Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Juventus, Milan, Roma, Fiorentina... kto najgroźniejszy? Kto najsilniejszy? Czyli dyskusje o potentatach Serie A.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Raffal »

a co złego w tym temacie ?
akurat fajnie mieć miejsce gdzie można coś takiego komentować ...
Natomiast jak zwykle więcej jakiś personalnych wycieczek( beka ludzie znający swoje pseudo z neta po sobie jadą zamiast skupić się na temacie i jakkolwiek próbować merytorycznie rozmawiać)

Temat lepszy od 50% innych tematów pod warunkiem że będzie się rozmawiało o Juventusie a nie rozmawiało o wszystkim co mało istotne(np kibicach z JuvePoland , narzekacie na nich a sami powyżej pokazujecie że lepsi nie jesteście)

-------------------------------------------------------------------

Co do tematu, niestety dla nas Juventus rok w rok wydaje się coraz mocniejsze, myślą perspektywicznie szukają zastepstw dla starszych piłkarzy.
Odejście Bonucciego to duża strata ale on ma 30 lat i ewidentnie coś nie grało w relacjach więc przy takiej ofercie nie można było powiedzieć nie, zwłaszcza że raczej nie postrzegają Milanu jako konkurenta do mistrza.
Szczęscny ? świetny transfer
bernardeschi - wg mnie przepłacony trochę ale kto bogatemu zabroni , na pewno będzie dobrym rezerwowym anspirującym do pierwszego składu - ja mimo wszystko nie jestem do niego zbyt przekonany.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: sampam »

Nie jest powiedziane, ze Bernardeschi bedzie rezerwowym. Zreszta nie wiem czy Juve moze sobie pozwolic na grzanie lawy przez 40 mln euro. Jego konkurent Cuadrado to na pewno blyskotliwy, ale tez chaotyczny gracz-szarpak i predzej jego widze na lawce. Uniwersalny Costa zawsze moze byc alternatywa chociaz na poczatku pewnie bedzie zmiennikiem Mandzukicia.
Wydaje sie, ze symbolem sily Juventusu jest nie tylko umiejetnosc zakupienia wlasciwych graczy, ale tez zatrzymania kluczowych pilkarzy. Na Sandro chrapke ma pare klubow, co zreszta nie dziwi. Jednak Juve mowi stanowcze "nie" (cociaz kazdy ma swoja cene...).
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Minister »

Lubicie dyskutować o złodziejach i kłamcach (scudetto) ?Nie kumam, ale umiarkowanie szanuje.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: sampam »

Zlo fascynuje...:D
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: maverik »

Oficjalnie prezydent Juventusu Andrea Agnelli został zawieszony na rok do tego musi zapłacić 300 tys. euro kary, za przekręty z biletami, polegające na sprzedawaniu po niższej cenie ultrasom powiązanym z grupami przestępczymi. :brawo:
Z tego co czytałem ze względu na to zawieszenie, nie będzie mógl pełnić fukncji prezydenta przez najbliższe 10 lat :hahaha:
11 lat temu Calciopoli z Moggim w roli głównej, a teraz sam prezydent poczuł się prawdziwym Juventinim :-D
Ciekawe co panowie z Turynu wymyślą za pare lat. Proponowałbym rozwiązanie klubu, przynajmniej piłka byłaby czystsza ;)
No ale według kibiców Juve to pewnie Moratti podał się za Agnellego i sam sprzedawał bilety :lol: bo przecież Juventus jest święty, a niedobry Inter to wszystko uknuł :oops:
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Hanys »

serio ktoś wspomniał że Inter miał coś z tym wspólnego? dno...
Zanetticwel
Posty: 2
Rejestracja: 24 maja 2017, 14:56

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Zanetticwel »

Prawda jest taka, że wrobiliśmy juventus i Milan w calciopoli bo inaczej nie zdobyli byśmy scudetto. Zawsze byliśmy numerem 3 w serie a. 20 lat kibicowałem Interowi ale teraz jest mi wstyd bo bylismy zwykłymi oszustami tutaj jest cala prawda http://sport.tvp.pl/19507329/calciopoli ... -po-latach

Cala włoska liga to mafia i przekręty:(
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Stachoo »

Zanetticwel pisze:Prawda jest taka, że wrobiliśmy juventus i Milan w calciopoli bo inaczej nie zdobyli byśmy scudetto. Zawsze byliśmy numerem 3 w serie a. 20 lat kibicowałem Interowi ale teraz jest mi wstyd bo bylismy zwykłymi oszustami tutaj jest cala prawda http://sport.tvp.pl/19507329/calciopoli ... -po-latach

Cala włoska liga to mafia i przekręty:(
Jakim trzeba być desperatem, żeby jako kibic judentusu logować się na forach i pisać w osobie kibica Interu pod żenującym nickiem. Na to pytanie może odpowiedzieć jedynie jufek.

Jak widać zabieg wszem obecny w waszym gównianym klubie, co z reszta widać po m.in. fanpage typowej serie a, gdzie pełno was na fakowych kontach udawających kibiców Interu.
Zanetticwel
Posty: 2
Rejestracja: 24 maja 2017, 14:56

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Zanetticwel »

Stachoo pisze:
Zanetticwel pisze:Prawda jest taka, że wrobiliśmy juventus i Milan w calciopoli bo inaczej nie zdobyli byśmy scudetto. Zawsze byliśmy numerem 3 w serie a. 20 lat kibicowałem Interowi ale teraz jest mi wstyd bo bylismy zwykłymi oszustami tutaj jest cala prawda http://sport.tvp.pl/19507329/calciopoli ... -po-latach

Cala włoska liga to mafia i przekręty:(
Jakim trzeba być desperatem, żeby jako kibic judentusu logować się na forach i pisać w osobie kibica Interu pod żenującym nickiem. Na to pytanie może odpowiedzieć jedynie jufek.

Jak widać zabieg wszem obecny w waszym gównianym klubie, co z reszta widać po m.in. fanpage typowej serie a, gdzie pełno was na fakowych kontach udawających kibiców Interu.
masz urojenia chłopaczku, swoją przygodę z interem zacząłem od transferu ronaldo do nerazurrich, później dostałem koszulkę po bracie vieri 32 który był moim idolem. Inter nigdy nie odnosił większych sukcesów aż do calciopoli gdzie juve spadło do serie b, a milan otrzymał karne punkty. nie cieszyły mnie zwycięstwa interu w tamtym okresie bo co to za sukces jak klepiemy ogórków zamiast największych rywali. Słowa idola z dzieciństwa otworzyły mi oczy

"Nie mogę dłużej trzymać tego wszystkiego dla siebie. Aferę Calciopoli wywołał Moratti. Za moich czasów każdy piłkarz Interu musiał podpisać dokument, który zabraniał wspominania o związkach Interu z Telecomem. 70 proc. mojego wynagrodzenia płacił klub, a resztę Telecom, któremu jak wszyscy piłkarze Interu musiałem świadczyć usługi reklamowe. Wszystko po to, aby obejść system podatkowy. Współczuję Juventusowi i Milanowi, cierpiałem razem z nimi, ale wtedy wszyscy chcieliśmy działać na rzecz naszego prezydenta, który okazał się kimś dwulicowym"

Przestałem oglądać moją ukochaną serie a, w ogóle futbol mi zbrzydł przez to wszystko. zobacz w jakim miejscu jest teraz inter a w jakim taki juventus, moratti był partaczem i zniszczył mój ukochany inter, doprowadził do tego że inter trzeba było oddać w ręce azjatyckich inwestorów a juventus, mimo ze był na dnie nadal jest włoski i odnosi sukcesy.

Forza Inter.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Piter »

to dziwne parobku, że piłkarze mówili o Morattim jak o drugim ojcu, a ty jakies farmazony wytrzasnąłeś, ależ gardzę pfu pfu
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Stachoo »

Zanetticwel pisze: masz urojenia chłopaczku
Skończ pierdolenie i wypierdalaj stąd z tymi swoimi bajkami.

Dziwie się, że nasza moderacja jeszcze trzyma tu gościa z takim nickiem.
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Orzeu »

Stachoo pisze:
Zanetticwel pisze: masz urojenia chłopaczku
Skończ pierdolenie i wypierdalaj stąd z tymi swoimi bajkami.

Dziwie się, że nasza moderacja jeszcze trzyma tu gościa z takim nickiem.
masz rację. Już się tym trolem zajmuje.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Stachoo »

Orzeu pisze:
Stachoo pisze:
Zanetticwel pisze: masz urojenia chłopaczku
Skończ pierdolenie i wypierdalaj stąd z tymi swoimi bajkami.

Dziwie się, że nasza moderacja jeszcze trzyma tu gościa z takim nickiem.
masz rację. Już się tym trolem zajmuje.
Dzięki Orzełek
Strażnik Konstytucji

Wieczna beka z Juventusu

Post autor: Strażnik Konstytucji »

https://footroll.pl/newsy/7973,juventus ... iopoli-2-0

Oceńcie sytuacje na momencie, dobra beka może być w poniedziałek.
Mora
Posty: 2587
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Wieczna beka z Juventusu

Post autor: Mora »

Strażnik Konstytucji pisze: 18 paź 2018, 16:04 https://footroll.pl/newsy/7973,juventus ... iopoli-2-0

Oceńcie sytuacje na momencie, dobra beka może być w poniedziałek.
Nie będzie żadnej beki ani Calciopoli 2. W poniedziałek może być co najwyżej solidny kac po zwycięskich derbach z Milanem.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Odet »

Ciekawy wpis na temat Dzuventusu.

https://twitter.com/matiswiecicki/statu ... 8619948032
lub
https://www.facebook.com/2AngryMenTV/ph ... =3&theater

Jest tylko jeden klub, którego nienawidzę i to jest własnie Stara Dama z Turynu.

Pozdr.
jackop
Posty: 102
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:45

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: jackop »

Szczególnie ten fragment:
Ronaldo Luiz Nazario de Lima, który dostał ataku padaczki przed finałem mundialu w 1998 roku też był faszerowany przez lekarzy Interu. Po mistrzostwach świata nie mógł o własnych siłach zejść po schodach z samolotu. Pytany, co podawano mu w Mediolanie, odpowiedział: nie wiem, dawali mi coś, co miało pomóc, więc się na to godziłem.
;)
Obrazek
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Odet »

up
tak, oczywiście, na MŚ kadra Brazyli zabrała ze sobą lekarzy z Interu...

Pozdr.
piper
Posty: 24
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: piper »

Nie musiała, skutki nastąpiły później przez faszerowanie w klubie. Łatwo jest kogoś oczerniać, oskarżać będąc hipokrytą w złudnej nadziei, że mój klub jest czysty. Inter ma za uszami, nie mniej niż Juve, to samo Milan ale nie wszyscy tak samo zostali potraktowani.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Odet »

piper pisze: 25 kwie 2019, 15:00 nie wszyscy tak samo zostali potraktowani.
Zgadza się, Juventus został zbyt łagodnie potraktowany.

Pozdr.
Zzzz
Posty: 175
Rejestracja: 17 gru 2006, 18:42
Lokalizacja: HollyŁódź

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Zzzz »

https://widzew.com/-/39-lat-temu-widzew ... tus-turyn-
- Oprócz rywala była jeszcze jedna mała przeszkoda - w postaci sędziego. Nie uznał nam prawidłowo bramki, przez cały mecz delikatnie faworyzował gospodarzy. Nie było łatwo - przypomina wizytę w Turynie Grębosz. Jakby na potwierdzenie jego słów po meczu Gaetano Scirea przyznał kolegom w szatni, że w pierwszej połowie faulował w polu karnym Bońka, na co arbiter pozostał niewzruszony.
Zzzz
Posty: 175
Rejestracja: 17 gru 2006, 18:42
Lokalizacja: HollyŁódź

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Zzzz »

sorry za mały spam, ale co zrobić... ;)
Sam Jacek Machciński o słynnym dwumeczu z Juventusem (wygrana 3:1 w Łodzi, przegrana 1:3 w rewanżu w Turynie, rzuty karne 4:1 dla Widzewa) tak opowiadał 11 lat temu w wywiadzie dla portalu Widzewiak.pl: W Łodzi zaczęło się od naszego prowadzenia, ale tuż przed przerwą dostaliśmy pechową bramkę na 1:1. Jednak po przerwie podkręciliśmy tempo i zabiegaliśmy Włochów. Po prostu nie mieli siły za nami biegać. Mogliśmy wtedy wygrać wyżej. Nie mieliśmy dobrych wspomnień z tego rewanżu. Gospodarze robili wszystko, żeby nas zniechęcić. Najpierw nie pozwolili nam trenować na głównej płycie, tylko wpuścili nas na jakieś kartoflisko, mimo, że przepisy UEFA wyraźnie wskazują na obowiązek udostępnienia stadionu, na którym będzie odbywał się mecz. Po spotkaniu próbowali nam wcisnąć jakieś treningowe koszulki, ale Zbyszek Boniek wyrzucił je na korytarz. Na dodatek sędzia z Turcji chciał nas jeszcze "skręcić", gwiżdżąc cały mecz przeciwko nam. Wszystko to wytrzymaliśmy. Karnych już nie oglądałem, bo to zbyt wiele na moje nerwy. Tylko po reakcji drugiego trenera widziałem co się działo. A tak na marginesie, to wcale nie ćwiczyliśmy tych karnych...
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: mio85 »

Jak do kurwy nędzy można mieć takiego farta. Niech się udławią tym mistrzostwem, na następne poczekają kilka lat z taką grą. CL pokazuje ich prawdziwą wartość
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Wybraniec »

Jesteś niesprawiedliwy. Juventus od lat dominuje ligę i pokazuje swój kunszt. Możemy tylko uczyć się i brać z nich przykład
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: IlCapitano »

mio85 pisze: 11 lip 2020, 23:47 Jak do kurwy nędzy można mieć takiego farta. Niech się udławią tym mistrzostwem, na następne poczekają kilka lat z taką grą. CL pokazuje ich prawdziwą wartość
Żenujący wysryw typowego polaka, obrzydliwość. Proponuję skupić się na upośledzeniach Interu a nie hejtować poważne drużyny.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: maniekfci »

Rzeczywiście, tylko fart sprawia od prawie 10 lat, ze wygrywają raz po raz ligę, nie dając szans na doścignięcie innym. Typowy polaczkowy wysryw
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Wybraniec »

Mio znokautowany, ciekawe czy się pozbiera
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Stachoo »

maniekfci pisze: 12 lip 2020, 09:54 Rzeczywiście, tylko fart sprawia od prawie 10 lat, ze wygrywają raz po raz ligę, nie dając szans na doścignięcie innym. Typowy polaczkowy wysryw
Nie fart, tylko i dole cha i uposledzenie innych klubów, takich jak Inter i Lazio, które wdupia 3 mecze z podrzędnymi klubami.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Piter »

Stachoo pisze: 12 lip 2020, 12:29
maniekfci pisze: 12 lip 2020, 09:54 Rzeczywiście, tylko fart sprawia od prawie 10 lat, ze wygrywają raz po raz ligę, nie dając szans na doścignięcie innym. Typowy polaczkowy wysryw
Nie fart, tylko i dole cha i uposledzenie innych klubów, takich jak Inter i Lazio, które wdupia 3 mecze z podrzędnymi klubami.
juve co roku gra w fazie pucharowej LM i potrafi wyeliminować największych a u nas problemy z wyjściem z grupy także podważanie ich umiejętności to jest nie tyle co śmieszne ale żałosne
#pad2020 #maxallegri2020
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Juventus - czyli wszystko o Bianconerich

Post autor: Stachoo »

Piter pisze: 12 lip 2020, 14:50
Stachoo pisze: 12 lip 2020, 12:29
maniekfci pisze: 12 lip 2020, 09:54 Rzeczywiście, tylko fart sprawia od prawie 10 lat, ze wygrywają raz po raz ligę, nie dając szans na doścignięcie innym. Typowy polaczkowy wysryw
Nie fart, tylko i dole cha i uposledzenie innych klubów, takich jak Inter i Lazio, które wdupia 3 mecze z podrzędnymi klubami.
juve co roku gra w fazie pucharowej LM i potrafi wyeliminować największych a u nas problemy z wyjściem z grupy także podważanie ich umiejętności to jest nie tyle co śmieszne ale żałosne
#pad2020 #maxallegri2020
Wypowiadając się o podważaniu umiejętności juve nie cytuj mnie, bo ja nie podważam ich umiejętności. Wręcz przeciwnie.
ODPOWIEDZ