Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Juventus, Milan, Roma, Fiorentina... kto najgroźniejszy? Kto najsilniejszy? Czyli dyskusje o potentatach Serie A.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Kusy »

no tak moja pomyłka, wczoraj grali z Bate;) Z Victorią było bardzo mało kibiców.
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
GSM
Posty: 18
Rejestracja: 24 lis 2009, 14:00

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: GSM »

Wedle włoskich gazet z Victorią było nawet nieco więcej widzów aniżeli z BATE
I jeszcze do wszystkich "oburzonych" napiszę iż wiem ,że Interu z Trabzonsporem to była wyjatkowa sytuacja ze względu na to co się działo z zespołem wtedy ;) i generalnie to tak tylko sobie wspomniałem jak już pisałem
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Kusy »

W tym momencie jesteśmy daleko za Milanem, coś czuję że już do końca sezonu będziemy oglądali plecy Milanu.
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Seba »

Milan daje szanse nowym nabytkom i jak widać szybko im się odpłacają. My kupiliśmy zawodników tylko na pokaz. Równie dobrze mogliśmy w ogóle ich nie pozyskiwać.
Obrazek
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: MiRas. »

Seba. pisze: Milan daje szanse nowym nabytkom i jak widać szybko im się odpłacają. My kupiliśmy zawodników tylko na pokaz. Równie dobrze mogliśmy w ogóle ich nie pozyskiwać.
Nie dajemy szansy, bo znów idziemy starą zasadą Interu, czyli kupić co się da, a potem się zobaczy. Trochę śmiałem się z Milanu i Nocerino myśląc sobie "po co on tam, ława, ława i jeszcze raz głęboka rezerwa", a tym czasem gość w jeden wieczór strzelił więcej goli, niż wszystkie nasze nabytki razem wzięte. To przykre. Niestety Inter od jakiegoś czasu znów zapomniał jak to jest wyciągać wnioski i taki stan rzeczy będzie się utrzymywał dopóty, dopóki w klubie nie pojawi się kompetentną osobą, a taką był kiedyś Giacinto, czy później Mourinho. Teraz wszyscy liżą się po jajach i jest wesoło... wesołe miejsce w tabeli, wesoła i radosna gra oraz wesołe wypowiedzi. Ogólnie cyrk na kółkach, a i małpy jakieś byśmy też znaleźli.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
AlwaysRemember
Posty: 1468
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: AlwaysRemember »

MiRas dobrze mówi, to, co teraz robi Inter to dno. Kupa zawodników gnije na ławce, a są to zawodnicy z możliwościami. Dobrze, że w końcu Cambiasso posadził na ławce, ale po co wystawia ciągle Chivu? W każdym meczu robi głupie błędy. Chyba, że dali mu zagrać w urodziny.;|
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Kusy »

Milan jak kupuje zawodników nowych to oni grają, u nas jak się kupuje kogoś to musi siedzieć na ławce, bo przecież muszą grać wielcy mistrzowie, to teraz mają tych wielkich mistrzów... 16 miejsce.
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Serpente »

Po meczu z Romą Cassano zemdlał w samolocie,teraz w szpitalu podobno ma problemu z wymową,wzrokiem itd. podejrzewa się udar mózgu  :shocked:
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-w ... omosc.html

Najszybszego powrotu do zdrowia !
Obrazek
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Kusy »

"Sytuacja zdrowotna napastnika AC Milan, Antonio Cassano okazała się poważniejsza niż pierwotnie przypuszczano. Jak informuje agencja ANSA piłkarz przeszedł niedokrwienny udar mózgu. "

:cry:
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Kubus »

kusy pisze: "Sytuacja zdrowotna napastnika AC Milan, Antonio Cassano okazała się poważniejsza niż pierwotnie przypuszczano. Jak informuje agencja ANSA piłkarz przeszedł niedokrwienny udar mózgu. "

:cry:
22:05 - Aldo Biscardi na antenie stacji 7 Gold ujawnił słowa prezydenta Milanu Silvio Berlusconiego na temat stanu zdrowia Antonio Cassano. Il Presidente miał powiedzieć, że wyklucza udar niedokrwienny, i że może to być jakiś mały problem z sercem, który powinien być rozwiązany szybką operacją.
Obrazek
Gunnar
Posty: 566
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Gunnar »

Trzeba poczekać na oficjalne stanowisko, a nie spekulować. Nie mniej jednak szkoda piłkarza.
Obrazek
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Kusy »

"Zespół medyczny ogłosił, że dokładniejsze informacje na temat zdrowia Antonio Cassano poznamy dopiero jutro. Cały dzisiejszy dzień zostanie ponownie przeznaczony na kolejne badania. Domniemania na temat udaru mózgu nie zostały przez nikogo potwierdzone.

Milannews.it dowiedział sie, iż Antonio poprosił o możliwość oglądania dzisiejszego meczu Milanu przeciwko Bate i będzie miał taką sposobność. Wysłał wczoraj wiele sms-ów, z których wynika że jego stan jest o wiele lepszy niż w niedzielę."
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Serpente »

Ale dzisiaj szum medialny zza miedzą, podobno Pato był o włos przejścia do PSG, kontrakt niby dogadany i nawet sami Milaniści się z tym pogodzili i w zamian za to miał przyjść Tevez (dziennikarze spotkali Łysego na obiedzie właśnie z Apaczem ) więc wszystko nabierało sensu i sam byłem przekonany że Pato już żegna się z Milanem ale nagle Galliani dementuje wszystko mówiąc że Pato zostaje a Tevez nie przyjdzie do Milanu. W sumie jeśli byłbym na ich miejscu to raczej opchnąłbym Pato za dobrą sumkę, to już nie jest ten sam piłkarz co 2-3 lata temu, często się łamie a później długo dochodzi do formy więc to raczej nie jest przydatny zawodnik, moim zdaniem potrzebna jest mu zmiana klimatu.
Obrazek
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: sampam »

Przy czym Tevez jest wielka niewiadoma, bo kto go ostatnio widzial w dobrej formie. Nie wspomne juz o jego humorach, skandalicznym zachowaniu. Pato taki polamany, ale jak gral (z wyjatkiem tego sezonu) to strzelal. Poza tym to mlody i perspektywiczny zawodnik. Nie skreslalbym go jeszcze...

Na miejscu Milanu to ja bym powazniej rozejrzal sie za lewym obronca i co najmniej jeszcze 1 pomocnikiem, z wyzszej polki. :-D
Ostatnio zmieniony 12 sty 2012, 18:58 przez sampam, łącznie zmieniany 1 raz.
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Serpente »

No pomoc to tam nadaje się do kapitalnego remontu ale lewy obrońca ? Emanuelson i Taiwo, pierwszy to solidny sobie grajek a drugi to jak dla mnie klasa światowa jeśli chodzi o tą pozycję tylko problemem jest jak na razie długo aklimatyzacja tych piłkarzy ale jestem niemal pewien że w następnym sezonie jeżeli dobrze się ich "obrobi" to Taiwo będzie wymiatał.
Obrazek
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: sampam »

Niech Taiwo pokaze cokolwiek, bo na razie to nie tylko staruszek Zambrotta, ale i Antonini (sic!) wygrywaja walke z nim o 1 sklad.
Sciana
Posty: 33
Rejestracja: 18 mar 2012, 12:27

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Sciana »

Cassano ma ubytek w przegrodzie międzyprzedsionkowej i nie wiadomo kiedy wróci do gry, napewno do końca sezonu nie zagra.
interfann
Posty: 409
Rejestracja: 19 kwie 2007, 11:33

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: interfann »

to jest normalnie żenujące... żeby piłkarzy nie poddawać jakimkolwiek badaniom. Wystarczylo zrobil Echo serca i wyszło by to w tym badaniu. Nie musiał się do takiego stanu doprowadzać. Szkoda. Tak samo jak Muamba z którym nic nie wiadomo jeszcze też nie miał pewnie żadnych badań. Piłkarzy w tych czasach się za bardzo eksploatuje.
Ucz się tak jakbyś miał żyć wiecznie,
Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Seba »

interfann pisze: to jest normalnie żenujące... żeby piłkarzy nie poddawać jakimkolwiek badaniom. Wystarczylo zrobil Echo serca i wyszło by to w tym badaniu. Nie musiał się do takiego stanu doprowadzać. Szkoda. Tak samo jak Muamba z którym nic nie wiadomo jeszcze też nie miał pewnie żadnych badań. Piłkarzy w tych czasach się za bardzo eksploatuje.
Piłkarze jak najbardziej poddawani są badaniom. Jeśli wykryte zostaną jakieś niepokojące rzeczy, to lekarze, piłkarze, trenerzy itp. doskonale o tym wiedzą. Zawodnicy po prostu grają na własną odpowiedzialność. Poruszono kiedyś ten temat w tv i tak właśnie to tłumaczono.
Obrazek
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Kebo »

Ależ porażka z Realem 5-1 różnica dwóch klas na boisku, no ale nie ma co krytykować my przegralibyśmy w podobnym stosunku
Minio
Posty: 17
Rejestracja: 5 lut 2013, 19:52

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Minio »

Ogólnie nie jestem jakoś masakrycznie wrogo nastawiony do Milanu. Nie lubię tego klubu, ale muszę przyznać, że mają kilku ciekawych zawodników jak np. Kevin Prince Boateng.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: sampam »

Boateng w tym sezonie jest cieniem zawodnika z poprzedniego roku. Natomiast wspolczesny Milan moze imponowac co najwyzej linia ataku, pomoc, z drobnymi wyjatkami, po prostu przecietna. Natomiast w defensywie naprawde nie ma solidnego gracza. Na flance mamy dynamicznego Abate, ale ten pilkarz mnie jakos nie przekonuje. Zapata gra ponizej swoich realnych umiejetnosci, o Bonerze szkoda w ogole wspominac.
2 dobre transfery i Milan ponownie bedzie powaznym konkurentem do scudetto.
Warto podkreslic jak delikatnie Milan przeksztalcil sie z "domu starcow" w "dom wschodzacego slonca" :hahaha:
MB45
Posty: 3
Rejestracja: 5 lut 2013, 11:23

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: MB45 »

To fakt obrona i linia środkowa ssą ale wystarczyłoby do obecnego składu dokupić np. na obronę Astoriego oraz do pomocy Khedire i myślę że gra Rossonerich wyglądałaby zupełnie inaczej, na pewno o wiele lepiej w tamtych strefach niż obecnie ;)
emsi
Posty: 18
Rejestracja: 26 lut 2012, 15:15

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: emsi »

Jestem ciekawy jak tam Salamon poradzi sobie w Milanie
tomiko85
Posty: 298
Rejestracja: 25 maja 2010, 20:02

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: tomiko85 »

hate juventus , milan mi zwisa
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Raffal »

Rywalem naszym jest Roma, Lazio, Parma

Milan to nie rywal....to wróg.
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Serpente »

Coraz więcej się słyszy na temat sprzedaży klubu (lub też pakietu kontrolnego) Silvio jakimś arabom, zła sytuacja ekonomiczna (choć nie wierzę że jest tak źle nawet mimo tego że jego holding w ostatnich latach zebrał parę po pysku) i przede wszystkim sportowa doprowadza kibiców do szału. Jak zapatrujecie się na te informacje, podobno prezydent Mediolanu ostatnio coś chlapnął że jest w stałym kontakcie telefonicznym z Silvio i jest coś na rzeczy ale konkretów dowiemy się pod koniec sezonu.

Trochę Mediolan upadł nie dosyć że piłkarsko to jeszcze pod względem wizerunku, wspaniałe historie i tradycje obydwu klubów teraz przyćmią rządy skośnookiego (żeby nie było, nie mam nic do Thorira ale jakoś czuje niesmak że prezydentem nie jest jakiś swojak) a za niedługo też i araba :oops:
Fanatyczny
Posty: 152
Rejestracja: 23 cze 2007, 11:52
Lokalizacja: Niebieska strona Mediolanu

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Fanatyczny »

Nasz rywal wygrał przetarg i będzie się budował. Dziś wieczorem chyba oficjalnie powiadomienie. Nie pokoi mnie ta wiadomość bo nasza sytuacja z własnym obiektem jest narazie daleko w lesie.
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Piekarz »

Beka z tytułu tego wątku trwa już ponad 10 lat!
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Minister »

Piekarz
czego się spodziewać jak większość osób kibicujących zagranicznym klubom to zwykłe pokemony, które mecze oglądają na sopcascie wycierając co chwilę gile spod nosa, wystarczy spojrzeć co się działo w temacie o LM..i teksty o Juve, dramat.

Co zrobisz, jak nic nie zrobisz, a prawda jest taka, że wystarczyłby jeden stary dobry Miras. Pretensji do obecnych adminów nie mam, bo strona musi jakoś funkcjonować. "Stara gwardia" forumowa odeszła do lamusa, wiec ich miejsce zajęły pokemony. Wielu starszych wyjadaczy przygląda się pewnie wszystkiemu w zaciszu domowym i z niedowierzaniem kręci głową i wspomnianą beką.
ODPOWIEDZ