716 9b92c5e06f7e6e75d7df0eafd0e4e6266811b396

Inter Franka de Boer’a w Seria A jest w ostatnim czasie szalenie konsekwentny. Dla kibiców Interu nie jest to jednak dobra wiadomość ponieważ wczoraj Nerazzurri przegrali w lidze trzeci raz z rzędu w tym samym stosunku - 1:2 z AS Roma, 1:2 z Cagliari i 1:2 z Atalantą Bergamo. 

Latem Inter wydał ponad 100 mln € na wzmocnienia i miał walczyć o miejsce premiowane awansem do Ligi Mistrzów, niektórzy nawet przebąkiwali o walce o scudetto, tymczasem bliżej im do strefy spadkowej. Cierpliwość włodarzy Interu do holenderskiego szkoleniowca jest już na wyczerpaniu. Problemem są nie tylko wyniki, lecz także fatalna gra drużyny z San Siro, która nie wróży niczego dobrego na przyszłość, co było jedenym z zarzutów do poprzedniego szkoleniowca Interu. Jak widać zmiana trenerów nic nie zmieniła, a Inter kontynuuje fatalną grę z zeszłego sezonu. Można tylko gdybać czy obserwujemy cały czas Inter Manciniego, czy de Boer nie jest nawet ani na jotę lepszym trenerem od Włocha.

De Boer mógł również podpaść chińskim decydentom brakiem desygnowania do gry Gabriela Barbosy. Brazylijczyk miał być perłą w koronie nowych właścicieli kubu ze stolicy Lombardii. SCG dopłaciło do transferu 3 miliony €, żeby Barbosa dołączył do Nerazzurrich już w sierpniu, a póki co młody napastnik nie powąchał murawy. Nie licząc symbolicznych 16 minut. Trener tłumaczy się, że ma szeroką kadrę i nie każdy może zagrać w podstawowym składzie. Holender niedługo przekona się czy te tłumaczenia zadowalają Chińczyków i Thohira.

Prowadząc klub pokroju Interu trener musi zmierzyć się z ogromną presją kibiców, dziennikarzy, właścicieli. Nie każdy trener poradzi sobie ze specyficzną atmosferą na San Siro. Holendrowi nie pomagają również wypowiedzi zawodników. Eder po przegranym spotkaniu z Atalantą powiedział dziennikarzom, że nie zawsze rozumieją de Boer’a. Brazylijczyk z włoskim paszportem powiedział, że nie chodzi tutaj o barierę językową. 

Nie jestem zwolennikiem zwalniania trenerów po kilku spotkaniach, jednak Holendra nie broną ani wyniki, ani atmosfera w zespole, ani progres w grze. Zawodnicy Nerazzurrich wyglądają na murawie w meczy z Atalantą (sic!) jakby bronili się przed huraganowymi atakami tria MSN na Camp Nou. Każdy kibic widział, że w pierwszej połowie w Derbach Lombardii na boisku dzieliła i rządziła drużyna średniaka Serie A. Inter został w szatni. W tym meczu czara goryczy się przelała. Kibice są wściekli, rozgoryczeni, zniesmaczeni, zrezygnowani. Takie uczucia mogą towarzyszyć fanom ukochanej drużyny po przegranym spotkaniu, lecz nie przez SZEŚĆ LAT!

Jeśli Chińczycy z Suning zdecydują się na wręczenie wypowiedzenia szkoleniowcowi Interu, to jego sukcesorem powinien zostać trener z dużym nazwiskiem, który z miejsca będzie miał posłuch w szatni. Chwyci tą drużynę za serca i za jaja. W moim odczuciu kolejny trener powinien zacząć rządy od zmiany kapitana. Icardi jest również współodpowiedzialny za zgniłą atmosferę w szatni i wokół Interu. Mając 23 lata został obarczony olbrzymią odpowiedzialnością, ale też zaszczytem. Publikując swoją biografię, która jak się okazuje jest dość kontrowersyjną i zaogniła stosunki na linii Inter(Icardi) - kibice. Naturalnymi kandydatami do opaski kapitańskiej są Miranda oraz popularny Batmanović. Zmiana trenera i kapitana to będzie tzw. gruba kreska, która miejmy nadzieję wydźwignie Inter z marazmu.

Nawiązując do tytułu piosenki czy to czas pożegnania? Być może to śmiałe porównanie lecz artysta, który wykonuje ten przebój jest niewidomy, a tylko ślepiec nie zauważy, że źle się dzieje w państwie duńskim.

Z kronikarskiego obowiązku przytoczę nazwiska potencjalnych następców de Boer’a: Włosi - Pioli, Guidolin i Mandorlini, Brazylijczyk Leonardo, Francuz Blanc oraz Portugalczyk Marco Silva. 

G2g 336
dodał: sempre inter, źródło: inf. własna, data: 24.10.2016, 09:40
Komentarze (18)
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
529 0e5cb81b0de37b252c9aa92bdc387f36008c7e3c
kibol123 25.10.2016, 08:46
Muszę przyznać wam racje jednak ja nie pisalem że mauro jest kreatywny, tylko chodziło mi o to, że grając w tak zalosnym stylu Gdzie napastnik nie dostaje żadnego podania za obrońcę czy w uliczkę nie ma napastnika oprócz Messiego (dla niego nie ma barier) żaden nawet najbardziej kreatywny napastnik nie ma szans sobie poradzić. Jestem poprostu zdania, że Icardi to doskonały egzekutor i(chcecie nie chcecie) nasz najlepszy piłkarz który wygrał nam wiele wiele meczów nwm czy pamiętacie i my musimy mu te okazję stwarzać choćby przez obecność 2 napastnika czy coś a później go rozliczać no chyba że ty twierdzicie że nie potrzebujemy tak bramkostrzelnego pilkarza to macie kreatywnego Edera... Z którego obecności na boisku od przyjścia do Interu wygraliśmy aż 0 pkt jak się nie mylę.
041 31c990bd453fd72b18f506d9eb2eb3cc5a1ad65c
Ibra1908 25.10.2016, 07:54
Dawać Smude !! :P
Avatar
mateuszboguszz 24.10.2016, 20:03
Problem jest w grze z piłką, a de Boer nie potrafi ich tego nauczyć, nawet nie potrafi zachęcić do jakiejś sensownej próby. Icardi nie jest problemem (Jeśli chodzi o grę, bo walki z kibicami nie wygra) On jest od wykańczania sytuacji. Jak zaczniemy grac, a on będzie nagminnie marnował dobre sytuacje to można go sprzedać, a nie rozliczać za tworzenie akcji
Avatar
cuba 24.10.2016, 18:29
@kibol ,wystarczy powiedzieć że Icardi to najmniej kreatywny napastnik ostatnich lat u nas ,więc rozumiem że fajnie byłoby gdybyśmy w polu karnym mieli więcej zawodników ale tez oznaczałoby to że mając bardziej kreatywnego zawodnika byłoby skuteczniej,gra byłaby szybsza w ataku,widziałbym też że napastnik więcej biega,przecież Inter zawsze miał właśnie napastnika szybkiego opierając się na szybkości a Icardi .. proszę cię :D może on zwyczajnie nie pasuje do stylu w jakim Inter chce grać,choć trudno nazwać ostatnie mecze stylem :D (każdy ma swój pogląd i wizje i pewnie swoją rację ) :)
969 4085f4bc569c5e57dc9da1d1a68b13e8367b3383
Jovetić10 24.10.2016, 15:53
@kibol123 wczoraj rzuciło mi się w oczy kilka sytuacji w których to idzie wrzutka, a Icardi zamiast zejść na krótki słupek czy cokolwiek wykonać jakiś ruch to stoi bezczynnie w polu karnym. Nie wiem z czego to wynika, czy nad tym elementem nie pracują na treningach, a może Mauro zwyczajnie się nie chce?
529 0e5cb81b0de37b252c9aa92bdc387f36008c7e3c
kibol123 24.10.2016, 15:21
HHAHA Kolejny komentarz na poziomie problem przecież jest w Icardim on psuje atmosfere w szatni i wgl nie gra w meczach... facepalm Ludzie macie głowy a w tych głowach oczy czy potrzebujecie transferu Icardiego żeby na nie przejrzeć ?? Po pierwsze jeżeli psuje atmosfere to pomiędzy nim a kibicami nie klubem czy zawodnikami... A po drugie narzekacie że nie widać go w meczu a jak ma gobyć widać oglądacie mecze ?? JA tam widzę 1 schemat MAuro, wrzutka i min, 4 obrońców w polu karnym myślę że nawet Suarez by sobie nie poradził najpierw zacznijmy grać w piłkę a później rozliczajmy napastników z okazji które mają podkreślam które mają !!
Avatar
kachol 24.10.2016, 13:39
Trudno się nie zgodzić z..... komentarzem Randamy :)

Nie ma sensu zwalniać teraz De Boera, żeby następny trener dogrywał sezon i w zależności czy skończymy na 10 czy 5 miejscu padnie decyzja czy zostaje i dostanie kolejny sezon na próbe czy wyleci. Niech De Boer się męczy i udowodni, że jest coś warty, a w razie klęski (brak top 3) znajdzie się następce, który będzie poważnym nazwiskiem dającym nadzieje na dobre wyniki.
969 4085f4bc569c5e57dc9da1d1a68b13e8367b3383
Jovetić10 24.10.2016, 12:48
Też jestem tego samego zdania co El Imprezatore, w sumie to już wczoraj przed meczem skończyła się moja cierpliwość. Kolejny sezon w dupe to może ten Marco Silva?
Avatar
koniar 24.10.2016, 12:07
,,Chwyci tą drużynę za serca i za jaja"- dobry tekst :) pole do popisu jest spore.
Avatar
webo123 24.10.2016, 11:48
popieram wypowiedż Imprezatora; również uważałem, że de Boer do stycznia powinien zostać, ale to co uskutecznia swoim postępowaniem jest po prostu popier.....; za następcę najodpowiedniejszym wyborem będzie jednak Leonardo, który powiniem zmotywować chłopaków i dać pograć Gabrielowi
147 3175c7235e0f7e57fb8dc2d1dd7a1acf6f7a4ece
Stachoo 24.10.2016, 11:47
#Randama - czasem zdarza się ludziom takim jak ty, że przeczytanie dłuższego tekstu przerasta ich.
465 8db9f3feb26edf6a8246645ed6d48f3f74e00224
Randama 24.10.2016, 11:37
Beka co to za wypociny
349 6922ffc0c2fcab1f537d05ce20cb7fd551646680
ekspert 24.10.2016, 11:24
Won z De Burem jak najszybciej.
Avatar
Piotrekfci 24.10.2016, 10:35
Informacja taka sama jaka pisze po każdym naszym meczu. Brak serca, chęci zawodników i jaj trenera. Każdy z nas mógłby teraz is jako trener Interu i gra byłaby identyczna !! 100 baniek z których nic nie wynika. Musowo przebudować pół obrony i kupić konkretnego def pomocnika który będzie jak niegdyś Cambiasso. Świetny z tyłu a jednocześnie potrafiący podać pod nos długa piłkę a i samemu coś strzelić ! Druga sprawa Icardi. Temu gościowi zostało przypisanych za dużo rzeczy ! Jest zarazem kapitanem ale też i gościem od którego nie tylko kibice ale też i reszta składu oczekuje co mecz bramki. Jeżeli on jest w formie wygrywamy jeżeli nie jesteśmy w czarnej dpie. A nasi blokaja się po boisku jak ślepcy widząc tylko Icardiego zamiast wziąć sprawy w swoje ręce i samemu coś strzelić. A no tak zapomniałem. Naszym a przede wszystkim Ederowi strzelać nie kazano !
Avatar
Van Dall 24.10.2016, 10:28
Wszystko fajnie ale od Icardiego łapy precz! Nie karze się ludzi za mówienie (pisanie) prawdy.
637 65bffd3e64d27f1d3cd3298ec9f080e8992c0aef
El Imprezatore 24.10.2016, 10:12
No niestety ale wiedziałem, że to się nie uda. Holender jest po prostu słabym trenerem z marnym doświadczeniem trenerskim. Z tych wymienionych następców to chyba bym postawił na Leonardo do końca sezonu bo Blanc mnie w ogóle nie przekonuje. Nie znam tylko tego Marco Silvy. Byłem za tym żeby de Boer dostał czas do stycznia ale po tym co wczoraj widziałem to już mi przeszło. Jedno wielkie 0. Zero pomysłu na grę do przodu, tylko podania do tyłu i bramkarza (Medel jest w tym najlepszy), zero w obronie, szatnia też już stracona, morale strasznie niskie i wszyscy są na równi pochyłej w dół (nawet Joao Mario). Dzięki Frank ale nie ta liga i nie ten czas.
679 b9adeae9bea3e9b50623532733d8122f04d54651
davi23 24.10.2016, 10:01
Jak trenerem zostanie Leonardo, to gwarantowane, że Barbosa zacznie grać, rodaka na pewno postawi w pierwszym.
Avatar
darek666sz 24.10.2016, 09:54
fajny artyku ale z tych co wymieniłeś to tylko Blanc by ich chwycił za jaja.
Mecze Interu
001 42fbc5ecb2c98862b3d6af3afe6b25057af0bdc3
-:-
105 f0058381ed7f23fcb4ea9b82366c945b1e468e9b
Inter - Pescara
28.01.2017, godz. 20:45
Serie A 2016/2017 22. kolejka

Czat kibiców
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc pisać na czacie.
  • Klinsi64 22.01.2017, 17:17

    z Pescarą wystarczy remis 40 punktów daje utrzymanie

  • broda4991 22.01.2017, 17:16

    jeszcze tylko PESCARA i zacznie sie prawdziwa walka o podium

  • broda4991 22.01.2017, 17:15

    ważne 3 pkt dziś

  • KoBa 22.01.2017, 17:14

    fajnal to 1 spotkanie

  • Chuchu 22.01.2017, 17:14

    no chyba tak

  • KoBa 22.01.2017, 17:13

    tylko w półfinałąch

  • KoBa 22.01.2017, 17:13

    tzn

  • KoBa 22.01.2017, 17:13

    od półfinału

  • Kondzik 22.01.2017, 17:13

    no wlasnie

  • Chuchu 22.01.2017, 17:13

    ale głowy nie daję

  • Tabela ligowa
  • Tabela strzelców
Miejsce Drużyna Mecze Punkty
1 Juventus 20 48
2 Napoli 21 44
3 Roma 20 44
4 Lazio 21 40
5 Inter 21 39
6 Milan 20 37
7 Atalanta 20 35
8 Fiorentina 20 33
9 Torino 21 30
10 Genoa 21 26
11 Bologna 20 26
12 Cagliari 20 26
13 Udinese 21 25
14 Chievo 21 25
15 Sassuolo 21 24
16 Sampdoria 20 24
17 Empoli 21 21
18 Palermo 21 11
19 Crotone 20 10
20 Pescara 20 9
Zawodnik Miejsce Bramki
1 Mauro Icardi 15
2 Gonzalo Higuain 14
3 Andrea Belotti 14
4 Edin Dzeko 13
5 Dries Mertens 12
6 Ciro Immobile 11
7 Nikola Kalinić 9
8 Marco Borriello 9
Sonda użytkowników
Co Inter powinien zrobić z Gabrielem Barbosą?
Bohater tygodnia
123 011e62847fb1b973df590382b4c81f2552675ec9

Ivan Perisić & Mauro Icardi

Kalendarz wydarzeń

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 16227

Liczba newsów: 28723