Chivu?

To co każdy kibic lubi...
ODPOWIEDZ
gismo
Posty: 181
Rejestracja: 2 lut 2004, 19:50
Lokalizacja: Chorzów

Chivu?

Post autor: gismo »

Słuchajcie tego !

"Obrońca Romy, Christian Chivu nie jest pewien, czy zostanie w drużynie 'Giallorossich' po sezonie. "Cieszę się z gry w Romie, ale nie wiem, jaka przyszłość mnie czeka," powiedział.


"Nikt na tym świecie nie może niczego obiecać. Dziś futbol to nie tylko sport - to rynek," dodał.

W zeszłym roku Chivu z powodu kontuzji rozegrał niewiele meczów w barwach klubu, który sprowadził go za 15 milionów euro z Ajaksu Amsterdam dwa lata temu. W tym sezonie zagrał tylko raz, ale powinien wrócić do akcji za około dwa tygodnie.

Juventus może zostać kolejną przystanią Chivu, jeśli reprezentant Rumunii postanowi odejść z borykającej się z kłopotami finansowymi Romy."

Przeczytałem to na Onet.pl co o tym sądzicie? Ja osobiście widziałbym Chivu i nas w obronie ! Może się uda go sprowadzić. Oby !
Meyde17

Chivu?

Post autor: Meyde17 »

Mało prawdopodobne, że przejdzie do nas :-( Przecież Mancini i Moratti napalili się Kompanego, a i jeszcze przejdzie do nas Luisao. 3 nowych środkowych? napewno tak nie będzie. Pamiętajmy , że jeszcze u nas jest Burdisso,Matrix,Cordoma i Micha ( nie liczę Gamarry). Za dużo troszkę na środek. Micha pewnie odejdzie , a przyjdzie Luisao i może Matrix odejdzie wtedy pewnie przyjdzie Kompany. Osobiście nie miałbym nic przeciwko takiej obronie : Chivu-Kompany-Luisao(Cordoba)-Zanetti. W sumie wszystko jest możliwe znając możliwości i pomysły naszego Morattiego.
Przemek

Chivu?

Post autor: Przemek »

nie było tym cytacie mówy o Interze więc Chivu moze równie dobrze przejsc do Man utd,realu czy tam Bóg wie gdzie..jasne ze by się przydał pod warunkiem ze by nie łapał tyle kontuzji co w Romie..Myśle ze bardziej Chivu kierował sie do Juve tam gra przeciez Ibra...
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Chivu?

Post autor: Szycha »

Z tego co wiem Chivu nie jest typowym środkowym stoperem wieć kupmy go i Luisao, a Kompanego jak będzie sianko :grin:
Gaszka
Posty: 535
Rejestracja: 26 gru 2004, 20:31
Lokalizacja: Pszów
Kontakt:

Chivu?

Post autor: Gaszka »

Chivu ma kontuzji duzo w ostatnim czasie, mial dobre sezony przed przejsciem do Romy, ale czy bedzie mial tak samo dobre po kontuzji? Ja bym nie ryzykowal...
// >> www.FcInter.pl << //
$zaker

Chivu?

Post autor: $zaker »

przydal by sie on. Luisao juz jest praktycznie nasz. Chivu by byl dobrym kupnem na lewa strone ale nie zapomnijmy jeszcze ze jest taki pilkarz jak Evra tez mozna wybrac kogos z tych dwoch ja wybral bym Evre :)
no i Na deser Kompany. A tak to trzeba nam jakiegos gracza z mocnym Charakterem, Rooney, Giggs , Keane czy Alan Smith.
Winiar
Posty: 289
Rejestracja: 14 mar 2004, 20:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Chivu?

Post autor: Winiar »

Chivu to jeden z moich ulubionych obronców. Pamiętam jak jeszcze wymiatał w Ajaxie. Ale baaardzo wątpie ze do nas przejdzie :( Sądze, że albo zostanie w Romie, albo trafi do juve :( Oni robią dobre transfery i pewnie będą kogoś szukali bo Montero ma jush swoje lata ;) A nam na pewno by sie przydał i bardziej wolałbym jego niż Luisao.
Gaszka
Posty: 535
Rejestracja: 26 gru 2004, 20:31
Lokalizacja: Pszów
Kontakt:

Chivu?

Post autor: Gaszka »

Ja tam wole Evre niz Chivu, przynajmniej wiadomo w jakiej jest formie, a Rumuna bralibysmy na slepo z wielkimi nadziejami na udany sezon w jego wykonaniu. Dla mnie zbyt duze ryzyko :/
// >> www.FcInter.pl << //
$zaker

Chivu?

Post autor: $zaker »

Tez wole Evre :)
Winiar
Posty: 289
Rejestracja: 14 mar 2004, 20:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Chivu?

Post autor: Winiar »

$zaker pisze:Tez wole Evre :)
Ja bym chciał ich obu :) bo chyba najbardziej nam potrzeba lewego obrońcy :/ ale od czasu sprzedaży R. Carlosa to graja u nas tacy piłkarze jak Macellari, Pasquale, Favalli itp. A Evra by sie na pewno bardzo przydał, natomiast na środek chciałbym Chivu. Zreszta on chyba tesh moze grać na lewej( w CM'ach zasze jest lef/ center :D , ale nie chce sie powoływać na tą grę, bo w sumie Chivu widziałęm tylkjo pare razy i zawsze w środku :) ) Ale jakbyśmy kupili ich obydwu i sprzedali Gamarre i Favalliego w zamian to bym sie nie obraził :D
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Chivu?

Post autor: Slepy »

Noo, cholernie bym sie ucieszyl gdybym zobaczyl go w naszym zespole.. lecz nie wiem czy w ogole narazie mozemy o tym marzyc :/ . Znajac zycie poleci do juve lub gdzies do anglii :roll:
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Chivu?

Post autor: Andy »

Nie wiem czy nie lepszy był by Evra :grin: :!: :!: Popatrzcie na jego gre we Francji !! A Chivu ma ciągle jakieś kontuzje :| :!: Jedno jest pewne na pewno jest dobrym obrońcą , ale nie na taki klub jak Inter :D , nie może on wzmocnić żadnego klubu z Serie A tym bardziej Juventusu :evil: :!:
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Rom$on

.

Post autor: Rom$on »

Shivu byłby niebywałym wzmocnieniem na stoperze. Czołówka światowa. Ciekwe czy go roma puści...
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Chivu?

Post autor: RoB »

Shivu może i tak, ale Chivu raczej nie bo to jest typowy lewy obrońca.
toldo12
Posty: 101
Rejestracja: 15 lip 2005, 09:21
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Chivu?

Post autor: toldo12 »

Powiedzmy sobie szczerze, że Chivu byłby dla nas ogromnym wzmocnieniem :D Przecież jest to piłkarz o niesamowitym potencjale :!: Podobnie jak Evra... Więc myślę, że możemy liczyć zarówno jak i na tego pierwszego jak i tego drugiego...Ach ciekawe kogo na lewą obronę ściągnie w tym sezonie Inter....Kolejnego "niesamowitego" gracza w wieku Favalliego ? :twisted:
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Chivu?

Post autor: Orzeu »

toldo12 pisze:Ach ciekawe kogo na lewą obronę ściągnie w tym sezonie Inter....Kolejnego "niesamowitego" gracza w wieku Favalliego ? :twisted:
ty Chłopie przespałeś 2 ostatnie tygodnie :D !!!??? Inter już pozyskał młodego kameruńczyka na miejsce Favalliego - Pierre'a Wome
Obrazek
toldo12
Posty: 101
Rejestracja: 15 lip 2005, 09:21
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Chivu?

Post autor: toldo12 »

No tak to ja wiem :D Ale uważasz, że jeden lewy obrońca wystarczy ?? Favalli a Wome to jak Fiat 126p i BMW :twisted: Favalli się nienadaje już do gry...
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Chivu?

Post autor: Orzeu »

Jest wome, który mam nadzieję że bedzie wymiatał na tej lewej flance; jest Favalli, który wcale tak źle nie gra, tylko jak ktoś już to powiedział przyzwoicie; jest jeszcze Burdisso i Materazzi którzy też byli próbowani na lewej flance (nawet im to wychodziło). Więc wg mnie lewego obrońcy juz nie potrzebujemy.
Obrazek
toldo12
Posty: 101
Rejestracja: 15 lip 2005, 09:21
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Chivu?

Post autor: toldo12 »

orzeu pisze:jest jeszcze Burdisso i Materazzi którzy też byli próbowani na lewej flance


Wiesz, Beckham był próbowany na prawej obronie i też mu to dobrze wychodziło. :P Ale wiesz, jak narazie Materazzi i Burdisso są niepewni przyszłości w Interze. Burdisso niezaaklimatyzował się we Włoszech, a Matrix, no tutaj nic niewiadomo aczkolwiek jakiś lewy obrońca, naprawdę lewy obrońca by się przydał, ale masz rację, że w razie zcego oni mogą grać po lewej stronie... :smile:
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Chivu?

Post autor: Orzeu »

Matrix owszem - jest niepewny przyszłości, ale Burdisso nigdzie nie odchodzi.
Obrazek
toldo12
Posty: 101
Rejestracja: 15 lip 2005, 09:21
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Chivu?

Post autor: toldo12 »

Dobra skończmy to gadanie :P Zobaczymy jak będzie, ale nie mów, że Evra albo Chivu by się nieprzydali :mrgreen:
Wacik
Posty: 28
Rejestracja: 11 wrz 2005, 18:04
Lokalizacja: Kraków

Chivu?

Post autor: Wacik »

Ja osobiście bym zaryzykował i go kupił :) gośc jest naprawde dobry :)
Obrazek
ODPOWIEDZ