Chivu?

To co każdy kibic lubi...
ODPOWIEDZ
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Chivu?

Post autor: Orzeu »

toldo12 pisze:Ach ciekawe kogo na lewą obronę ściągnie w tym sezonie Inter....Kolejnego "niesamowitego" gracza w wieku Favalliego ? :twisted:
ty Chłopie przespałeś 2 ostatnie tygodnie :D !!!??? Inter już pozyskał młodego kameruńczyka na miejsce Favalliego - Pierre'a Wome
Obrazek
toldo12
Posty: 101
Rejestracja: 15 lip 2005, 09:21
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Chivu?

Post autor: toldo12 »

No tak to ja wiem :D Ale uważasz, że jeden lewy obrońca wystarczy ?? Favalli a Wome to jak Fiat 126p i BMW :twisted: Favalli się nienadaje już do gry...
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Chivu?

Post autor: Orzeu »

Jest wome, który mam nadzieję że bedzie wymiatał na tej lewej flance; jest Favalli, który wcale tak źle nie gra, tylko jak ktoś już to powiedział przyzwoicie; jest jeszcze Burdisso i Materazzi którzy też byli próbowani na lewej flance (nawet im to wychodziło). Więc wg mnie lewego obrońcy juz nie potrzebujemy.
Obrazek
toldo12
Posty: 101
Rejestracja: 15 lip 2005, 09:21
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Chivu?

Post autor: toldo12 »

orzeu pisze:jest jeszcze Burdisso i Materazzi którzy też byli próbowani na lewej flance


Wiesz, Beckham był próbowany na prawej obronie i też mu to dobrze wychodziło. :P Ale wiesz, jak narazie Materazzi i Burdisso są niepewni przyszłości w Interze. Burdisso niezaaklimatyzował się we Włoszech, a Matrix, no tutaj nic niewiadomo aczkolwiek jakiś lewy obrońca, naprawdę lewy obrońca by się przydał, ale masz rację, że w razie zcego oni mogą grać po lewej stronie... :smile:
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Chivu?

Post autor: Orzeu »

Matrix owszem - jest niepewny przyszłości, ale Burdisso nigdzie nie odchodzi.
Obrazek
toldo12
Posty: 101
Rejestracja: 15 lip 2005, 09:21
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Chivu?

Post autor: toldo12 »

Dobra skończmy to gadanie :P Zobaczymy jak będzie, ale nie mów, że Evra albo Chivu by się nieprzydali :mrgreen:
Wacik
Posty: 28
Rejestracja: 11 wrz 2005, 18:04
Lokalizacja: Kraków

Chivu?

Post autor: Wacik »

Ja osobiście bym zaryzykował i go kupił :) gośc jest naprawde dobry :)
Obrazek
ODPOWIEDZ