De Rossi do Interu?

To co każdy kibic lubi...
ODPOWIEDZ
1908

De Rossi do Interu?

Post autor: 1908 »

No i nieaktualne juz niestety :evil: Podpisal kontrakt tak wysoki ze raczej do 2009 do nas nie przejdzie...
Arkir

De Rossi do Interu?

Post autor: Arkir »

Nie no szkoda, że podpisał kontrakt, szkoda, ale cóż, poprostu nie był on dla nas ^^
BartFCI

De Rossi do Interu?

Post autor: BartFCI »

No szkoda , ale Arkir masz racje . Po prostu nie był dla nas przeznaczony :(( Ale może kiedyś ....
Ala(alien)

De Rossi do Interu?

Post autor: Ala(alien) »

A ja mam nadal taką cichą nadzieje że on przejdzie do Manchesteru ! W końcu Scholes ma już swoje lata :roll:
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

De Rossi do Interu?

Post autor: Ljarro »

Ala(alien) pisze:A ja mam nadal taką cichą nadzieje że on przejdzie do Manchesteru ! W końcu Scholes ma już swoje lata :roll:
Scholes, a De Rossi ?? Hmm mi sie wydaje ze raczej nie na tych samych pozycjach grają :P
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

De Rossi do Interu?

Post autor: Andy »

Nie chce nic mówić , ale De Rossim interesuje się Man Utd ( tak jak i Inter :D ) więc rywalizacja o tego zawodnika będzie zawzięta :grin: , a jaki klub wybierze to się okaże - może nie wybierze żadnego z dwójki wymienionych :)
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Ala(alien)

De Rossi do Interu?

Post autor: Ala(alien) »

Ljarro pisze:
Ala(alien) pisze:A ja mam nadal taką cichą nadzieje że on przejdzie do Manchesteru ! W końcu Scholes ma już swoje lata :roll:
Scholes, a De Rossi ?? Hmm mi sie wydaje ze raczej nie na tych samych pozycjach grają :P
Ale De Rossi może być wysuniętym pomocnikiem !! Tak jak Scholes ! W United przed przejściem Sahy, Smitha, Rooneya właśnie Paul grał za Nistelrooyem !!
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

De Rossi do Interu?

Post autor: Ljarro »

Wszystko zalezy od trenera, jakby sie uprzec to Zanetti moglby grac w Interze jako napastnik ;). Zresztą rok temu grywał na lewej pomocy, teraz na lewej obronie, vdm miał być klasycznym napastnikiem. Różne są zboczenia.
Ja tam uwazam ze de rossi to klasyczny defensywny pomocnik :P
Inter_Fan

De Rossi do Interu?

Post autor: Inter_Fan »

zazdroszcze Romie takiego zdolnego piłkarza jak De Rossi :(
chociaz my tez mamy wiele zdolnych młodych piłkarzy ale de Rossi by nam sie przydał szkoda ze to juz nieaktualne :(
Szczupac_FCI
Posty: 57
Rejestracja: 16 wrz 2004, 18:19
Lokalizacja: Bielawa / Wrocław

De Rossi do Interu?

Post autor: Szczupac_FCI »

Mógłby zostać wyporzyczony do nas jak by się sprawdził to ewentualnie transfer
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

De Rossi do Interu?

Post autor: Bart »

:lol: Czy Ty naprawdę uważasz, że Roma wypożyczyłaby swoją młodą gwiazdę i nadzieję włoskiej reprezentacji do zespołu rywala? Wątpię, by po przedłużeniu kontraktu mieliby się go pozbyć w ciągu najbliższych lat, no chyba, że sytuacja w kasie Romy będzie naprawdę nieciekawa.
ODPOWIEDZ