Sędziowanie we Włoszech i włoskie media

Juventus, Milan, Roma, Fiorentina... kto najgroźniejszy? Kto najsilniejszy? Czyli dyskusje o potentatach Serie A.
ODPOWIEDZ
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Sędziowanie we Włoszech i włoskie media

Post autor: Bart »

To jest nieprawdopodobne, nie spodziewałem się, że ktoś jeszcze będzie miał na tyle "rozumu", żeby układać takie żenujące tabele.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Sędziowanie we Włoszech i włoskie media

Post autor: Nen »

Najzabawniejsze że projudaszowa gazetka nie uwzględniła ostatniej kolejki i meczu z Violą gdzie sędzia troszeczkę się nie popisał. Dziwi mnie też 0 przy Milanie czy już zapomniano o golu ze spalonego w Derbach.

Co do sędziowania.. dzisiejsza czerwień dla Muntariego to jakaś kpina szkoda to szerzej komentować...
God protect me
Chuchu
Posty: 2209
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Sędziowanie we Włoszech i włoskie media

Post autor: Chuchu »

chciałbym, aby opublikowali jakie to błędy sędziowskie wpłynęły, że tak a nie inaczej wygląda tabela :roll: ciekawy jestem jakim cudem Juventus jest 3 pkt. do przodu a Inter 4 do tyłu :roll: oni chyba sobie wymyślają te tabele :roll:
Kermitt
Posty: 352
Rejestracja: 23 wrz 2007, 11:14
Lokalizacja: Jasło

Odp: Sędziowanie we Włoszech i włoskie media

Post autor: Kermitt »

Nie oglądałem wczoraj całego meczu, lecz większość. I szczerze to nie mam nic do zarzucenia arbitrowi. Według mnie czerwona kartka dla Muntariego należała się już wcześniej, a takie chamskie wejścia trzeba tępić. Może w tej sytuacji czerwień to zbyt duża kara ale biorąc pod uwagę wcześniejszą grę Sulleya była ona zasłużona. Do tego sędzia był stanowczy i nie przestraszył się odgwizdać faulu przy bramce dla Catanii który rzeczywiście był.
Chuchu
Posty: 2209
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Sędziowanie we Włoszech i włoskie media

Post autor: Chuchu »

Piątkowe wydanie Il Giornale podaje, że Inter specjalnie osiągał słabe wyniki w końcówce poprzedniego sezonu, aby bukmacherzy zaczęli wyżej wyceniać zdobycie Scudetto.

Inter na kilka kolejek przed końcem sezonu miał kilkanaście punktów przewagi i wydawało się, że nic już nie może mu odebrać Scudetto. Słaba forma, zarówno w Lidze Mistrzów jak i Serie A oraz nieporozumienia z trenerem spowodowały jednak, że o mistrzostwo trzeba było walczyć do ostatniej kolejki.
Jeden z włoskich ministrów, który udzielił wywiadu Il Giornale uważa, że było to zamierzone!
Sprawa powiązana jest ze "skandalem", który wybuchł w ubiegłym roku, jakoby zawodnicy i trenerzy Interu mieli bliskie kontakty ze znanym mafioso, Domenico Brescią. To zapewne Brescia spowodował, że dwóch podstawowych obrońców i napastnik doznali ciężkich kontuzji, które wyeliminowały ich z gry na kilka miesięcy. W ten sposób chciał mieć pewność, że Inter zacznie osiągać gorsze wyniki, a bukmacherzy znowu zaczną przyjmować zakłady na zwycięstwo w Serie A (zawiesili ich przyjmowanie po 24 kolejce ligowej). Brescia nakazał też całemu zespołowi przegrać z Milanem i Juventusem i zremisować ze Sieną. Także jego sprawką jest zamiana wykonawcy rzutu karnego w tym ostatnim z meczów. Jak pamiętamy, zamiast Julio Cruza do piłki podszedł Marco Materazzi i gola nie strzelił. Brescia, jak wybitny reżyser, wymyślił też ostatni akt, w którym Inter na 45 minut przed końcem sezonu stracił tytuł mistrzowski, ale odzyskał go dzięki wspaniałej grze Zlatana Ibrahimovica.


Powiem Wam najszczerzej - byłem w 100% przekonany, że jestem gotowy na każdy atak ze strony włoskich mediów, a tu takie coś  :lol3: :brawo:  :lol2: i jak tam jeszcze można to wyśmiać :P
Ostatnio zmieniony 30 sty 2009, 13:39 przez Chuchu, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ