Mercato

To co każdy kibic lubi...
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Nie chce mi się bawić w personalia bo już zbyt wiele "okienek" śledziłem z zapałem by się później rozczarować. Ma jednak jedną radę dla naszego ukochanego klubu.

Jeśli chcemy "może" awansować do LM to róbmy transfery, które "może" nam to zapewnią, a jeśli chcemy już "na pewno" tym razem awansować to róbmy adekwatne do "na pewno" wzmocnienia.

Jakość > ilość
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: ZnawcaCalcio »

Widzę, że muszę przekazać cząstkę mojej wiedzy o calcio by uzupełnić ten temat.
Po pierwsze na boki obrony powinni przyjść Zappacosta i Barreca
Fabinho idzie do MU niestety
Benassi musi zostać wykupiony
De Vrij będzie miał klauzulę 30 mln
To powinny być nasze podstawowe cele
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Orzeu »

Ten Skriniar bardzo fajne recenzje zbiera, poza tym jest młody i nie kosztuje jakiś niebotycznych pieniędzy. zainwestowałbym w niego, zamiast licytować się z Romą i kupować Rudigera za jakieś niebotyczne 40 mln euro. Przy doświadczonym Mirandzie ten środek mógłby się sprawdzić, tym bardziej że być może kupując Skriniara pozbylibyśmy siętakże Ranocchii.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Mercato

Post autor: Piter »

Penga zobacz sobie Romę spala i jaką rolę w niej odgrywał nainggolan
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Nainggolan to bulterier. Jak już mamy wzorować sie na Juve z 2011/2012 to playmakerem ma być Borja Valero niczym Pirlo, a Nainggolan niczym Vidal.

Jeszcze raz zwrócisz się do mnie Penga to będe zmuszony rozbić moją Perłę Export o biurko, zrobić z butelki tzw tulipana i stanąć przed tobą tak jak Janusz w twoim avatarze.

@Orzeu
masz rację, osobiscie rajcują mnie młodzi zdolni defensorzy słowiańscy. O wiele bardziej niż te smierdzące lenie z polodniowych ameryk.
NdOrom
Posty: 91
Rejestracja: 7 wrz 2006, 15:25
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: NdOrom »

Nie wiem Pango1987 co nie podoba Ci się w Benassim (może zarost;)). Zagrał MNÓSTWO bardzo dobrych meczy w Torino jak i w kadrze U21. Oczywistością powinno być jego ponowne sprowadzenie.

Bernardeschi w dalszym ciągu mnie nie przekonuje. Mimo wszystko sentyment Berardiego do Interu wskazuje bardziej na zawodnika Sassuolo.

Acerbi - ten sezon właściwie ma dosyć dobry, a że Włosi im starsi tym lepsi, to na ławkę bym wziął. Niemniej do 1 jedenastki wskoczy zapewne Skriniar o ile Rudiger nie wypali.

I tyle. Pozbyć się balastu i praować nad tym czego wymagać będzie Spaletti.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

To jakaś aluzja z tą brodą? chuj mnie obchodzi jego wygląd. Ten koleś to byłby wypisz wymaluj casus Andrea Poliego, nie pozdrawiam tego gracza, niech dalej gra w Torino. Potrzebujemy lepszych graczy którzy na pewno dadza nam LM a nie może, jak ktoś tam wyżej powiedział.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Mercato

Post autor: Yascarr »

Zappacosta, Benassi, Acerbi, Skriniar. Takimi zawodnikami mamy prześcignąć Rome czy Napoli? Żaden z nich nie miałby szans na podstawowy skład w wymienionych przeze mnie klubach. To tylko w Interze takie rzeczy i później wielkie nadzieje.
NdOrom
Posty: 91
Rejestracja: 7 wrz 2006, 15:25
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: NdOrom »

Problemem u nas nie jest brak jakości. To w pierwszej kolejności należy zrozumieć.
Problemem jest brak tożsamości i wszędobylski rozpiździaj.
Materiał w mojej opinii jest. Co pokazał kawałek sezonu Manciniego oraz Pioliego...
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mercato

Post autor: miniu86 »

Brak tożsamości jest niewątpliwie problemem. W Juve, Romie i Napoli są zawodnicy, którzy z powodzeniem grają tam już kilka sezonów. To zaś jak wielu zawodników przewinęło się przez Inter w ciągu ostatnich 5 lat jest z pewnością jedną z przyczyn bylejakości tego klubu. Jeśli dodac do tego zmieniających się trenerów to mamy przepis na to "jak nie budować drużyny pilkarskiej".
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

u nas tożsamością jest Nagatomo zrozum
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Arde Turana bierzemy na celownik, jak oceniacie goscia?
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Mercato

Post autor: Czarson »

poziom Podolskiego
Czarodziej Czasu

Re: Mercato

Post autor: Czarodziej Czasu »

Pango, ale ty się uaktywniłeś na forum, masakra.

Pierwszym transferem niemal na pewno będzie Borja Valero, poprzedni sezon miał udany i jeśli mam być szczery, to nie ma wielu lepszych środkowych pomocników w lidze. Nainggolan, Hamsik, Zielinski? Bardzo dobry transfer, wiekowy, ale patrząc na to ile sobie Lazio życzy za 31-letnie Biglie, który piłkarzem lepszym nie jest, to nie ma co narzekać. Tymbardziej, ze pomoc to mamy akurat młodą, więc troche doświadczenia się przyda. Liczę na jeszcze co najmniej jedno wzmocnienie środka pola, Matuidi najchętniej.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Uaktywnilem sie bo odkryłem ze dostalem bana tylko na SB a nie na forum zrozumcie ze musze sie dzielic z kims moją wiedzą pojętą na temat calcio
Nie porownuj Valero do Biglii, bo argentynczyk to tylko środkowy pomocnik o walorach defensywnych, czasami potrafiacy dobrze podac a Valero to typowy kreator, dyktujący tempo gry, regista i te sprawy
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Chyba muszę przedstawić moją wizję taktyczną również na forum.

Oto ona:

4-2-3-1: Handanović - Zappacosta, De Vrij, Skriniar, Digne - Gagliardini, Borja Valero - Candreva, Joao Mario, Bernardeschi - Icardi. Ależ jakość co.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Mercato

Post autor: sampam »

Moga miec troche inne zadania, ale Pjanic, Strootman czy nawet Milinkovic-Savic na pewno gorsi nie sa:) Nie wiem jaki sezon mial Bonaventura, ale to tez klasowy gracz.
Ponoc plotki o Valero sa tylko plotkami.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Il capitano wierzysz naprawde ze kupimy 7-8 graczy do podstawy? Bo ja nie. To nie FM, a szkoda.

Na de w Ryja szans nie mamy. Liverpool go capnie alho inny klub zza granicy. To samo Digne, nie wiem po co piszesz nazwisko gosfia ktory nawet sie nie przewija w plotach. Nie masz takiej siły merytorcznej jak ja ze pisze sobie o Clichym z dupy a kilka dni pozniej zaczymaja o nim gadac w kontekscie Interu. Sabatini tylko mnie slucha bo wie kto ma najwi3kszy stopien wtajemniczenia odnosnie calcio
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

To pewne z tym Borja Valero tak w ogóle? Bo nie wiem czy sie napalać. Fiorentina kupiła swietnego PO, Gaspara z Villarreal

///
Dziś równo o pólnocy opuszczam zakład karny we Wronkach, zostałem poinformowany tydzien temu przez klawisza sprawdzającego przez "judasza" w drzwiach od celi,że przecznice stamtąd ma stać zaparkowany czarny SUV marki mi nie znanej, który odbierze mnie stamtąd do Nowego Sącza.
Jutro licze na powitalny szpaler na sb.

Pozdrawiam
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Mercato

Post autor: IlCapitano »

Po dłuższych przemyśleniach postanowiłem przedstawić Wam moją koncepcję na kadrę Interu w kolejnym sezonie. Nie musi być specjalnie szeroka, gdyż nie gramy w pucharach. Poza tym liczy się jakość, a nie ilość. Oto ona:

Bramkarze: Handanović, Padelli.
Środkowi obrońcy: Miranda, Acerbi, Skriniar, Andreolli
Boczni obrońcy: Zappacosta, Digne, D'Ambrosio, Ansaldi.
Środkowi pomocnicy: Gagliardini, Borja Valero, Joao Mario, Kondogbia, Benassi.
Skrzydłowi: Candreva, Bernardeschi, Papu Gomez, Eder.
Napastnicy: Icardi, Falcinelli, Pinamonti.

Podsumowując: Nagatomo, Biabiany, Ranocchia, Medel, Murillo, Santon, Brozović, Banega out. Palacio i Carrizo za 10 dni wygasają kontrakty więc wiadomo out. A kto in no to opisałem.
Czarodziej Czasu

Re: Mercato

Post autor: Czarodziej Czasu »

No niestety Il Capitano ale z takim składem umocnimy sie jedynie na 7 miejscu.

Pango widzę szalejesz na JP co
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Jedną z kilka tajemnic calciowskich to poszerzanie wiedzy na temat wrogow i przebywanie po drugiej stronie barykady w celu większego pojmowania calcio i niszczenia struktur wroga od środka.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Papu papu Gomez, Benny Benassi i czlowiek który wygrał z rakiem Acerbi. Lyga Miszczów witaj
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Mercato

Post autor: Czarson »

Gdyby nie fanaberia Chinczykow w postaci Gabigola to dzis nie musielibysmy sprzedawac do 30czerwca kogos za 30mln. Mozna byloby sie skupic na mercato bez tego zamieszania, ktore jest teraz. Niestety azjaci nie pojmuja calcio.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

Niestety przedstawiam podstawową 11stke Interu na sezon 2017/2018:

https://www.buildlineup.com/shared/5949 ... 25d4d1cf83
mariozzzz
Posty: 9
Rejestracja: 6 sty 2011, 16:17
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: mariozzzz »

Pango a gdzie Maurito w tej twojej 11 ????Rozumiem że sprzedajemy ???:)
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Mercato

Post autor: Czarson »

Pango1987 pisze:Niestety przedstawiam podstawową 11stke Interu na sezon 2017/2018:

https://www.buildlineup.com/shared/5949 ... 25d4d1cf83
usuń konto
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Skepta »

mariozzzz pisze:Pango a gdzie Maurito w tej twojej 11 ????Rozumiem że sprzedajemy ???:)
Oczywiscie ze zostanie odsprzedany podobnie jak Perisidż
Czarson pisze: usuń konto
Widzimy sie 31 sierpnia, zobaczymy czy ilu to zawodnikow Inter wymieni ;)
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Mercato

Post autor: Czarson »

Obyś nie miał racji, nie mam już nerwów.
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Mercato

Post autor: Kujon »

Ja bym to widział tak (4-2-3-1)

Handanović - Clichy,Skriniar,Rudiger,Danilo - Gagliardini, Borja - Bernadeschi, Joa Mario, Di Maria/Lucas- Icardi,

Krótko: klasa na boki, młodość i pupil trenera na środek obrony, Borja aby dodać jakości w ofensywie do środka, Bernadeschi jako Włoch i gwiazda na atak.
ODPOWIEDZ