Serie A

Juventus, Milan, Roma, Fiorentina... kto najgroźniejszy? Kto najsilniejszy? Czyli dyskusje o potentatach Serie A.
ODPOWIEDZ
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Serie A

Post autor: Czarson »

gratulacje
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Serie A

Post autor: Skepta »

jackop pisze:Gdyby nie matematyka, to od dziś zacząłbym świętować zdobycie kolejnego, historycznego Scudetto. Mimo wszystko możecie zacząć przesyłać gratulacje ;)

Lazio i Atalanta tak wysoko - fajno, należy im się. Ekipa z Bergamo już częściowo rozsprzedana, a dziennikarze wieszczą następne transfery. Ciekawe czy Lotito utrzyma w całości drużynę Inzaghiego. Mają ciekawą pakę mogącą namieszać.
no ale po co ta spina? tak bardzo dupa boli? wracaj na te swoje juvepoland i niech cie nie interesuje Inter, my wrocimy na szczyt predzej czy pozniej a wy spadniecie z tego szczytu gdy swiat dowie sie znow ze ten zezowany marotta mieszal palce w kupowaniu sedziow z sezonu 2013/2014 2014/2015 2015/106 i 2016/2017 także
jackop
Posty: 102
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:45

Re: Serie A

Post autor: jackop »

Jeśli ktoś tu się spina, to na pewno nie ja ;) Wątek o Serie A, więc chciałem wyrazić radość, że tytuł coraz bliżej. Podobnie jak sezon ogórkowy (czyt. mercato).

Jestem bardzo ciekawy, gdzie kupowaliśmy tych sędziów Lidl, Biedra? Od przyszłego sezonu weryfikacja, może wtedy Juve przestanie wygrywać :yes2:

Z tymi gratulacjami to tak humorystycznie, ale dzięki Czarson :]

Strootman tytuł "Symulacji Sezonu" ma już w garści...
Obrazek
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Serie A

Post autor: Piekarz »

jackop pisze:Jeśli ktoś tu się spina, to na pewno nie ja ;) Wątek o Serie A, więc chciałem wyrazić radość, że tytuł coraz bliżej.
Nie przyszło ci do głowy, że gówno tu kogo obchodzi twoja radość, czy po prostu nie wiesz jak trafić na stronę swojego klubu?
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Serie A

Post autor: miniu86 »

1. Only Genoa [1] have fewer points than Inter [2] over the last six Serie A games:
Obrazek

2. Pioli vs Juve, Roma, Napoli, Lazio, Milan and Fiorentina this season:

2W -Lazio & Fiore
2D -vs Milan 2x
5L -Napoli 2x, Juve, Roma, Fiore


Graty dla Lazio i Inzaghiego za wynik jaki robią w tym sezonie. Interze wstydź się.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Serie A

Post autor: IlCapitano »

Inter jest pośmiewiskiem świata od 6 sezonów z rzędu, ale jednak wciąż znaczymy dla niektórych bardzo dużo, skoro takie prowo, taka gnida i marna kreatura z juvepoland przychodzi świętować tutaj swoje sukcesy. Jak wygrają LM w tym sezonie to można spodziewać się istnej inwazji tych oszołomów tutaj niestety.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Serie A

Post autor: Lopez »

IlCapitano pisze:Inter jest pośmiewiskiem świata od 6 sezonów z rzędu, ale jednak wciąż znaczymy dla niektórych bardzo dużo, skoro takie prowo, taka gnida i marna kreatura z juvepoland przychodzi świętować tutaj swoje sukcesy. Jak wygrają LM w tym sezonie to można spodziewać się istnej inwazji tych oszołomów tutaj niestety.
Oni tu wchodzą bo wiedzą,że to może być ich ostatni tytuł.I trzęsą porami przed następnym sezonem.Suning,powórki meczowe może im być ciężko coś wygrać za rok.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Serie A

Post autor: Stachoo »

hmmm juventus przegrywa z Toro na chwilę obecną, dajmy na to, że Toro dociągnie wynik, w kolejne kolejce juve gra z romą i jakimś cudem przegrywa mecz, a w między czasie naplety wygrywają dwa spotkania. Juventus 84, napoli 83. Juve posrane w ostatniej kolejce traci punkty, a napoli wygrywa. Fajny, całkiem realny scenariusz. Go, go TORO!!!
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Serie A

Post autor: Stachoo »

hmmm juventus przegrywa z Toro na chwilę obecną, dajmy na to, że Toro dociągnie wynik, w kolejne kolejce juve gra z romą i jakimś cudem przegrywa mecz, a w między czasie naplety wygrywają dwa spotkania. Juventus 84, napoli 83. Juve posrane w ostatniej kolejce traci punkty, a napoli wygrywa. Fajny, całkiem realny scenariusz. Go, go TORO!!!


edit. czerwo dla Toro, no to po ptokach :/
meinenameislottar
Posty: 47
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Serie A

Post autor: meinenameislottar »

Bobo Stachowiak ewidentnie odleciał troszkę. Scudetto dla Juve to raczej formalność niestety
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Serie A

Post autor: Stachoo »

meinenameislottar pisze:Bobo Stachowiak ewidentnie odleciał troszkę. Scudetto dla Juve to raczej formalność niestety
Za marzenia nie karają :) a nam już nic innego nie pozostaje na tym etapie sezonu
iluminati
Posty: 6
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Serie A

Post autor: iluminati »

noż curva...wbili ci śmierdziele...kotlet gruby...ale coś czuję, że monaco na straconej pozycji nie stoi, ale w finale i tak real im wjebie...2020-inter trippleta, rube-serie d...łohoho.
drukarz na rzęsach stanął, a te łajzy ledwo po 90 min rem
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Serie A

Post autor: Stachoo »

Czyżby powtórka meczu Inter - Atalanta? Lazio zmiata Sampdorię po 1. połowie już 5 - 1
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Serie A

Post autor: miniu86 »

Lazio z 70 pkt. Inter 56. Ile to mln Ausiloli wydał latem?

Kompromitacja Interu Mediolan kolejny sezon z rzędu.
Za 2 tygodnie Lazio nas zdemoluje w Rzymie, takie przedstawienie nam już szykuje Pioli ze swoimi asami.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Serie A

Post autor: Chuchu »

W ostatniej kolejce Crotone wywalczyło sobie utrzymanie. Pokonali u siebie 3-1 Lazio a Empoli, które jeszcze nie tak dawno wydawało się pewne utrzymania, po porażce z Palermo wraca do Serie B. Niesamowity zwrot akcji, niczym ze scenariusza jakiegoś filmu.

My kończymy sezon na 7. miejscu z 62 punktami na koncie i kolejny raz rozczarowani po wydaniu ogromnej ilości pieniędzy latem na transfery. Serio, z taką kadrą jaką mamy zająć tak odległą pozycję, zaliczając przy tym aż 14 porażek to jest kompromitacja.

Mistrzem oczywiście zostaje Juventus, w Lidze Mistrzów dodatkowo zagra Roma, w kwalifikacjach będzie musiało walczyć Napoli. W Lidze Europejskiej reprezentować Italię będą Atalanta z Gasperinim na ławie i chyba najlepszym sezonem od wielu lat, Lazio i Milan.

Królem strzelców totalnie nieoczekiwanie dla mnie zostaje Edin Dzeko, który rok temu był pośmiewiskiem Serie A i obserwując jego grę można było uczyć młodych napastników jak nie wykańcza się stuprocentowych sytuacji, a teraz złapał życiową formę jakiej chyba nie miał nawet w Wolfsburgu i Manchesterze. Bośniak strzelił 29 goli.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Serie A

Post autor: Odet »

Bardzo cieszę się z tego jak walczyły Rekiny. Na szczęście z Happy Endem.

Szkoda, że jednak Napoli nie zostało wicemistrzem, no ale pewnie im akurat uda się przejść przez elminacje do LM (w końcu nie są Romą).

Nie tylko wynik Dzeko jest sensacją. Bramki Mertensa, odbudowanie się Immobile to też zaskakujące wyniki.

Pozdr.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Serie A

Post autor: miniu86 »

4. msc Atalanty i utrzymanie Crotone to są historie tego sezonu.

Sezon ten pokazał, że liga poszła do przodu, a Inter nadal stoi w miejscu. Jeszcze 2 czy 3 lata temu o miejsce w top 3. nie było tak trudno, teraz Roma i Napoli drugi sezon z rzędu zdobywają ponad 80 pkt, bijąc przy tym swoje rekordy.

Jeżeli Inter chce nawiązać jakąkolwiek rywalizacje z Juve, Romą czy Napoli, to nie ma mowy o zatrudnianiu jakichś półproduktów - i mam tu na myśli zarówno piłkarzy i trenera. To jest proste jak budowa cepa i oby ludzie klubu to zrozumieli jak najszybciej.
Majk123
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2017, 19:35

Re: Serie A

Post autor: Majk123 »

Juve i Napoli zanotowało ogromny progres w ostatnich latach :)
Prowadzicie działalność gospodarczą i szukacie szybkiej pożyczki na rozwój firmy ? Koniecznie zajrzyjcie na pożyczka na firmę online - bez większych formalności u krytych kosztów, świetna pożyczka pozabankowa !
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Serie A

Post autor: Kujon »

To co zrobiło Crotone na finiszu :hold: No i dzięki im Atalanta wskoczyła na 4 miejsce, ciekawe czy ich wykupią po sezonie, Caldara już w Juve, Kessie prawie w Milanie, Conti też raczej odejdzie.
miniu86 pisze: Sezon ten pokazał, że liga poszła do przodu, a Inter nadal stoi w miejscu. Jeszcze 2 czy 3 lata temu o miejsce w top 3. nie było tak trudno, teraz Roma i Napoli drugi sezon z rzędu zdobywają ponad 80 pkt, bijąc przy tym swoje rekordy.
.
Nawet bym powiedział, że się cofnęliśmy przez ten sezon, bo mieć 4 trenerów, wydać 100 baniek na transfery i skończyć na 7 miejscu...
miniu86 pisze: Jeżeli Inter chce nawiązać jakąkolwiek rywalizacje z Juve, Romą czy Napoli, to nie ma mowy o zatrudnianiu jakichś półproduktów - i mam tu na myśli zarówno piłkarzy i trenera.
Mam nadzieję, że dołączą do Nas gracze pokroju Naingolana czy Di Marii
Kuba10
Posty: 5
Rejestracja: 30 maja 2017, 17:38
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Serie A

Post autor: Kuba10 »

W następnym sezonie 1. Juve, 2. Napoli, 3. Inter/Ac Milan
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Serie A

Post autor: maverik »

Nowy sezon, nowe pomoce dla sędziów czyli VAR, a tu już 1. kolejce, oczywiście zupełnie przypadkiem w meczu Juventusu kilka kontrowersji. Dybala sobie ewidentnie przyjmuje piłkę reką (bardziej ewidentna niż Thierry Henry w pamiętnym meczu z Irlandia) i strzela na 2:0. Kolejna sytuacja, piłkarze Cagliari dośrodkowują piłkę, Chiellini dotyka piłki ręką, nie ma karnego.
Pjanic odpycha sędziego i zapewne ujdzie to płazem. Ronaldo za takie coś dostał 5 meczy zawieszenia.
Jedyny mały pozytyw to, że Cagliari dostało karnego dzięki własnie VAR, bo gdyby nie to, to sędzia by też się nie kwapił by podyktować 11stkę.
Tak jak większość sądziła, wprowadzenie VARu nic nie zmieni, a przynajmniej w meczach Juventusu. Zobaczymy ile karnych dostanie Roma.
Pinturicchio
Posty: 68
Rejestracja: 19 kwie 2008, 22:01
Lokalizacja: Kluczbork/Wrocław

Re: Serie A

Post autor: Pinturicchio »

Oczywiście, gdyby nie sędzia to Juventus przegrałby ten mecz :lol: Idiotyczne są takie tłumaczenia.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Serie A

Post autor: Stachoo »

Pinturicchio pisze:Oczywiście, gdyby nie sędzia to Juventus przegrałby ten mecz :lol: Idiotyczne są takie tłumaczenia.
Każdy wie, że jesteście najmniej obiektywnymi kibicami i już się sracie na każdej stronie jak ktoś coś pisze o waszym meczu z Cagliari, więc oszczędź nam mdłości i się nie wypowiadaj.
Pinturicchio
Posty: 68
Rejestracja: 19 kwie 2008, 22:01
Lokalizacja: Kluczbork/Wrocław

Re: Serie A

Post autor: Pinturicchio »

Będę się wypowiadał, bo akurat zawsze jestem obiektywny - siedzę tu prawie 10 lat i nikt do mnie zastrzeżeń wśród starszych userów nie miał, więc sobie daruj. To jest temat o Serie A, więc o calcio tutaj się pisze.

Ale widziałem te sytuacje i po prostu dla mnie jest okej, to właśnie doszukiwanie się spisku w każdym meczu Juventusu jest komiczne, co niewątpliwie marverick zasugerował. I nie sugeruj się JuvePoland, gdzie faktycznie część użytkowników to debile, z którymi nie warto rozmawiać, a już szczególnie na temat piłki.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Serie A

Post autor: maverik »

Pinturicchio pisze:Oczywiście, gdyby nie sędzia to Juventus przegrałby ten mecz :lol: Idiotyczne są takie tłumaczenia.
Czy ja napisalem ze by przegrali? Juve powinno mieć gola mniej, a Cagliari karnego wiecej, wiec moglo byc 2:1. Chodzi tylko o decyzje sedziowskie.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Serie A

Post autor: fcinter.pl »

Oglądałem wczoraj oba spotkania i Juve i Napoli zrobiły na mnie duże wrażenie. Bianconeri nie wyglądają na drużyne, która się wypaliła po latach sukcesów, przeciwnie - byli doskonali. Spore wątpliwości budzi Lichsteiner, a i De Sciglio to nie jest ten sam zawodnik co dwa lata temu, nie wiadomo jak poradzą sobie bez Bonucciego, natomiast reszta formacji została wzmocniona takimi kocurami jak Matuidi, Costa czy Bernardeschi.

Sposób gry Napoli bez piłki imponujący, Zielinski to jest KOCUR, naprawdę nie jest w niczym gorszy od Nainggolana czy innego Hamsika. Insigne to odpowiedź Napoli na Dybale, a sam zespół wydaje się gotowy na grę jak równy z równym z Juventusem. Jeśli mam być szczerzy - w tym momencie nie widzę innej możliwości jak top 2 tych drużyn.

Warto dodać, że wczoraj w barwach Cagliari zagrał Andreolli, a Hellassu Bessa i Pazzini. Miło było popatrzeć też na Cerciego czy Verdiego, fajnie, że tacy piłkarze będą grali w Serie A.

Teraz oglądam sobie Romę i najlepiej to nie wygląda, ale prowadzą i to się liczy. Papu Gomez mega.

Prawdziwe emocje dopiero wieczorem.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Serie A

Post autor: Mora »

Pinturicchio pisze:Ale widziałem te sytuacje i po prostu dla mnie jest okej, to właśnie doszukiwanie się spisku w każdym meczu Juventusu jest komiczne, co niewątpliwie marverick zasugerował. I nie sugeruj się JuvePoland, gdzie faktycznie część użytkowników to debile, z którymi nie warto rozmawiać, a już szczególnie na temat piłki.
Co jest okej? To, że juventus może grać w piłkę ręczną?

Wiadomo, że sędziowie zawsze się mylili i będą się mylić, to w końcu ludzie, a nie roboty. Jednak "dziwnym trafem" odkąd sięgam pamięcią ilość błędów popełniana na korzyść juventusu była zdecydowanie większa, niż w przypadku innych włoskich drużyn. Zawsze jakiś "miękki" karny, czerwona kartka dla rywala, gratisowo doliczone kilka minut, żeby dogonić wynik itd. Naprawdę trzeba być ślepym, żeby tego nie widzieć. To samo z resztą tyczy się Barcelony.

Roma póki co nie gra porywającego meczu, ale Kolarov to lepszy cwaniak, pomysłowo uderzył z wolnego.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Serie A

Post autor: miniu86 »

W sumie szkoda tego wyniku Atalanty bo pokazała, że nadal jest silna i będzie odbierać pkt faworytom, ale Romy nie zatrzymała.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Serie A

Post autor: Piter »

Robiąc na siłowni przysiady ze sztangą 90 kg na barkach usłyszałem huk paskudny i pomyślałem, że się zesrałem, ale to tylko odgłos pękniętego balonika w Rzymie. Czas chyba do posiłku po treningowego włączyć komentarze sprzed miesiąca masakra ...
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Serie A

Post autor: Stachoo »

Świetny zimny prysznic dla milanu i pocisk dla ich kibiców. Kreciki posiedzą teraz w norce jeszcze kilka tygodni.
ODPOWIEDZ