Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Juventus, Milan, Roma, Fiorentina... kto najgroźniejszy? Kto najsilniejszy? Czyli dyskusje o potentatach Serie A.
RaDeOn
Posty: 16
Rejestracja: 22 gru 2005, 20:23

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: RaDeOn »

wlasnie po co dzielimy z nimi stadion czas zeby mieli swoj wlasny
Anton
Posty: 122
Rejestracja: 4 mar 2005, 21:46
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Anton »

Niech sobie budują ale Milan nie tylko wyda kupe kasy ale także nieźle zarobi :roll: San Siro jest już nieco przestarzałe i nawet gdyby władze obu klubów wybudowały nowe stadiony nic nie zastąpi, starego, dobrego San Siro.
[br]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ava by Ocelot
RaDeOn
Posty: 16
Rejestracja: 22 gru 2005, 20:23

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: RaDeOn »

san siro ma swoje lata ale nadal jest super
Muad
Posty: 13
Rejestracja: 26 sty 2006, 00:56
Lokalizacja: ex improviso!

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Muad »

hmm wracając do tematu... Milan powiedzmy, że toleruje... nie żywie do nich specjalnej niechęci, ale też szczególną sytuacją ich nie darzę...

ale bez Milanu byłoby nudniej :]
As we kill them all so God will know his own
The innocents died for the Pope on his throne
Catholic greed and its paranoid zeal
Curse of the grail and the blood of the cross

Templar believers with blood on their hands
Joined in the chorus to kill on demand
Burned at the stake for their soul's liberty
To stand with the cathars, to die and be free
Felipe
Posty: 78
Rejestracja: 3 kwie 2005, 22:52
Lokalizacja: Pasłęk
Kontakt:

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Felipe »

Milanu jako klubu nie lubie, jednak Seedorf, Nesta, Maldini i Kaka to klasa sama w sobie.
milanistka
Posty: 3
Rejestracja: 29 mar 2006, 16:27
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: milanistka »

Zbudują albo i nie zbudują :wink: Władze rossonerich mają ogromny sentyment do San siro i trudno im się dziwić :P Ileż to emocjonującyh meczy tam rozegrano... Nie chcą się stamtąd wyprowadzać. Wszytko zależy od tego czy dogadają się z władzami nerazzurrich :wink:
Milaniści - jesteśmy Elitą, nie tłumem !
Syjon
Posty: 70
Rejestracja: 2 sty 2006, 14:13
Lokalizacja: Tu i tam

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Syjon »

Karol1908 pisze:Jestem ciekawy czy kibice Interu lubią odwiecznego rywala z Medialany czyli...Ac Milan. Piszcie wszystko co o nim myślicie!
Jak mozna lubic wroga ? :wink:. Nie lubię ich i nigdy nie bedę lubiał, ale jako tako szanuję jeszcze.
Obrazek
Obrazek
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Imrahil »

na temat klubow z Mediolanu uslyszalem jak idealnie pasujace slowa M.Pola,ze "Inter Mediolan to mlodszy brat AC Milanu"... :mrgreen:
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Orzeu »

Pol :lol: znawca wielki - nienawidze gościa. kolo ma pojęcie (tak właściwie to nie ma w sumie) o futbolu mniejsze od większości użytkowników tego forum.

a co do Milanu to życze im awansu do półfinału i pokonania w tym półfinale Barcelony (?) :mrgreen: i co z tym idzie finału Inter - Milan.
Obrazek
Muczapa
Posty: 17
Rejestracja: 31 sie 2006, 22:27

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Muczapa »

Anton pisze: San Siro jest już nieco przestarzałe i nawet gdyby władze obu klubów wybudowały nowe stadiony nic nie zastąpi, starego, dobrego San Siro.
Racja, poza tym sama nazwa "Giuseppe Meazza".

milanu nienawidze, najgorsze co istnieje to dla mnie wlaśnie ten klub i związane z nim barwy.
Muad pisze: ale bez Milanu byłoby nudniej :]
Coś w tym jest.
Kondux
Posty: 28
Rejestracja: 25 wrz 2006, 16:38

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Kondux »

Ja jestem kibicem Juve, ale jakbym miał wybierać INTER-MILAN to zdecydowanie wolę INTER. Nie powiem czemu dokładnie. Może dlatego, że moi kumple z klasy są fanami INTERU  i mnie troche zarazili szacunkiem do tego klubu?? I moze jeszcze dlatego, że nie lubią MILANU :P
Obrazek
Io_sono_Interista

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Io_sono_Interista »

:love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:


Powiem krótko i na temat  :!: :!: :!: :!: :!: :!:

ROSSONERI EBREI


Jebać ACM



:milanlol:

:szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal: :szal:



Obrazek[br] Twoja kariera na forum dobiegła końca. Przynajmniej w tym roku nic już nie napiszesz. Zapraszam za 21 dni.
Interfun3
Posty: 392
Rejestracja: 7 lut 2006, 19:14
Lokalizacja: blok wschodni
Kontakt:

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Interfun3 »

mógłbyś sie bardziej wysilić z tym postem, zajmuje on wiele miejsca a praktycznie nic w nim nie ma  . moderatorem forum nie jestem ale za wulgarysmy w strone różnych klubów są ostrzeżenia więc uważaj
,,Mam serce w czarno-niebieskich barwach i nigdy nie będę przyjacielem ani Milanu ani Juventusu''- Javier Zanetti

Obrazek
FcDavids
Posty: 92
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:50
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: FcDavids »

Dla takiej milanistki mogę bardzo polubić Milan ;-)

Lubię Milan gdy nie gra z Interem oraz jest za nami w tabeli :-) Bardziej nie lubię Juve niż ich.
Poza tym mam 2 koszulki Milanu ( ale to były dawne czasy ).
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Globus »

Ja osobiście za Milanem zdecydowanie nie przepadam! wolę Juve i to w 100% nie wiem dlaczego ale tak jest... ale gdy Milan przegrywa to chodzę uśmiechnięty i radosny a gdy Juve przegrywa to spływa to po mnie! Milan jest zdecydowanie najbardziej nielubianym dla mnie klubem i nic tego nie zmieni!
:milanlol: :milanlol: :milanlol:
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Shady »

FcDavids pisze: Lubię Milan gdy nie gra z Interem oraz jest za nami w tabeli :-) Bardziej nie lubię Juve niż ich.
Poza tym mam 2 koszulki Milanu ( ale to były dawne czasy ).
Z tego co wiem to w Polsce bigamia jest zabroniona :] nie wyobrazam sobie jak mozna kibicowac dwum tak zwasnionym i rywalizujacym na kazdym kroku klubom.... no i nie wyobrazam sobie jak mozna sie przeniesc z Milanu na Inter i na odwrot (rowniez na inne kluby z takimi relacjami jak na lini Inter-Milan, np. Celtic-Rangers, Wisla-Craxa, PSG-Marsylia, Real-Barca itp).
Destro
Posty: 10
Rejestracja: 10 lip 2007, 18:24
Lokalizacja: C:/Program Files
Kontakt:

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Destro »

Globus pisze: Ja osobiście za Milanem zdecydowanie nie przepadam! wolę Juve i to w 100% nie wiem dlaczego ale tak jest... ale gdy Milan przegrywa to chodzę uśmiechnięty i radosny a gdy Juve przegrywa to spływa to po mnie! Milan jest zdecydowanie najbardziej nielubianym dla mnie klubem i nic tego nie zmieni!
:milanlol: :milanlol: :milanlol:
Może dlatego, że to rywal z jednego miasta i stadionu? ;) U kibiców Juve jest to samo - najbardziej nielubianym przez Nas klubem jest Toro. Zresztą, Inter też sympatią się nie cieszy ;)

Milan? Zawsze bardzo ich szanowałem. Nie tyle lubiłem, co szanowałem. Za co? Bo to wielka drużyna ze wspaniałymi tradycjami. I chyba nie zapomnę im darmowego wypożyczenia Abbiattiego, gdy Buffon miał groźną kontuzję.
av w profliu: mój. Avy w podpisie: the oscar & .cassi94
Obrazek Obrazek Obrazek  Obrazek
"Dopóki nie użyłem internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Radek_wyszyn
Posty: 25
Rejestracja: 24 mar 2007, 11:52

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Radek_wyszyn »

Nie nawidze tych debili, a najbardziej to Kaki!! Forza Inter!! :inter: :flaga: :flaga33:
Obrazek[br] Add by Admin: Dalej wysyłaj tak treściwe i ciekawe posty...
Ostatnio zmieniony 13 lip 2007, 14:19 przez Gaszka, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Chuchu »

ja przestalem lubic Milan odkąd podlączyli mi neta. ciekawe dlaczego nie??...:)
Hubi
Posty: 85
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:56
Lokalizacja: Józefów

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Hubi »

Nie cierpie milanu. Gdy slysze milan, na mysl przychodzi mi banda starych dziadow.  Do juve czy romy nic nie mam, ale milanu po prostu nie lubie.
PAZZA INTER AMALA!

Obrazek
Obrazek6480695Obrazek
Obrazekadastat@op.pl
Joey
Posty: 9
Rejestracja: 13 lip 2007, 12:01
Lokalizacja: Głogów

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Joey »

Jestem obojętny co do AC Milan, ale w finale LM kibicowałem im.
Obrazek
ferii
Posty: 436
Rejestracja: 25 sie 2006, 21:54
Lokalizacja: Rzeszów

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: ferii »

ja od zawsze nienawidze milan i juventus ale kocham jednego gracza z  milanu czyli kake :D
FORZA INTER !!!!!!!!!!!!
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: RoB »

Destro pisze: U kibiców Juve jest to samo - najbardziej nielubianym przez Nas klubem jest Toro.
Faktycznie  :lol: :lol:
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Shady »

RoB pisze: Faktycznie  :lol: :lol:
Przeczytalem 2 strony tego tematu i za nastepne to ja podziekuje:)
Ale dobrze, ze sie dowiedzialem, ze UKRADLISMY Scudetto 2005/2006, a nie DOSTALISMY je od federacji wloskiej pilki jak caly czas myslalem.... no i druga sprawa :) to MY ZDEGRADOWALISMY Juve do drugiej ligi... a nie włoska federacja :P widze ze ladne mozliwosci mamy w Serie A :)
szuli
Posty: 0
Rejestracja: 23 wrz 2006, 14:22
Lokalizacja: Częstochowa

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: szuli »

no to teraz zeby bylo po rowno zdegradujemy milan
za rok rome a za 2 fiorentine
za 3 lata pomyslimy czy sami siebie nie zdegradowac  :-D

ehh ta glupota - kręcili wałki to mają  :juvelol:, niewiem czemu sie nas czepiają skoro na nas nie znaleźli NIC a im udowodnili ile 7 meczy?
Genoa za 1 mecz spadła do C a ich za 7 tylko do B - mozna powiedziec ze itak mieli farta



jedyne co popieram z tych wszystkich bredni wypisanych na nas tam wyfiltrowałem fajny tekst:
"Stado baranów dowodzonych przez jednego lwa jest grożniejsze od stada lwów dowodzonych przez jednego barana." Napoleon Bonaparte
teraz jest tak ze mamy stado lwów kierowane przez lwa - i niejestem taki pewien jak oni ze nas "zlikwidują" jak tylko wrócą - lekcja szacunku by im sie przydała
Ostatnio zmieniony 14 lip 2007, 18:31 przez szuli, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Obrazek
Smieert
Posty: 40
Rejestracja: 19 lis 2006, 15:25
Lokalizacja: Jasło

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Smieert »

@Szuli bardzo ładnie to ująłeś.
lekcja szacunku by im sie przydała
Gdzie tylko nie zajrze gdy zobacze wypowiedź jakiegoś kibica Jude zadufanego w sobie jest pewny że Inter dostanie od nich baty. Ba, że Inter teraz spadnie do Serie B a później może jakimś cudem się tam utrzyma. Ale do czego zmierzam : takich nadętych bufonów (mówię tu o tych dzieciach ktorzy uważają się za prawdziwych fanów a nie o porządnych kibicach których oczywiście szanuje nawet jeśli kibicują Juventusowi czy Milanowi - to takie sprostowanie że by za chwile nie spłyneła fala krytyki) jako kibiców Jude jest pełno i trzeba ich ignorować. Ale ta ... Lekcja Szacunku. :brawo:
Ostatnio zmieniony 14 lip 2007, 18:42 przez Smieert, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Globus »

Strach myslec co by sie dzialo jak byśmy nie daj Boże przegrali z Juve w tym sezonie.... ;) chłopaki by sie z radosci pocieli :D
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: RoB »

Smieert pisze: Lekcja Szacunku. :brawo:
Raczej pokory.

Szkoda tylko, że ta lekcja niczego ich nie nauczyła.
szuli
Posty: 0
Rejestracja: 23 wrz 2006, 14:22
Lokalizacja: Częstochowa

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: szuli »

no ale wiecie co?
kurde mam 4 kumpli co sa kibicami juve
mam 2 kumpli co kibicuja milanowi
i tylko ja kibicuje Interowi

ale zawsze darzylismy sie sympatią i szacunkiem jak byl mecz miedzy ktoras z druzyn - wiadomo to jest sport, wielkie druzyny, wielkie PIENIĄDZE - zawsze beda antypatie miedzy nimi

ale te bzdury ktore czytam napisane przez 16stolatkow ziejących nienawiścią poprostu sprawiaja ze ja sam odczuwam do nich nienawiść - bo takie bezpodstawne i bardzo tępe/głupie oskarżenia ze to Inter zorganiowal tą afere i my im zabralismy wszstko sa bzdurne - wszechmogący nie jesteśmy i niemamy władzy w zwiazku pilkarskim co jak oni sądzą ma miejsce

kupowali sedziow, ustawiali mecze to mają ... i niech sie nie rzucają jak [[[przepraszam za wyrażenie ale nic mi innego nie przychodzi]]] GÓ**O W BETONIARCE


jestem dumny ze na Inter nic nie znaleźli bo gramy czysto od lat ... jak widac nie wszyscy - kródka piłka  :flaga:
Obrazek

Obrazek
Smieert
Posty: 40
Rejestracja: 19 lis 2006, 15:25
Lokalizacja: Jasło

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Smieert »

RoB pisze:
Smieert pisze: Lekcja Szacunku. :brawo:
Raczej pokory.

Szkoda tylko, że ta lekcja niczego ich nie nauczyła.
W tym sezonie wielu uważa że to będzie wojna. Dla mnie to mecz jak mecz tylko że o większą stawkę ale teraz rzeczywiście powoli staje się chełpliwy na to zwycięstwo i docinki tym 'pseudo-kibicom' Jude.
Może być pokory albo szacunku byle by była :)
Obrazek
ODPOWIEDZ