KERLON

Juventus, Milan, Roma, Fiorentina... kto najgroźniejszy? Kto najsilniejszy? Czyli dyskusje o potentatach Serie A.
BENIOOO
Posty: 44
Rejestracja: 8 cze 2005, 15:34

KERLON

Post autor: BENIOOO »

Co sądzicie na temat tego brazylijskiego pilkarza?wczoraj podczas derby mediolanu,pokazywali Ibre,Figo,Dacourta i wlasnie tego pilkarza.fakt ze niemoglem zajarzyc co to za pilkarz byl znimi.dopiero dzisiaj przeczytalem ze to faktycznie Kerlon.jak myslicie nadawalby sie do interu?gosc ma bajeczna technike,jest szybki no i te rajdy z pilka na głowie.
Jaro
Posty: 273
Rejestracja: 26 mar 2005, 21:18
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Odp: KERLON

Post autor: Jaro »

Ma ktoś zdjęcia na którym jest na tej trybunie z naszymi zawodnikami?  To, że koleś ma bajeczną technikę i jest szybki jeszcze o niczym nie świadczy  :] Rajdy z piłka na głowie? Wątpię, żeby tego próbował w Serie A. Jeśli spróbuje to później pewnie jego kości zauważa, że tak się nie gra we Włoszech  :P. Moim zdaniem piłkarz przereklamowany ale jeśli go pozyskamy to mam nadzieję, że mylę się co do niego. Na to, że będzie jakimś wielkim wzmocnieniem nie liczę ale jako następca dla zawodników pokroju Cesar czyli Solari idealny.  :love: 

                                                                  :inter: :szal: :flaga:
Obrazek

Sig i avatar autorstwa Corredo :) Dzięki
YoozeQ
Posty: 181
Rejestracja: 17 gru 2006, 18:45

Odp: KERLON

Post autor: YoozeQ »

To czyli teraz beda zakladane tematy o kazdym pilkarzy o ktorym mowa w newsach ? Jest sens zasmiecania forum takimi tematami? Jak juz komus tak bardzo zalezy to proponuje zrobic jeden duzy temat o transferach i plotkach a nie.
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: KERLON

Post autor: Lamatico »

Hmm moim zdaniem to będzie dobry ruch transferowy. Kerlon, od kiedy o nim usłyszałem jakoś mnie zaczarował. Popieram Jaro, co do tych rajdów z piłka na głowie. We Włoszech lepiej niech tak nie gra. Może to być jednak inwestycja w przyszłość. Mam nadzieję, że transfer dojdzie do skutku i będziemy mieli z niego duży pożytek.

Muszę sie przyznać, że ten chłopak ma w sobie ogromny potencjał i "zakochałem" sie w jego technice :P takie prywatne spostrzeżenia
YoozeQ pisze: To czyli teraz beda zakladane tematy o kazdym pilkarzy o ktorym mowa w newsach ? Jest sens zasmiecania forum takimi tematami? Jak juz komus tak bardzo zalezy to proponuje zrobic jeden duzy temat o transferach i plotkach a nie.
Tutaj się nie zgodzę. Skoro zawodnik jest na meczu Derbowym, przebywa u boku Dacourta Figo i Ibry to musi coś znaczyć. O jego osobie już od jakiegoś czasu się mówi, więc śmiało stwierdzam, że temat jest jak najbardziej na miejscu. W końcu od tego jest ten dział.
Ostatnio zmieniony 5 maja 2008, 13:59 przez Lamatico, łącznie zmieniany 1 raz.
Darek
Posty: 733
Rejestracja: 15 paź 2006, 14:18
Lokalizacja: Bieszczady

Odp: KERLON

Post autor: Darek »

Jaro pisze: Rajdy z piłka na głowie? Wątpię, żeby tego próbował w Serie A. Jeśli spróbuje to później pewnie jego kości zauważa, że tak się nie gra we Włoszech  :P.

                                                                  :inter: :szal: :flaga:
Może po którymś razie zauważą ale do tego czasu będzie to wyglądało mniej więcej tak: On wrzuca sobie piłkę na głowę i leci do przodu, obrońca zazwyczaj nie ma sposobu żeby go zatrzymać (a do tego dochodzi frustracja że po prostu ogrywa go jak dziecko) więc brutalnie fauluje, a że to jest celowy atak na zawodnika a nie na piłkę dostaje co najmniej żółtą kartkę.A drużyna dostaje rzut wolny przed linią pola karnego lub karny jeśli faul był w polu karnym. No i jeszcze dochodzi to że przeciwnicy będą często kończyć mecz w dziesiątkę lub dziewiątkę. I tak do momentu aż mu nóg nie połamią  :-D
Ostatnio zmieniony 5 maja 2008, 14:13 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

"Drużyny piłkarskiej nie wybiera się dlatego, że odnosi liczne sukcesy. Jej nie można

wybrać. Panuje pewne uczucie, które ciągnie Cię do konkretnego zespołu. Kierujesz się

sercem i na zawsze zostajesz tam, gdzie ono Cię poprowadzi."
JESTEM DZIWNY, BO NIE CHCĘ JECHAĆ NA ZLOT!
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: KERLON

Post autor: Lamatico »

kochany pisze: I tak aż do momentu aż mu nóg nie połamią  :-D
Żeby pierwszy atak się nie zakończył tym połamaniem.
BENIOOO
Posty: 44
Rejestracja: 8 cze 2005, 15:34

Odp: KERLON

Post autor: BENIOOO »

Na filmikach to rzeczywiscie wiekszosci fauli na nim to konczy sie czerwona kartka.co do gry foczką to nie jest to zakazane.imoze robic z pilka co chce.podoba mi sie ze jest tak kreatywny i ma pomysly co robic z pilka. ma tez kapitalne rzuty wolne.jak nie inter to inny wielki klub go kupi i wtedy pokaze co potrafi.ale mam nadzieje ze bedzie gral dla interu
Corredo
Posty: 250
Rejestracja: 26 sie 2006, 13:13
Lokalizacja: Września

Odp: KERLON

Post autor: Corredo »

Przyznam się, że jeszcze nigdy nie widziałem jego gry w całym meczu a tylko na kompilacjach na Youtubie. Moje spostrzeżenia co do jego gry,dryblingu i co najważniejsze przydatności dla drużyny są takie, że jest to zawodnik, który przypomina mi zachowanie Quaresmy na murawie. Dlatego narazie nie mogę ocenić jego wkładu dla dobra zespołu, bo nie oglądałem jego poczynań w pełnym 90 minutowym meczu. Napewno wartałoby go wypróbować i sprowadzić do zespołu, o ile kosztowałby rozsądną jak na jego umiejętności sumę pieniędzy.
Ostatnio zmieniony 5 maja 2008, 14:34 przez Corredo, łącznie zmieniany 1 raz.
dani7
Posty: 361
Rejestracja: 15 lip 2007, 15:24

Odp: KERLON

Post autor: dani7 »

Kerlon spokojnie mógłby u nas grac bo ma bajeczną technikę i przewiduje, że nie będzie kosztował więcej niż 20 mln euro, a to na Inter nie jest dużo
Miodek_1313
Posty: 57
Rejestracja: 18 mar 2008, 23:01

Odp: KERLON

Post autor: Miodek_1313 »

Jak dla mnie pilkarz mlody z bajeczna techniką i za rozsądną cenę, tymbardziej, ze potrzebujemy wzmocnien w lini pomocy, czyli wszystko przemawia za tym zeby go sprowadzic do Interu, ja jestem ZA ;]
Per me... C'e solo l' Inter !!
kriss23
Posty: 38
Rejestracja: 16 cze 2007, 13:23
Lokalizacja: Edynburg

Odp: KERLON

Post autor: kriss23 »

je jestem na tak :love:
......W......M......FCI......
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: KERLON

Post autor: Seba »

Cięzko mi cokolwiek o nim napisac, bo nie widzialem jak gra. No, ale skoro ma podobno wielki talent bo możliwe iż oplaca sie go sciagnac. Inter zajmuje sie jego leczeniem wiec na pewno jest cos na rzeczy. Zobaczymy jak to wszystko sie potoczy. Bez wątpienia przyda sie ktos kreatywny i dynamiczny.
Obrazek
Inter _Fan!
Posty: 73
Rejestracja: 20 lip 2007, 17:28

Odp: KERLON

Post autor: Inter _Fan! »

tak tak tak... jest dobry zawodnik
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: KERLON

Post autor: Dzonyy »

To jego latanie z piłką na łbie uważam za straszną arogancje. Piłkarz pokroju CR7 będzie wielki ale spedalony i arogancki.
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
pct
Posty: 136
Rejestracja: 8 sie 2007, 09:43
Lokalizacja: Łódź

Odp: KERLON

Post autor: pct »

Dzonyy pisze: To jego latanie z piłką na łbie uważam za straszną arogancje. Piłkarz pokroju CR7 będzie wielki ale spedalony i arogancki.
Rekoma i nogami sie pod tym podpisuje. Bedzie gwiazdorzyl do czasu az jakis zawodnik pokroju Matrixa nie sprowadzi go na ziemie robiac mu naprawde duza krzywde.
Corredo
Posty: 250
Rejestracja: 26 sie 2006, 13:13
Lokalizacja: Września

Odp: KERLON

Post autor: Corredo »

Raczej już można powiedzieć, że Kerlon po wyleczeniu kontuzji dołączy do drużyny Interu. Widać go na trybunach w meczu derbowym z Milanem, przebywa w szatni podczas fetowania zdobycia Scudetto i na koniec "przytula się" z Mancinim przy tym zdarzeniu. Po tych zdarzeniach jestem pewnien, że z nami zostanie. Wykupienie go z Cruzeiro nie powinno stanowić problemu dla naszych włodarzy. Może wie ktoś ile czasu Kerlon będzie leczył swoją kontuzję?
pct
Posty: 136
Rejestracja: 8 sie 2007, 09:43
Lokalizacja: Łódź

Odp: KERLON

Post autor: pct »

Pytanie tylko czy ewentualny nowy trener bedzie go chcial ? Ja mam naprawde szczera nadzieje, ze nie i temat jego transferu upadnie.
Ojciec
Posty: 75
Rejestracja: 14 kwie 2008, 08:57
Lokalizacja: Konin

Odp: KERLON

Post autor: Ojciec »

Kerlon jest bardzo dobrym graczem lecz nie wiem  czy byl by idealnym posunieciem, teraz mial dluga kontuzje i te jego rajdy glowkowe,lecz nie mozemy go zbytnnio oceniac , przyjdzie na to czas jak juz bedzie gral w interze i zobaczymy czy byl dobrym transferem czy zlym
"I don't give a fuck
They done push me to the limit the more I live
I might blow up any minute, did it again"
maciej1711
Posty: 55
Rejestracja: 11 lis 2007, 17:53
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: KERLON

Post autor: maciej1711 »

Dobrze byłoby go wypożyczyć na pół roku w celu sprawdzenia jak poradzi sobie w Serie A. Później ewentualnie transfer definitywny ( oby za niezbyt wygórowaną sumę )
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: KERLON

Post autor: Jeremy »

No coś ostatnio cicho o tym Kerlonie. Był na meczu z Milanem,przebywał z drużyną podczas fety,opłacamy koszt jego leczenia a on moze do nas nie przyjsc. Jak to jest w koncu z z tym utalentowanym graczem - pozyskamy go czy nie,jak sądzicie?
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: KERLON

Post autor: Orzeu »

moim zdaniem już jest pewne, że go pozyskalismy :p
Obrazek
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Odp: KERLON

Post autor: and1 »

Oby nam nie zwiał :) A czemu cicho ?? Chyba dlatego że zarząd nie chce robić pochopnych kroków, bo raczej on nie ma obywatelstwa UE. Nie wiadomo co Jose wymyśli, zawsze w grę wchodzi opcja pierwokupu :P :)
Obrazek
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: KERLON

Post autor: Szycha »

Wydaje mi się, że skoro koleś przebywa w takich sytuacjach z drużyną jak Derby czy fetowanie Scudetto to prawo pierwokupu mamy zapewnione. Pytanie tera czy Jose widzi go w swoich planach.
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: KERLON

Post autor: Woo-cash »

Szycha pisze: Pytanie tera czy Jose widzi go w swoich planach.
Jak nie widzi to niech zobaczy :-D A tak na serio to szczerze mówiąc to nie wiem jakiś taki mi się obojętny zrobił. Ale jak do nas zawita to się nie obrażę.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: KERLON

Post autor: Jeremy »

No to mozna ten temat powoli przelozyc do dzialu pilkarze bo jak wiemy pozyskalismy go wreszcie z Cruzeiro. Co prawda na razie bedzie gral w Chievo ale mysle ze to nawet lepiej bo wyjdzie to na dobre nie tylko jemu ale i Interowi.
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
eKubaL
Posty: 1499
Rejestracja: 10 wrz 2006, 11:52
Kontakt:

Odp: KERLON

Post autor: eKubaL »

Orientuje się ktoś co się z Nim dzieje?
Nadal leczy kontuzje?
Moja lista TODO:
- Terminarz
- Galeria/Video
- System do multimediów
- wyspać się
proba1
Posty: 190
Rejestracja: 7 lis 2007, 23:50

Odp: KERLON

Post autor: proba1 »

Z tego co gdzies niedawno czytalem to chyba znowu ma uszkodzone kolano, drugi raz to samo, wiec nie pokladal bym w nim wielkich nadzieji
- Polska jak prostytutka biega od jednego do drugiego - to do Napoleona, to do Szwedów, to do Niemców. A potem mówi, że wszystkiemu winna jest Rosja -
Fanatyczny
Posty: 152
Rejestracja: 23 cze 2007, 11:52
Lokalizacja: Niebieska strona Mediolanu

Odp: KERLON

Post autor: Fanatyczny »

Szkoda chlopaka. Mogł byc z niego niezly grajek. Niestety kontuzje pokrzyzuja plany..
Ostatnio zmieniony 23 sty 2009, 13:11 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
"Dlaczego nie całuję koszulki Interu? Najpierw trzeba coś wygrać, by zasłużyć na uznanie tych, którzy pomagają mi w tej przygodzie." -  Eto'o.
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: KERLON

Post autor: Lamatico »

Ja bym jeszcze nie przekreślał... To świetny chłopak... Tylko czy na lige włoską? Tutaj bym sie zastanawiał... Hiszpania byłaby optymalna... Kontuzje łapie często, to może być zawodnik pokroju Reocby... Świetna technika, pokładane duże nadzieje, przeszkodza kontuzje w rozwoju...
shuya
Posty: 11
Rejestracja: 22 wrz 2008, 02:07
Lokalizacja: Rybnik

Odp: KERLON

Post autor: shuya »

Widziałem jego 5 minut (dosłownie pięć :P) w meczu z Sampdorią, wniósł nieco ożywienia, dwa strzały z dystansu, kilka akcji, raz stracił, ale ogólnie ładnie się zaprezentował, jeśli można po 5 minutach go ocenić :P
Io non rubo il campionato ed in serie B non son mai stato
ODPOWIEDZ