Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Rozmowy o Interze, nie pasujące do pozostałych działów
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Orzeu »

2. ja proponuję kupić na inter.it - bilety będą z 3 tygodnie albo 2 przed meczem.
4. Lepiej poszukajcie coś blisko dworca/centrum w pobliżu stacji metra.
Conrado
Posty: 8
Rejestracja: 3 sty 2017, 15:49

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Conrado »

Dziękuję Stachoo za ekspresową odpowiedź.
Conrado
Posty: 8
Rejestracja: 3 sty 2017, 15:49

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Conrado »

Tobie Orzeu również dzięki:D
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Stachoo »

Conrado pisze:Dziękuję Stachoo za ekspresową odpowiedź.
Nie ma problemu. Jak co pytaj śmiało :)

Powodzenia!
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Odet »

Conrado pisze: 5. Czy Polski Fan Club Interu ma w planach wyjazd do Mediolanu na mecz jeszcze w tym sezonie?
na stówę będzie wyjazd, liczy się tRadycja :)
H1989
Posty: 9
Rejestracja: 26 sie 2016, 19:40

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: H1989 »

Siemano, mam pytanie. Czy jak zamawiam bilet ze strony inter.it to żeby wejść na stadion muszę mieć kartę czy sam bilet wystarcza ??
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: AlwaysRemember »

H1989 pisze:Siemano, mam pytanie. Czy jak zamawiam bilet ze strony inter.it to żeby wejść na stadion muszę mieć kartę czy sam bilet wystarcza ??
Sam bilet wystarczy - przecież nie każdy kibic jest gdzieś zrzeszony.:)
pusiek
Posty: 119
Rejestracja: 26 lut 2012, 23:46

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: pusiek »

Jak to wygląda teraz (w praktyce). Czy jest różnica czy jedziesz na mecz INTER-u z Pescara czy Bologna/Napoli/ Juve? Chodzi mi o mecz podwyższonego ryzyka. Nie planowalem w tym sezonie jechac na mecz, ale dostałem propozycje polecenia do włoch w weekend majowy i chciałbym skorzystać z okazji i pójść na mecz z Napoli. Problem jest taki,że za ten sezon nie wpłaciłem składki FDP i moja karta jest nieaktywna (ogolnie posiadam karte z tamtego roku). Pytanie jest następujące.
1.Czy Karta jest do wyrzucenia, czy jest aktualna po wpłaceniu zrzutki.
2. Czy w takim meczu jest realna szansa na to,że wejde na stadion (zakładając,że karty nie mam)
rafi27
Posty: 250
Rejestracja: 25 sie 2007, 13:29
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: rafi27 »

Hej,

Jeśli chodzi o twoje pytania:
1. Kartę ,,socio" Interclub masz tylko nieaktywną, bo numer karty jest taki sam od lat.
Jeśli byś chciał ją aktywować to masz czas do 12 marca 2017, aby jeszcze zapłacić
składkę. Problem w tym, że musiałbyś znaleźć jeszcze minimum 4 osoby, bo wg
programu Interclub i zasad dołączać można jednorazowo po minimum 5 osób, płacąc
wtedy kartą kredytową.
2, Jeśli chodzi o bilety, to mimo że na meczu z Napoli nie będzie kompletu, to mogą być
utrudnienia związane z ,,meczem podwyższonego ryzyka". Oczywiście dla członków
FdP ,,aktywnych", którzy organizują wyjazd autokarowy na ten mecz to nie będzie
stanowiło problemu, bo na pewno dostaną 50 biletów, ale osoby z poza FdP bądź
takie jak Ty, które nie mają aktywnej karty ,,socio", to na pewno będą miały problem
z kupnem biletów, bo osoby z poza Lombardii, jak i zapewne obcokrajowcy, mogą być
objęci zakazem sprzedaży biletów. Tak przynajmniej było jak ja byłem na Napoli i wątpię
aby coś w tej kwestii się zmieniło, bo od zawsze te mecze są tak traktowane.
Pamiętam, że nam wtedy w kasach nie chcieli sprzedać biletów pomimo że my przecież
nie nie mieszkamy we Włoszech ale w Polsce. Jeśli nie aktywujesz karty to możesz
mieć problem z kupnem biletu, no ale możesz próbować. Jeśli się mylę to niech mnie ktoś
skoryguje.

Powodzenia
rafi27
:szal:
pusiek
Posty: 119
Rejestracja: 26 lut 2012, 23:46

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: pusiek »

Dzieki serdeczne za odpowiedz. Mysle,że moje wejscie na stadion jest tak prawdopodobne jak znalezienie 4 osob które nagle chciałyby wpłacic teraz hajs na konto ;) Moze innym razem uda mi sie pojechać na mecz. Jeszcze raz dzieki

Pozdrawiam
Conrado
Posty: 8
Rejestracja: 3 sty 2017, 15:49

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Conrado »

Cześć, ciekawe co pisze rafi27;

"2, Jeśli chodzi o bilety, to mimo że na meczu z Napoli nie będzie kompletu, to mogą być
utrudnienia związane z ,,meczem podwyższonego ryzyka". Oczywiście dla członków
FdP ,,aktywnych", którzy organizują wyjazd autokarowy na ten mecz to nie będzie
stanowiło problemu, bo na pewno dostaną 50 biletów, ale osoby z poza FdP bądź
takie jak Ty, które nie mają aktywnej karty ,,socio", to na pewno będą miały problem
z kupnem biletów, bo osoby z poza Lombardii, jak i zapewne obcokrajowcy, mogą być
objęci zakazem sprzedaży biletów. Tak przynajmniej było jak ja byłem na Napoli i wątpię
aby coś w tej kwestii się zmieniło, bo od zawsze te mecze są tak traktowane.
Pamiętam, że nam wtedy w kasach nie chcieli sprzedać biletów pomimo że my przecież
nie nie mieszkamy we Włoszech ale w Polsce. Jeśli nie aktywujesz karty to możesz
mieć problem z kupnem biletu, no ale możesz próbować. Jeśli się mylę to niech mnie ktoś
skoryguje."

Proszę innych forumowiczów o odniesienia do tego co napisał fafi27. Ponieważ wybieram się również na mecz z Napoli.
Pozdrawiam.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Orzeu »

ja bym próbował kupić przez inter.it
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Bart »

Mam wrażenie że w ostatnich latach nie było ograniczeń dla ludzi spoza Lombardii, tylko dla ludzi z Kampanii (tam gdzie leży Neapol). Ale mogę się mylić.

Najbezpieczniej to mieć jednak kartę Inter Club, bo decyzje włoskich władz w przypadku meczów podwyższonego ryzyka to często loteria. My kiedyś nie weszliśmy na mecz z Atalantą w Bergamo tylko dlatego, że kibice Romy narozrabiali tam 2 miesiące wcześniej i prefektura Bergamo utrzymywała restrykcje dla wszystkich spoza prowincji Bergamo.
Miarus
Posty: 35
Rejestracja: 5 mar 2009, 18:22
Lokalizacja: Świebodzin, Poznań

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Miarus »

Rok temu kupowałem bilet parę dni przed meczem Inter-Napoli na stronie Inter.it i nie miałem najmniejszego problemu z zakupem biletu chociaż to był mój pierwszy mecz na San Siro i nie posiadałem karty kibica ;)
Conrado
Posty: 8
Rejestracja: 3 sty 2017, 15:49

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Conrado »

Miarus, czekałem na taki komentarz:) Uspokoiłeś mnie. Dzięki
Conrado
Posty: 8
Rejestracja: 3 sty 2017, 15:49

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Conrado »

Witam wszystkich, obecnie na inter.it można już kupić bilety na mecz z Napoli. Czy sprzedaż podzielona jest na jakieś etapy? Czy zostały tylko te miejsca które są obecnie wolne? Czy warto jeszcze poczekać z kupnem, bo zwolnią się jeszcze ciekawe miejscówki?
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Stachoo »

Conrado pisze:Witam wszystkich, obecnie na inter.it można już kupić bilety na mecz z Napoli. Czy sprzedaż podzielona jest na jakieś etapy? Czy zostały tylko te miejsca które są obecnie wolne? Czy warto jeszcze poczekać z kupnem, bo zwolnią się jeszcze ciekawe miejscówki?
Nie ma etapów, sprzedawane jest to co jest wolne.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Orzeu »

+ dodam, że fajne miejscówki są w sprzedaży
Conrado
Posty: 8
Rejestracja: 3 sty 2017, 15:49

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Conrado »

Dzięki Panowie, zastanawiam się na Primo anello Arancio, sektor 166, za 70 euro, 1 Arencio laterale lato blue, sektor 168, cena 50 euro i Secondo anello Rosso, sektor 221 , za 65 euro. Co byście wybrali???
Trzeba się spieszyć:)
PS. Widzę że fan club z Polski też jedzie, szkoda że lecimy osobno, ale nie mogłem czekać na decyzje wyjazdu autokarowego. Bilety lotnicze i nocleg kupiłem w lutym.
Pozdrawiam.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Orzeu »

z tych co wybrałeś to chyba 166 bym wybrał, ale osobiście bym poszedł na 242 ;)
Conrado
Posty: 8
Rejestracja: 3 sty 2017, 15:49

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Conrado »

z tych co wybrałeś to chyba 166 bym wybrał, ale osobiście bym poszedł na 242 ;)

Dzięki, lecimy pierwszy raz więc zależy nam na jak najlepszym komforcie zobaczenia samego meczu, ale również oprawy kibiców. Liczę, że 60-70 tys. ludzi zobaczy ten spektakl. Na sektor 242 jeszcze przyjdzie pora:)
cyrkiel
Posty: 53
Rejestracja: 16 wrz 2008, 22:00
Lokalizacja: Szczecin

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: cyrkiel »

Panowie, a jak wygląda sprawa ubioru w dniu meczu. Czy mogę normalnie przejechać przez miasto w koszulce Interu na stadion? Czy raczej nie ryzykować?
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Orzeu »

na luzie mozesz chodzic w trykocie Interu
Berki
Posty: 107
Rejestracja: 13 sty 2011, 04:36

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Berki »

Conrado pisze:z tych co wybrałeś to chyba 166 bym wybrał, ale osobiście bym poszedł na 242 ;)

Dzięki, lecimy pierwszy raz więc zależy nam na jak najlepszym komforcie zobaczenia samego meczu, ale również oprawy kibiców. Liczę, że 60-70 tys. ludzi zobaczy ten spektakl. Na sektor 242 jeszcze przyjdzie pora:)
Napoli jest dwa tygodnie po derbach, więc na cuda w kwestii oprawy nie licz ;)
Michal1987
Posty: 3
Rejestracja: 24 mar 2017, 15:38

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Michal1987 »

A co sądzicie o sektorze B lub H ?
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Orzeu »

Michal1987 pisze:A co sądzicie o sektorze B lub H ?
luksus oglądania z bardzo bliska
cyrkiel
Posty: 53
Rejestracja: 16 wrz 2008, 22:00
Lokalizacja: Szczecin

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: cyrkiel »

Dzięki za info Orzeu. Mam jeszcze jeden mały problem. Kupiłem bilety przez inter.it, ale postanowiłem jednak iść na sektor przy Curva Nord, poprzednie bilety sprzedałem na viagogo, lecz nie mogę teraz kupić nowych biletów :) Próbowałem również z innego konta ale też nie da rady. Pojawia się informacja "L'UTILIZZ.HA GIA' ACQUISTATO TUTTI I TITOLI( 1)". Nie jestem z włoskim za pan brat ale wnioskuje że na te same nazwiska po prostu nie mogę już kupić biletów. Pytanie, czy ktoś z was już zmieniał dane na biletach? Czy jak zmienię dane osobowe na tych biletach co już kupiłem (obecnie opcja nie jest jeszcze dostępna), to będę mógł zabukować nowe?

Z góry dzięki za odpowiedź.
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: andyvdm »

cyrkiel pisze:Dzięki za info Orzeu. Mam jeszcze jeden mały problem. Kupiłem bilety przez inter.it, ale postanowiłem jednak iść na sektor przy Curva Nord, poprzednie bilety sprzedałem na viagogo, lecz nie mogę teraz kupić nowych biletów :) Próbowałem również z innego konta ale też nie da rady. Pojawia się informacja "L'UTILIZZ.HA GIA' ACQUISTATO TUTTI I TITOLI( 1)". Nie jestem z włoskim za pan brat ale wnioskuje że na te same nazwiska po prostu nie mogę już kupić biletów. Pytanie, czy ktoś z was już zmieniał dane na biletach? Czy jak zmienię dane osobowe na tych biletach co już kupiłem (obecnie opcja nie jest jeszcze dostępna), to będę mógł zabukować nowe?

Z góry dzięki za odpowiedź.
Wpisz sobie nawet Yuto Nagatomo, nikt tego nie sprawdza
lukapiber
Posty: 5
Rejestracja: 3 maja 2017, 16:03

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: lukapiber »

Latał może ktoś Ryanairem do Mediolanu, tanio jest...ale jak to wygląda od kuchni dojazd z lotniska itp
cyrkiel
Posty: 53
Rejestracja: 16 wrz 2008, 22:00
Lokalizacja: Szczecin

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: cyrkiel »

Leciałem teraz na Napoli w obie strony Ryanairem. Z lotniska w Bergamo masz masę autokarów i za 5 EUR jedziesz na dworzec główny w Mediolanie, a stamtąd już metrem bez problemu na Giuseppe Meazza :) Sam lot ogólnie przyjemny, bez żadnych ekscesów.
ODPOWIEDZ