Skargi , prośby , zażalenia

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: anett »

Randamadlasportu pisze:Witam serdecznie. Po raz kolejny muszę złożyć skargę na redakcję, a mianowicie informacje jakimi próbuje nas zachęcić do przeglądania strony redaktor Xevo są śmiesznej jakości. Już dawno powinniście coś z tym zrobić. Chłopak psuje wizerunek strony oraz kompromituje ją. Najwyższy czas aby wyleciał z redakcji. Poza tym osoba, która dała mu 2 szansę powinna za to bEknąć, a co.

Poza tym chciałbym powiedzieć, że niedziałający w ostatnich dniach czat oraz wieszająca się strona, to moja sprawka. Tak jak obiecałem - nie zdjęliście mi bana, dałem wam dużo czasu, nie wykorzystaliście go, wiec przystąpiłem do działania. Macie kilka dni na zdjęcie mi bana. Jeżeli znowu tego nie zrobicie, ponowię moje działania, a w najgorszym razie zamknę wam stronkę.

Best Regards, Najlepszy Redaktor Świata, Randama
Najlepszy Redaktor Świata powinien popracować nad interpunkcją i nie tylko.

Co do redakcji... Jesteśmy Polakami i lubimy narzekać. Normalne. Jednak warto pamiętać, że nie każdy jest wybitny, ale mimo wszystko CHCE. Owszem, poziom niektórych newsów odbiega od ideału, ale jeżeli coś Wam nie pasuje, to może zamiast sapać do redaktorów i ich błędów, warto byłoby wstąpić do redakcji i ten cenny czas poświęcony na pisanie komentarzy na forum, przeznaczyć na napisanie krótkich newsów. Przecież każdy z Was jest taki mądry i wszystko wie... Poza tym piszecie ogólnikami. Człowiek uczy się na błędach, a błędy trzeba wytykać. Taki sposób edukacji jest lepszy niż obgadywanie na publicznym forum.

PS: Nie spinam się. Korzystam tylko z wolności słowa.

Peace!
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Piekarz »

anett pisze:
Randamadlasportu pisze:Witam serdecznie. Po raz kolejny muszę złożyć skargę na redakcję, a mianowicie informacje jakimi próbuje nas zachęcić do przeglądania strony redaktor Xevo są śmiesznej jakości. Już dawno powinniście coś z tym zrobić. Chłopak psuje wizerunek strony oraz kompromituje ją. Najwyższy czas aby wyleciał z redakcji. Poza tym osoba, która dała mu 2 szansę powinna za to bEknąć, a co.

Poza tym chciałbym powiedzieć, że niedziałający w ostatnich dniach czat oraz wieszająca się strona, to moja sprawka. Tak jak obiecałem - nie zdjęliście mi bana, dałem wam dużo czasu, nie wykorzystaliście go, wiec przystąpiłem do działania. Macie kilka dni na zdjęcie mi bana. Jeżeli znowu tego nie zrobicie, ponowię moje działania, a w najgorszym razie zamknę wam stronkę.

Best Regards, Najlepszy Redaktor Świata, Randama
Najlepszy Redaktor Świata powinien popracować nad interpunkcją i nie tylko.

Co do redakcji... Jesteśmy Polakami i lubimy narzekać. Normalne. Jednak warto pamiętać, że nie każdy jest wybitny, ale mimo wszystko CHCE. Owszem, poziom niektórych newsów odbiega od ideału, ale jeżeli coś Wam nie pasuje, to może zamiast sapać do redaktorów i ich błędów, warto byłoby wstąpić do redakcji i ten cenny czas poświęcony na pisanie komentarzy na forum, przeznaczyć na napisanie krótkich newsów. Przecież każdy z Was jest taki mądry i wszystko wie... Poza tym piszecie ogólnikami. Człowiek uczy się na błędach, a błędy trzeba wytykać. Taki sposób edukacji jest lepszy niż obgadywanie na publicznym forum.

PS: Nie spinam się. Korzystam tylko z wolności słowa.

Peace!
1. Ubolewasz nad kondycją polskiego kina? Zamiast sapać na reżyserów na filmwebie, zapierdalaj do Łodzi na filmówkę!
2. Abstrahując od faktu, że miejsce na nauczanie elementarnych zasad ortografii jest w podstawówce, a nie w jakiejkolwiek redakcji, to przecież napisałem, że Xevo nie wie, jak ma na nazwisko trener Interu. Za bardzo ogólne?
3. Nie poprawiłaś wszystkiego u Randamy, dajesz jeszcze raz. x)
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: anett »

1. Ok już zapierdalam!
2. Dyskusja na ten temat toczy się od dawna i nie opisałam tylko przypadku Xevo. Nie jestem też jego obrońcą. Zwracam uwagę na problem, a nie jednostki.
3. Mam coś więcej niż e-życie, więc na poprawianie błędów nie mam czasu. Jednak z chęcią zobaczyłabym Twoje poprawki.

PS: Dalszych dyskusji z Tobą na forum publicznym prowadzić nie będę. W razie problemu zapraszam na priv.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Piekarz »

anett pisze: na poprawianie błędów nie mam czasu.
Doprawdy? :-)
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: anett »

Podobno czytania ze zrozumieniem też uczą w podstawówce... Nie lubię się powtarzać, ale napiszę drukowanymi literami, żebyś zrozumiał: W RAZIE PROBLEMU ZAPRASZAM NA PRIV.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Mora »

Daj spokój anett, Piekarz chciał po prostu zabłysnąć na forum i to w dość nieudolny sposób, nie ma się co denerwować :)
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Piter »

Randama zbiera żniwo.
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: emika »

Witam. Jako stały użytkownik portalu internetowego fcinter.pl, odczuwam pewne niedogodności związane z komunikacją z innymi odwiedzającymi ten portal. Chodzi tutaj dokładnie o Chat kibiców, który notorycznie ulega awariom. Zdarzały się sytuacje, że przynajmniej raz dziennie owa funkcja była niedostępna dla mnie oraz innych odwiedzających tą stronę. Wnoszę zatem o naprawę lub zmianę wyżej wymienionego chatu. Pozdrawiam.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Piekarz »

anett pisze:Podobno czytania ze zrozumieniem też uczą w podstawówce... Nie lubię się powtarzać, ale napiszę drukowanymi literami, żebyś zrozumiał: W RAZIE PROBLEMU ZAPRASZAM NA PRIV.
GDYBYM MIAŁ PROBLEM, TO BYM NAPISAŁ NA PRIV.
Mora pisze:Daj spokój anett, Piekarz chciał po prostu zabłysnąć na forum i to w dość nieudolny sposób, nie ma się co denerwować :)
Och, z nas dwóch to raczej Ty tym postem chciałeś zabłysnąć w nieudolny sposób.
mediolan
Posty: 383
Rejestracja: 11 maja 2010, 22:06

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: mediolan »

co sie tu dzieje :hahaha: Randama jeden krotki post ludzie sie zlatuja i kloca miedzy soba a Randama stoi obok i ma beke ;-) oj ludzie ludzie dajcie spokoj :szal:
IlCapitano

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: IlCapitano »

Co się tutaj wyprawia, macie 5 minut na wyjaśnienia. W przeciwnym wypadku, zgłaszam sprawę do prokuratury.

PS. Anett, lubię Cię. Widziałem Twoje zdjęcie i lubię Cię jeszcze bardziej, ale Piekarza to Ty zasad ortografii i gramatyki nie ucz.

Best regards, naczelny troll strony i członek forumowej Loży Szyderców, Il Capitano.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Piter »

Il Capitano pisze:Co się tutaj wyprawia, macie 5 minut na wyjaśnienia. W przeciwnym wypadku, zgłaszam sprawę do prokuratury.

PS. Anett, lubię Cię. Widziałem Twoje zdjęcie i lubię Cię jeszcze bardziej, ale Piekarza to Ty zasad ortografii i gramatyki nie ucz.

Best regards, naczelny troll strony i członek forumowej Loży Szyderców, Il Capitano.
W Twoim wieku już nie wypada...
Naczelnym trollem strony jestem ja, zrozum.
IlCapitano

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: IlCapitano »

Piter9702 pisze:
Il Capitano pisze:Co się tutaj wyprawia, macie 5 minut na wyjaśnienia. W przeciwnym wypadku, zgłaszam sprawę do prokuratury.

PS. Anett, lubię Cię. Widziałem Twoje zdjęcie i lubię Cię jeszcze bardziej, ale Piekarza to Ty zasad ortografii i gramatyki nie ucz.

Best regards, naczelny troll strony i członek forumowej Loży Szyderców, Il Capitano.
W Twoim wieku już nie wypada...
Naczelnym trollem strony jestem ja, zrozum.
Ty to się możesz co najwyżej pouczyć na sprawdzian z przyrody, a nie budować swój fejm na forum FCInter.pl, zrozum.
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: emika »

Składam skargę. Nie widziałem zdjęcia anett, a jestem z nią w bliższych relacjach.
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Michal_fci »

też składam skargę na anett, bo rownież fotki nie widziałem...zrozumcie
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Claudio »

Trzeba usunąc wszystkie ciasteczka historie itp zeby stronka normalnie dzialala? Czat nie dziala, SB nie dziala...
interfann
Posty: 409
Rejestracja: 19 kwie 2007, 11:33

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: interfann »

ja też chciałbym złożyć skargę ponieważ też nie widziałem jej zdjęcia... ZROZUMCIE i ZAPRASZAM NA PRIV ;)

NACZELNY...RAT MED
Ucz się tak jakbyś miał żyć wiecznie,
Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro.
Globus
Posty: 1995
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Globus »

Kocham internetowy podryw... :)
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Piter »

Emike zrozumem, ale Interfann i Krzaku by się tak zachowywali? Jeszcze brakuje Klinsiego.
interfann
Posty: 409
Rejestracja: 19 kwie 2007, 11:33

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: interfann »

jęstę durzy i gupi... zrozumcie. :D
Ucz się tak jakbyś miał żyć wiecznie,
Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro.
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Michal_fci »

Piter9702 pisze:Emike zrozumem, ale Interfann i Krzaku by się tak zachowywali? Jeszcze brakuje Klinsiego.
Maturę zdałem za 5 razem dopiero, więc do wszystkiego zdolny jestem... a co ;P
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Piter »

Składam prośbę o skrócenie bana, którego dostałem dnia 15. grudnia w przerwie meczu pomiędzy napoli - Inter.
Bana dostałem za obrażanie naszego golkipera, który w mojej ocenie nie starał się wystarczająco i został nazwany dałnem. Jako, że jestem zagorzałym kibicem byłem bardzo zbulwersowany jego postawą i wraz z innymi użytkownikami wyżaliłem się na naszym czacie, po czym dostałem 10-cio dniowego bana.

Chciałbym mieć aktywne konto najlepiej przed niedzielnymi derbami, ale nie obrażę się jak zostanie skrócony jeszcze bardziej.
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Michal_fci »

Nie zostanie skrócony przed meczem, bo znowu Hande zwyzywasz ;P
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: AlwaysRemember »

"Osoby nieodpowiedzialne"...:) Mogłeś to napisać na początku, to bym reszty nie czytał.:P
eKubaL
Posty: 1499
Rejestracja: 10 wrz 2006, 11:52
Kontakt:

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: eKubaL »

Możesz się do mnie odezwać jak będziesz.
fcinter.pl
Posty: 433
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: fcinter.pl »

CHCIAŁBYM ZAPYTAĆ O COŚ, POWIEDZCIE MI JAKIM CUDEM AUSILO JEST ROWNOCZESNIE W BAWARII I LONDYNIE SKORO FAKTYCZNIE JEST W MAROKU CO UDOWADNIAJA ZDJECIA Z MARRAKESZ?
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Orzeu »

Randi - to, że Ausilio dostarczył propozycję Bayernowi, nie oznacza, że zrobił to będąc fizycznie w siedzibie Bayernu
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: emika »

Randama pisze:CHCIAŁBYM ZAPYTAĆ O COŚ, POWIEDZCIE MI JAKIM CUDEM AUSILO JEST ROWNOCZESNIE W BAWARII I LONDYNIE SKORO FAKTYCZNIE JEST W MAROKU CO UDOWADNIAJA ZDJECIA Z MARRAKESZ?
Już tłumaczę. Poprzedni tytuł "Ausilio w Bawarii po Shaqiriego" odnosił się do czasu przyszłego, był to swoisty skrót myślowy, który mógł być odebrany jako błąd i możliwe, że nim był (dlatego szybko to poprawiłem). Co do Twoich pretensji to w newsie było wytłumaczone, że zbliża się spotkanie twarzą w twarz działaczy :P
gulaszowaamino

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: gulaszowaamino »

Chciałbym wyrazić głębokie zaniepokojenie faktem, iż użytkownik Giu Meazza nadmiernie używa emotek. Pod każdą swą wypowiedzią umieszcza przynajmniej jedną. Żądam od administracji podjęcia odpowiednich kroków w celu przeciwdziałania takim sytuacjom.

Pozdr.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Skargi , prośby , zażalenia

Post autor: Kusy »

Dawno nikt nie składał skarg:D żądam natychmiastowego zwolnienia w trybie pilnym FRANKA de bura
ODPOWIEDZ