KERLON

Juventus, Milan, Roma, Fiorentina... kto najgroźniejszy? Kto najsilniejszy? Czyli dyskusje o potentatach Serie A.
Corredo
Posty: 250
Rejestracja: 26 sie 2006, 13:13
Lokalizacja: Września

Odp: KERLON

Post autor: Corredo »

Raczej już można powiedzieć, że Kerlon po wyleczeniu kontuzji dołączy do drużyny Interu. Widać go na trybunach w meczu derbowym z Milanem, przebywa w szatni podczas fetowania zdobycia Scudetto i na koniec "przytula się" z Mancinim przy tym zdarzeniu. Po tych zdarzeniach jestem pewnien, że z nami zostanie. Wykupienie go z Cruzeiro nie powinno stanowić problemu dla naszych włodarzy. Może wie ktoś ile czasu Kerlon będzie leczył swoją kontuzję?
pct
Posty: 136
Rejestracja: 8 sie 2007, 09:43
Lokalizacja: Łódź

Odp: KERLON

Post autor: pct »

Pytanie tylko czy ewentualny nowy trener bedzie go chcial ? Ja mam naprawde szczera nadzieje, ze nie i temat jego transferu upadnie.
Ojciec
Posty: 75
Rejestracja: 14 kwie 2008, 08:57
Lokalizacja: Konin

Odp: KERLON

Post autor: Ojciec »

Kerlon jest bardzo dobrym graczem lecz nie wiem  czy byl by idealnym posunieciem, teraz mial dluga kontuzje i te jego rajdy glowkowe,lecz nie mozemy go zbytnnio oceniac , przyjdzie na to czas jak juz bedzie gral w interze i zobaczymy czy byl dobrym transferem czy zlym
"I don't give a fuck
They done push me to the limit the more I live
I might blow up any minute, did it again"
maciej1711
Posty: 55
Rejestracja: 11 lis 2007, 17:53
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: KERLON

Post autor: maciej1711 »

Dobrze byłoby go wypożyczyć na pół roku w celu sprawdzenia jak poradzi sobie w Serie A. Później ewentualnie transfer definitywny ( oby za niezbyt wygórowaną sumę )
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: KERLON

Post autor: Jeremy »

No coś ostatnio cicho o tym Kerlonie. Był na meczu z Milanem,przebywał z drużyną podczas fety,opłacamy koszt jego leczenia a on moze do nas nie przyjsc. Jak to jest w koncu z z tym utalentowanym graczem - pozyskamy go czy nie,jak sądzicie?
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: KERLON

Post autor: Orzeu »

moim zdaniem już jest pewne, że go pozyskalismy :p
Obrazek
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Odp: KERLON

Post autor: and1 »

Oby nam nie zwiał :) A czemu cicho ?? Chyba dlatego że zarząd nie chce robić pochopnych kroków, bo raczej on nie ma obywatelstwa UE. Nie wiadomo co Jose wymyśli, zawsze w grę wchodzi opcja pierwokupu :P :)
Obrazek
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: KERLON

Post autor: Szycha »

Wydaje mi się, że skoro koleś przebywa w takich sytuacjach z drużyną jak Derby czy fetowanie Scudetto to prawo pierwokupu mamy zapewnione. Pytanie tera czy Jose widzi go w swoich planach.
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: KERLON

Post autor: Woo-cash »

Szycha pisze: Pytanie tera czy Jose widzi go w swoich planach.
Jak nie widzi to niech zobaczy :-D A tak na serio to szczerze mówiąc to nie wiem jakiś taki mi się obojętny zrobił. Ale jak do nas zawita to się nie obrażę.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: KERLON

Post autor: Jeremy »

No to mozna ten temat powoli przelozyc do dzialu pilkarze bo jak wiemy pozyskalismy go wreszcie z Cruzeiro. Co prawda na razie bedzie gral w Chievo ale mysle ze to nawet lepiej bo wyjdzie to na dobre nie tylko jemu ale i Interowi.
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
eKubaL
Posty: 1499
Rejestracja: 10 wrz 2006, 11:52
Kontakt:

Odp: KERLON

Post autor: eKubaL »

Orientuje się ktoś co się z Nim dzieje?
Nadal leczy kontuzje?
Moja lista TODO:
- Terminarz
- Galeria/Video
- System do multimediów
- wyspać się
proba1
Posty: 190
Rejestracja: 7 lis 2007, 23:50

Odp: KERLON

Post autor: proba1 »

Z tego co gdzies niedawno czytalem to chyba znowu ma uszkodzone kolano, drugi raz to samo, wiec nie pokladal bym w nim wielkich nadzieji
- Polska jak prostytutka biega od jednego do drugiego - to do Napoleona, to do Szwedów, to do Niemców. A potem mówi, że wszystkiemu winna jest Rosja -
Fanatyczny
Posty: 152
Rejestracja: 23 cze 2007, 11:52
Lokalizacja: Niebieska strona Mediolanu

Odp: KERLON

Post autor: Fanatyczny »

Szkoda chlopaka. Mogł byc z niego niezly grajek. Niestety kontuzje pokrzyzuja plany..
Ostatnio zmieniony 23 sty 2009, 13:11 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
"Dlaczego nie całuję koszulki Interu? Najpierw trzeba coś wygrać, by zasłużyć na uznanie tych, którzy pomagają mi w tej przygodzie." -  Eto'o.
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: KERLON

Post autor: Lamatico »

Ja bym jeszcze nie przekreślał... To świetny chłopak... Tylko czy na lige włoską? Tutaj bym sie zastanawiał... Hiszpania byłaby optymalna... Kontuzje łapie często, to może być zawodnik pokroju Reocby... Świetna technika, pokładane duże nadzieje, przeszkodza kontuzje w rozwoju...
shuya
Posty: 11
Rejestracja: 22 wrz 2008, 02:07
Lokalizacja: Rybnik

Odp: KERLON

Post autor: shuya »

Widziałem jego 5 minut (dosłownie pięć :P) w meczu z Sampdorią, wniósł nieco ożywienia, dwa strzały z dystansu, kilka akcji, raz stracił, ale ogólnie ładnie się zaprezentował, jeśli można po 5 minutach go ocenić :P
Io non rubo il campionato ed in serie B non son mai stato
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: KERLON

Post autor: Seba »

Skoro wszedł w końcówce z Sampdorią, to najwidoczniej wyleczył już ostatni uraz. Zobaczymy co pokaże w kolejnych meczach. Ja osobiście wątpie, aby Inter go wykupił.
Obrazek
proba1
Posty: 190
Rejestracja: 7 lis 2007, 23:50

Odp: KERLON

Post autor: proba1 »

Jak on juz jest wlasnoscia Interu teraz tylko na wypozyczeniu przebywa
- Polska jak prostytutka biega od jednego do drugiego - to do Napoleona, to do Szwedów, to do Niemców. A potem mówi, że wszystkiemu winna jest Rosja -
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: KERLON

Post autor: Seba »

No faktycznie. Mój błąd :)
Obrazek
Fanatyczny
Posty: 152
Rejestracja: 23 cze 2007, 11:52
Lokalizacja: Niebieska strona Mediolanu

Odp: KERLON

Post autor: Fanatyczny »

Wyglada mi to na drugiego Recobe, wiecie co mam na mysli  :cry:
"Dlaczego nie całuję koszulki Interu? Najpierw trzeba coś wygrać, by zasłużyć na uznanie tych, którzy pomagają mi w tej przygodzie." -  Eto'o.
Daro
Posty: 106
Rejestracja: 28 sie 2008, 20:24
Lokalizacja: Sędziszów Młp

Odp: KERLON

Post autor: Daro »

Napewno wielki talent tylko faktycznie może to być drugi Recoba Ciekawe ile teraz będzie pauzował podobno ten sezon ma już z głowy  :(

Ostatnio ktoś mówił na stronie ze zerwał więzadła
Ostatnio zmieniony 5 lut 2009, 01:00 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: KERLON

Post autor: Jeremy »

Daro1988 pisze: Ciekawe ile teraz będzie pauzował podobno ten sezon ma już z głowy  :(
Złapał kolejny uraz? Bo przecież, w ostatniej kolejce pierwszy raz pojawił się na boisku po długiej przerwie.
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: KERLON

Post autor: Nen »

Oby nie było tak że będziemy go leczyć, leczyć a jak już wyzdrowieje to odejdzie do Realu...
God protect me
djqbaa
Posty: 132
Rejestracja: 26 sie 2006, 15:40
Lokalizacja: Toruń

Odp: KERLON

Post autor: djqbaa »

Jeremy pisze:
Daro1988 pisze: Ciekawe ile teraz będzie pauzował podobno ten sezon ma już z głowy  :(
Złapał kolejny uraz? Bo przecież, w ostatniej kolejce pierwszy raz pojawił się na boisku po długiej przerwie.
Kerlon nie jest kontuzjowany i jest w kadrze na mecz z Torino.
SlimShady
Posty: 94
Rejestracja: 8 lis 2008, 17:31
Lokalizacja: Rybnik

Odp: KERLON

Post autor: SlimShady »

Coś mi się zdaje że nic z niego nie będzie, nie zachwycił mnie ani raz w tym sezonie niestety.
Poza tym widać że to szklany zawodnik. Rzeczywiście trochę przypomina naszego Recobę, ja jestem za tym żeby w następnym sezonie albo go sprzedać albo jeszcze raz wypożyczyć do jakiegoś średniaka Serie A.
Per me c\\\\\\\'e solo l\\\\\\\'Inter, a me che sono innamorato
Gunnar
Posty: 566
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Odp: KERLON

Post autor: Gunnar »

"Jak informuje wiele popularnych gazet i portali internetowych, brazylijski pomocnik Interu Kerlon opuści prawdopodobnie skład Nerazzurri i skieruje się do Atletico Paranense."

Jego przygoda z Interem się kończy. Rozegrał astronomiczną sumę 0 spotkań :D
Obrazek
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: KERLON

Post autor: Dzonyy »

I bardzo dobrze. Dla mnie od początku to była parodia piłkarza :)
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: KERLON

Post autor: pewny »

chłopaki proponuję przenieść ten wątek do "Piłkarze i kadra szkoleniowa" albo i od razu do "Historia"...

kontrakt kończy mu się za nieco ponad pół roku i zapewne do Nas już nie wróci z wypożyczenia...
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Filip©
Posty: 1080
Rejestracja: 19 lis 1990, 01:00
Kontakt:

Odp: KERLON

Post autor: Filip© »

On od dawna nie jest naszą własnością.
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: KERLON

Post autor: pewny »

Filip© pisze: On od dawna nie jest naszą własnością.
z tego co mi wiadomo to jest jeszcze naszą własnością i został wypożyczony do National Esporte Chude... ale już do Nas nie wróci, bo skończy mu się wtedy właśnie kontrakt... ale mogę się mylić :P

to jazda z nim do historia ;)
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
ODPOWIEDZ