Informacje o Serie A

Juventus, Milan, Roma, Fiorentina... kto najgroźniejszy? Kto najsilniejszy? Czyli dyskusje o potentatach Serie A.
ODPOWIEDZ
pawel9156
Posty: 5
Rejestracja: 10 lut 2006, 19:12

Informacje o Serie A

Post autor: pawel9156 »

Witam.

Od kilku a może już nawet kilkunastu dni szukam bezowocnie w necie strony zajmujące się redagowaniem meczy ligi włoskiej. Chodzi mi dokładnie o strony na których mógłbym dowiedzieć się o nadchodzącym i mijającym spotkaniu (statystyki), kontuzjach, zawieszeniach za kartki i to co najbardziej by mnie interesowało notach poszczególnych piłkarzy za mecz.

Jedyną stronę (obok wilelu innych mało treściwych) którą znam to La Gazzetta dello Sport. Niestety nie ma tam informacji o kontuzjach, zawieszeniach i notach graczy w danym spotkaniu.

Doszedłem do wniosku że kto jak kto ale Wy fani Calcio no i Interu Mediolan napewno coś więcej wiecie niż ja.

Tak więc prosze Was tutaj o wielka pomoc !!! Podajcie linki ze stronami które posiadaja to czego szukam... NAPRAWDĘ ZALEŻY MI NA TYM !!!

Gorąco pozdrawiam.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Informacje o Serie A

Post autor: Ljarro »

O kontuzjach i zawieszeniach to pewnie na seriea.pl albo ligawloska.ys.pl coś tam jest - nie wiem dokladnie bo rzadko tam bywam
Jezeli chodzi o statystyki, to soccerway.com jest dużo tego, np. Inter-Juventus

A jezeli chodzi o noty, to swoich tajemnic nie zdradzam :P[/url]
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Informacje o Serie A

Post autor: EL_CHINO »

Ljarro pisze:A jezeli chodzi o noty, to swoich tajemnic nie zdradzam :P[/url]
Ljarro, ile jescze tajemnic przed Nami skrywasz, ciągle do przodu, ciągle coś nowego. :wink:
Lolek
Posty: 428
Rejestracja: 15 maja 2005, 15:35
Lokalizacja: Trzebinia

Informacje o Serie A

Post autor: Lolek »

Wczesniej siedzialem na ligoawloska.ys.pl ale teraz siedze na seriea.pl.
Jakies statystyki znajdziesz na onecie: http://sport.onet.pl/seriea/flash/pl/
Ale tam chyba rzadko sa aktualizacje...
pawel9156
Posty: 5
Rejestracja: 10 lut 2006, 19:12

Informacje o Serie A

Post autor: pawel9156 »

Strony które podaliście (dziękuję za odpowiedzi) można znaleźć w necie bez problemu. Maja dośc ciekawe informacje aczkolwiek moim zdaniem ubogie. Mnie interesuje strona na której podawane byłyby noty graczy za mecz, kontuzje, kartki (te dwie ostatnie pozycje można ujrzeć na stronach które tutaj są opisywane ale niestety nie dotyczą one wszystkich drużyn tylko tych wybranych do najciekwiej zapowiadajacych się meczy).
Mam nadzieje że ktoś z Was poda link lub sformułuje to innaczej....podzieli się z Nami informacjami za które przecież i tak nikt z Nas nie płaci :)))
Pozdrawiam.
bobogol
Posty: 250
Rejestracja: 5 lut 2005, 22:35
Lokalizacja: Katowice

Informacje o Serie A

Post autor: bobogol »

EL_CHINO pisze:
Ljarro pisze:A jezeli chodzi o noty, to swoich tajemnic nie zdradzam :P[/url]
Ljarro, ile jescze tajemnic przed Nami skrywasz, ciągle do przodu, ciągle coś nowego. :wink:
Niektórzy mówią, że jego kości zrobione są z aluminium, a jego gazy mogą zamienić was w kamień....

...inni że nie można zobaczyć go w lustrze i że śpi jak nietoperz...

Ljarro w kulturze mongolskiej oznacza Bóg, wierzy się tam że jego głos rozdziewicza ;)
Ostatnio zmieniony 11 lut 2006, 13:19 przez bobogol, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Informacje o Serie A

Post autor: Bart »

nie wiem czy jest tam to co Cię zainteresuje, ale często zaglądałem na stronę www2.raisport.rai.it/mcalcio
pawel9156
Posty: 5
Rejestracja: 10 lut 2006, 19:12

Informacje o Serie A

Post autor: pawel9156 »

Bart pisze:nie wiem czy jest tam to co Cię zainteresuje, ale często zaglądałem na stronę www2.raisport.rai.it/mcalcio
Strona na której jest duzo histori a teraźniejszośc na stronach Rai taka sama jak na LaGazzetta :)

Mimo to i tak dzięki... gdybym tylko rozumiał włoski pogrzebał bym na ich stronach... a tak to pozostaje mi litość ludzka i łud szczęścia :)))
pawel9156
Posty: 5
Rejestracja: 10 lut 2006, 19:12

Informacje o Serie A

Post autor: pawel9156 »

Ha! Na stronie Eurosport.com można dowiedzieć się (dział Live, dzień meczu, godziny poranne) o "nieobecnych" w danym spotkaniu.
Niestety dalej nic nie wiem o notach :(
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Informacje o Serie A

Post autor: Ljarro »

google Twoim przyjacielem
pawel9156
Posty: 5
Rejestracja: 10 lut 2006, 19:12

Informacje o Serie A

Post autor: pawel9156 »

Ljarro pisze:google Twoim przyjacielem
Skupmy sie tylko na stronie z notami piłkarzy za mecz :)

Czy klucz do sukcesu znajduje się pod tym linkiem:
http://www.google.com/Top/World/Italian ... e_e_Media/

Pytam bo śmigam na oślep :) Jak na razie Goal.com jest faworytem ale jak się domyślam nie maja archiwum not tylko na bierząco po meczu je podają.

Tak więc nurkuje dalej i proszę o jeszcze jedna podpowiedź lub literkę jak u Pijanowskiego w Kole Fortuny :)))

Pozdrawiam.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Informacje o Serie A

Post autor: Czarson »

Temat podbity po prawie 7latach, panowie mamy rekord :-D
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Re: Informacje o Serie A

Post autor: magneto86 »

Mamy archeologa na forum :D
ODPOWIEDZ