Frekwencja na San Siro i innych wloskich stadionach

Juventus, Milan, Roma, Fiorentina... kto najgroźniejszy? Kto najsilniejszy? Czyli dyskusje o potentatach Serie A.
Corredo
Posty: 250
Rejestracja: 26 sie 2006, 13:13
Lokalizacja: Września

Odp: Frekwencja na San Siro i innych wloskich stadionach

Post autor: Corredo »

kochany pisze:
master_snake pisze: Kibice Interu tak jak myślałem pokazali co myślą o naszych piłkarzach i o trenerze oczywiście. Na szczęście skończyło się tylko na gwizdach i wyzwiskach. Z tego co czytałem to najbardziej oberwało sie Materazziemu no i nie mogło zabraknąć obelg pod adresem Manciniego. Ale dziwi mnie jedno. Dlaczego trenerowi Sieny też się oberwało?
Pewnie dlatego że mieszka w Mediolanie... Gdzieś czytałem że któryś kibic krzyknął że wiedzą gdzie mieszka i przyjdą po niego , dlatego też na kilka dni razem z rodziną wyniósł się z Mediolanu   :-D
Dodam jeszcze, że trener Sieny jest wielkim fanem Milanu.:/ Moim zdaniem to jest głupota obrażać trenera innej drużyny za to, że niby przez niego przegraliśmy mecz.
dani7
Posty: 361
Rejestracja: 15 lip 2007, 15:24

Odp: Frekwencja na San Siro i innych wloskich stadionach

Post autor: dani7 »

W Niemczech, Anglii i Hiszpanii są przepiękne stadiony, a we Włoszech to poza San Siro i kilkoma innymi stadionami to sypiące się gruzami, beznadziejne, brzydkie boiska
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Frekwencja na San Siro i innych wloskich stadionach

Post autor: Mora »

Przyznam ,że zachowanie kibiców Interu mnie nie dziwi...Na własne życzenie możemy stracić mistrzostwo Włoch ,które kilka tygodni temu wydawało się niemal pewne...W dodatku nie tylko wyniki są złe ,ale i styl gry.Przypomniała mi się sytuacja sprzed kilku lat ,gdy kibice Interu po przegranym meczu Pucharu Włoch z Parmą (1-6 :!: ) obrzucili autokar piłkarzy Interu koktajlami Mołotowa...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
ODPOWIEDZ