie tego jego wypowiedzi nikt nigdy nie zapomni.
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Czy chcemy jeszcze Ronaldo??

Post autor: Orzeu »

zacytuj jakąś z tych jego wypowiedzi bo nie słyszałem ich
Obrazek
Arkir

Czy chcemy jeszcze Ronaldo??

Post autor: Arkir »

Nie pamiętasz jak tam krytykował cały Inter itd?? Cupera pojeżdżał, cały Inter. Poprostu denerwowało mnie to niesamowicie. Mógłby tam raz powiedzieć, dlaczego odszedł, ale on to kilkakrotnie powtarzał. Że np dopóki na stanowisku trenera będzie Cuper to nic Inter nie wygra. Ale jeszcze raz powtarzam. Będziemy mieli lepszych napastników niż jakiś 29 letni Ronaldo.
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Czy chcemy jeszcze Ronaldo??

Post autor: Orzeu »

Arkir pisze:Nie pamiętasz jak tam krytykował cały Inter itd?? Cupera pojeżdżał, cały Inter. Poprostu denerwowało mnie to niesamowicie. Mógłby tam raz powiedzieć, dlaczego odszedł, ale on to kilkakrotnie powtarzał. Że np dopóki na stanowisku trenera będzie Cuper to nic Inter nie wygra. Ale jeszcze raz powtarzam. Będziemy mieli lepszych napastników niż jakiś 29 letni Ronaldo.
już mamy - patrz Adriano
bycmoże niedługo jeszze Martins i Eliakwu sie jeszcze rozwiną
Obrazek
Miki

Czy chcemy jeszcze Ronaldo??

Post autor: Miki »

Ronaldo nie jest już potrzebny Interkowi bo jest troche stary i po za tym mamy młodszego i lepszego Adriano :P
Anonymous

Czy chcemy jeszcze Ronaldo??

Post autor: Anonymous »

Mozna bylo by mu to wybaczyc ze poszedl do Realu ale gdyby wrucil do InterU :roll: bylo by pieknie ! mowie tak dlatego ze to moj ulubiony pilkarz gdyby tak zgral sie z Adriano lub Martinsem to Inter by niemial mocnych :smile:
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Czy chcemy jeszcze Ronaldo??

Post autor: EL_CHINO »

Chyba wszystkie posty napisałeś o Ronaldo, może sobie załóż Fanclub Ronaldo i "Kurewskich", bo gorzej być nie może, Sorry ale żenuje mnie to, jak można być tak mało inteligentnym.
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Czy chcemy jeszcze Ronaldo??

Post autor: Woo-cash »

Nooo... Ronaldo na straconej pozycji w Interze nie ma czego szukac:D I co nie bedzie mu pasowala koncepcja prowadzenia druzyny przez Manciniego i co znowu odejdzie!?! Szkoda na niego pieniedzy:))) a wogole to jest spalony wsrod kibicow Interu:D
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Szuster
Posty: 16
Rejestracja: 16 sty 2006, 18:06
Lokalizacja: Końskie

Czy chcemy jeszcze Ronaldo??

Post autor: Szuster »

bez przesady, Ronaldo to juz gruby dziadek, który najlepsze swoje lata kariery już przeżył, a Adriano gra naprawde wspaniale i jescze moze grać lepiej. Przed Adrianem jescze troche kariery zostało i on Interowi wystarczy i napewno lepiej sie spisze niż Ronaldo
INTER
Lombardinho
Posty: 123
Rejestracja: 12 sie 2005, 13:14
Lokalizacja: Polska

Czy chcemy jeszcze Ronaldo??

Post autor: Lombardinho »

teraz to by sie przydał bo Martins jest na PNA mamy tylko Cruza i adriano (Recoba kontuzja) ale co by było pózniej grzałby ławę i brał kasę trudno powiedzieć
Amor Patriae Nostra Lex
ODPOWIEDZ