Primera Division

PrimeraDivision, Premiership, Bundesliga, czyli dyskusje o europejskich ligach, grających w nich zespołach i zawodnikach.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Primera Division

Post autor: Piter »

W La Lidze już mistrzostwo przesądzone, szkoda że tak wcześnie się stało, jakiś sezon dominacji panuje? Włochy Anglia Niemcy i Hiszpania już mają mistrza a w tamtym sezonie była walka praktycznie do końca.
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Primera Division

Post autor: Kubus »

Oficjalnie: Mou odchodzi z Realu.


... Tak wiem, też bym tego chciał.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Primera Division

Post autor: Piekarz »

: ))))))))))))

wreszcie.
interfann
Posty: 409
Rejestracja: 19 kwie 2007, 11:33

Re: Primera Division

Post autor: interfann »

może Inter?:D
Ucz się tak jakbyś miał żyć wiecznie,
Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro.
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: Primera Division

Post autor: kachol »

Fani Chelsea już się radują, bo każde inne miejsce pracy poza SB będzie zaskoczeniem... Ja też się cieszę, bo od zawsze kibicuje a Anglii Chelsea, a Mou najbardziej pasuje na wyspy, poza tym opuszcza Hiszpański kabaret, więc życzę mu szybkiego sukcesu w Chelase i następny przystanek Mediolan;)
Mora
Posty: 2587
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Primera Division

Post autor: Mora »

Stramaccioni na wylocie z Interu, Mourinho bez pracy...Wszystko zmierza w dobrym kierunku :P A tak na poważnie życzę Jose powodzenia w nowym klubie. Myślę, że w Realu jeszcze zatęsknią za Portugalczykiem...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Re: Primera Division

Post autor: pewny »

I jak tu nie myśleć ze FIFA faworyzuje farse :oops:

http://www.eurofutbol.pl/news/765586-Za ... awieszony/
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: Primera Division

Post autor: kachol »

Mistrzostwo Hiszpanii wszystko na to wskazuje rozstrzygnie się na Camp Nou i jeżeli śmieszna Barcelona wygra z Atletico a nie wydarzy się nic niespodziewanego w przedostatniej kolejce (czyli wygra cała trójka) to Barca obroni tytuł. Liczę, że Atletico jednak zdobędzie mistrza po 9 latach dominacji Realu i Barcy.
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Re: Primera Division

Post autor: pewny »

Wydawało się że sprawa jest już niemal rozstrzygnięta po remisie Barcelony z Getafe, ale jednak emocje trwają :)

Atletico ma mecz u siebie i powinni poradzić sobie z Malagą.
Barcelona gra na wyjeździe z Elche, które jeszcze walczy o utrzymanie... Tutaj jest szansa ze Elche wyrwie chociażby remis.

Real już się nie liczy w walce o mistrzostwo, ale na pewno nie odpuszczą walki o drugie miejsce.
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: Primera Division

Post autor: kachol »

Niemożliwe stało się faktem, Simeone i spółka dokonali czegoś o czym nikt nie myślał przed sezonem. Piękna chwila dla footballu. A może jeszcze uda się zdobyć LM
Mora
Posty: 2587
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Primera Division

Post autor: Mora »

Luis Suarez przeszedł do Barcelony aż za 81 milionów euro. Ciekawe co mają teraz do powiedzenia kibice Barcy, którzy rok temu tak narzekali na transfer Bale'a do Realu, który wg nich "psuł rynek i był nieetyczny".

Swoją drogą trio Messi-Suarez-Neymar na papierze wygląda znakomicie. Ciekawe jak będzie na boisku...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
mario1908
Posty: 27
Rejestracja: 21 sty 2007, 13:26
Lokalizacja: ZeBrZyDoWiCe

Re: Primera Division

Post autor: mario1908 »

Trio Latynoskie Polot-Finezja
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Re: Primera Division

Post autor: Shady »

Kibice Barcelony niedługo ostro zaczną odszczekiwać wszystko co gadali na inne kluby.
Przez kilka lat chwalili się szkółką bo trafiło im się "złote" pokolenie piłkarzy hiszpańskich. Zawodników pokroju Xaviego czy Iniesty nie da się regularnie wyszkalać bo takie talenty nie trafiają się regularnie co 10 lat, więc teraz częściej będą się wspierali "psującymi rynek transferami" za grube miliony (i przy okazji przeczyć temu co mówili przez kilka lat na temat innych klubów). Podobnie niedługo zacznie kwiczeć (a raczej już zaczęła) reprezentacja Hiszpanii bo póki co następców, którzy graliby na takim poziomie w ich kadrze nie widać.
sempre_fci
Posty: 237
Rejestracja: 16 mar 2010, 22:48

Re: Primera Division

Post autor: sempre_fci »

81 baniek za Suareza, 100 za Bale itd itp.
A jak czytam ze "Szejkowie psuja rynek" albo o klubach "budowanych na forsie" to ze smiechu nie moge wytrzymac...
Arsenal za Ozila prawie 50 baniek teraz za Sancheza 40 tez "malutko"...
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Re: Primera Division

Post autor: Serpente »

http://kwejk.pl/obrazek/2279739/mecz.html kiedy w końcu któraś z tych baletnic porządnie wyłapie w mordę? Dziwne że Mascherano w Liverpoolu był twardzielem a po przejściu do Barcy zaczęło mu grzać w palnik tak jak każdemu kto tam idzie.
londynek
Posty: 2
Rejestracja: 18 sie 2016, 12:10

Re: Primera Division

Post autor: londynek »

widze temat cos upadł. mam nadzieje, ze real w tym sezonie urwie mistrzostwo
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Primera Division

Post autor: Stachoo »

Valencia 2 - 4 Las Palmas (2 x kapitalnie Livaja)
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Primera Division

Post autor: Klinsi64 »

Sevilla Atletico 3 - 3 Girona FC(gol+ asysta LONGO)
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Primera Division

Post autor: VVujek »

muszę to zobaczyć,on w Espanyplu całkiem nieźle sobie radził,a w Serie a czy nawet serieB gówno grał
@Asysta przypadkowa
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Primera Division

Post autor: Stachoo »

Klinsi64 pisze:Sevilla Atletico 3 - 3 Girona FC(gol+ asysta LONGO)
https://www.youtube.com/watch?v=Cz3zqYMH6WY
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Primera Division

Post autor: Stachoo »

Stachoo pisze:Valencia 2 - 4 Las Palmas (2 x kapitalnie Livaja)
\

https://www.youtube.com/watch?v=t2yVfPUCgm0

https://www.youtube.com/watch?v=a5daGY0T7P4
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Re: Primera Division

Post autor: kachol »

Real wygrywa mistrzostwo Hiszpanii, cieszy mnie to tylko z tego powodu, że nie zdobywa tytułu Barcelona. Juventus tak samo mistrzem, więc finał będzie zdecydowanie w wadze superciężkiej. Ważne, że nie wydarzyło się to co prawie niemożliwe, bo jakby Real przegrał mistrzostwo to być może podłamani by przystąpili do finału i jeszcze go przegrali. Tak to liczę, że Ronaldo wiedząc, że gra mecz o złotą piłkę, a sam Real o dokonanie historycznej rzeczy pokona Juventus, bo ewentualna tripleta Juventusu to za dużo by było w tym roku dla kibiców Interu.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Primera Division

Post autor: sampam »

Ronaldo to chyba mialby otrzymac te ZP za doslownie kilka meczow w sezonie:)
Wersus5011
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2019, 00:57

Re: Primera Division

Post autor: Wersus5011 »

Siemano wiecie może jak zdobyć bilety na mecze ligi mistrzów? Konkretnie chodzi mi o mecz Ajax Real w Amsterdamie.
Chuchu
Posty: 2209
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Primera Division

Post autor: Chuchu »

Zwykle mało mnie obchodzą mecze w La Liga, ale te statystyki mnie zafascynowały. Valencia podejmuje Barcelonę. Posiadanie piłki 26% - 74%, podania 297 - 867. Końcowy wynik? 2:0 :D

Obrazek
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Primera Division

Post autor: Yascarr »

Oglądałem mecz i śmiać mi się chce jak widzę te liczby. W pierwszej połowie Valencia cisnęła Barcelone i mogli nawet 3:0 prowadzić. Po przerwie tamci wzięli się wreszcie do roboty ale i tak nie odniosłem wrażenia, żeby zdominowali gospodarzy. Po 90 minutach wniosek był jeden - Valencia była dużo lepsza. Właściwie to dla mnie od zawsze Barcelona jest tylko tłem w każdym meczu jaki oglądam. Podają sobie ładnie, niby wszystko fajnie, a ja tylko czekam aż przeciwnik im odbierze piłkę i coś zacznie dziać.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Primera Division

Post autor: Dzonyy »

Yascarr pisze: 26 sty 2020, 03:18 Oglądałem mecz i śmiać mi się chce jak widzę te liczby. W pierwszej połowie Valencia cisnęła Barcelone i mogli nawet 3:0 prowadzić. Po przerwie tamci wzięli się wreszcie do roboty ale i tak nie odniosłem wrażenia, żeby zdominowali gospodarzy. Po 90 minutach wniosek był jeden - Valencia była dużo lepsza. Właściwie to dla mnie od zawsze Barcelona jest tylko tłem w każdym meczu jaki oglądam. Podają sobie ładnie, niby wszystko fajnie, a ja tylko czekam aż przeciwnik im odbierze piłkę i coś zacznie dziać.
Pewnie 500 podan miedzy srodkowymi obrońcami :)
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Primera Division

Post autor: Wybraniec »

Amen
Jvcore
Posty: 19
Rejestracja: 16 gru 2019, 00:51

Re: Primera Division

Post autor: Jvcore »

Suarez przypieczętował mistrzostwo Atletico po 7 latach dominacji realu i Barcelony. Słaba forma przeciwników czy dobra postawa Atletico?
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Primera Division

Post autor: Endru »

Gratulacje dla przyszlego trenera Interu Diego Cholo Simeone z okazji zdobycia mistrzostwa Hiszpanii.
ODPOWIEDZ