Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

PrimeraDivision, Premiership, Bundesliga, czyli dyskusje o europejskich ligach, grających w nich zespołach i zawodnikach.
ODPOWIEDZ
Chrisu

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Chrisu »

no z Tottim to chłopie sie wygłupiłeś i to sporo z reszta mozna powiedziec ze sie zgadzam
kesa
Posty: 173
Rejestracja: 31 sie 2006, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: kesa »

Co propo Martinsa to sie wogole nie zgodze, ogladalem sporo meczy Premiership i Martins prezentowal sie najlepiej w zespole Srok, szybki umie sie zastawic dobrze gra cialem, glowa tez calkiem niezle, technicznie tez dawal rade, bez problemu potrafil przejsc dwoch-trzech rywali no i ma dobry strzal.
prezotto
Posty: 63
Rejestracja: 14 sie 2008, 09:30

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: prezotto »

Martins - jak dla mnie ten zawodnik nie ma nic poza szybkością.
Ibra - taki pogromca przeciętniaków, który grając przeciw najlepszym nigdy nie zachwycał.
Buffon - pomimo, że nadal jest bardzo dobrym bramkarzem to jest już cieniem samego siebie sprzed kilku lat. Pomimo słabszej niż kiedyś formy wielu ludzi za samo nazwisko ma go nadal za najlepszego.
Totti - największą popularność zawdzięcza temu, że cała karierę spędził w Romie. Jego gra nigdy mnie nie przekonywała i jak dla mnie wielu przecenia jego umiejętności. Choć nie zaprzeczam, że dobry jest, ale tylko dobry i nic więcej.
Boruc - gra w lidze, która pomijając Celtic i Rangers jest na poziomie polskiej ligi. Regularnie popełnia błędy i wpuszcza "szmaty" z marnymi rywalami w lidze szkockiej. I co z tego, że na najlepszych przeciwników potrafi się zmobilizować, skoro z tymi słabszymi nie daje sobie rady? Najlepszych bramkarzy cechuje przede wszystkim równa gra, a Boruc tego nie ma, dlatego jak na razie jest co najwyżej bardzo dobry, ale w żadnym wypadku nie można go stawiać obok Casillasa, Julio Cesara czy innych czołowych bramkarzy. Niestety jego też wielu jak dla mnie przecenia i dopóki nie przeniesie się do jakieś na prawdę dobrej ligi to nie można go jednoznacznie ocenić.


A do twej wypowiedzi - 90% piłkarzy Lecha Poznań - grali jak z nut jak nie było presji - Stilic jak byly wazne mecze z Udine to nie wiedzialem ze byl na boisku, to samo Rengifo, nie bede juz wspominal jak sobie Lech sam przegral mistrzostwo Polski a teraz wszyscy placza ze Wisla za slaba...przynajmniej wiedziala kiedy wygrac. Nie jestem fanem Wisly ani Lecha ani nikogo z polskiej pilki bo ciezko kibicowac ludziom ktorzy jak maja zagrac o cos waznego to cieknie im po gaciach. Lechowi zycze jak najlepiej bo dobrze (jak narazie) inwestuje w pilkarzy a mistrzostwo Polski pewnie jeszcze by pomoglo. Ale twardziele i walczaki z Lecha ostatnie 5-8 kolejek polskiej ligi to żałosne przestraszone chlopaczki ktorym widmo mistrzostwa - byle co - polski zagladnelo do oczu. Nie ocenialbym Buffona Ibry i Tottiego tak nisko tylko zagladnal we wlasne podworko. Buffon wygrywal P. UEFA majac okolo 20 lat. Ibrahimovic robi takie rzeczy z pilka ze na Bułgarskiej w tym stuleciu nikt nie zobaczy - choc prawda ze tylko ze slabymi. Ale nikt inny na swiecie ze slabymi nie robi takich rzeczy - dlaczego? Pozdrawiam i zycze Lechowi zeby cos ugral wiecej niz duze zwyciestwa w ktorejs tam rundzie z Norwegami;)
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Shady »

prezotto pisze: A do twej wypowiedzi - 90% piłkarzy Lecha Poznań - grali jak z nut jak nie było presji - Stilic jak byly wazne mecze z Udine to nie wiedzialem ze byl na boisku, to samo Rengifo, nie bede juz wspominal jak sobie Lech sam przegral mistrzostwo Polski a teraz wszyscy placza ze Wisla za slaba...przynajmniej wiedziala kiedy wygrac. Nie jestem fanem Wisly ani Lecha ani nikogo z polskiej pilki bo ciezko kibicowac ludziom ktorzy jak maja zagrac o cos waznego to cieknie im po gaciach. Lechowi zycze jak najlepiej bo dobrze (jak narazie) inwestuje w pilkarzy a mistrzostwo Polski pewnie jeszcze by pomoglo. Ale twardziele i walczaki z Lecha ostatnie 5-8 kolejek polskiej ligi to żałosne przestraszone chlopaczki ktorym widmo mistrzostwa - byle co - polski zagladnelo do oczu. Nie ocenialbym Buffona Ibry i Tottiego tak nisko tylko zagladnal we wlasne podworko. Buffon wygrywal P. UEFA majac okolo 20 lat. Ibrahimovic robi takie rzeczy z pilka ze na Bułgarskiej w tym stuleciu nikt nie zobaczy - choc prawda ze tylko ze slabymi. Ale nikt inny na swiecie ze slabymi nie robi takich rzeczy - dlaczego? Pozdrawiam i zycze Lechowi zeby cos ugral wiecej niz duze zwyciestwa w ktorejs tam rundzie z Norwegami;)
Kolego nie zagalapowałeś się trochę? Co ma Lech i polska liga do tego tematu? Poza tym do czego nawiązuje Twoja wypowiedź? Bo na pewno nie do mojego posta, w którym wyraziłem swoje zdanie na temat kilku piłkarzy z czołowych zagranicznych lig.
Ostatnio zmieniony 2 sie 2009, 20:23 przez Shady, łącznie zmieniany 1 raz.
prezotto
Posty: 63
Rejestracja: 14 sie 2008, 09:30

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: prezotto »

a ja swoje na temat najbardziej przereklamowanych pilkarzy w polsce. pozdrawiam bez nerwow :)

Add by admin: Naucz sie pisać na temat, jeżeli nie potrafisz, nie pisz nic.
Ostatnio zmieniony 2 sie 2009, 20:47 przez Ljarro, łącznie zmieniany 1 raz.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Nen »

A ja się zgadzam z tym, że Martins jest przereklamowany i to głownie na tej stronce. Wszyscy wołają Oba wróć, nie zapomnę sprzeczki na SB kiedy to stwierdzono, że Marins jest lepszy od Diego Milito. Jest szyki i waleczny ale nie strzela dużo bramek, Inter to już za wysokie progi dla niego.
God protect me
MarcoPolo
Posty: 399
Rejestracja: 27 sie 2008, 20:13
Lokalizacja: Ruda śląska
Kontakt:

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: MarcoPolo »

Nen  i Shady mają rację ja też jestem zdania ,że mimo iż Nigeryjczyk grał w dobrych Europejskich klubach to zawdzięczał to głównie swojej szybkości przecież Obafemi Martins praktycznie nie strzela bramek ,jasne może kilka w sezonie(Newcastle)nawet w barwach Interu mało strzelał dlatego dziwię się niektórym wypowiedzią typu
..Oba jest jednym z najlepszych graczy''  czy ,,Oba do Interu''
FORZA  INTER  FANATICI  DALLA  POLONIA !
kesa
Posty: 173
Rejestracja: 31 sie 2006, 20:11
Lokalizacja: Poznań

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: kesa »

Hmm czy nie strzela duzo bramek, to kwestia gustu, w ostatnim sezonie grajac w Premiership(najmocniejszej lidze swiata) strzelil 8 bramek, rozgrywajac 24 mecze w tym 21 w pelnym wymiarze czasowym, co stanowi prawie 1/4 dorobku strzeleckiego calego Newcastle (40bramek). Podkreslam ze te 8 bramek strzelil w slabiutkim Newcastle.
Wspolczynik Martins'a to 0,33 bramki na mecz. Dla przykladu reszta Naszych napastnikow poza Zlatanem posiadala nastepujace wspolczyniki (podkreslam ze w niestety duzo slabszej Serie A)
Balotelli rowniez 0,33
Adriano 0,26
Cruz 0,1
jak to wyglada z Crespo to nie wiem, ale chyba widac iz Martins wcale tak slaby nie jest, a wiemy ze trudniej strzelic w Premiership niz w Serie A...
Ostatnio zmieniony 2 sie 2009, 21:27 przez kesa, łącznie zmieniany 1 raz.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Nen »

8 na 40 to równiutka 1/5 :P

Porównałeś Obe do 35 letniego Cruza, dla którego ostatni sezon w Interze był zdecydowanie najsłabszym w karierze. Porównałeś do pijakoobiboka Adriano i nieopierzonego Mario :P To nie są argumenty przemawiające za Obą :P
God protect me
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Shady »

kesa pisze: Co propo Martinsa to sie wogole nie zgodze, ogladalem sporo meczy Premiership i Martins prezentowal sie najlepiej w zespole Srok, szybki umie sie zastawic dobrze gra cialem, glowa tez calkiem niezle, technicznie tez dawal rade, bez problemu potrafil przejsc dwoch-trzech rywali no i ma dobry strzal.
Martins nie może dobrze się zastawiać ciałem ze swoimi 70kg i 171 cm wzrostu. Głową też dobrze nie zagra jeżeli stanie przy nim taki Ferdinand czy też inny rosły obrońca (a obrońcy z reguły tacy są). Jedyne co może to im spi*rdolić :P Ale co z tego jak potem ma problemy z celnym strzałem.
Daro
Posty: 106
Rejestracja: 28 sie 2008, 20:24
Lokalizacja: Sędziszów Młp

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Daro »

Shady pisze:
kesa pisze: Co propo Martinsa to sie wogole nie zgodze, ogladalem sporo meczy Premiership i Martins prezentowal sie najlepiej w zespole Srok, szybki umie sie zastawic dobrze gra cialem, glowa tez calkiem niezle, technicznie tez dawal rade, bez problemu potrafil przejsc dwoch-trzech rywali no i ma dobry strzal.
Martins nie może dobrze się zastawiać ciałem ze swoimi 70kg i 171 cm wzrostu. Głową też dobrze nie zagra jeżeli stanie przy nim taki Ferdinand czy też inny rosły obrońca (a obrońcy z reguły tacy są). Jedyne co może to im spi*rdolić :P Ale co z tego jak potem ma problemy z celnym strzałem.
Żałosne argumentować się 70kg i 171 cm co pewnie wyczytałeś w Wikipedii Oba umie sie zastawić co nie raz pokazał a strzelać za pola karnego tez potrafi a pamiętasz może pamiętny mecz z Sampdorią  0-2 do 88 minuty i asystę Martinsa przy golu Vieriego jak nie to sobie zobacz.Widocznie już niektórzy nie pamiętają ile dobrego ten zawodnik dał Interowi.
SlimShady
Posty: 94
Rejestracja: 8 lis 2008, 17:31
Lokalizacja: Rybnik

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: SlimShady »

Shady z tym Tottim to chyba za bardzo sie zagalopowałeś, bez nie go np. taka Roma nie istnieje, to zawodnik który robi różnice i ciągnie zespół za sobą, zawsze marzyłem, żeby taki zawodnik grał w Interze. Totti to ideał prawdziwego trequdzisty. Bardzo w wiele zrobił dla Włoch i teraz widocznie widać jego brak w ekipie Lippiego. Jest wielkim fanem tego zawodnika, zawsze go podziwiałem, był kilka lat najlepszym włoskim graczem na globie, a nazywanie go przereklamowanym jest niestosowne i tylko świadczy o mizernej wiedzy o Footballu.
Per me c\\\\\\\'e solo l\\\\\\\'Inter, a me che sono innamorato
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: groch »

Wracajac do Martinsa to niektore kluby szukaja wlasnie takich napastnikow, wykonczenie akcji jest do wycwiczenia, szybkosci Martinsa nie wycwiczysz... Martins gre w duzych klubach Europy zawdziecza przede wszystkim szybkosci (no i moze jeszcze ze umie fajnie skakac ;P) Narzekacie na jego wykonczenie... Gdyby dac mu wykonczenie Etoo to byłby pilkarz nie z tej ziemi. W przeciwiestwie do Odonkora Martins umie jeszcze cos zrobic z ta pilka a nie tylko biegac. Ja tam lubie chlopaka xD i zawsze bede go dobrze wspominal
Ostatnio zmieniony 3 sie 2009, 11:58 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
,,Niektórzy ludzie myślą, że football to sprawa życia i śmierci. Ja myślę,że to znacznie poważniejsza sprawa" BILL SHANKY
Świru
Posty: 14
Rejestracja: 3 kwie 2009, 17:48
Lokalizacja: Ostrowiec Św. / Kielce

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Świru »

Jak ktoś już wcześniej wspomniał Buffon, Casillas i Cesar jak dla mnie lepsi ;)
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Dzonyy »

Świru pisze: Jak ktoś już wcześniej wspomniał Buffon, Casillas i Cesar jak dla mnie lepsi ;)
Najlepiej przereklamowani czy co ?
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
ACMILAN100%
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2009, 13:41

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: ACMILAN100% »

Samuel Eto'o.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: MiRas. »

ACMILAN100% pisze: Samuel Eto'o.
Ronaldinho.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
88mj
Posty: 139
Rejestracja: 25 kwie 2007, 11:41
Lokalizacja: Łódź

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: 88mj »

Schweinsteiger, Ribery i do Kaki jakos mimo wszystko nie moge sie przekonac.
Novicjusz
Posty: 192
Rejestracja: 3 cze 2009, 23:56
Lokalizacja: szczecin

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Novicjusz »

88mj pisze: Schweinsteiger, Ribery i do Kaki jakos mimo wszystko nie moge sie przekonac.
Schweinsteiger: ok. Ribery, Kaka ? Pierwszy najlepszy zawodnik Bundesligi, drugi zdobywca Zlotej pilki..
Chyba lekko przesadziles..
88mj
Posty: 139
Rejestracja: 25 kwie 2007, 11:41
Lokalizacja: Łódź

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: 88mj »

Przereklamowani, tj. ich umiejetnosci sa przereklamowywane, przesadzone. Owszem, sa bardzo dobrzy, ale chyba nie az tak, jak sie ich przedstawia. Szczegolnie Ribery. Wg mnie oczywiscie.
pawlittoo
Posty: 53
Rejestracja: 29 cze 2009, 16:58

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: pawlittoo »

Van D Sar , jak tego kaleke mozna zaliczac do najlepszych bramkarzy na globie ?  :lol:
Szlachta25
Posty: 69
Rejestracja: 30 lip 2007, 18:54
Lokalizacja: NT

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Szlachta25 »

Beckham i Valdes
Obrazek
Novicjusz
Posty: 192
Rejestracja: 3 cze 2009, 23:56
Lokalizacja: szczecin

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Novicjusz »

Wg mnie Benzema.. Niby dobry, ale chyba nie az tak jak sie o nim mowi. Na pewno Lyon bedzie mial teraz wiekszy pozytek z Lisandro Lopeza niz przez te pare lat mial z Karima.
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: kachol »

Błaszczykowski, Brożek - bohaterowie od 7-miu boleści, nie wiem czemu tak się ludzie nad nimi rozpływają... Chyba tylko dlatego, że nie ma nad kim innym...

Ch. Ronaldo - swego czasu, dopiero niedawno pokazał, że potrafi decydować o wielkich meczach i tym mnie nawet przekonał, ale nie wiem czemu tak długo już nim się zachwycali...
88mj
Posty: 139
Rejestracja: 25 kwie 2007, 11:41
Lokalizacja: Łódź

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: 88mj »

Czy ja wiem czy Valdes jest przereklamowany.. Raczej wszyscy sa zgodni, ze jest to slaby bramkarz. A juz na pewno slaby jak na taki wielki klub jak Barcelona.
Co do Benzemy masz racje. Tez mi sie wydaje, ze Lyon zrobil dobry interes kupujac Lopeza. Ale jeszcze zobaczymy, co Benzema pokaze w Realu.
Jedrula
Posty: 331
Rejestracja: 25 wrz 2006, 14:56
Lokalizacja: Kotla
Kontakt:

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Jedrula »

Dziwię się, że dopiero wspomniano o Valdesie :P bramkarzem jest miernym, a w Barcelonie gra tylko dlatego, że jest wychowankiem, taka mała odpowiedź na Casillasa w Realu, który bije Valdesa na głowę będąc - moim zdaniem - nawet kilkakrotnie lepszym bramkarzem odeń.. Za to w Barcelonie robią z niego boga..
1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
Kamikaze
Posty: 180
Rejestracja: 1 lis 2008, 14:31
Lokalizacja: Wrocław/Asoli Piceno

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Kamikaze »

Mam to samą teorie co do Valdesa jak jedrula1991 ;]  Według mnie najbardziej byl przereklamowany Ronaldinho.... 
Obrazek

IO TI AMO <3 ~!!
Świru
Posty: 14
Rejestracja: 3 kwie 2009, 17:48
Lokalizacja: Ostrowiec Św. / Kielce

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Świru »

Jestem hardkorem pisze:
Świru pisze: Jak ktoś już wcześniej wspomniał Buffon, Casillas i Cesar jak dla mnie lepsi ;)
Najlepiej przereklamowani czy co ?
Huh

Buffon przereklamowany, mówiło się że najlepszy bramkarz świata

A wg mnie Casillas i Cesar lepsi

o !

W ten sposób każdy zrozumie ;)
zzz_v1

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: zzz_v1 »

Świru pisze: Buffon przereklamowany, mówiło się że najlepszy bramkarz świata
A wg mnie Casillas i Cesar lepsi
o !
W ten sposób każdy zrozumie ;)
Jak napisałeś sam "mówiło się". To było trochę temu i ludzie się z tym wstrzymali. Przez dłuższy czas był najlepszy. Opadł z formą z powodu bólu pleców te 2 lata temu, ale teraz wraca do formy. Spodziewaj się, że znowu zaczną go tak nazywać i wątpię w to czy to będzie bezpodstawnie.

Ideał przereklamowanego piłkarza to jest według mnie David Beckham jak grał w Realu. Naokoło się o nim mówiło, że jest nie wiadomo jak dobry i ciągle go w telewizji pokazywali. Jak grał? Słabo. Właściwie to trzeba przyznać, że teraz gra niezłą piłkę.
Kamikaze
Posty: 180
Rejestracja: 1 lis 2008, 14:31
Lokalizacja: Wrocław/Asoli Piceno

Odp: Najbardziej przereklamowani piłkarze świata...

Post autor: Kamikaze »

Buffon przereklamowany hahah zobacz chocby to ;P
http://www.youtube.com/watch?v=OXkyInk-luA&translated=1

*wiadomo, ze Casillas i Cesar sa lepsi ale to teraz bo 4 lata temu bylo inaczej ...
Obrazek

IO TI AMO <3 ~!!
ODPOWIEDZ