Denilson w Interze ?

To co każdy kibic lubi...
ODPOWIEDZ
Winiar
Posty: 289
Rejestracja: 14 mar 2004, 20:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Denilson w Interze ?

Post autor: Winiar »

Denilson urodził się 24.8.1977, czyli za 24 dni skończy 27 lat :)
17_7

Denilson w Interze ?

Post autor: 17_7 »

Denilson jest "chciwy" to prawda, ale mecz trwa 90 minut i na pewno straci pilke kilka razy, ale w pewnym momencie potrafi przedryblowac kilku gosciow i strzelic gola(a drybluje chyba najlepiej na swiecie), lub nawet podac do lepiej ustawionego kolegi. Jankulovski i Cesar na pewno pod wszgledem gry druzynowej sa lepsi od Deniego(a tak se ksywke wymyslilem :P ), ale on moze wygrac juz przegrany mecz.
wiem, ze 99,(9)%[czyli nikt :P] procent osob sie ze mna nie zgodzi, ale ja nie zmienie zdania i mam nadzieje, ze przyjdzie do nas :| bardziej bym sie cieszyl niz po pozyskaniu Davids'a.

PS najgorsze jest to, ze na mozyskanie Denilsona mamy gdzies 5% szans
Jankulovskiego: 55 %
Cesara: 40%(pewnie przejdzie do Jude, ale jeszcze to nie przesadzone)

PS 2 Sorin chyba juz skonczyl, 28 lat, albo ma jeszcze 27, bo jego rocznik to chyba 76(moge sie mylic)
Arkir

Denilson w Interze ?

Post autor: Arkir »

No to jeśli prawda, że Sorin ma 27 lat to tyle samo co Janek to Kujon 5 kt skreślamy z twojej listy. ^^
pawelj

Denilson w Interze ?

Post autor: pawelj »

Takich ludzi nam potrzeba. Mamy każdy rodzaj piłkarza ale z technikow ktorzy moga sami minac kilku rywalai to jest tylko Recoba. Dla mnie niech przychodzi.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Denilson w Interze ?

Post autor: MiRas. »

Techników, którzy przechodzą piłkarzy mamy wielu... Recoba, Stanković, Adriano, Martins (kto pamieta jak przedryblował kilku kolesi w jednym meczu, bodajże z 5 ich było na raz to wie o czym gadka), Veron, Davids, Emre, więc pawelj mamy wielu dryblerów w składzie...

Denlison jest świetny, ale wolę jednak Jankulovskiego, przed Euro go nie chciałem, ale po Euro stał się jednym z moich ulubionych piłkarzy.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Messie
Posty: 2497
Rejestracja: 1 sie 2004, 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Denilson

Post autor: Messie »

W sprawie Denilsona....to według mnie i dla mnie to fajnie by było jakby się pijawił w koszulce Interu... dobry jest chociąz nei też tka dobry jak kiedys........ale mozna by bylo go kupic zaniedużą forse...:P
!! FANATICI DALLA POLONIA !! Non Mollare Mai !!
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Denilson w Interze ?

Post autor: Szycha »

Denilsona trzeba było kupować z jakieś 2 lata temu :wink: . TEraz też by się przydał, ale u nas są już inni równie dobrzy :mrgreen:
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Denilson w Interze ?

Post autor: Andy »

Na pewno Denilson jest doświadczonym piłkarzem , z fantazyjną techniką ( jak większość Brazylijczyków ;) ) , a co do ściągnięcia to mógłby zasilić Inter :D
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
wicio

Denilson w Interze ?

Post autor: wicio »

jesli to lewy pomocnik to jak najbardziej,ale ja zyklem caly czas w przweswiadczeniu ze to jest napadzior....moj blad:)zapraszamy do nas,ale jakos teraz a nie jak bedzie mial 35 lat..
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Denilson w Interze ?

Post autor: Orzeu »

Ma ktoś może link do jakiegoś pokazu dryblingu Denilsona, bo nie chce mi się wierzyc że on taki dobry jest :D
Obrazek
Cinek - Rychu

Denilson w Interze ?

Post autor: Cinek - Rychu »

Denilson to nawet dobry pomysł ale znając życie to jest kolejna plotka.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Denilson w Interze ?

Post autor: Stachoo »

wg.mnie Denilson to wielka gwiazda z techniką dorywnującą Ronaldinho ma jednak dużą wadę ggra zbyt egoistycznie no ale grając w interze napewno to zmieni:)
www.facebook.com/LucaBoboOnTour
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Denilson w Interze ?

Post autor: maverik »

Orzeu pisze:ile Denilson ma lat???
41
Orzeu pisze:Ma ktoś może link do jakiegoś pokazu dryblingu Denilsona, bo nie chce mi się wierzyc że on taki dobry jest :D
https://www.youtube.com/watch?v=Ytz17BtdImI tutaj na przykład i jak Orzeu oceniasz?
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Denilson w Interze ?

Post autor: Orzeu »

14 lat musialem czekac! dzięki maverik <3!
Speaker
Posty: 866
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Denilson w Interze ?

Post autor: Speaker »

Orzeu pisze: 1 gru 2018, 03:28 14 lat musialem czekac! dzięki maverik <3!
Aż sprawdziłem z ciekawości ile miał lat gdy o to pytałeś, teraz ma 41, więc 41- 14 :D =27 . Pamiętam go z reprezentacji z 98 i 2002, a taki większy klub w którym grał w Europie to Real Betis, tylko, mozna powiedzieć i sezon w Bordeaux
ODPOWIEDZ