Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Juventus, Milan, Roma, Fiorentina... kto najgroźniejszy? Kto najsilniejszy? Czyli dyskusje o potentatach Serie A.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Piekarz »

Minister pisze:Piekarz
czego się spodziewać jak większość osób kibicujących zagranicznym klubom to zwykłe pokemony, które mecze oglądają na sopcascie wycierając co chwilę gile spod nosa, wystarczy spojrzeć co się działo w temacie o LM..i teksty o Juve, dramat.

Co zrobisz, jak nic nie zrobisz, a prawda jest taka, że wystarczyłby jeden stary dobry Miras. Pretensji do obecnych adminów nie mam, bo strona musi jakoś funkcjonować. "Stara gwardia" forumowa odeszła do lamusa, wiec ich miejsce zajęły pokemony. Wielu starszych wyjadaczy przygląda się pewnie wszystkiemu w zaciszu domowym i z niedowierzaniem kręci głową i wspomnianą beką.
Przecież ten temat został założony za czasów starego dobrego Mirasa xD
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Minister »

I to mnie dziwi...może po prostu był twój jego perfidny podstęp na skierowanie wszystkich pokemonow starego pokolenia w jedno miejsce :)
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Ljarro »

Piekarz pisze:
Minister pisze:Piekarz
czego się spodziewać jak większość osób kibicujących zagranicznym klubom to zwykłe pokemony, które mecze oglądają na sopcascie wycierając co chwilę gile spod nosa, wystarczy spojrzeć co się działo w temacie o LM..i teksty o Juve, dramat.

Co zrobisz, jak nic nie zrobisz, a prawda jest taka, że wystarczyłby jeden stary dobry Miras. Pretensji do obecnych adminów nie mam, bo strona musi jakoś funkcjonować. "Stara gwardia" forumowa odeszła do lamusa, wiec ich miejsce zajęły pokemony. Wielu starszych wyjadaczy przygląda się pewnie wszystkiemu w zaciszu domowym i z niedowierzaniem kręci głową i wspomnianą beką.
Przecież ten temat został założony za czasów starego dobrego Mirasa xD
siet, 10 lat na to czekał
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: MiRas. »

Nigdy jakoś specjalnie się nie zwracałem uwagi na tematy wątków, jednak jakby nie patrzeć, ten temat jest na granicy komizmu i pokemonu ;)
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: sampam »

Nasz "rywal lecz czy lubiany" Milan podobnie jak nasi trafil pod skrzydla azjatyckich, a dokladnie chinskich inwestorow. Zapowiedzi podboju swiata oczywiscie juz sa, ale zobaczymy jak to sie wszystko rozwinie. Dla ligi dobrze by bylo gdyby wreszcie ktos porzadnie wywarl presje na Juve, a nie tylko dmuchal ich w kark :P
Fanatyczny
Posty: 152
Rejestracja: 23 cze 2007, 11:52
Lokalizacja: Niebieska strona Mediolanu

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Fanatyczny »

sampam pisze:Nasz "rywal lecz czy lubiany" Milan podobnie jak nasi trafil pod skrzydla azjatyckich, a dokladnie chinskich inwestorow. Zapowiedzi podboju swiata oczywiscie juz sa, ale zobaczymy jak to sie wszystko rozwinie. Dla ligi dobrze by bylo gdyby wreszcie ktos porzadnie wywarl presje na Juve, a nie tylko dmuchal ich w kark :P
Milan nie został jeszcze sprzedany, skąd te info? Mało tego, dalej nie są znane nawet nazwiska potencjalnych kupców.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Nen »

Dokładnie, kabaret. Berlu podaje kwoty, jakie rzekomo wynegocjował na transfery, ale tożsamość kupców wciąż pozostaje nieznana. Wiadomo tylko, że są to "Chińczycy". Berlu podał do opinii publicznej, że sprzedał Milan, ale nie jest znana data parafowania dokumentów.
jackop
Posty: 102
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:45

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: jackop »

Bunga Bunga w końcu odpuścił, przy okazji wydoił od skośnookich kolegów ze 3 (?) razy więcej niż Gangnam Style. Czekam na Derby Chin :D

Obrazek
Obrazek
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Klinsi64 »

wasz prezydent wygląda jak mongoł więc czekam z niecierpliwością na Derby Azji
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Piekarz »

Ac Milan - lubiany lecz czy rywal?
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: sampam »

Proponuje debate oksfordzka, ktora zajmie sie egzegeza tematu tego watku.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Skepta »

Umbarumba pakuje mandżur z gorszej części Mediolanu, niewiarygodne! :lol: ależ mam beke, no ale w końcu Raiola swoje zrobił. Jest pieprzonym messim wśród agentów piłkarskich, bo sprawi że ten gimbus bedzie pływał w dolarach, Raiola tak samo a i pewnie też doda cegiełke do tego, by Milanowi sowicie się również dostało


anyway miło czytać teraz komentarze na stronkach milanu, miód dla moich oczu gdy czytam o "zdrajcy" "przestał dla mnie właśnie istnieć" "idz sie utop w tych pieniądzach" :-D
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: IlCapitano »

Oni liczyli, że młody przeceniany 18-letni gówniarz będzie ich legendą mając za agenta Raiolę? Powodzenia.

Nie zdziwię się jak młody wyląduje za rok za darmo w Juventusie, a ta szopka ze Szczęsnym jest dla picu i wywołania zasłony dymnej. No cóż, zobaczymy.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: sampam »

To przynajmniej wyjasnia powrot Abbiatiego do Milanu :D
Ponoc Real chce Gigiego. Tez bym nie przedluzyl:P
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Skepta »

IlCapitano pisze:Oni liczyli, że młody przeceniany 18-letni gówniarz będzie ich legendą mając za agenta Raiolę? Powodzenia.

Nie zdziwię się jak młody wyląduje za rok za darmo w Juventusie, a ta szopka ze Szczęsnym jest dla picu i wywołania zasłony dymnej. No cóż, zobaczymy.
wszystko składa się w jedną całość. Ten Szczęsny jakoś nie pasował mi do juve, samo juve też pewnie zostało poinformowane przez Raiole. Gigi Buffon zawiesza rekawice na kołku po nastepnym sezonie, pasuje by namaścił kolejnego Gigiego na następce, to byłby porównywalny transfer z tym gdy Buffon odchodził za grubą flotę z Parmy do Juve.


w Real wątpie, oni walą konia pod de Geę od kilku sezonów.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: sampam »

Roznica miedzy przejsciem Buffona do Juve, a potencjalnym odejsciem golowasa wynosi mniej wiecej 50 mln euro...
Ciekawe czy Donnarumma usiadzie na lawie za taki numer. Chociaz wlasciwie mial do tego prawo i nic wielkiego sie nie wydarzylo ;)
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Lopez »

Real ponoć ma zaoferować 60mln euro za Donne pod warunkiem,że nie uda się im ściągnąć De Gei i dać mu 6.5mln euro kontraktu.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: sampam »

60 mln za pilkarza ktoremu kontrakt konczy sie za rok? Ile jest takich przypadkow?
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Lopez »

sampam pisze:60 mln za pilkarza ktoremu kontrakt konczy sie za rok? Ile jest takich przypadkow?
No nie chcą czekać roku tylko od razu go mieć.

Za taką kase nie tylko sprowadzą lepszego bramkarza,ale im jeszcze "troche"zostanie na jakiś transfer.
Źle na tym nie wyjdą w porównaniu do młodego Włocha.W Milanie mógł spokojnie grać,zdobywać doświadczenie rozwijać się.Błędy jakie mu się tutaj przydarzały nie będą miały takiego rozgłosu jak w Madrycie.
Za wcześnie na taki krok wg Mnie
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: AlwaysRemember »

Lopez87 pisze:Real ponoć ma zaoferować 60mln euro za Donne pod warunkiem,że nie uda się im ściągnąć De Gei i dać mu 6.5mln euro kontraktu.
Klauzula odejścia zapisana w kontrakcie Donnarummy to 10 milionów euro.;)
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Piter »

Wy nie pojmujecie jaką ja właśnie mam bekę z tego milanu. Aby to opisać to muszę wam podać przykład juventusu przegrywającego w finale z realem 1-3, bo po golu na 1-4 miałem niestety dużo większą beke niż obecnie.

Gruby Railoa 1-0 chintole z bilanu
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Lopez »

AlwaysRemember pisze:
Lopez87 pisze:Real ponoć ma zaoferować 60mln euro za Donne pod warunkiem,że nie uda się im ściągnąć De Gei i dać mu 6.5mln euro kontraktu.
Klauzula odejścia zapisana w kontrakcie Donnarummy to 10 milionów euro.;)
Jeśli taka klauzula byłaby w jego kontrakcie to już by go tam dawno nie było
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Skepta »

Lopez87 pisze:
AlwaysRemember pisze:
Lopez87 pisze: Jeśli taka klauzula byłaby w jego kontrakcie to już by go tam dawno nie było
Jw


wielkie transfery są dogadywane po cichu, judki mają dobre relacje z Rajolą bo dali mu zarobić od chu.. sam też osobiscie watpie by chłop ruszał się w tym wieku z ojczyzny, myślę że pojdzie do jude.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Skepta »

Zaczynają się ostre przeróbki :D jak pojdzie do juve to bede mial wieksza beke niz jakby poszedl do realu

Obrazek
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Czarson »

Bramkarz, ktory mial spedzic cala kariere w Milanie, zostac legenda tego klubu, mial podkreslac majestat czerwonoczarnych odchodzi... Piekne, zabawne i uczace pokory fanow Milanu, ktorzy sa przekonani o wyzszosci Milanu nad innymi klubami. BK
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Skepta »

ponoć Chinole z milanu stwierdzili, że dla nich te 30 mln za umbarumbe to jak splunąć dlatego wolą zostawić go w Milanie na rok zeby posiedzial na trybunach i zeby za rok odszedl za free. Ależ beka, szach mat chinoli. Rajola sie pewnie zdziwił. Darmowy umbarumba? Jude juz pewnie działa w tym kierunku zeby go pozyskac za rok za gufona


tam na SB slysze głosy "Szczęsny go zjada na śniadanie" Macie racje, może nie od razu zjada, ale może delikatniej - konsumuje. Tylko że zastanówcie się na jakim poziomie bedzie Donnarumma w wieku Szczesnego? no wiec w wieku Szczesnego umbarumba bedzie jakims 3, 4 razy lepszym bramkarzem niz Wojtuś

btw nasi widze chcą zabłysnąć, chcą sie stać medialni i włączaja sie do walki o Donanrumme wiedzac ze i tak sa na najgorszej pozycji tego peletonu o niego, no ale walczą no :-D
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: sampam »

Donnarumma byl kiedys po slowie z Interem (jako 13-latek), a nieoczekiwanie "wybral" Milan. Czytalem o tym na calciomercato. Takze ta wolta transferowa nie jest znowu tak szokujaca.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Yascarr »

Historia Donnarummy jest złożona, to jest efekt nieuczciwych działań od samego początku. Jak powiem, że to jak go odkryłem, wydam się antypatyczny. Nie przypisuje sobie tej zasługi, powiedzmy, że miałem szczęście znaleźć się na właściwym miejscu, we właściwym czasie. Chłopak miał 10 lat i nawet niewidomy odkryłby Donnarummę. Widziałem go raz w bramce w Neapolu i od razu zadzwoniłem do Ausilio z Interu. Przez trzy i pół roku, do 2013, trwały relacje z Interem, z którym odbywał staże. To długa historia, która trwała aż do momentu podpisania umowy z klubem. Po czterech latach doszło do podpisana kontraktu z piłkarzem i jego rodzicami. Ale dzień później oni dogadali się z Milanem, bez zawiadomienia kogokolwiek, mimo danego słowa. Istniał już precedens, który pozwalał mi przypuszczać, że tak się zakończy i tym razem. (...) Sądzę, że minimum wdzięczności dla klub, który cię wypromował, należałoby zachować. Odmawianie jednej z najlepszych drużyn świata jest dla mnie niezrozumiałe.
Ciekawa historia :)
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Skepta »

Donnarumma :ban: :ban: :ban: Rajoli po decyzji chinolów pewnie sie gotuje, bo hajsiwo przechodzi koło nosa, a myślał że już łatwo pójdzie :D
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Re: Ac Milan-rywal lecz czy lubiany?

Post autor: Claudio »

Yascarr pisze:
Historia Donnarummy jest złożona, to jest efekt nieuczciwych działań od samego początku. Jak powiem, że to jak go odkryłem, wydam się antypatyczny. Nie przypisuje sobie tej zasługi, powiedzmy, że miałem szczęście znaleźć się na właściwym miejscu, we właściwym czasie. Chłopak miał 10 lat i nawet niewidomy odkryłby Donnarummę. Widziałem go raz w bramce w Neapolu i od razu zadzwoniłem do Ausilio z Interu. Przez trzy i pół roku, do 2013, trwały relacje z Interem, z którym odbywał staże. To długa historia, która trwała aż do momentu podpisania umowy z klubem. Po czterech latach doszło do podpisana kontraktu z piłkarzem i jego rodzicami. Ale dzień później oni dogadali się z Milanem, bez zawiadomienia kogokolwiek, mimo danego słowa. Istniał już precedens, który pozwalał mi przypuszczać, że tak się zakończy i tym razem. (...) Sądzę, że minimum wdzięczności dla klub, który cię wypromował, należałoby zachować. Odmawianie jednej z najlepszych drużyn świata jest dla mnie niezrozumiałe.
Ciekawa historia :)
Czyli wychodzi na to, że po części Gigi to młoda niewdzięczna menda, a w większości wina leży po stronie rodzinki. Dlatego włoscy kibice Milanu tak jadą po tej rodzince.
ODPOWIEDZ