Adriano za Ronaldo ??

To co każdy kibic lubi...
duzy120

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: duzy120 »

Ludziska, właśnie przeczytałem w jednym serwisie sportowym ze Ronaldo chętnie wróciłby do swojego byłego klubu, Interu Mediolan. Od pewnego czasu mówiło sie o tym ze w gre wchodzi wymiana Adriano za Ronaldo ale nikt tego nie potwierdził. Co myślicie o takiej wymianie:
Adriano za Ronaldo ??
slyy

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: slyy »

Fatalna, mogłaby byc w skutkach ta wymiana, chociaz jezeli ronaldo schudnie :)... Ale tez czytalem ze Adriano ma przejsc do realu za 44 mln euro!!!
ostry

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: ostry »

zdecydowane NIE
slyy

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: slyy »

Tak wogóle to ten temat powinnienes opublikowac chyba w transferach, pewnie admin go tam wrzuci ale niewazne
duzy120

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: duzy120 »

No wiesz tu sie dyskutuje o zawodnikach mogłem dać go na dział transfery ale to jest tylko domysł a nie potwierdzona wiadomość.
slyy

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: slyy »

Nie no masz racje zreszta ja cie nie pouczam, zreszta za glupia klotnie z adminem dostalem juz 2 ostrzezenia i nie mam zamiaru dostac 3 :P
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: PioFCI »

kurwa ... duzy120 sam siejesz propagande jakas... moglbys zalozyc temat dotyczacy powrotu ronaldo ale nie wymiany...kazdy kibic interu powinien wiedziec, ze to sa plotki wyssane z palce przez hiszpanska Marce...pozniej wejdziena forum jakis nieznajacy sie na pilce ludzik , przeczyta ze kibic interu sam pisze o wymianie i na nast. dzien beda nas kumple galacticos wkurwiac, ze adriano jest niewierny itd...zamknac ten temat :roll:
Inter na zawsze !!!
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Orzeu »

to nie przejdzie - nie uważam zeby nasz kochany Massimo był takim głupcem i sprzedał Adriano.

Obecnie Adi jest lepszy od Ronaldo !! chyba że sam Adi chciałby odejść do Realu,...
Obrazek
slyy

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: slyy »

A pieniadze potrafią wszystko zerobić z człowieka!!!
Arkir

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Arkir »

Taaa zgoda. Ale spzredajemy go za 150mln i od razu jest wymiana Tevez za Ronaldo, bo tego spaślaka co tak pojeżdżał inter nie chce widzieć.
Winiar
Posty: 289
Rejestracja: 14 mar 2004, 20:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Winiar »

Psyfsyfsyfsy :D:D Tyle moge powiedzieć na ten temat :)

Po pierwsze: Adriano jest lepszy niż Ronaldo

Po drugie: Adriano jest młodszy

po trzecie: nie wiem ile real musiałby jeszcze dorzucić kasy, bo o ile pamiętam to za Ronaldo nam jeszcze nie wszystko oddali, a za samego Adriano przy takiej wymianie to też powinno troche kasy skapnąć.

Po czwarte: Ja sie nie dziwie, że Ronaldo chce wrócić. Tam w Madrycie jadą na niego, że jest Luis Spasialdo de Brzuchol :D to pewnie ma jush tego dość. No ale jakby chciał wrócić to powinien przyjśc za free !! Przecież jak jush mówił real nam wisi kase za niego wiec skoro i tak grał jush tam pare sezonów to niech wróci za darmo :]
Citka

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Citka »

lol ja nawet takimi glupotami se glowy niebede zawracal....
Suhy
Posty: 48
Rejestracja: 11 sie 2004, 17:22
Lokalizacja: Lodz

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Suhy »

Wymiana???? To by byla tragedia!! osobiscie nie mam nic, no prawie nic (Ronaldo musial by przeprosic kibicow za to, ze nie najlepiej sie wypowiadal o Interze podczas odejscia), przeciwko przyjsciu Ronaldo, ale nie na takich warunkach. Jedyna mozliwosc to Ronaldo u boku Adriano.

Ps Niestety znajac Moratiego, to nie wykluczal bym tej wymiany. Nie ma chyba takiego drugiego czlowieka jak Moratti, ktory by nie zrobil tylu kretynskich wymian i sprzedazy pilkarzy.
Obrazek
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Szycha »

Dobre ... Prosiaczkowi nie idzie w srealu i chce wrócić na stare śmieci. Przez tyle lat go leczyliśmy a on odszedł za madryckim jedzeniem. Adriano jest lepszy . A tak wogule czy prosiaczka nie wzieli by kibice Interq do rzeźni :D Bardzo mi się wczoraj podobała atmosfera na Del Allpi. Ładnie śpiewali, gwizdali na prosiaka no i ich pokonali. ;) Mam nadzieje, że jude zdobędzie mistrza, bo jak zgarnie bilan do będzie bardzo ponuro :cry: :/
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Scpn »

A teraz cos z rodzaju "znająć Morattiego".... ciekawe ile Moratti bedize chcial Realowi doplacic :/ ?
Marcin_

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Marcin_ »

Zgodziłbym się dać Vieriego za Ronaldo. Adriano Ronaldo to by był dopiero atak. Nigdy Adriano nie może przejść do innego klubu.
Pieklo
Posty: 20
Rejestracja: 11 mar 2005, 22:50
Lokalizacja: Pyskowice

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Pieklo »

nie ale Adriano i Ronaldo w INTERZE to bylby atak
Pieklo
Gangreniak

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Gangreniak »

moim zdaniem Inter niepowinien isc na taki uklad poniewaz Ronaldo jest o wiele starszy od swojego koleg Adriano dobrze by bylo Ronaldo za Vieriego
scozzi
Posty: 147
Rejestracja: 20 sty 2004, 23:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: scozzi »

ta. kogo jeszcze chcecie powymieniać ?? ; ]
Obrazek
.
Obrazek
Szymon
Posty: 142
Rejestracja: 12 maja 2005, 20:34

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Szymon »

ronaldo tak jak i Adriano są przereklamowani. To ich łączy. Lepiej jedank aby w Inetrze grał Adriano
Obrazek
Anonymous

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Anonymous »

Ronaldo zle zrobil ze przeszedl do realu... nadal jest dobry ale wlasnie w relu "stoczyl" sie i stracil sowja wysoka forme... Adriano jest od niego duzo lepszy....
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: klusek »

anonim pisze:ronaldo tak jak i Adriano są przereklamowani. To ich łączy. Lepiej jedank aby w Inetrze grał Adriano
:lol:

przereklamowani?

ogladasz czasami mecze?

zrob sobie liste najlepszych napastnikow ostatnich 10 lat. przejrzyj liste ich sukcesow, obejrzyj mecze i zrob ranking. jezeli Ronaldo nie bedzie w I piatce to ja jetem Święty Mikołaj. a na temat Adriano juz mi sie nawet nie chce pisac.
Szymon
Posty: 142
Rejestracja: 12 maja 2005, 20:34

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Szymon »

no tak mówi sie zawsze jak oni grają. Tak naprawdę Adriano jak ma piłkę rzadko odgrwya ją do kogoś innego tylko strzela lub gdy jest daleko od bramki kiwa się i strzela. Ostatnio nie często trafia bramki a to co pokazuje na pucharze konfederacji jeszcze bardziej mówi o tym, że już odbija mu sława do głowy zamiast grać (cały czas gra sam żeby na koniec stracić sobie piłkę :lol: )
Obrazek
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: klusek »

ale Adriano jest bardzo dobry w praktycznie kazdym aspekcie gry. czyli nie tylko wykorzystywanie stuprocentowych sytuacji i dobra gra glowa, ale tez swietny drybling, fantastyczne rzuty wolne, dobra szybkosc i co najwazniejsze to, ze potrafi sam sobie stworzyc sytuacje strzelckie zamiast czekac w polu kranym na pilke. dla mnie nie ma bardziej kompletnego napastnika na swiecie i jest wart tych wszyskich slow zachwytu skierowanych do niego.

a ja Ci tylko przypomne, ze to Recoba mial przez pewien czas najwzyszy kontrakt w pilce noznej (ktorego zreszta sam zazadal - to a propos 'sodowy'). i to miedzy innymi wtedy nie potrafil pociagnac druzyny do walki, chociazby z Helesinborgiem. on tez jest przereklamowany?
Szymon
Posty: 142
Rejestracja: 12 maja 2005, 20:34

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Szymon »

moim zdaniem nie jest. Adriano jest kompletnym napastanikiem ale według mnioe jest poprostu przereklamowany. Napewno będzie się rozwijał, ale też musi pamiętać o innych zawodnikach z drużyny. Potrafi sobie wywalczyć sam sytuację ale też powinien potrafić znaleźć kolegów z drużyny (a to mu się rzadko zdarza).
Obrazek
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: EL_CHINO »

Przereklamowany to raczej nie jest, a za jakiegoś Ronaldo lub innego ciecia napewno nie przejdzie, nie ma szans na taki transfer, Adi jest teraz w świetnej formie, choć miał jakąś małą kontuzję, czego kompletnie nie widać po nim...
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: klusek »

anonim pisze:Napewno będzie się rozwijał, ale też musi pamiętać o innych zawodnikach z drużyny. Potrafi sobie wywalczyć sam sytuację ale też powinien potrafić znaleźć kolegów z drużyny (a to mu się rzadko zdarza).
jedno pytanie:

w jak sposob to, o czym napisales, jest zwiazne z byciem przereklamowanym?

widzisz, moze rzeczywiscie Adriano rzadko podaje partnerom. ale nikt nie ma do niego pretensji. dlaczego? bo wszyscy znaja jego potencjal i wiedza, ze nawet jezeli raz czy dwa cos mu sie nie uda, to za trzecim razem w jakis fenomenalny sposob zdobedzie bramke. i jemu to sie udaje! wcale nie musi szukac w tym celu partnerow. i to jest sedno calej sprawy: jezeli te wszystkie slowa o jego 'boskosci' znajduja potwierdzenie w jego grze, to nie widze powodu, zeby nazywac go graczem przereklamowanym.
Miki

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Miki »

Nie chciał bym aby do interu przyszedł opaślok ronaldo za naszego adriano
Anonymous

Hmm

Post autor: Anonymous »

Gdyby Adriano został a przyszedł jeszcze Ronaldo to było by bosko to była by najlepsza para jaka mogła by być :smile: Niewiem co chcecie od Ronaldo ja go tam bardzo lubie co fakt to fakt ze jest troche za tłusty ale niema co ma speeda ! :wink:
Citka

Adriano za Ronaldo ??

Post autor: Citka »

Ronaldo ? On w ogole zyje ? :lol: Ja chyba o nim nic nie slyszalem od 2 miesiecy... a strzelil gola chyba z 3 misieace temu :lol: :lol: :x :smile:
Zablokowany