Seriale

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Seriale

Post autor: Kusy »

Zachęciliście mnie tymi dobrymi opiniami nad Stranger Things. Zabieram się właśnie za pilota.
voromur
Posty: 1
Rejestracja: 2 wrz 2016, 13:41
Kontakt:

Re: Seriale

Post autor: voromur »

Ja polecam Orange is the new black. Opowieść kobiety, która musi żyć w więzieniu i jakoś sobie poradzić w nim :)
Z zagranicznych klubów Inter zawsze był moim ulubionym, udało mi się być nawet dwa razy na meczu ligowym :) Pracuję jako księgowy Wałbrzychski.
Neras
Posty: 3
Rejestracja: 7 gru 2016, 14:05

Re: Seriale

Post autor: Neras »

polecam polskie dwa seriale Belfer i najnowszy Pakt.
Damiano
Posty: 186
Rejestracja: 19 wrz 2008, 12:41

Re: Seriale

Post autor: Damiano »

Subiektywnie ostatnio ogladniete :
Young Pope 6/6
True detective 1 sezon 5/6
Pakt 2 sezon 4,5/6
Belfer 4/6
darren1
Posty: 57
Rejestracja: 24 gru 2012, 11:26
Lokalizacja: Siedlce

Re: Seriale

Post autor: darren1 »

Polecam Narcos. Jestem po 1 sezonie i robi wrażenie.
pomaranczka
Posty: 1
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Kontakt:

Re: Seriale

Post autor: pomaranczka »

Dla mnie zawsze na pierwszym miejscu jest Sherlock (dzisiaj rusza nowy sezon! :D ) a z nowych propozycji to jak najbardziej Young Pope i Strange things
Damiano
Posty: 186
Rejestracja: 19 wrz 2008, 12:41

Re: Seriale

Post autor: Damiano »

Stranger things 5.5/6. Jednak young pope serialem 2016 roku jak dla mnie, ale produkcji netflixa dużo nie brakuje
Michellaga
Posty: 245
Rejestracja: 18 lut 2012, 10:15
Lokalizacja: Szczecin

Re: Seriale

Post autor: Michellaga »

Pierwszy odcinek 4 sezonu Sherlocka ujrzał światło dzienne. 90 min przyjemnej zabawy.
Kingkong188
Posty: 1
Rejestracja: 18 sty 2017, 15:13

Re: Seriale

Post autor: Kingkong188 »

jedynym serialem ktory jestem w stanie zdzierzyc i ogladac to Barwy Szczescia.
neemeroosi
Posty: 3
Rejestracja: 5 lut 2017, 13:32

Re: Seriale

Post autor: neemeroosi »

Narcos super serial - zwłaszcza pierwszy sezon.
Teraz oglądam The Crown - równiez produkcja netflixa i też całkiem spoko - chociaż trochę się monotonnie akcja rozkręca.
maciejos
Posty: 252
Rejestracja: 15 lut 2009, 23:27
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Seriale

Post autor: maciejos »

Taboo z Tomem Hardy'm, nie ma obecnie nic lepszego z nowych.
sanket
Posty: 3
Rejestracja: 6 lut 2017, 07:45

Re: Seriale

Post autor: sanket »

A o czym to bo Hardego uwielbiam ale o tym serialu nie słyszałem ;d
ccc
maxxi44
Posty: 4
Rejestracja: 20 lis 2016, 14:27

Re: Seriale

Post autor: maxxi44 »

Sprawdź sobie na flmwebie :P
Damiano
Posty: 186
Rejestracja: 19 wrz 2008, 12:41

Re: Seriale

Post autor: Damiano »

6 sezon Homelan zaczał się średnio ale po kilku odcinkach akcja kozak
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Seriale

Post autor: Imrahil »

Serial o oklepanej, ale wciąż dobrej fabule. The Exorcist.
esttt
Posty: 1
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Kontakt:

Re: Seriale

Post autor: esttt »

jak ktoś lubi stare amerykańskie kino to świetnym serialem jest Feud. Historia o konflikcie Bette Davis i Joan Crawford w czasach kręcenia Baby Jane
bennn
Posty: 1
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Kontakt:

Re: Seriale

Post autor: bennn »

u mnie numerem jeden pozostaje American Horror Story, ale tylko pierwsze 4 sezony. Później jak wprowadzili Lady Gagę to się aktorsko posypało i już nie było tak wciągająco
creee
Posty: 1
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Kontakt:

Re: Seriale

Post autor: creee »

zawsze i wszędzie Twin Peaks!
Alabaa
Posty: 57
Rejestracja: 6 maja 2012, 21:41

Re: Seriale

Post autor: Alabaa »

Better Call Saul, spin-off BB.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Seriale

Post autor: Piekarz »

creee pisze:zawsze i wszędzie Twin Peaks!
No to już jest bezczelność żeby gównobot podpierał się tym jedynym serialem na świecie, którego oglądanie nie jest stratą czasu : /
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Seriale

Post autor: sampam »

Piekarz pisze:
No to już jest bezczelność żeby gównobot podpierał się tym jedynym serialem na świecie, którego oglądanie nie jest stratą czasu : /
Umowmy sie, ze TP byl rewelacyjny do czasu rozwiazania glownego watku. Pare odcinkow 2 sezonunakrecono na (doslownie) sile. Ciekawe jak wypadnie 3 sezon. I do kogo bedzie skierowany:)
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Seriale

Post autor: Piekarz »

sampam pisze:
Piekarz pisze:
No to już jest bezczelność żeby gównobot podpierał się tym jedynym serialem na świecie, którego oglądanie nie jest stratą czasu : /
Umowmy sie, ze TP byl rewelacyjny do czasu rozwiazania glownego watku. Pare odcinkow 2 sezonunakrecono na (doslownie) sile. Ciekawe jak wypadnie 3 sezon. I do kogo bedzie skierowany:)
Pełna zgoda, zresztą to zjawisko po prostu nieuniknione w tej pośledniej formie twórczości człowieka jaką jest serial telewizyjny. Powiedziałbym nawet że trochę krócej był rewelacyjny. Wciąż - to jedyny serial na świecie, którego oglądanie nie jest stratą czasu.
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: Seriale

Post autor: andyvdm »

Piekarz pisze:
sampam pisze:
Piekarz pisze:
No to już jest bezczelność żeby gównobot podpierał się tym jedynym serialem na świecie, którego oglądanie nie jest stratą czasu : /
Umowmy sie, ze TP byl rewelacyjny do czasu rozwiazania glownego watku. Pare odcinkow 2 sezonunakrecono na (doslownie) sile. Ciekawe jak wypadnie 3 sezon. I do kogo bedzie skierowany:)
Pełna zgoda, zresztą to zjawisko po prostu nieuniknione w tej pośledniej formie twórczości człowieka jaką jest serial telewizyjny. Powiedziałbym nawet że trochę krócej był rewelacyjny. Wciąż - to jedyny serial na świecie, którego oglądanie nie jest stratą czasu.
Tutaj muszę się zdecydowanie nie zgodzić. Black Mirror jest jak najbardziej wart uwagi.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Seriale

Post autor: Piekarz »

Nie wierzę, ale zrobimy tak, że jak zaczniesz się więcej udzielać na SB, to dam szansę pierwszej serii, skoro ma tylko trzy odcinki
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Seriale

Post autor: Piekarz »

Obejrzałem aż pięć odcinków. No rzeczywiście jest to świeższe i bardziej wartościowe od znacznej większości seriali, ale zostaję przy swoim stanowisku. Scenarzyści mają bardzo zgrabne pomysły i poruszane tematy faktycznie skłaniają do refleksji, ale jak dla mnie to jest to trochę histeryczne vulgo przesadzone (drugi odcinek - nawet bardziej niż Orwell, a Orwell nieprzeciętnie histeryzował) i zbyt efekciarskie, to ciągle jest kolorowa zabawa a nie rzetelna filozofia, psychologia i socjologia. To raz, ale przede wszystkim - z punktu widzenia artystycznego to mielizna tak jak każdy serial który widziałem poza Twin Peaks. O ile jakaś tam atmosfera czasem twórcom wyjdzie, o tyle estetyka jest zawsze absolutnie nijaka i niewymagająca. Krótko mówiąc - co stracimy, jeśli zamiast to oglądać przeczytamy w dwie minuty streszczenie odcinka? Nic poza czystą, niepozostawiającą nic po sobie rozrywką wątpliwej klasy zwaną podążaniem za akcją, czyli jedynym co oferuje prawie każdy serial. No niestety ale jebać seriale proszę państwa.
darren1
Posty: 57
Rejestracja: 24 gru 2012, 11:26
Lokalizacja: Siedlce

Re: Seriale

Post autor: darren1 »

Piekarz pisze: jedynym serialem na świecie, którego oglądanie nie jest stratą czasu : /
A Rodzina Soprano z genialnym Jamesem Gandolfinim w roli głównej? :)
harcownia
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2017, 13:19
Kontakt:

Re: Seriale

Post autor: harcownia »

Jako, że woda to mój żywioł to Słoneczny Patrol jest moim ulubionym serialem od lat!
Sklep z akcesoriami do wody: http://www.wodneharce.eu/
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Re: Seriale

Post autor: and1 »

"„Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy od bramy Powroźniczej”. Ten cytat zna każdy fan sagi “Wiedźmin”. Morze kawy, nieprzespane noce i wielogodzinne spotkania. To jest za nami. A przed nami oraz Netflix i Sean Daniel Company produkcja serialu na podstawie opowiadań Andrzeja Sapkowskiego, którego jednym z reżyserów będzie Tomek Baginski"
Alabaa
Posty: 57
Rejestracja: 6 maja 2012, 21:41

Re: Seriale

Post autor: Alabaa »

kraaa
Posty: 1
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Kontakt:

Re: Seriale

Post autor: kraaa »

Mam nadzieję, że Netflix tego "Wiedźmina" nie spierdzieli. Cieszę się, że to będzie serial, bo takiej historii nie da się sensownie pokazać w 2h
ODPOWIEDZ