Transfery Serie A

Juventus, Milan, Roma, Fiorentina... kto najgroźniejszy? Kto najsilniejszy? Czyli dyskusje o potentatach Serie A.
ODPOWIEDZ
Kropasz
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2007, 14:59
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Transfery Serie A

Post autor: Kropasz »

Vieri podpisał kontrakt z Atalantą: http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=757538.
गांजा
Koniec świata
"Na szczycie nie ma presji. Presja pojawia się, gdy jesteś drugi lub trzeci." - Jose Mourinho
Four little goblins, trapped by the sea.
One teased a serpent, and then there were three.
Three little goblins, enjoying their brew.
One bumped an ogre, and then there were two.
Two little goblins, out in the sun.
Down came a griffin, and then there was one.
One little goblin shook up the ground.
When the dust cleared, no one was found.
Corredo
Posty: 250
Rejestracja: 26 sie 2006, 13:13
Lokalizacja: Września

Odp: Transfery Serie A

Post autor: Corredo »

Dario Kneżević został oficjalnie piłkarzem Juventusu. Jednak Vieri po raz kolejny powrócił do Atalanty. On teraz robi za podróżnika. :P
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Transfery Serie A

Post autor: Jeremy »

Jaszczu91 pisze: Vierim interesowała sie Atalanta ale ponoć kibice go nie chcieli...
Vieri jest juz ofcjalnie pilkarzem Atalanty mimo sprzeciwów kibiców i sadze ze nie przetrwa tam dlugo. Daje mu góra jeden sezon.
Ostatnio zmieniony 30 cze 2008, 17:48 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
Ojciec
Posty: 75
Rejestracja: 14 kwie 2008, 08:57
Lokalizacja: Konin

Odp: Transfery Serie A

Post autor: Ojciec »

Nierozumiem takich pilkarzy jak Vieri, wierci sie po klubach jak smrod po gaciach, jeszcze do tego przechodzi do atalanty gdzie jest niechciany
"I don't give a fuck
They done push me to the limit the more I live
I might blow up any minute, did it again"
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Transfery Serie A

Post autor: Jaszczu91 »

Vieri rozmienia swoja wielką karierę na drobne juz od dwòch lat, no moze nie liczba Fiorentiny. Ostatnio De Rossi przedłużył kontrakt z Roma
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
IlCapitano

Odp: Transfery Serie A

Post autor: IlCapitano »

Największe wzmocnienia jak dotychczas poczyniła Fiorentina. Melo, Gilardino, Jovetic i Vargas to naprawdę spore wzmocnienia i sądzę, że Viola w przyszłym sezonie znów może być groźniejsza od Milanu. Co mnie bardzo cieszy  :P. Martwi mnie, że Inter poza wykupem Acquafresci nie przeprowadził żadnego transferu i mam nadzieję, że w najbliższych dniach się to zmieni.
KamilZ
Posty: 51
Rejestracja: 27 mar 2008, 18:59

Odp: Transfery Serie A

Post autor: KamilZ »

Szkoda mi Vieriego, bo pewnie tam nie będzie miał życia... Mógłby się gdzieś ustabilizować. Atalanta pewnie znowu będzie miała obok Milanu najstarszy skład w Serie A.
Lazio w tym sezonie chce obrać kierunek południowo-amerykański, czyli chcą korzystać z naszych doświadczeń :D.
W Palermo niezłą kasą obracają - sprzedali zawodników za ~50 mln, a kupili za ~30.
Napoli 3 dobre transfery i nikogo specjalnego nie stracili, więc te zapowiedzi jeszcze przed końcem sezonu okazały się prawdziwe i na pewno będą mocni.
A Acquafresce wykupiliśmy, ale zarazem wypożyczyli Cagliari :P.

Mam nadzieję, że europejskie puchary będą teraz należały do Serie A ;].
;]
Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Odp: Transfery Serie A

Post autor: Ulis »

co do Violi to trzeba rónież wspomnieć, że stracili Ujfalusiego, a jak dla mnie to jest olbrzymia strata dla fioletowych. Muszą jak najszybciej załatać tą dziure dobrym zawodnikiem..
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Transfery Serie A

Post autor: Bart »

A właściwie za co kibice Atalanty nie lubią Vieriego?
KamilZ
Posty: 51
Rejestracja: 27 mar 2008, 18:59

Odp: Transfery Serie A

Post autor: KamilZ »

Fiorentina kupiła za to Vargasa i blisko podpisania umowy jest Reveillere z Lyonu, więc tak źle aż nie powinno być.

A kibice Atalanty są raczej wymagający, zresztą jak wszyscy we Włoszech i pewnie nie pasuje im to, że się tak włóczy po klubach :P. W dodatku Atalanta z Fiorentiną się "nie lubią" :P. Ale z drugiej strony może Vieri coś kiedyś powiedział nieodpowiedniego.
;]
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Transfery Serie A

Post autor: Jeremy »

Zapowiadalo sie ze Roma przeprowadzi wiele powaznych  transferow tego lata.Ale na razie nic z tego nie wychodzi.Mowilo sie o Baptiscie,Reyesie,Maloudzie czy Mutu ale na razie nic nie zapowiada aby cos takiego mialo miejsce.Baptista jest na zgrupowaniu Realu i strzelil gola z LASK Linz,Malouda jest z Chelsea na tourne w Azji,natomiast Mutu jest blizej pozostania we Florencji niz odejscia do Rzymu,a sprawa Reyesa ostatnio upadla.Tak wiec nie ma co az tak bardzo biadolić nad naszymi transferami bo np.nasz rywal do tytułu Roma wcale nie przeprowadzila lepszych ( Riise,Loria ) a jej są one bardziej potrzebne niz nam.
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Odp: Transfery Serie A

Post autor: Ulis »

Bart pisze: A właściwie za co kibice Atalanty nie lubią Vieriego?
Vieri po raz 3 będzie grał w Atalancie. Pierwsza sprawa: Odchodząc z Atalanty w 97' do Juve, w dość niemiłych relacjach pożegnał się i z władzami i z kibicami. Druga sprawa: Gdy Atalanta chciała przedłużyć dwa lata temu kontrakt z Vierim, ten odmówił widząc i wiedząc o perspektywie gry w lepszej drużynie - Violi. :P Teraz, gdy już był bez klubu... Wrócił do Bergamo. :) Reasumując: Cały Vieri :P  :( :x
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Transfery Serie A

Post autor: Pablusso »

Ale przyznac trzeba, ze mimo ze sie chlop starzeje, Atalanta wciaz moze z niego miec sporo pociechy. W Fiorentinie gral malo a pare bramek strzelil. I ja caly czas pamietam jak walil w Interze gole jak na zawolanie.
Obrazek
sig by Orzeu
Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Odp: Transfery Serie A

Post autor: Ulis »

Pablusso pisze: Ale przyznac trzeba, ze mimo ze sie chlop starzeje, Atalanta wciaz moze z niego miec sporo pociechy. W Fiorentinie gral malo a pare bramek strzelil.


:lol:
Chyba zła data postu jest :-P Mógłbyś to napisać jakieś 5 lat temu..
Vieri to zwykłe drewno jest już i tyle, włóczy się po klubach bo nikt Go już nie chce. I dobrze..

W jego przypadku powiedzenie: 'od zera do bohatera' - możemy spokojnie zamienić 'od bohatera do zera'. Bo dla mnie Vieri to już zero.

Pablusso pisze: I ja caly czas pamietam jak walil w Interze gole jak na zawolanie.
Nom, pisałem wyżej.. Czas leci, jakieś 5-6 lat temu też bym to napisał...
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Transfery Serie A

Post autor: Pablusso »

Ulisek, nie twierdze ze Vieri jest wciaz wspanialym i bramkostrzelnym napastnikiem, postrachem obroncow :). Tylko ze cenie go za to co robil te pare lat temu w Interze. I nie przesadzaj tutaj z tym czasem. Jeszcze w sezonie 2004/2005 Vieri strzelil dla Interu w samej Serie A bodajze 12 bramek. To bylo 3 lata temu nie 6.

W kazdym razie napisalem jedynie ze pare bramek strzeli i pare razy moze uratowac swoj zespol.
Obrazek
sig by Orzeu
Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Odp: Transfery Serie A

Post autor: Ulis »

No ok ;p
Pablusso pisze:
W kazdym razie napisalem jedynie ze pare bramek strzeli i pare razy moze uratowac swoj zespol.
Ale tutaj nie zgodze się napewno :-P
Dobra zresztą nevermind :P Niech sobie strzeli nawet 50 bramek  :ave:
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Transfery Serie A

Post autor: Pablusso »

Ty uwazaj z takimi zyczeniami :) strzeli 50 bramek i Moratti znow zapragnie miec go w ekipie. A tego bysmy chyba nie chcieli co? :D
Obrazek
sig by Orzeu
Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Odp: Transfery Serie A

Post autor: Ulis »

hehehe, nie no chyba po tym co zrobił Interowi to myśle, że 100 bramek by mu nie pomogło :-P Nawet chyba Moratti nie byłby taki miłosierny :D
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
Dominik
Posty: 131
Rejestracja: 7 lut 2008, 18:56
Lokalizacja: Jażyniec

Odp: Transfery Serie A

Post autor: Dominik »

Adam Kokoszka podpisał pięcioletni kontrakt z Empoli.
FORZA INTER!!!
IlCapitano

Odp: Transfery Serie A

Post autor: IlCapitano »

Dominik pisze: Adam Kokoszka podpisał pięcioletni kontrakt z Empoli.
lol pięć lat siedzenia na ławce rezerwowych. Współczuję...
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Transfery Serie A

Post autor: Orzeu »

@Ulisek - bez przesady... Vieri to było zawsze 'drewno', tyle, że to drewno potrafi zapierdzielić z woleja, czy też dobrze się ustawić i wykończyć akcje... a tego się z wiekiem nie traci. Z całą pewnością to nadal groźny zawodnik i wzmocnienie Atalanty. Zobaczysz, że jeszcze swoje strzeli. Nie będzie to dużo, ale na 8-10 bramek w sezonie go stać.
Obrazek
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Transfery Serie A

Post autor: Bart »

Sugerujesz że reprezentant Polski jest za słaby na Serie B?
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Transfery Serie A

Post autor: Jeremy »

Niedawno pisalem ze Roma nie przeprowadza zadnych transferow a tu proszę:Djibril Cisse jest bardzo blisko przejscia do Romy

http://www.asroma.pl/index.php?id=610
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
KamilZ
Posty: 51
Rejestracja: 27 mar 2008, 18:59

Odp: Transfery Serie A

Post autor: KamilZ »

Wątpliwe, żeby odszedł do Romy, bo on wiele razy mówił, że interesuje go Anglia, gdyż mieszka tam jego żona :P.
W Romie jeden czy dwa transfery różnicy nie zrobią - Spaletti i tak się trzyma ciągle tego samego składu. W poprzednim sezonie mieli dość mocną ławkę rezerwowych, ale przez to, że oni grali tylko wtedy gdy ktoś wypadł z podstawowego składu z powodu kartek czy kontuzji to nie mogli spełniać pokładanych w nich nadziei, bo po prostu za mało grali.
Moim zdaniem Roma w tym sezonie jednak coś odpuści i skupi się albo na lidze, albo na LM, bo na dwóch frontach nie mają zbytnio szans :P.
Ostatnio zmieniony 31 lip 2008, 21:20 przez KamilZ, łącznie zmieniany 1 raz.
;]
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Transfery Serie A

Post autor: Jeremy »

KamilZ pisze: Wątpliwe, żeby odszedł do Romy, bo on wiele razy mówił, że interesuje go Anglia, gdyż mieszka tam jego żona :P.

Tak ale w tym newsie pisze ze:"W wywiadzie dla romanews.eu Aldair dodał: Teraz decyzja należy do Romy. Djibril otrzymał mnóstwo ofert, zwłaszcza z Niemiec, ale on chce zagrać właśnie w Romie. To jest jego wybór"


"Cisse nie może się doczekać założenia koszulki giallorossich i wyjścia na boisko wraz z Tottim."


Tak,Anglia go interesuje ale chyba bardziej gra w Romie :P
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Transfery Serie A

Post autor: Jaszczu91 »

Cisse powinien przejść do Romy i to juz w najbliższych dniach. Kogos przeciez muszą pozyskać. Nie wydaje mi sie aby udalo im sie pozyskać Maloude a Cisse sam chce grać dla Romy wiec nie bedzie problemów zeby go zakontraktować.
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
KamilZ
Posty: 51
Rejestracja: 27 mar 2008, 18:59

Odp: Transfery Serie A

Post autor: KamilZ »

Tak ale w tym newsie pisze ze:"W wywiadzie dla romanews.eu Aldair dodał: Teraz decyzja należy do Romy. Djibril otrzymał mnóstwo ofert, zwłaszcza z Niemiec, ale on chce zagrać właśnie w Romie. To jest jego wybór"


"Cisse nie może się doczekać założenia koszulki giallorossich i wyjścia na boisko wraz z Tottim."


Tak,Anglia go interesuje ale chyba bardziej gra w Romie Razz
:
Agent napastnika Marsylii - Djibrila Cissè zdementował informacje łączące jego klient z ekipą AS Roma.

Pomimo tego, iż szkoleniowiec rzymian - Luciano Spalletti zagwarantował spokój w staraniach o klasowego napastnika, napięcię w szeregach Giallorossi rośnie z godziny na godzinę.

- Po pierwsze, Cisse nie chce grać we Włoszech.

- Po drugie, nie otrzymałem wiadomości od władz Romy odnośnie ewentualnego transferu.

- Ja wiem skąd biorą się te informacje. Ich źródłem jest brat mojego klienta. Opowiada rzeczy, które nie mają potwierdzenia w rzeczywistości.

- Roma nie jest drużyną, która zainteresowałaby Cisse. Na najbliższy czas nie mam nawet zaplanowanych spotkań z jej władzami.- zakończył Ranko Stojic.

asroma.pl
;)
Ostatnio zmieniony 31 lip 2008, 23:23 przez KamilZ, łącznie zmieniany 1 raz.
;]
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Transfery Serie A

Post autor: Jeremy »

No to juz sam nie wiem :-P
Jutro na pewno dowiemy sie wiecej ale cos mi mowi ze jednak Cisse od przyszlego sezonu bedzie graczem Romy
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
Corredo
Posty: 250
Rejestracja: 26 sie 2006, 13:13
Lokalizacja: Września

Odp: Transfery Serie A

Post autor: Corredo »

W poniedziałek Brazylijczyk Julio Baptista zostanie zawodnikiem AS Romy. Piłkarz opuszcza szeregi Realu Madryt.

Rzymianie zapłacą za tego piłkarza 9 milionów euro. Jeśli uda im się zająć miejsce uprawniające do gry w Lidze Mistrzów, wówczas dopłacą Hiszpanom kolejne 2 miliony.

Baptista w poniedziałek w towarzystwie swojego menedżera odwiedzi Włochy i zwiąże się z Romą czteroletnim kontraktem, na mocy którego zarobi 2,5 miliona euro na sezon.
No no, ciekawy transfer ze strony Romy. O ile to jest prawda.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Transfery Serie A

Post autor: Dzonyy »

Dobry transfer Romy :) Baptista będzie wymiatał w Serie A. Silny i szybki w dodatku potrafi strzelać.
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
ODPOWIEDZ