Wypowiedzi piłkarzy, trenerów..

Juventus, Milan, Roma, Fiorentina... kto najgroźniejszy? Kto najsilniejszy? Czyli dyskusje o potentatach Serie A.
ODPOWIEDZ
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Wypowiedzi piłkarzy, trenerów..

Post autor: Jeremy »

Ja chcialbym przytoczyc slowa naszego trenera podczas pierwszej konferencji prasowej.Chodzi o zdanie:"Non sono Pirla."
Wiem co to znaczy ale chcialbym sie dowiedziec dlaczego,z jakiego powodu to powiedzial.Jesli ktos zna odpowiedz to bardzo o to proszę.
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
IlCapitano

Odp: Wypowiedzi piłkarzy, trenerów..

Post autor: IlCapitano »

Zlatan8 pisze: Ja chcialbym przytoczyc slowa naszego trenera podczas pierwszej konferencji prasowej.Chodzi o zdanie:"Non sono Pirla."
Wiem co to znaczy ale chcialbym sie dowiedziec dlaczego,z jakiego powodu to powiedzial.Jesli ktos zna odpowiedz to bardzo o to proszę.
To była odpowiedź Mourinho na pytanie czy zamierza sprowadzić do Interu Essiena, Carvalho i Lamparda. Chyba o to chodzi, z tego co pamiętam...
Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Odp: Wypowiedzi piłkarzy, trenerów..

Post autor: Ulis »

AC Milan faworytem do zdobycia tytułu mistrzowskiego we Włoszech nie tylko w opinii bramkarza Juventusu Turyn - Gianluigi Buffona, ale i szkoleniowca Milanu Carlo Ancelottiego. Włoch uważa, że Rossoneri w wysokiej formie będą nie do ogrania.

- Popieram zdanie Buffona. Jeśli nasi wszyscy piłkarze dadzą z siebie wszystko, wówczas będziemy faworytem do zdobycia scudetto. Musimy dążyć do poprawy w każdym elemencie - powiedział trener.
No cóż..  :roll: Dobrze, że taka emotka jest na forum, bo tylko nią moge skomentować to..
:milanlol:
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Wypowiedzi piłkarzy, trenerów..

Post autor: Jeremy »

Trzeba sie spodziewac takich komentarzy ze strony naszych rywali... :milanlol:
Ciekawe kto nastepny wytypuje Milan?
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Wypowiedzi piłkarzy, trenerów..

Post autor: Orzeu »

Jednym z faworytów są na pewno, ale raczej nie głównym... zresztą, patrząc na wzmocnienia innych zespołów nie ma takiego większego faworyta, bo my to jednak w pewnym sensie jesteśmy taką niewiadomą...
Obrazek
Bodzek
Posty: 576
Rejestracja: 10 lip 2007, 19:03

Odp: Wypowiedzi piłkarzy, trenerów..

Post autor: Bodzek »

Orzeu pisze: bo my to jednak w pewnym sensie jesteśmy taką niewiadomą...
Tak ogólnie p[atrząc to wszyscy są wielkimi niewiadomymi. Wiele się pozmieniało w największych drużynach. To będzie jeden z ciekawszych sezonów od wielu lat. Kilku kandydatów do Scudetto jest i już nie moge się doczekać :-D
A co do wypowiedzi piłkarzy i trenerów to zawsze są z podtekstami, mają na celu wyprowadzić z równowagi przecienika więc trzeba je traktować z przymrużeniem oka :wink:
Obrazek

"...Ja nie kradnę Scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem..."
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Wypowiedzi piłkarzy, trenerów..

Post autor: Bart »

Trochę dziwi mnie wypowiedź Sacchiego - że Mancini i Muntari to żadne transfery. Czyżby zapomniał, że kiedy Milan święcił triumfy, to oni dokupowali tylko brakujące ogniwa, a Inter kupował hurtem?
Ostatnio zmieniony 29 lip 2008, 21:30 przez Bart, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Wypowiedzi piłkarzy, trenerów..

Post autor: Jeremy »

Mnie rowniez zdziwila ta wypowiedz,przeciez obaj gracze sa bardzo dobrymi pilkarzami.Inter kupil Muntariego a Milan Flaminiego czyli pilkarzy na tą samą pozycję i wg mnie ale sadze rowniez ze wg wielu na stronie reprezentant z Ghany jest po prostu lepszy.Krytykuje Inter a niech popatrzy na Milan bo Flamini jes slabszy od Muntariego a Mancini moze byc wiekszym wzmocnieniem od Ronaldinho.Najbardziej wkurzyla mnie koncówka jego wypowiedzi:..."ale nie uważam, żeby się wzmocnili." Jak to dla niego nie są wzmocnienia to...Szkoda słów.Kolejny Milanista ktory ma racje :P
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Wypowiedzi piłkarzy, trenerów..

Post autor: Pablusso »

Na takie wypowiedzi przedsezonowe trzeba odpowiadac usmiechem. Football jest coraz mniej przewidywalny. Nigdy nie wiesz kto, gdzie i kiedy wyplynie i stanie sie gwiazda. Poczekajmy chociaz do polowy sezonu. Wtedy bedziemy juz troche madrzejsi. A pan Sacchi ta wypowiedzia pokazal jak bardzo nieobiektywnym czlowiekiem jest. Tyle.
Obrazek
sig by Orzeu
Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Odp: Wypowiedzi piłkarzy, trenerów..

Post autor: Ulis »

Podczas turnieju, który odbył się w Turynie z udziałem Milanu, Interu i Juventusu, Ancelotti wielokrotnie był obrażany słownie przez fanów gospodarzy. W pewnym momencie nie wytrzymał i pokazał w ich kierunku środkowy palec. Ten gest może go sporo kosztować, bowiem już dziś wielu obserwatorów mówi o upadku autorytetu trenera.

- Nie wstydzę się tego, że wykonałem ten gest w stronę ignorantów - skomentował Ancelotti - To pierwsza sytuacja, kiedy tak zareagowałem, ale prawdopodobnie ostatnia. Po prostu nie mogłem już słuchać tych obrażających mnie słów. Na szczęście była to tylko mała grupa osób, od których oberwało się także Jose Mourinho, Gianluce Zambrottcie, Marco Materazziemu i Dejanowi Stankoviciowi.
Hmmm, nie powiem bo brzydkie zachowanie. Pokazało to, że każdy człowiek może się ugiąć. Tak jak nie lubie Milanu, a co za tym idzie Ancelottiego, tak w tej sytuacji jestem chyba w stanie zrozumieć ten gest w strone buraków z turynu....
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Wypowiedzi piłkarzy, trenerów..

Post autor: MiRas. »

Popieram Ancelottiego, nikt nie jest ze stali, by okrzyki w jego storny pozostawiac bez slowa, lub gestu. Mozna pokazac przyslowiowego faka, lub pozniej to podsumowac cierpkimi slowami na konferencji prasowej, Ancelotti wybral ta pierwsza, a Mourinho pewnie wybierze ta druga opcje, bo na pewno to zajescie Jose zapamietal i jesli nie przy pierwszej lepszej okazji, to juz podczas meczu Interu z `New Holland` kibice Juve zostana zmieszani z blotem. Swoja droga w Turynie nie ma czego innego sie spodziewac, tam wies byla, jest i bedzie jeszcze wieksza. Trzeba byc naprawde imbecylem, by rowniez gwizdac na zawodnika, ktorego chcial klub, laczyla prasa z ich zespolem, on nie powiedzial na ten temat ani pol slowa, a prostactwo i plebs musialo zrobic cyrk na Olimpico.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Wypowiedzi piłkarzy, trenerów..

Post autor: Jeremy »

Zwycięstwo w 3. rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów nad Artmedią Petrżalka podniosło morale w Juventusie Turyn. Obrońca Starej Damy - Nicola Legrottaglie czuje się gotowy na rywalizację z potentatami Europy.

- Jestem gotowy zmierzyć się z Eto'o i Drogbą a także innymi gwiazdami futbolu. Już sama myśl, że mogę stanąć naprzeciwko nich, mnie intryguje. Zobaczymy kto wyjdzie zwycięsko z tych pojedynków - powiedział Włoch.

Zawodnik nie ma wątpliwości, że Juventus w tym sezonie stać nawet na sukces w Lidze Mistrzów. - Skoncentrowany Juventus tak, jak w meczu przeciwko Artmedii, będzie niewygodnym rywalem dla każdego. Także dla Realu, Barcelony i Chelsea. Czekamy na tą chwilę od dwóch lat. Tego typu mecze są piękne i nadejdą - stwierdził


"Skoncentrowany Juventus tak, jak w meczu przeciwko Artmedii, będzie niewygodnym rywalem dla każdego.Także dla Realu, Barcelony i Chelsea" - to zdanie jest chyba najlepsze :P
Nie wiem dlaczego jest taki pewny siebie przeciez oni pokonali Artmedie a nie jakas potege futbolowa :roll:
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
IlCapitano

Odp: Wypowiedzi piłkarzy, trenerów..

Post autor: IlCapitano »

Juve zawsze było śmieszne. Pokonali zwykłych ogórków a uważają się za nie wiadomo kogo i przechwalają się jakby byli Mistrzami Włoch. Ale czego można się spodziewać po nich? Przecież po awansie z Serie B za wszelką cenę chcą dorównać Interowi i podbudowują sobie morale takimi bezsensownymi napinkami. Banda napinaczy i nic więcej. Tak samo jak ich ''kibice'', którzy nie potrafią zapełnić tej obory, którą nazywają stadionem. Ale co się dziwić. Banda wieśniaków. Nawet na koszulkach mają rolniczy sprzęt  :lol: Do remizy a nie kibicować. Duma Włoch od siedmiu boleści  :juvelol:
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Wypowiedzi piłkarzy, trenerów..

Post autor: Lamatico »

Il Capitano Twoj komentarz jest troche śmieszny... takich komentarzy prawdziwi kibice Interu powinni unikać, bo własnie takie teksty można nazwać napinaniem...

Wśród kibiców Interu też sa ludzie, którzy nie potrafią się zachować, napinają sie i są jak to napisałeś wieśniakami... Proszę wstrzymywać się od takich komentarzy, bo są żałosne...
ODPOWIEDZ