Julio Cesar - następca Toldo ???

To co każdy kibic lubi...
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Andy »

Przecierz Adriano wielokrotnie już podkreślał i wypowiadał się na temat swojej przyszłości :D ( która jest oczywista => zostaje w Interze ;) !! ) , a wszelkiego rodzaju informacje na ten temat bym lekcewarzył 8) ( kolejne ploty :!: )
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
The Cyc
Posty: 61
Rejestracja: 7 cze 2004, 16:05
Lokalizacja: Nowe Miasto

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: The Cyc »

Ja mysle że w styczniu nikogo nie kupimy. Fachetti zapowiadał że nie mają żadnych planów kupna nowych zawodników.
Co do bramkarza to De Sanctis jest dobrym zawodnikiem, w skrótach meczów serie a prezentował się dobrze, a patrząc na statystyki to wydaje się wręcz idealny. Ja myśle że jednak najlepszy rozwiązaniem byłoby kupno Cesara
Forza Inter!!
Citka

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Citka »

eh.... po co kolejne transfery? lepiej by posprzedavali tych co sa nam niepotrzebni czyli C.Zenetti,Kily,Fontanai inni i moze kupic kogos porzadnego na lewa strone obrony a tak to zostawic w spokoju wszystko przecierz skald mamy dobry tylko wykorzystac tego niemozemy
Inter_Fan

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Inter_Fan »

wolałbym SEBASTIENA FREYA !!!
Szczupac_FCI
Posty: 57
Rejestracja: 16 wrz 2004, 18:19
Lokalizacja: Bielawa / Wrocław

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Szczupac_FCI »

Na następcę Toldo chciałbym Freya i żeby jeszcze kupili Vicente to by bylo OK :grin:
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Bart »

Skoro wszystko już jest ustalone i Cesar dołacza do nas po wypozyczeniu do Chievo, to nie ma co sobie zawracać głowy Freyem. Obawiam się tylko jak wiadomoć o rywalu wpłynie na formę Francesco Toldo :roll:
Szczupac_FCI
Posty: 57
Rejestracja: 16 wrz 2004, 18:19
Lokalizacja: Bielawa / Wrocław

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Szczupac_FCI »

Niewiadomo jeszcze kto w lato przyjdzie Frey czy Cesar ja dużo bardziej wolałbym Freya.
Citka

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Citka »

Co z tego ze po sezonie przyjdzie Julio Cesar jak i tak bedzie bronil Toldo ? :/ a jest jeszcze Carini i Fontana :/
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Orzeu »

TOLDO nie bedzie bronił bo mu się skończy kontrakt i go z wielką czcią pożegnają w Mediolanie - podziękują mu za wspaniałą grę, a on sam zapisze się na zawsze w annałach piłki w Interze.

Bo jak myślisz - czy jest sens, aby proponować kontrakt 33 latkowi gdy ma się już młodego wspaniałeho J. Cesara ???
Obrazek
Citka

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Citka »

ja bym z nim podpisal specjalnie kotrakt jesli ktos by dal kase :P hehe a dokaldnie kiedy mu sie konczy ten kontrakt ?
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Orzeu »

30 czerwca 2005
Obrazek
ostry

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: ostry »

uwazam że J.Cesar bylby godnym zastepca toldone
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Slepy »

ja i tak chyba wole Frey'a :roll:
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: mati »

ja też wole freya... Cesar jest za mało doświadczony... czy napewno będzie kimś wielkim :?: wątpie w to... a Inter potrzebuje wyłącznie wielkich piłkarzy... natomiast Frey przez cały czas rozwija sie kocha nasz klub z pewnością wróciłby tu :D
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Bart »

orzeu pisze:30 czerwca 2005
Toldo ma kontrakt do 2007, więc tak szybko go nie pożegnamy. Chyba, że obie strony się porozumieją.
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Orzeu »

jesteś pewien ?? bo mi się coś zdaje że w czerwcu mu się kończy, ale nawet jeśli nie to i tak nasi go raczej sprzedadzą. A Julio Cesar wg mnie jest o klase lepszy od freya, widzieliście jak Julio Cesar bronił na COPA ??? :D :D :D takiego bramkarza nam trzeba. przecież Frey nawet nie zagrał w reprezenatcji.
Obrazek
Winiar
Posty: 289
Rejestracja: 14 mar 2004, 20:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Winiar »

Ja nie wiem kogo bym wolał... Na Copa America jakoś nie zwracałem uwagi na Julio Cesara, no bo w sumie ze względu na późną porę rzadko oglądałem mecze. Ale na temat Freya mogę powiedzieć, że jest na pewno dobrym bramkarzem. Poza tym bardzo go lubie, jest chyba moim ulubionym golcziperem :D:D Wiem, że nie można się kierować zbytnio sympatiami, ty;ko umiejętnościami, ale Frey takowe też posiada :) Poza tym jest jush obyty w Serie A i grał jush w Interze. Choć jak mówią 2 razy się do tej samej rzeki nie wchodzi....
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Slepy »

Frey to rowniez i moj uluibiony bramkarz. W sumie duza przewage nad Cesarem daje mu olbrzymie jak na ten wiek doswiadczenie w Serie A.
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: mati »

już pozyskaliśmy Julio Cesara wiec Frey zrobi karierę gdzie indziej :/ tak czy owak ja bez wachania wybrałbym lepszego, bardziej doświadczonego, kochającego nasz klub Freya, i pytanie jak miał zagrac w reprezentacji ?? skoro tam z Coupetem, Barthezem i Landreau nie ma najmniejszych szans ??
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Andy »

Ja wole jednak zdecydowanie Cesar'a :wink: !!! A dlatego , że widziałem jego pare udanych interwencji na COPA i nietylko :grin: :!: Jets on dla mnie najważniejszy , a Frey - zdarzają mu się czasami takie błędy jak Carollowi z Man Utd :/ :!: I na dodatek bez sensu było by ściągać bramkarza który u nas już grał ( najpierw go pozyskujemy , później sprzedajemy za grosze , a teraz znowu mielibyśmy go ściągać :roll: ) - NIE !!
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Orzeu »

Andy pisze:Ja wole jednak zdecydowanie Cesar'a :wink: !!! A dlatego , że widziałem jego pare udanych interwencji na COPA i nietylko :grin: :!: Jets on dla mnie najważniejszy , a Frey - zdarzają mu się czasami takie błędy jak Carollowi z Man Utd :/ :!: I na dodatek bez sensu było by ściągać bramkarza który u nas już grał ( najpierw go pozyskujemy , później sprzedajemy za grosze , a teraz znowu mielibyśmy go ściągać :roll: ) - NIE !!
ZgAdzam się z tobą Andy - Freya sentymentem nie darze, bo wg mnie jak on miałby przyjść, to wolałbym już Toldo żeby grał dłużej. po prostu ten gościu mi się dobrze nie kojarzy (wisła - Ac Parma kilka lat temu, kilka bramek wpuszczonych w tym sezonie w lidze mistrzów)

A Julio Cesar - gościu po prostu masakra - NA COPA ciągnął takie sety że aż szczena opadała :D, jeszcze te karne - pamiętam jak komentator mówił, że gdyby nie on, to Brazylia by na pewno nie zdziałała tyle na ty ch mistrzostwach.

EDIT: a poza tym to doświadczenie w lidze włoskiej jest niezbyt potrzebne, bo przecież on i tak ma tylko bronić strzały i wybijać piątki no nie ??
Obrazek
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: mati »

No ja nadal stawiam na Freya :D jak widać zdania podzielone... ale to nie my zadecydujemy co będzie w nowym sezonie... ale napewno sa to zawodnicy o zbliżonej klasie... ani jeden ani drugi nie przewyższa znacznie konkurenta :/
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Slepy »

Jedno, co przemawia za Cesarem, to fakt, ze wedle moich odczuc moglby wniesc swierzosc do zespołu. Frey na pewno tego nie zrobi.
Pieklo
Posty: 20
Rejestracja: 11 mar 2005, 22:50
Lokalizacja: Pyskowice

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Pieklo »

dobry utalentowany bramkarz ale ja jako następcę Tolda w Interze widziałbym Freya
Pieklo
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Andy »

A co powiedzielibyście na Kameniego z Espanyolu :D :?: :?: Jest jeszcze młody , ma 22 lata i bardzo dobrze się spisuje :wink: (choćby można dać przykład jak pięknie bronił z FC Barceloną :twisted: :!: ).Tylko mi nie mówcie , że nie zaaklimatyzował by się , czy też słabo broni :roll: - widziałem jego pare interwencji i aż szczena mi opadła :80: :!: Jedno jest pewne po tym sezonie odejdzie do jakiegoś większego klubu , może być to Man Utd , który interesuje się młodym bramkarzem :grin:
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: mati »

Oferte z Manu już odrzucił, teraz wraz tym środkowym obrońca espanyolu (nie pamiętam jak sie nazywał) ma przejść do Arsenalu, znając życie i Arsena Wengera to pewnie już kończą pertraktacje... :grin: i tylko formalność dopełni się w czerwcu...
Inter raven
Posty: 15
Rejestracja: 14 lip 2006, 13:15
Lokalizacja: Kraków

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Inter raven »

INTER POWINNIEN PATRZYC TEZ ZA NOWYM BRAMKARZEM .KIM ZDECYDOWANIE LEPSZYM I OBDARZONYM DUZYM REFLEKSEM.MYSLE ZE TO TEZ POWINNIEN BYC ZAKUP NA NAJBLIZSZY SEZON.POTRZEBNY JEST BRAMKARZ!!!!
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Woo-cash »

Chlopie kurwa co Ty masz z tym caps lockiem... Nie umiesz go wylaczyc czy jak ?
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
siatkarze
Posty: 15
Rejestracja: 6 kwie 2009, 11:13
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Kontakt:

Odp: Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: siatkarze »

Inter raven pisze: INTER POWINNIEN PATRZYC TEZ ZA NOWYM BRAMKARZEM .KIM ZDECYDOWANIE LEPSZYM I OBDARZONYM DUZYM REFLEKSEM.MYSLE ZE TO TEZ POWINNIEN BYC ZAKUP NA NAJBLIZSZY SEZON.POTRZEBNY JEST BRAMKARZ!!!!
Widać że to post z 2006 roku. Ciekawe czy autor tego postu myśli nadal tak jak myślał :)
Filip©
Posty: 1080
Rejestracja: 19 lis 1990, 01:00
Kontakt:

Odp: Julio Cesar - następca Toldo ???

Post autor: Filip© »

a Ty po co odgrzewasz stare kotlety?
ODPOWIEDZ