Transfery Serie A

Juventus, Milan, Roma, Fiorentina... kto najgroźniejszy? Kto najsilniejszy? Czyli dyskusje o potentatach Serie A.
ODPOWIEDZ
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Transfery Serie A

Post autor: Klinsi64 »

Slepy widzi więcej
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Transfery Serie A

Post autor: Skepta »

Slepy widzi wiecej, wie wiecej tak to jest mniej wiecej, ucze sie sztuki życia hip hop to moj sensei i rzu-caaa tym jak kauczuk czysta technika zadnego fałszu

dawac Keite, 2 kozakow na boki obrony, srodkowego obronce lepszego niz Mirinda i mozna konczyc mercato
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Transfery Serie A

Post autor: Minister »

Info o Blade podały wczoraj wieczorem niektóre Wloskie media, ile w tym prawdy?
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Transfery Serie A

Post autor: KoBa »

Balde przy pozostaniu Perisica i Candrevy to byłby transfer iście imponujący. Wtedy sprzedać Biabianego, wypożyczyc Barbose i Piantę do Atalanty/Sampdorii co przy rychłym przyjściu Vecino sprawia, że do skorygowania pozostaje nam "tylko" obrona.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Transfery Serie A

Post autor: IlCapitano »

Michellaga sapałeś, że Roma jest wybitna i zdecydowanie silniejsza kadrowo od Interu. Oto ich przewidywany skład na dzisiejszy sparing z Juwe, oceń go fast:

Roma: Alisson; Kolarov, Jesus, Fazio, Moreno; Strootman, Naingollan, Gonalons; Perotti, Dzeko, Under.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Transfery Serie A

Post autor: Piter »

Roma jest wybitnie głupia, żeby sprzedawać Salaha, gdy do klubu przychodzi trener grający formacją 433. Wątpię czy znajdą zastępstwo za Egipcjanina, a sam Shaarawy nie jest w stanie zrobić różnicy w każdym meczu
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Transfery Serie A

Post autor: Czarson »

Roma wierzy w Monchiego nic dziwnego, facet dobrze sie wypromowal i potrafi zarobic pieniadze dla klubu. Palotta juz go pewnie kocha. Zapomnieli jednak, ze Sevilla w ostanich sezonach zamowala miejsca w przedziale 5-9. Oby to faktycznie satysfakcjonowalo Rome. Elo
TottiGol
Posty: 6
Rejestracja: 2 wrz 2004, 20:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery Serie A

Post autor: TottiGol »

IlCapitano pisze:Michellaga sapałeś, że Roma jest wybitna i zdecydowanie silniejsza kadrowo od Interu. Oto ich przewidywany skład na dzisiejszy sparing z Juwe, oceń go fast:

Roma: Alisson; Kolarov, Jesus, Fazio, Moreno; Strootman, Naingollan, Gonalons; Perotti, Dzeko, Under.
W kadrze sa jeszcze Pellegrini, Florenzi, Emerson, El Sharaawy i de Rossi (reprezentanci Włoch), Manolas, Bruno Peres, Defrel i zaraz dojdzie Mahrez. Tak, Roma jest kadrowo mocniejsza od Interu. Natomiast nazwiska to nie wszystko. O ile u Was trener to mocny atut, o tyle u nas to wielka niewiadoma. Tu upatrywałbym szansy na dogonienie rzymian, a nie w sprzedaży Salaha czy Paredesa...
Michellaga
Posty: 245
Rejestracja: 18 lut 2012, 10:15
Lokalizacja: Szczecin

Re: Transfery Serie A

Post autor: Michellaga »

IlCapitano pisze:Michellaga sapałeś, że Roma jest wybitna i zdecydowanie silniejsza kadrowo od Interu. Oto ich przewidywany skład na dzisiejszy sparing z Juwe, oceń go fast:

Roma: Alisson; Kolarov, Jesus, Fazio, Moreno; Strootman, Naingollan, Gonalons; Perotti, Dzeko, Under.
Pozwoliłem sobie na przeprowadzenie subiektywnej oceny umiejętności piłkarzy pierwszej 11 i w sumie remis mi wyszedł. Jednak już trener wyprowadza na na prowadzenie. Ogólnie jedenastki wyrównane, trzeba by jeszcze rezerwowych porównać żeby coś więcej powiedzieć.
- Handanovic - Alisson 1:0
- D'Ambrosio - Peres 1:1
- Ansaldi - Kolarov 0:1
- Miranda - Manolas 0:1
- Skriniar - Fazio 1:1
- Valero - Strootman 1:1
- J. Mario - Nainggolan 0:1
- Gagliardini - Pellegrini 1:1
- Candreva - El Shaarawy 1:0
- Perisic - Perotti 1:0
- Icardi - Dzeko 1:1

- Spalletti - Di Francesco 1:0
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Transfery Serie A

Post autor: Stachoo »

TottiGol pisze:
IlCapitano pisze:Michellaga sapałeś, że Roma jest wybitna i zdecydowanie silniejsza kadrowo od Interu. Oto ich przewidywany skład na dzisiejszy sparing z Juwe, oceń go fast:

Roma: Alisson; Kolarov, Jesus, Fazio, Moreno; Strootman, Naingollan, Gonalons; Perotti, Dzeko, Under.
W kadrze sa jeszcze Pellegrini, Florenzi, Emerson, El Sharaawy i de Rossi (reprezentanci Włoch), Manolas, Bruno Peres, Defrel i zaraz dojdzie Mahrez. Tak, Roma jest kadrowo mocniejsza od Interu. Natomiast nazwiska to nie wszystko. O ile u Was trener to mocny atut, o tyle u nas to wielka niewiadoma. Tu upatrywałbym szansy na dogonienie rzymian, a nie w sprzedaży Salaha czy Paredesa...
+ niebawem R. Mahrez
Pinturicchio
Posty: 68
Rejestracja: 19 kwie 2008, 22:01
Lokalizacja: Kluczbork/Wrocław

Re: Transfery Serie A

Post autor: Pinturicchio »

No i Juventus pokonuje w rzutach karnych Romę podczas ostatniego meczu sparingowego w Ameryce. Pokazowy turniej odklepany, drużyny spopularyzowane, czas wracać na Półwysep Apeniński. Nie pozostaje nic innego jak tylko czekać na Supercoppa z Lazio - co ciekawe, podobno przed tym meczem przedstawiciele Juve i Lazio w ogóle nie będą rozmawiać o Keicie.

Zmieniając nieco temat - widziałem tutaj srogą inbę o to czy Milan dokonał mocarnych transferów czy nie. Moja odpowiedź - transfery są w miarę dobre, ale nie mocarne jak tutaj ktoś pisał. Powalczą o LM na 100%, ale wyobraźcie sobie co się stanie jak to wszystko pierdyknie. Jeśli ACM nie wejdą do Ligi Mistrzów to mogą mieć spore problemy z FFP. Nie widzę Montelli w roli osoby, która ogarnie całą tę nową sytuację, do tego doszedł im Bonucci - top, ale top który w Juve miał u boku Barzagliego, Chelliniego czy ostatnio Sandro oraz Buffona za plecami. Do tego ten charakter... Aeropianino może sobie nie poradzić z władczością Leo, który pozjadał, wydaje się, wszystkie rozumy. Reszta transferów to niewiadoma - mogą odpalić lub nie. Osobiście stawiam, że jednak na te 4 miejsce doczłapią.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Transfery Serie A

Post autor: sampam »

W meczu Juve dobre wrazenie zrobil Rugani. Zreszta nie pierwszy raz. Odejscie Bonucciego to dla niego szansa. Zyciowa. Wydaje sie, ze para Rugani-Romagnoli nie przepadnie tak jak domniemany duet Ranocchia-Bonucci:/

1. Pytanie kluczowe czy Milan to banda idiotow - wydaja megakase i ryzykuja prawdopodobna wpadke zwiazana z brakiem awansu do LM? Czy moze jednak o czyms nie wiemy i sa pewni swego?
2. Bonucci stal sie wielkim obronca srodowisku wielkich defensorow, ale to nie oznacza, ze jak ich zabraknie to nagle zmizernieje. Co nagle zapomni jak sie ustawic czy wyprowadzic pilke? Kiksy pewnie dalej bedzie jakies mial. No ale to juz Ramos ma swoje szalenstwa...
Nawiasem mowiac to wydaje sie, ze jakby Bonucci dostal szybciej nowy kontrakt to by w Juve zostal. Zapewne glownym powodem odejscia byla jednak kasa,a jufki skapia.

Przychylam sie do stanowiska ws. Montelli. Na ile jest to prawdopodobne? Wszystko zweryfikuje boisko (kontuzje!).
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Transfery Serie A

Post autor: Piter »

Juve Bonucciego zastąpi Ruganim, Alvesa nie trzeba zastępować w obronie, bo był słaby, a do ataku kupili dwóch kozaków, więc niestety w mojej wizji juventus niestety w tym sezonie nie będzie musiał czekać do przedostatniej kolejki na mistrzostwo.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Transfery Serie A

Post autor: Minister »

Część sezonu za nami, jakiś obraz/zarys poszczególnych drużyn już mamy stworzony. Nie chcę oceniać zwycięzców, czyli górnej części tabeli, a największych przegranych(jak na razie) tego Mercato.

Zacznę od tego, że zapytam się gdzie są te wszystkie lamusy co spuszczały się nad transferami Milanu, jednocześnie tak ochoczo besztając nasze dokonania na rynku?!

I może to nie jest jeszcze najlepszy moment do oceniania poczynań rywala zza miedzy, może jeszcze odmulą, może jeszcze jakoś się wygrzebią, zmiana trenera zapewne trochę wstrząśnie szatnią, ale czy już nie będzie za późno żeby powalczyć, bądź co bądź o życie nie tylko w tym sezonie, ale i przyszłość, która w obecnej sytuacji nie napawa optymizmem.

Patrząc na sytuację w tabeli, formę drużyn z TOP-u i ilość tych drużyn, które moim zdaniem do samego końca będą walczyły o puchary (bo tylko one uratują Milan), o pozytywny końcowy efekt może być im niezmiernie ciężko. Jak wszystkie te czarne scenariusze się spełnią to Milan będzie w czarnej dupie z tymi swoimi wszystkimi hitami transferowymi. Ostatnio pojawiła się ciekawa tabelka podsumowująca aktualne wartości ostatnich ich nabytków i zrobiła się z tego ciekawa sumka -70 mln, o tyle spadła łączna wartość wszystkich graczy kupionych na czele ze zbawicielem Bonuczim. Dodając do tego FF, brak pucharów, lichwiarskie pożyczki zaciągnięte od jakiś dziwnych funduszy ( co mi przypomina rodzimą Lechię), ewentualne straty sponsorskie, biletowe itp,itd. to aż gęba mi się cieszy, że nielubiani koledzy z sąsiedztwa wpierdolili się w takie szambo ;)

Może i są to jeszcze odległe marzenia, ale jakże realne!!
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Transfery Serie A

Post autor: Odet »

Dołączam się do pytania Ministra, gdzie ci piewcy transferów Milanu??

Dodam od siebie:
wyczekiwany przez wielu Schick raptem zadebiutował w Romie :)
hołubiony Balde Keita też rewolucji w Monaco nie robi...
Bonucci za to robi rewolucję w Milanie, tylko że takiej to akurat tam nie chcieli.

Żałować możemy tylko, że nikt z naszych nie powalczył o Kolarova (zresztą o ile to było w ogóle możliwe, bo Serba do Rzymu ściągnął jego przyjaciel Dzeko).

Z innych transferów w Serie A ładnie się przyjął Ilicić w Atalancie.
Pozdr.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Transfery Serie A

Post autor: Stachoo »

Odet pisze:Dołączam się do pytania Ministra, gdzie ci piewcy transferów Milanu??
Minister pisze: Zacznę od tego, że zapytam się gdzie są te wszystkie lamusy co spuszczały się nad transferami Milanu, jednocześnie tak ochoczo besztając nasze dokonania na rynku?!
Minister zluzuj gacie, bo jakby było odwrotnie to byś siedział cicho jak kret w norze i byś nie poruszył temat.

Ja byłem zaskoczony transferami Bbilanu i chwaliłem je więc się wypowiem.

Na chwilę obecną pełna klapa po gównianej stronie Mediolanu. Każdy z nowych nabytków pokazuje kaszane. Ciekaw bym był gry tych zawodników pod wodzą innego trenera niż Montella. Na chwilę obecną jednak jest dobrze i nie chce zmiany tej sytuacji :)

Co do naszych transferów:

Skriniar tak jak zapowiadałem poszedł w ślady Gagliadiniego z porzedniego sezonu, czyli bardzo dobry start w sezonie i wysoka, równomierna forma. Liczę niesamowicie na tego gościa w dalszej fazie sezonu.

Co do reszty. Boki [Dalbert + Cancelo] jak NA CHWILĘ OBECNĄ wielki klops i tylko dziwna zwyżka formy japońca i DD skutkuje tym, że boki nie kuleją, aż tak bardzo jak w zeszłym sezonie. W przypadku Cancelo klops z uwagi na nieszczęśliwą kontuzję, ale wraca i czekam na to co zaprezentuje.

Vecino rozkręca się i w jego przypadku również czułem, że pójdzie w ślady Gagliardiniego.

Valero pozytywnie, ale czasem czuję, że brakuje mu tego powera.

Karamoh - czy pójdzie w ślady GB? Jak na razie na to wychodzi.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Transfery Serie A

Post autor: Orzeu »

Stachoo pisze: Ja byłem zaskoczony transferami Bbilanu i chwaliłem je więc się wypowiem.
hehe, chwaliłem to chyba mało powiedziane :D
Milan zgwałci te ligę. Możecie zrobić screena mojego postu.
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Transfery Serie A

Post autor: ZnawcaCalcio »

Zaskoczeni transferami milanu były osoby nieznające się na piłce i tyle w temacie. Od samego początku mówiłem, że te transfery są mega przeciętne i wydanie 200 mln na taki szrot było przezabawne.
Jedynie Bonucci to był prawdziwy mistrz, który okazał się kaleką bez obrony rube.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Transfery Serie A

Post autor: sampam »

Heh, ja moge przytoczyc tylko swoja wypowiedz sprzed paru tygodni. Problemem Milanu moze byc bardziej trener niz same transfery. Pisalem ja i ktos jeszcze o tym, ze Montella moze sobie nie poradzic ze zlozeniem druzyny. Kiedy on pracowal z pilkarzami tej klasy? No jednak jego wczesniejsze doswiadczenia trenerskie to inny rozmiar kapelusza. Rossoneri wyraznie potrzebuja pomocnej reki, jakiegos mentora. Na pewno rozmowa zawodnikow z jakims znawca calcio by pomogla:)

Schick jest kontuzjowany od miesiaca. Jego historia "sercowa" to osobny temat. Ciekawe kto mial racje.

Nie wiem kto jest rywalem Keita, ale na jego obrone mozna powiedziec, ze potrzebuje czasu, ze klub gra ponizej mozliwosci (LM) itd. Zreszta moze byly gracz Lazio popadl w jakis konflikt. Ostatecznie mozna to samo rzec o Coscie i Bernie w Juve, ktorzy wlasciwie sa postaciami 2-planowymi.

Na usprawiedliwienie Bonucciego nic nie ma. No chyba, ze po prostu bez 2 porzadnych, doswiadczonych partnerow
z defensywy nie potrafi za bardzo grac. Chociaz...Musacchio to akurat sie dobrze przyjal. Romagnoli z kolei cieniuje.
W Milanie to zdaje sie na poczatku wypadl Conti i Bonaventura. To tez moglo miec jakies znaczenie.

Trzeba poczekac. Bedziemy madrzejsi.
Ostatnio zmieniony 20 paź 2017, 13:48 przez sampam, łącznie zmieniany 1 raz.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Transfery Serie A

Post autor: Orzeu »

Schick jest kontuzjowany od miesiaca. Jego historia "sercowa" to osobny temat. Ciekawe kto mial racje.
akurat co do Schicka to myślę, że chłopak odpali prędzej czy później.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Transfery Serie A

Post autor: Stachoo »

Orzeu pisze:
Stachoo pisze: Ja byłem zaskoczony transferami Bbilanu i chwaliłem je więc się wypowiem.
hehe, chwaliłem to chyba mało powiedziane :D
Milan zgwałci te ligę. Możecie zrobić screena mojego postu.

Tak, nie widzę problemu, żeby do tej wypowiedzi się przyznać.

Tak sądziłem, że milan będzie wysoko w czubie tabeli i będzie wygrywał większość meczów.

Pomyliłem się, z czego się bardzo cieszę, ale nic w tym sensacyjnego. Komentarzy innych użytkowników, które na wiele tematów się nie sprawdziły mógłbym wklejać tu setki.

Drugą sprawą jest to, że nie transfery są problemem, a gówno warty Nutella, jak go nazywają kibice, tak jak napisałem wcześniej, jestem ciekaw ich gry pod wodzą innego trenera.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Transfery Serie A

Post autor: TomHardy »

A ja myślę, że nie tylko nutella jest winny. Skoro Fassone i Mirabelli nasprowadzali nie do końca chcianych przez trenera zawodników, na siłę, to teraz musi to jakoś posklejać. Grali już chyba 3 ustawieniami żeby wszystkich gdzieś wepchnąć. Gadki niejakiego "miszczu" że każdy sprowadzong jest lepszy od poprzedników można między bajki schować.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Transfery Serie A

Post autor: Stachoo »

Po 8 kolejkach wychodzi na to, że największym wzmocnieniem jest ... ich wychowanek Cutrone.

Swoją drogą fajnie byłoby mieć go w kadrze. Przeciwko nam pokazał, że grać potrafi, ale nie ma z kim.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Transfery Serie A

Post autor: Minister »

Stachoo pisze:
Odet pisze:Dołączam się do pytania Ministra, gdzie ci piewcy transferów Milanu??
Minister pisze: Zacznę od tego, że zapytam się gdzie są te wszystkie lamusy co spuszczały się nad transferami Milanu, jednocześnie tak ochoczo besztając nasze dokonania na rynku?!
Minister zluzuj gacie, bo jakby było odwrotnie to byś siedział cicho jak kret w norze i byś nie poruszył temat.
Specjalnie nie robiłem prywatnych wycieczek w imię powiedzenia "uderz w stół...", długo czekać nie trzeba było, ale Orzeu wyjaśnił sprawę szybciutko.

To, że ich trener jest do wymiany wie każdy, ale kolejnym problemem nie mniej istotnym jest dobrobyt niekoniecznie idący z jakością. Nawet jeżeli ta jakość jakimś cudem się pojawi, to przesyt ich wyniszczy, bo każdy z tych ich hitowych transferów będzie chciał grać, a dla wszystkich miejsca nie znajdą.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Transfery Serie A

Post autor: Stachoo »

Minister pisze:
Specjalnie nie robiłem prywatnych wycieczek w imię powiedzenia "uderz w stół...", długo czekać nie trzeba było, ale Orzeu wyjaśnił sprawę szybciutko.
Ciężko było się nie odezwać, kiedy nazywasz lamusami ludzi, którzy mieli inne zdanie niż ty.

Zresztą już ostatnio widziałem Twoją wymianę z Wujkiem, więc czemu mnie to nie dziwi. Obaj po jednych "pińundzach"

Ale po temacie...

Omińmy ten temat.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Transfery Serie A

Post autor: Minister »

Przyjacielu, tu nie chodziło o odmienne zdanie niż moje, ale rozpaczliwy bełkot, lament zakończony skowyciem po naszych transferach, a zarazem spuszczaniem się nad transferami Milanu. Gdyby wasze zdanie miało jakąś konstruktywne przełożenie w argumentach itp. może i wypomniałbym to w sposób bardziej dyplomatyczny.

I nie twierdzę, że to akurat Ty tak skwapliwie "ohowałeś" ich transfery, bo najzwyczajniej w świecie nie pamiętam, jednak takie osoby były.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Transfery Serie A

Post autor: TomHardy »

Minister pisze:Przyjacielu, tu nie chodziło o odmienne zdanie niż moje, ale rozpaczliwy bełkot, lament zakończony skowyciem po naszych transferach, a zarazem spuszczaniem się nad transferami Milanu.
Wiele osób pisało nie o tym, że Milan zrobił wybitne transfery, a o tym jak szybko potrafił je zamykać. Narzekałem i ja na nasze transfery, ale nie dlatego, że Milan kupił gwiazdy a my gówniaków, tylko z jaką prędkością swiatła kończyliśmy swoje historie. Dalbert który nie potrafi wygryźć Fjuto szedł do nas poltora msca, podobnie prawa strona. Także naucz sie rozróżniać pewne rzeczy.
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Transfery Serie A

Post autor: Saff »

TomHardy pisze: Wiele osób pisało nie o tym, że Milan zrobił wybitne transfery, a o tym jak szybko potrafił je zamykać. Narzekałem i ja na nasze transfery, ale nie dlatego, że Milan kupił gwiazdy a my gówniaków, tylko z jaką prędkością swiatła kończyliśmy swoje historie. Dalbert który nie potrafi wygryźć Fjuto szedł do nas poltora msca, podobnie prawa strona. Także naucz sie rozróżniać pewne rzeczy.
Bzdura. Szybkość działań Milanu też potrafiłem docenić, ale tak, jak napisał Minister - gros osób tutaj lamentowało, że Milan kupuje Ricardo Rodrigueza, którym my się interesowaliśmy, a w końcu trafia do nas "jakiś-Dalbert", który nawet w kompilacjach na yt przeciętnie wygląda; że oni pozyskali Biglię, a my tylko starego Valero; że oni dopinają transfer Bonucciego, a my Skriniara, który nie wiadomo czy wypali.
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Transfery Serie A

Post autor: Bart »

Wspomnę tylko, że rok temu w listopadzie mieliśmy 11 punktów straty do Milanu, potem w marcu mieliśmy 4 punkty przewagi, a na koniec oglądaliśmy ich plecy.

Więc ja bym poczekał, ale na pewno już teraz można stwierdzić, że wiele osób miało rację i ich najsłabszym ogniwem jest trener. Nie była to nigdy klasa światowa, a tak bezbarwnie grających zespołów jak jego Sampdoria to mało widziałem. Przed sezonem typowałem też Donnarummę jako ich słaby punkt - póki co ani nie pomaga, ani nie przeszkadza, a grube pieniądze lecą.
Saff
Posty: 355
Rejestracja: 14 lut 2009, 11:35
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Transfery Serie A

Post autor: Saff »

Pewnie, że nie ma co jeszcze wyciągać przedwcześnie wniosków i wiele się może zmienić, kiedy Montella w końcu poleci, a już podobnież dostał ultimatum i ma wygrać dwa najbliższe spotkania, ale mimo wszystko obecna sytuacja pokazuje, że hype na transfery Milanu był mocno przesadzony.
ODPOWIEDZ