Frekwencja na San Siro i innych wloskich stadionach

Juventus, Milan, Roma, Fiorentina... kto najgroźniejszy? Kto najsilniejszy? Czyli dyskusje o potentatach Serie A.
Globus
Posty: 1995
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Frekwencja na San Siro i innych wloskich stadionach

Post autor: Globus »

W Hiszpanii jest całkowity piknik na meczach! Tam nie ma dopingu dopóki zespół nie prowadzi wysoko lub tak jak mówisz w derbach!
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Frekwencja na San Siro i innych wloskich stadionach

Post autor: RoB »

Hiszpania(szczególnie Camp Nou podczas meczu Barca-Real)
Tutaj to się grubo pomyliłeś. W Hiszpanii to jest jeszcze bardziej piknikowo niż w Anglii. A ta oprawa co widzisz ją na raz w roku na CN jest sponsorowana przez klub. Kibice niewiele mają z nią wspólnego.
Wojtala
Posty: 211
Rejestracja: 15 lis 2006, 16:40
Lokalizacja: Milano

Odp: Frekwencja na San Siro i innych wloskich stadionach

Post autor: Wojtala »

Globus pisze: W Hiszpanii jest całkowity piknik na meczach! Tam nie ma dopingu dopóki zespół nie prowadzi wysoko lub tak jak mówisz w derbach!
W sumie nie wiem, nigdy nie byłem może i masz racje  :wink:
RoB pisze: Tutaj to się grubo pomyliłeś. W Hiszpanii to jest jeszcze bardziej piknikowo niż w Anglii. A ta oprawa co widzisz ją na raz w roku na CN jest sponsorowana przez klub. Kibice niewiele mają z nią wspólnego.
Możliwe ale sam fakt :) w Anglii nawet takiego czegoś nie ma.
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia. Mali ludzie zawsze to robią. Jednak naprawdę wielcy sprawiają, że Ty także możesz stać się wielki.
marchenko
Posty: 4
Rejestracja: 16 wrz 2007, 17:02

Odp: Frekwencja na San Siro i innych wloskich stadionach

Post autor: marchenko »

jak myslicie czy np na mecz inter juve mozna kupic bilet dzien przed meczem w kasach stadionu bez problemu ??
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Frekwencja na San Siro i innych wloskich stadionach

Post autor: Bart »

Nie.
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: Frekwencja na San Siro i innych wloskich stadionach

Post autor: Shady »

RoB pisze: Tutaj to się grubo pomyliłeś. W Hiszpanii to jest jeszcze bardziej piknikowo niż w Anglii.
Dodać można, że na Camp Nou podczas gdy zespół przegrywa "buczenie" na własnych piłkarzy jest standardem i że 300 kibiców z Polski spokojnie zagłuszyło by taki stadion w Barcelonie. Więc ja dziękuję za taką atmosferę :)
Ostatnio zmieniony 8 maja 2008, 23:42 przez Shady, łącznie zmieniany 1 raz.
marchenko
Posty: 4
Rejestracja: 16 wrz 2007, 17:02

Odp: Frekwencja na San Siro i innych wloskich stadionach

Post autor: marchenko »

a ile bylo kibicow interu w meczu z juve ?
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Frekwencja na San Siro i innych wloskich stadionach

Post autor: Bart »

Było 61 tys ludzi na meczu. A spowodowane to niefortunnym terminem, czyli Wielką Sobotą oraz obostrzeniami - tylko Lombardczycy, obcokrajowcy i fan-kluby Interu miały wstęp na mecz. Z tych 61 to może 2 to byli fani Juve, bo ich obecność też była bardzo ograniczona.

Kiedy indziej nie ma co liczyć na wolne miejsca.
dzielik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2004, 13:20
Lokalizacja: Bytom

Odp: Frekwencja na San Siro i innych wloskich stadionach

Post autor: dzielik »

I na dowód słów Barta, o 17:42 oficjalna strona Interu podała, że wszystkie bilety na mecz Inter-Siena są już wyprzedane. Tak więc jak widać jeżeli jest ważny mecz, to bilety na San Siro trzeba rezerwować ze sporym wyprzedzeniem.
"lepiej milczeć i wyglądać jak idiota, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Frekwencja na San Siro i innych wloskich stadionach

Post autor: Woo-cash »

Wszystkie bilety sprzedane a tu taka kapa. Żal mi trochę tych kibiców zamiast cieszyć się z wygranej to wygwizdali naszych piłkarzy z trenerem na czele i w cale im się nie dziwie.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: Frekwencja na San Siro i innych wloskich stadionach

Post autor: Shady »

master_snake pisze: Wszystkie bilety sprzedane a tu taka kapa. Żal mi trochę tych kibiców zamiast cieszyć się z wygranej to wygwizdali naszych piłkarzy z trenerem na czele i w cale im się nie dziwie.
Takie "realia kibicowskie" w krajach na "zachodzie Europy". Oby jak najpóźniej to dotarło do Polski.
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Frekwencja na San Siro i innych wloskich stadionach

Post autor: Bart »

Może ja jestem dziwny, ale dla mnie takie gwizdy to sprawa zupełnie naturalna. Jak mnie ktoś zawodzi to nie robię dobrej miny do złej gry.
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Frekwencja na San Siro i innych wloskich stadionach

Post autor: Woo-cash »

Kibice Interu tak jak myślałem pokazali co myślą o naszych piłkarzach i o trenerze oczywiście. Na szczęście skończyło się tylko na gwizdach i wyzwiskach. Z tego co czytałem to najbardziej oberwało sie Materazziemu no i nie mogło zabraknąć obelg pod adresem Manciniego. Ale dziwi mnie jedno. Dlaczego trenerowi Sieny też się oberwało?
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Darek
Posty: 733
Rejestracja: 15 paź 2006, 14:18
Lokalizacja: Bieszczady

Odp: Frekwencja na San Siro i innych wloskich stadionach

Post autor: Darek »

master_snake pisze: Kibice Interu tak jak myślałem pokazali co myślą o naszych piłkarzach i o trenerze oczywiście. Na szczęście skończyło się tylko na gwizdach i wyzwiskach. Z tego co czytałem to najbardziej oberwało sie Materazziemu no i nie mogło zabraknąć obelg pod adresem Manciniego. Ale dziwi mnie jedno. Dlaczego trenerowi Sieny też się oberwało?
Pewnie dlatego że mieszka w Mediolanie... Gdzieś czytałem że któryś kibic krzyknął że wiedzą gdzie mieszka i przyjdą po niego , dlatego też na kilka dni razem z rodziną wyniósł się z Mediolanu  :-D
Ostatnio zmieniony 12 maja 2008, 20:14 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

"Drużyny piłkarskiej nie wybiera się dlatego, że odnosi liczne sukcesy. Jej nie można

wybrać. Panuje pewne uczucie, które ciągnie Cię do konkretnego zespołu. Kierujesz się

sercem i na zawsze zostajesz tam, gdzie ono Cię poprowadzi."
JESTEM DZIWNY, BO NIE CHCĘ JECHAĆ NA ZLOT!
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Frekwencja na San Siro i innych wloskich stadionach

Post autor: RoB »

Gwizdy są do zaakceptowania, ale po meczu jeśli piłkarzyki się opierdalały. A nie tak jak było w ostatnim meczu Barcy, gdzie przez 90 minut wygwizdywali swoich piłkarzy.
Corredo
Posty: 250
Rejestracja: 26 sie 2006, 13:13
Lokalizacja: Września

Odp: Frekwencja na San Siro i innych wloskich stadionach

Post autor: Corredo »

kochany pisze:
master_snake pisze: Kibice Interu tak jak myślałem pokazali co myślą o naszych piłkarzach i o trenerze oczywiście. Na szczęście skończyło się tylko na gwizdach i wyzwiskach. Z tego co czytałem to najbardziej oberwało sie Materazziemu no i nie mogło zabraknąć obelg pod adresem Manciniego. Ale dziwi mnie jedno. Dlaczego trenerowi Sieny też się oberwało?
Pewnie dlatego że mieszka w Mediolanie... Gdzieś czytałem że któryś kibic krzyknął że wiedzą gdzie mieszka i przyjdą po niego , dlatego też na kilka dni razem z rodziną wyniósł się z Mediolanu   :-D
Dodam jeszcze, że trener Sieny jest wielkim fanem Milanu.:/ Moim zdaniem to jest głupota obrażać trenera innej drużyny za to, że niby przez niego przegraliśmy mecz.
dani7
Posty: 361
Rejestracja: 15 lip 2007, 15:24

Odp: Frekwencja na San Siro i innych wloskich stadionach

Post autor: dani7 »

W Niemczech, Anglii i Hiszpanii są przepiękne stadiony, a we Włoszech to poza San Siro i kilkoma innymi stadionami to sypiące się gruzami, beznadziejne, brzydkie boiska
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Frekwencja na San Siro i innych wloskich stadionach

Post autor: Mora »

Przyznam ,że zachowanie kibiców Interu mnie nie dziwi...Na własne życzenie możemy stracić mistrzostwo Włoch ,które kilka tygodni temu wydawało się niemal pewne...W dodatku nie tylko wyniki są złe ,ale i styl gry.Przypomniała mi się sytuacja sprzed kilku lat ,gdy kibice Interu po przegranym meczu Pucharu Włoch z Parmą (1-6 :!: ) obrzucili autokar piłkarzy Interu koktajlami Mołotowa...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
ODPOWIEDZ