Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Juventus, Milan, Roma, Fiorentina... kto najgroźniejszy? Kto najsilniejszy? Czyli dyskusje o potentatach Serie A.
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Claudio »

A ten dalej tu placze. Litosci. To ze jufki zyja tylko ta afera to nie znaczy iz nas tak bardzo interesuje wasz problem.
marco24
Posty: 111
Rejestracja: 14 lip 2011, 13:45

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: marco24 »

claudio86 pisze:A ten dalej tu placze. Litosci. To ze jufki zyja tylko ta afera to nie znaczy iz nas tak bardzo interesuje wasz problem.
Nie jestem kibicem Juventusu. Natomiast nadal czekam na te linki z wypowiedziami, znajdziesz trochę czasu? Jest tego tak wiele, że chyba nie potrzeba wielogodzinnych poszukiwań?
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Claudio »

niedawno z pracy wrocilem. Naprawde szkoda mi czasu :) Mnie to tak nie rajcuje. Zreszta juz ci pisalem wiec nie bede sie tlumaczyl.
marco24
Posty: 111
Rejestracja: 14 lip 2011, 13:45

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: marco24 »

claudio86 pisze:niedawno z pracy wrocilem. Naprawde szkoda mi czasu :) Mnie to tak nie rajcuje. Zreszta juz ci pisalem wiec nie bede sie tlumaczyl.
No więc zanim następnym razem napiszesz coś głupiego to poszukaj tych linków. W innym wypadku, szkoda żebyś się udzielał, wyrażanie swojego zdanie to jedno, ale pisanie głupot to drugie, wobec drugiego nie przechodzę obojętnie.
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Claudio »

Czyli to co ja pisze to jest "glupie". A co ty jest samą prawda poparta argumentami? Piszesz brednie z ktorymi malo kto(nikt) sie tu nie zgadza. Otworz oczy chlopcze. A nastepnym razem zanim bede z toba pisal(obym nie musial) to przygotuje w zakladach z 20 roznych linkow zeby byc przygotowanym ;)

Zyj dalej w swoim wyimaginowanym swiecie.
marco24
Posty: 111
Rejestracja: 14 lip 2011, 13:45

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: marco24 »

claudio86 pisze:Czyli to co ja pisze to jest "glupie". A co ty jest samą prawda poparta argumentami? Piszesz brednie z ktorymi malo kto(nikt) sie tu nie zgadza. Otworz oczy chlopcze.
No bo ci, z którymi dyskutuję nie przyjmują do wiadomości faktów, prostych faktów. Mam mocne argumenty, a oni odpowiadają prowokacjami i sugerują się kilkoma kibicami Juve, którzy piszą głupoty tu i tam. Ciężko zdobyć uznanie w takiej grupie.
claudio86 pisze:A nastepnym razem zanim bede z toba pisal(obym nie musial) to przygotuje w zakladach z 20 roznych linkow zeby byc przygotowanym ;)
Czyli tą sprawę odpuszczasz? Super. Czyli jednak miałem rację, Agnelli wcale nie jest chamem i prostakiem, nie ma na to żadnych dowodów.
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Claudio »

Pieprzysz ze nie jestes kibicem juve, a wiemy ze jestes sciemniaczu. Bronisz jufkow jak rolnik swojej kobyły. Uwazasz ze tylko ty masz racje bo inni nie maja dowodow..Zaczynam sie czuc jakbym rozmawial z moim 5 letnim siostrzencem..Naprawde szkoda czasu.
marco24
Posty: 111
Rejestracja: 14 lip 2011, 13:45

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: marco24 »

claudio86 pisze:Uwazasz ze tylko ty masz racje bo inni nie maja dowodow.
Bo inni zamiast znaleźć mi dowody, które jak sami mówią łatwo dostać, bo jest ich wiele, wypisują głupoty, że im się nie chce. Przecież jesteś śmieszny na kilometr z tym swoim tłumaczeniem.
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Claudio »

To jutro pogadaj z tym Palazzo i zeskanuj te dowody. Jak bede widzial skany to Ci uwierze. Nara niedoinformowany sciemniaczu.
Robisz z siebie blazna i to nie tylko moja opinia, ale zapewne napiszesz iz to inni nimi sa a nie ty..bo masz dowody..:D oj dziecko :)
Beda skany to sie odezwij, gowno widziales gowno wiesz :) Tak to zamilcz.
marco24
Posty: 111
Rejestracja: 14 lip 2011, 13:45

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: marco24 »

claudio86 pisze:To jutro pogadaj z tym Palazzo i zeskanuj te dowody.
Jakie dowody? To Ty wysunąłeś opinię, że Agnelli to cham i prosta, ja ją obaliłem bez problemu. Z czym Ty masz problem? Zrobiłem Ci coś, że obrażasz mnie teraz już w każdym swoim poście? Proszę tylko o te linki, no bo trudno inaczej dyskutować jeśli nie mamy jakichś argumentów, tzn. Ty ich nie masz, a wysuwając taką tezę powinieneś. Mieć i pokazać.
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Claudio »

Obaliles? A niby w jaki sposob? To ja obalilem twoje teorie w sprawie calciocommesse bo nie przedstawiles mi takich dowodow jakich oczekuje. Jak bedziesz mial te skany od Palazzo to pogadamy :)
marco24
Posty: 111
Rejestracja: 14 lip 2011, 13:45

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: marco24 »

claudio86 pisze:Obaliles? A niby w jaki sposob?
No w taki, że nie masz żadnych dowodów na to, że Agnelli to cham i prostak. To trzeba niestety jakoś udokumentować, a Ty tego nie robisz. Trudno oczekiwać ode mnie jakobym ja udowodnił Ci jakimiś wypowiedziami, że tak nie jest. On się wypowiadał setki razy, w żadnej nie znalazłem nic pozbawionego klasy, dlatego też nie zarzucam Cię setkami linków.
claudio86 pisze:To ja obalilem twoje teorie w sprawie calciocommesse bo nie przedstawiles mi takich dowodow jakich oczekuje. Jak bedziesz mial te skany od Palazzo to pogadamy :)
To znaczy czekaj, czego konkretnie ode mnie oczekujesz? No bo ja przedstawiłem swoją teorię jakoby cały ten proces śmierdział, wrzuciłem kilka linków, kilka wypowiedzi ludzi, którzy się na tym znają. Jeśli Cię nie przekonałem to ubolewam, natomiast nie wiem czy rozumiesz pojęcie obalenia. Gdybyś chciał tą teorię obalić to musiałbyś również jakieś argumenty przytoczyć. To nie działa w ten sposób, że ktoś powie: "jest tak i koniec" i tak jest, bo on może się mylić. Jeśli się myli to można mu to udowodnić. Ty tego nie robisz, Ty tylko mówisz, nic więcej. Najlepsze jest to, że mówisz, że nie masz czasu a piszesz ze mną już ponad godzinę, także kto tu jest wiarygodny? Kto ściemnia?
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Claudio »

SKonczyles? Uwazasz sie za sprytnego, a nie widzisz iz wzbudzasz we mnie salwe smiechu swoimi smiesznymi teoriami? Myslisz ze jestes mędrcem i przedstawiasz rzeczy o ktorych tak naprawde nie masz bladego pojecia. W tv czy gazetach tez idzie wiele rzeczy zobaczyc czy przeczytac, a niekoniecznie sa one prawda. Tak naprawde wszystkim dookola wmawiasz cos co wiesz z nie do konca pewnego zrodla. Pogadaj z Palazzo jak juz wczesniej wspomnialem i ludzmi ktorzy tak naprawde wiedza co sie dzieje z ta sprawa, a nie szukajacych teorii spiskowych i nie do konca wiarygodych zrodel.

Piszesz ze nie jestes jufkiem, a jestes. Piszesz od godziny ze idziesz spac a ciagle tu siedzisz. Gdzie u ciebie konsekwencja i wiarygodnosc? hmm?
Ciao
Bodzek
Posty: 576
Rejestracja: 10 lip 2007, 19:03

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Bodzek »

Claudio skończ, bo się kompromitujesz tylko tym co piszesz. Kompleks straszny musisz odczuwać, skoro piszesz już od ponad godziny, a żadnego argumentu nie podałeś. Skończcie zaśmiecać forum, a takie pisanie przenieście na PW.
marco24
Posty: 111
Rejestracja: 14 lip 2011, 13:45

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: marco24 »

Bodzek pisze:Claudio skończ, bo się kompromitujesz tylko tym co piszesz. Kompleks straszny musisz odczuwać, skoro piszesz już od ponad godziny, a żadnego argumentu nie podałeś. Skończcie zaśmiecać forum, a takie pisanie przenieście na PW.
Dziękuję za tego posta. Mam nadzieję, że kolega z którym prowadziłem (chociaż ciężko to tak nazwać) dyskusję się opamięta. No i ten...
claudio86 pisze:Robisz z siebie blazna i to nie tylko moja opinia
Chyba tylko jednak Twoja tylko.

PS. Napisałem, że lecę. Nie, że spać. Lecę z SB...
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Claudio »

Bodzek moje komentarze odnosily sie rowniez do tego co ten typ wypisywal na SB. Niepotrzebnie sie wtracasz, jak zwykle zreszta. Piszesz o kompleksach, a chyba zapomniales jaki masz podpis.
PS nie wiedzialem ze czlowiek odczuwa kompleksy piszac z kims ponad godzine. Ciekawa teoria.

Gadaj do slupa a slup jak dupa - to do tego postu podemna
PS. lecisz z SB? To czemu ciagle tam siedzisz? Brak slow. Naprawde koniec z mojej strony.
Ostatnio zmieniony 4 sie 2012, 01:41 przez Claudio, łącznie zmieniany 2 razy.
marco24
Posty: 111
Rejestracja: 14 lip 2011, 13:45

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: marco24 »

claudio86 pisze:PS nie wiedzialem ze czlowiek odczuwa kompleksy piszac z kims ponad godzine. Ciekawa teoria.
Piszesz przez ponad godzinę na forum, że nie masz czasu, aby znaleźć te wypowiedzi, które pokazują jaki to z prezydenta Juventusu cham i prostak i których jest wiele (według Ciebie). Nazywaj to jak chcesz, ale wszyscy się z Ciebie śmieją jak to czytają, nie ze mnie.

No bo naprawdę. Nie wiem ile czasu zajmuje znalezienie czegoś takiego? Zakładając oczywiście, że coś takiego jest. 2? 3 minuty? Jednak zwycięża "nie chce mi się". Siedząc przy okazji ponad godzinę na forum i pisząc pierdoły. No bądźmy poważni.
MaroO
Posty: 6
Rejestracja: 29 lis 2010, 19:01

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: MaroO »

Jeśli chodzi o prezydenta Juve to prawdopodobnie kibicom Interu nie podoba się kilka tekstów o ilości mistrzostw i calciopoli ale i tam nie sądzę, żeby to był brak klasy/kultury. Natomiast warto zaznaczyć, że Andrea Agnelli w przeciwieństwie do Morattiego umie zarządzać klubem :)

claudio86, to istotnie jest zastanawiające, że nie masz ochoty szukać kilku wypowiedzi, co zrobiłbyś bez problemu w kilkadziesiąt sekund (no chyba, że nie umiesz posługiwać się google) ale chce Ci się dyskutować przez ponad godzinę dosłownie o niczym.
Klinsi64

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Klinsi64 »

kibice Juve po każdej wypowiedzi Morattiego jeżdżą go w komentach jak szmatę jakąś,a osobiście nie pamiętam by
jakoś strasznie mówił o Juventusie...co do kompleksów to raczej ma je osoba która wchodzi na forum wrogiego klubu
i jątrzy :)
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: yoda79 »

Tutaj pełna zgoda, to jak jadą juvki MM to hańba i wstyd dla tych "kibiców".
marco24
Posty: 111
Rejestracja: 14 lip 2011, 13:45

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: marco24 »

Klinsi64 pisze:kibice Juve po każdej wypowiedzi Morattiego jeżdżą go w komentach jak szmatę jakąś
Sugerujesz się opinią kibiców komentujących wypowiedzi Morattiego? Przecież to w większości dzieci, które dostały neta na gwiazdkę. To samo można powiedzieć o komentarzach kibiców Interu gdy wypowiada się Agnelli, ostatnio Lucio, a także o kibicach Milanu gdy na ich stronie pojawia się wypowiedź kogoś z obozu Interu czy Milanu, tak można mnożyć i mnożyć. Na tej podstawie mam twierdzić, że wszyscy, albo większość tak uważa? Nie sądzę.
Klinsi64 pisze:a osobiście nie pamiętam by jakoś strasznie mówił o Juventusie
Zdarzały mu się różne prowokacyjne wypowiedzi zwłaszcza po Calciopoli. Trudno pewnie wówczas polubić faceta, który opowiada, że dobrze się stało. Tak podejrzewam.
Klinsi64 pisze:...co do kompleksów to raczej ma je osoba która wchodzi na forum wrogiego klubu
Kibice Interu na forum Milanu, kibice Interu na forum Juventusu, kibice Milanu na stronie Juventusu to norma. Nie jest ich nigdy wielu, ale są. Rzadko kiedy spotykają się z tak ostrą krytyką za samo przywiązanie do barw jak to ma miejsce tutaj. Jak widzę jak traktowani są kibice Juve tutaj to trochę żałosne. Pomijam oczywiście marnych prowokatorów, ale mówię o tych, którzy naprawdę chcą podyskutować i to na poziomie.
Natomiast jeśli wchodzimy w pojęcie kompleksów to na różnych forach bywam, różne strony czytam, ale to kibice Interu ciągle piszą "juvki, judki". To są według mnie kompleksy. Tak jak gość, który ma w avatarze "Juve Merda".
interfann
Posty: 409
Rejestracja: 19 kwie 2007, 11:33

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: interfann »

judki, juvki co w tym złego?? Nie widzę nic w tym złego tak samo jak w Porcelana, Uefacelona czy inne kluby. Na Inter też by się coś znalazło.
Ucz się tak jakbyś miał żyć wiecznie,
Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro.
marco24
Posty: 111
Rejestracja: 14 lip 2011, 13:45

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: marco24 »

interfann pisze:judki, juvki co w tym złego?? Nie widzę nic w tym złego tak samo jak w Porcelana, Uefacelona czy inne kluby. Na Inter też by się coś znalazło.
No to są właśnie kompleksy. Musisz sobie w pewien sposób rekompensować to, że oni są lepsi. Chodzi mi o to, że tutaj takie rzeczy przechodzą, tam napiszesz "merdasy" i masz ostrzeżenie, bo rasizm klubowy.
interfann
Posty: 409
Rejestracja: 19 kwie 2007, 11:33

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: interfann »

jeżeli Ciebie przezwę markosik albo inaczej to też znaczy że jesteś odemnie lepszy?? I mam kompleksy? Pamietaj że człowiek to istota indywidualna i ma prawo tego używać czy innego w swój indywidualny sposób a nie taki jak Ty uważasz.
Ucz się tak jakbyś miał żyć wiecznie,
Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro.
marco24
Posty: 111
Rejestracja: 14 lip 2011, 13:45

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: marco24 »

interfann pisze:jeżeli Ciebie przezwę markosik albo inaczej to też znaczy że jesteś odemnie lepszy?? I mam kompleksy? Pamietaj że człowiek to istota indywidualna i ma prawo tego używać czy innego w swój indywidualny sposób a nie taki jak Ty uważasz.
To mnie nie obrazi. Trochę mylisz pojęcia i chyba nie rozumiesz na czym to polega. Gdybym był kibicem Juventusu to Judek by mnie obrażało, podobnie jak Ciebie chyba obraża na przykład merdas, czyż nie?
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: ZnawcaCalcio »

Też śmieszą was kibice tego podrzędnego i przebrzydłego klubu, a w szczególności Cabrini paskudna kreatura, która nie ma pojęcia o sytuacji w Interze, ale przez kompleksy ciągle pluje jadem na Inter?
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Piter »

IM99 pisze:Też śmieszą was kibice tego podrzędnego i przebrzydłego klubu, a w szczególności Cabrini paskudna kreatura, która nie ma pojęcia o sytuacji w Interze, ale przez kompleksy ciągle pluje jadem na Inter?
Aby śmieszyli mnie kibice juve to musiałbym zrobić 3 kroki w tył i się obrócić jeszcze, ale ja patrzę na przód i niestety nie dostrzegam ich hejtu na Inter Prześliczny.

Offtopic: Dziś na treningu mieliśmy dość skomplikowane ćwiczenie, które wymagało użycia nóg i rąk w odpowiednim momencie i niestety, ale kobiety nie dawały sobie z nim rady, a mężczyźni tak, dlatego rzuciłem hasło, że dziewczyny nie nadają się do tego ćwiczenia, po czym zostałem obsypany komentarzami w stylu "ty szowinistyczna świnio", lecz takie ataki nie zrobiły na mnie wrażenia, ponieważ wiem, że moja opinia bardzo poruszyła te dziewczyny i ich dumę. Gdyby one zaczęły mnie wyzywać pierwsze, to olałbym temat, ponieważ mam je w dupie. Pozdrawiam
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Stachoo »

IM99 pisze:a w szczególności Cabrini paskudna kreatura
Szczerze? To nawet nie wiem kto to jest kur...Cabrini, poza tym, że jest "paskudną kreaturą i generalnie mam wyjeb...na niego i resztę tych turyńskich tumanów

Piter propsuję Cię! Kobiety lubią łobuzów!

A to tak w temacie kobiet: https://www.youtube.com/watch?v=1oap0qLqeSs
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: IlCapitano »

Beka usuńcie ten podrzędny temat. Starczy, że na juvepoland najpopularniejszym tematem poza meczowymi jest "Wszystko o Interze". Jak dobrze pamiętam, to skasowali wszystkie posty napisane tam przed styczniem 2011, a i tak był najpopularniejszy, cóż za kompromitacja gigantyczna.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Minister »

Podpisuje się, temat tak samo skompromitowany jak ten syf o milanie lecz czy lubianym, ręce opadają.
ODPOWIEDZ