De Rossi do Interu?

To co każdy kibic lubi...
ODPOWIEDZ
Kily

De Rossi do Interu?

Post autor: Kily »

Pomocnik AS Romy, Daniele De Rossi najprawdopodobniej nie przedłuży kontraktu ze swoim dotychczasowym klubem. Władze Giallorossich nie chcą spełnić żądań finansowych piłkarza.

Umowa wiążąca De Rossi'ego z Romą wygasa w 2006 roku. Obecnie piłkarz zarabia 40.000 euro na sezon.

"Chciałbym zostać z Rzymie, ale nie będę grywał za darmo. Prawie za darmo."- stwierdził De Rossi.

pilka.pl

-------------------------------------

Jest okazja, by kupić najbardziej utalentowanego defensywnego pomocnika świata. On obecnie ma pół-amatorski kontrakt i Romy chyba nie stać na nowy. Możemy teraz kupić tak perspektywicznego i już dobrego zawodnika. Myślę, że byłby to świetny następca Davidsa. Co o tym myślicie? Mnie nie zraża fakt, że to właśnie on prawie złamał nogę Martinsowi. ;)
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

De Rossi do Interu?

Post autor: Slepy »

Zawodnik niebywale perspektywiczny, fakt.
Ale nie wiadomo jak bedzie gral prawie za 2 lata.... .
Nie mniej jednak warto z nim negocjowac juz teraz by w razie czego miec łatwiejszy kontakt z nim kiedys:).
Mnie w interze marzy sie 2 zawodnikow, P. EVRA z Monaco i Kompany z Anderlechtu... . Na ile to mozliwe? Nie wiem.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

De Rossi do Interu?

Post autor: MiRas. »

To, ze piłkarz nie przedłuży kontkratu z klubem wcale nie oznacza, że od razu będzie grał w Interze :!:
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
17_7

De Rossi do Interu?

Post autor: 17_7 »

Slepy pisze:Zawodnik niebywale perspektywiczny, fakt.
Ale nie wiadomo jak bedzie gral prawie za 2 lata.... .
Nie mniej jednak warto z nim negocjowac juz teraz by w razie czego miec łatwiejszy kontakt z nim kiedys:).
Mnie w interze marzy sie 2 zawodnikow, P. EVRA z Monaco i Kompany z Anderlechtu... . Na ile to mozliwe? Nie wiem.
Aha wiec najlepiej kupic go za 30 mln Euro jak stanie sie gwiazda ?? a moze kupic jakiegos nieznanego goscia i liczyc, ze bedzie gral w przyszlosci w pierwszym skladzie Interu ?
Citka

De Rossi do Interu?

Post autor: Citka »

MiRas pisze:To, ze piłkarz nie przedłuży kontkratu z klubem wcale nie oznacza, że od razu będzie grał w Interze :!:
własnie !! M!Ras ma racje !! chodz chcialbym zeby u nas gral ale wtedy ktos by musial odejsc
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

De Rossi do Interu?

Post autor: Slepy »

17_7 nie, ale on poki mu sie kontrakt w romie nie skonczy stamtad nie odejdzie, teraz umawianie sie z nim, że gdy tylko sie mu kontrakt skonczy NAPEWNO za grube pieniadze ebdzie grał u nas tez jest błędem. Więc mowie, nalezy sie nim poprostu lojalnie interesowac i sledzic jego przebieg kariery i liczyc iz za 2 lata bedzie smigał w czarno-niebieskiej koszulce.
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

De Rossi do Interu?

Post autor: Andy »

Dokładni , nie oznacza to że od razu podpisze z Interem kontrakt do końca życia :!: :!: Ja nie przepadam za tym piłkarzem ( po incydencie jaki miał miejsce podczas meczu z Romą :evil: ) , nie wiem dlaczego ale bardziej od niego wolałbym Baseggio ;)
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Boro_FCI

De Rossi do Interu?

Post autor: Boro_FCI »

młody , utalentowany...ale z Romy
a ze z Romy to juz ma troszke nasrane...heee
ale Martinsa przeprosil wiec chyba az taki z niego pajac nie jest :wink:
Tez dla mnie jest to malo prawdopodobne ze nie podpisujac nowego kontraktu , przyjdzie do nas , ale niewatpliwie chcialbym go u nas...
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

De Rossi do Interu?

Post autor: Kujon »

znając nasz zarząd, pewnie powalczą o niego, bo ostatnio ściągamy prawie samych piłkarzy za darmo ;) A lepiej dać wyższy kontrakt niż wydawać dziesiątki milionów na transfer...bardzo bym go chciał ale dopiero za dwa lata :D
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
Arkir

De Rossi do Interu?

Post autor: Arkir »

No dobry to piłkarz i racja wRomie gra za nieiwele. Ale co to będzie za dwa lat, można byłoby z nim pogadać i jakieś kluazule powstawiać i już. Bo Davids za dwa lata akurat odejdzie na emerytuke. A De Rossi no to byłoby juz coś. Godny następca. Pożyjemy zobaczymy
Milosz_FCI

De Rossi do Interu?

Post autor: Milosz_FCI »

40.000 euro - niech powie dla przecietnego Polaka ze to jest ,,prawie darmo'' :wink:

JESTEM NA TAK , nastepca C.Zanettiego ?
Arkir

De Rossi do Interu?

Post autor: Arkir »

Ta wiadomo wielu polaków chcciałoby zarabiać chociaż połowe z tego. Ale w świecie piłkarskim to naprawdę niewiele, i to jeszcze w takim zespole i nie gra jak ostatnia oferma.
lex

De Rossi do Interu?

Post autor: lex »

no wlasnie jak na takiego pilkarza to malo bo przeciez taki beckham np wyciaga tyle tygodniowo a nic wielkiego nie pokazal przez ostatnie 2 sezony...
rapen

De Rossi do Interu?

Post autor: rapen »

De Rossi? Hmmm... calkiem calkiem. ja mowie TAK dla De Rossiego!
===============================================
www.fgpa.prv.pl
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

De Rossi do Interu?

Post autor: Szycha »

No jak by przyszedł De Rossi to C. Zanetti musiałby szukać nowego klubu. Niewiem czy chciałbym tego lubie,Hamerra. Zresztą na tej pozycji jest jeszcze Karag. Tylko gdzie on qwa jest ... :/
1908

De Rossi do Interu?

Post autor: 1908 »

No i nieaktualne juz niestety :evil: Podpisal kontrakt tak wysoki ze raczej do 2009 do nas nie przejdzie...
Arkir

De Rossi do Interu?

Post autor: Arkir »

Nie no szkoda, że podpisał kontrakt, szkoda, ale cóż, poprostu nie był on dla nas ^^
BartFCI

De Rossi do Interu?

Post autor: BartFCI »

No szkoda , ale Arkir masz racje . Po prostu nie był dla nas przeznaczony :(( Ale może kiedyś ....
Ala(alien)

De Rossi do Interu?

Post autor: Ala(alien) »

A ja mam nadal taką cichą nadzieje że on przejdzie do Manchesteru ! W końcu Scholes ma już swoje lata :roll:
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

De Rossi do Interu?

Post autor: Ljarro »

Ala(alien) pisze:A ja mam nadal taką cichą nadzieje że on przejdzie do Manchesteru ! W końcu Scholes ma już swoje lata :roll:
Scholes, a De Rossi ?? Hmm mi sie wydaje ze raczej nie na tych samych pozycjach grają :P
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

De Rossi do Interu?

Post autor: Andy »

Nie chce nic mówić , ale De Rossim interesuje się Man Utd ( tak jak i Inter :D ) więc rywalizacja o tego zawodnika będzie zawzięta :grin: , a jaki klub wybierze to się okaże - może nie wybierze żadnego z dwójki wymienionych :)
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Ala(alien)

De Rossi do Interu?

Post autor: Ala(alien) »

Ljarro pisze:
Ala(alien) pisze:A ja mam nadal taką cichą nadzieje że on przejdzie do Manchesteru ! W końcu Scholes ma już swoje lata :roll:
Scholes, a De Rossi ?? Hmm mi sie wydaje ze raczej nie na tych samych pozycjach grają :P
Ale De Rossi może być wysuniętym pomocnikiem !! Tak jak Scholes ! W United przed przejściem Sahy, Smitha, Rooneya właśnie Paul grał za Nistelrooyem !!
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

De Rossi do Interu?

Post autor: Ljarro »

Wszystko zalezy od trenera, jakby sie uprzec to Zanetti moglby grac w Interze jako napastnik ;). Zresztą rok temu grywał na lewej pomocy, teraz na lewej obronie, vdm miał być klasycznym napastnikiem. Różne są zboczenia.
Ja tam uwazam ze de rossi to klasyczny defensywny pomocnik :P
Inter_Fan

De Rossi do Interu?

Post autor: Inter_Fan »

zazdroszcze Romie takiego zdolnego piłkarza jak De Rossi :(
chociaz my tez mamy wiele zdolnych młodych piłkarzy ale de Rossi by nam sie przydał szkoda ze to juz nieaktualne :(
Szczupac_FCI
Posty: 57
Rejestracja: 16 wrz 2004, 18:19
Lokalizacja: Bielawa / Wrocław

De Rossi do Interu?

Post autor: Szczupac_FCI »

Mógłby zostać wyporzyczony do nas jak by się sprawdził to ewentualnie transfer
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

De Rossi do Interu?

Post autor: Bart »

:lol: Czy Ty naprawdę uważasz, że Roma wypożyczyłaby swoją młodą gwiazdę i nadzieję włoskiej reprezentacji do zespołu rywala? Wątpię, by po przedłużeniu kontraktu mieliby się go pozbyć w ciągu najbliższych lat, no chyba, że sytuacja w kasie Romy będzie naprawdę nieciekawa.
ODPOWIEDZ