Perisić 2:1 Udinese, czyli 3 punkty jadą do Mediolanu (43)

Źródło: inter-news.it
około 7 lat temu
1239
43

Inter Mediolan wygrał spotkanie wyjazdowe z Udinese 2:1. Obie bramki dla Nerazzurrich strzelił Perisić natomiast dla Udinese gola strzelił Jankto.

Już w drugiej minucie spotkania błąd, który popełnił bramkarz Interu mógł sprawić, że Udinese otworzyłoby wynik spotkania. Całe szczęście dla Nerazurrich Janko strzałem z dystansu nie trafił w światło bramki. W 6. minucie swojego szczęścia strzałem sprzed pola karnego spróbował Fofana, w tej sytuacji świetną interwencją popisał się bramkarz gości. Można śmiało powiedzieć, że gdyby nie Handanović to byłoby już 1:0 dla gospodarzy. Mijają minuty a piłkarze w dalszym ciągu są stroną przeważającą. W 17. minucie świetną indywidualną akcją popisał się Samir, który wyłożył piłkę do Jankto a ten bez problemu pokonał Handanovicia i mieliśmy już 1:0. Cztery minuty później De Paul był bliski podwyższenia wyniku jednak pika po jego próbie odbiła się od słupka bramki Interu i wróciła na plac gry. Piłkarze Interu wyraźnie sobie nie radzili. W 23. minucie świetnie sprawujący się dzisiaj Jankto ponownie popisał się rajdem lewą stroną boiska, ale piłka po jego strzale minęła lewy słupek bramki gości. Gra z czasem starała się coraz bardziej wyrównana jednak gracze Interu w dalszym ciągu nie potrafili znaleźć sposobu na zagrożenie bramki Udinese. W 37. Minucie Candreva chciał przelobować Karnezisa strzałem z linii pola karnego, jednak bramkarz gospodarzy zdołał w ostatniej chwili sparować piłkę do boku. W 44. minucie gdyby nie ponowna świetna interwencja Słoweńskiego bramkarza klubu z Mediolanu to Zapata zaliczyłby trafienie tak zwanym "centrostrzałem". Gdy piłkarze zaczynali być powoli myślami w szatni to w ostatnich sekundach doliczonego czasu gry Icardi podał w pole karne do niekrytego Perisicia i Chorwat zamienił to podanie na bramkę. Chwilę po wyrównującej bramce sędzia zakończył pierwszą połowę spotkania.

Od początku drugiej połowy do ataku ruszyli goście. W 49. Minucie do dośrodkowania wzdłuż pola karnego dopadł Banega i spróbował swojego szczęścia strzałem z pierwszej piłki. Jednak Argentyńczyk nie trafił w światło bramki i chyba sam nie mógł w to uwierzyć, że nie zamienił tego podania na bramkę. W 51. minucie strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego oddał Zapata, całe szczęście dla Interu próba ta była niecelna i grę wznowił bramkarz. W 55. Minucie ponownie Zapata mógł zmienić wynik spotkania, jednak jego strzał lewą nogą był niecelny i na tablicy wyników widniało w dalszym ciągu 1:1. W 71. Minucie rzut wolny tuż sprzed pola karnego Udinese wykonał Perisic, niestety strzał w kierunku dalszego słupka nie leciał nawet w światło bramki i grę wznowił bramkarz gospodarzy. W 83. minucie do piłki w polu karnym dopadł Mario, jednak strzał w ostatniej chwili zablokował jeden z zawodników Udinese i wynik spotkania nadal pozostawał bez zmian. W 87. Minucie do rzutu wolnego podszedł Mario, który dośrodkował w pole karne Udinese, tam do piłki dopadł Perisić, który precyzyjnym strzałem głową pokonał Karnezisa. Było 2:1 dla Interu. W końcówce spotkania piłkarze Udinese domagali się rzutu karnego jednak oficjalnie mecz zakończył się wynikiem Udinese 1:2 Inter.

Udinese 1:2 Inter

Bramki: 17' Jankto ; 45+2' i 87' Perisić

Żółte kartki: Thereau, Jankto, Fofana ; Kondogbia, Brozović

Udinese: 1 Karnezis; 27 Widmer, 5 Danilo, 30 Felipe, 3 Samir; 6 Fofana, 26 Kums (62' Hallfredsson), 14 Jankto; 10 De Paul (72' Perica) , 9 Zapata, 77 Thereau (79' Matos).

Trener: Luigi Delneri

Inter: 1 Handanovic; 33 D'Ambrosio, 25 Miranda, 24 Murillo, 15 Ansaldi; 77 Brozovic, 7 Kondogbia (83' Eder) ; 87 Candreva, 19 Banega (56' Mario), 44 Perisic (90' Andreolli) ; 9 Icardi.

Ławka rezerwowych: 30 Carrizo, 2 Andreolli, 6 Joao Mario, 8 Palacio, 11 Biabiany, 13 Ranocchia, 21 Santon, 23 Eder, 27 Gnoukouri, 55 Nagatomo, 96 Barbosa.

Trener: Stefano Pioli

Inter wygrywa niezwykle trudne starcie z Bologną i pędzi po Scudetto! Bologna 0-1 Inter (67)

09.03
16:49
Matteo Darmian Benjamin Pavard

Jesus karci Inter, Nerazzurri wypuszczają prowadzenie i kończą wspaniałą serię | Inter 1:1 Napoli (81)

17.03
19:44

Komentarze (43)

09.01.2017 o 13:14 przez davi23
davi23
Candreva przyda się jak usiądzie na ławce z Chievo, za dużo gra, pomimo przerwy świątecznej wyszedł jak na kacu, fakt, że dwa razy wrzucał spoko, mogło coś paść, jeśli dla tej 1-2 akcji ma grać to spoko oby z tego bramka była. Joao Mario spoko, powinien grac więcej, on potrafi dużo, ale ta liga jest jeszcze dla niego zbyt ciężka, w przyszłym roku będzie filarem pomocy.
09.01.2017 o 13:11 przez davi23
davi23
No comments tak naprawdę. Dwie akcje, dwie bramki i 3 pkt. Czekam na kolejne spotkanie - z gry był to mecz fatalny, ale wygraliśmy. To był weekend bramek w ostatniej fazie meczu, szkoda, że inni nie stracili albo dostali prezenty... jak Lazio, albo Napoli... odrobilibyśmy a to jest potrzebne, niestety teraz sam wygrane mecze nie wystarczą jak inni się nie będą potykać to pozamiatane a odrobienie strat jest z tym związane.
09.01.2017 o 09:27 przez piotrekninter
piotrekninter
ja to inaczej widzę, Brozo odkąd gra w pierwszym zanotował najsłabszy występ,. Kondo mega odbiory i straty, baenga w defensywie jest cienki,ale w 1 połowie miał ze 3 dobre podania do skrzydeł,przyspieszył,rozrzucił,niestety konczylo się albo stratą Ivana albo Antka ( fatalne dośrodkowania,wszystkie pojedynki 1-1 przegrywali)
mimo to zmiana na plus, bo Mario jest lepszy w defensywie i umie przyspieszyc gre, czasami ma fajne rajdy 30,40 m z piłka ( z Lazio Sassuolo zwłaszcza), gdyby zamiast Brozo był np na boisku Medel,wtedy to raczej bym zostawił Banege na boisku :P
skuteczność :p chociaż raz po naszej stronie, bo z gry 4-2 dla Udine
teraz spiąć się na następne mecze,można sporo dorobić, łatwy terminarz, rywale pewnie w meczach między sobą potracą punkty :P
08.01.2017 o 19:22 przez cuba
cuba
Jednego czego nie rozumiem to przecież wygraliśmy,zdobyliśmy 3pkt w Udine gdzie każdemu gra sie trudno,zagraliśmy delikatnie mówiąc słabo no ale wygrać w Udine i to grając tak słabo,szczególnie w pierwszej połowie to nie wypada się nie cieszyć i przestać psioczyć,Udine mogło to wygrać ale nie wykorzystało 1 połowy gdzie właśnie graliśmy jak dzieci we mgle więc z mojej strony mogę być tylko zadowolony,czy należało się nam zwycięstwo to pewnie najsprawiedliwiej byłoby remis ale na szczęście "szczęście sprzyja lepszym " :) dopisało szczęście itd ale suma sumarum mamy 3 pkt i kolejne 3pkt z Chievo,Udine to już historia,dawać Chievo i kasujmy kolejne 3pkt :)
08.01.2017 o 19:17 przez Claudio
Claudio
W przerwie meczu pisałem na sb, że licze na zmiane Banega = JM i się doczekałem. Brawa dla Pioliego. Banega większość akcji spowalnia i strasznie irytuje, mało i nieskutecznie walczy o piłkę. Coś nie potrafi się odnaleźć w SerieA. Antek chyba najsłabszy, ale może za tydzień sobie odbije. Kondogbia z całej pomocy mi się najbardziej podobał. Czepianie się tego piłkarza jest żałosne po każdym meczu nawet jak gra dobrze. Jak ktoś jest uprzedzony do danego zawodnika to niech lepiej o nim wogole nie pisze.
Ważne 3 pkt. Teraz u siebie Chievo które zawsze nam stwarza spore problemy, ale wygrana to mus.
08.01.2017 o 18:50 przez Jovetic10
Jovetic10
stosz w Miami siedzisz, że tak ci mózg przegrzało?
08.01.2017 o 18:11 przez stosz
stosz
Polecam , AFTER PAYMENY

ODPOWIEDZI TYLKO EMAIL !!

Interesujesz Się Bukmacherką ?

Zapraszam do Galerii Archiwum Ostatnich Typów !

Wszelkie Odpowiedzi Tylko na EMAIL ! Konkretne Osoby !

DANE EMAIL PODANE POD KAŻDYM SCREENEM DODANYM PRZEZ MOJĄ OSOBĘ !

Dane kontaktowe : andrzej.nowacki.bets@gmail.com
08.01.2017 o 16:28 przez grzybek010
grzybek010
Candreva grał gówno, to fakt, ale po dwóch jego beznadziejnych dośrodkowaniach i tak mogły paść bramki (banega i Mario). Nie zasłużyliśmy na więcej niż jeden punkt, więc trzeba się cieszyć z tego co mamy. Swoją drogą widać, że jeżeli skrzydłami nie idzie, to w ogóle nie idzie, w takich meczach Icardi musi głebiej cofać się po piłkę, bo co by nie mówić, chwała mu za asystyę, ale poza tamtą akcją w ogóle nie brał udziału w grze.
08.01.2017 o 15:45 przez Speaker
Speaker
A to ja wyróżnię Samira i Jankto - pasowałoby się wokól nich zakręcić, jak najszybciej! Gra byla statyczna, ale wygrali! Wygrali i jest dobrze na inaugurację roku :)
08.01.2017 o 15:44 przez Nerazzurri 86
Nerazzurri 86
Trzy punkty wazne. Teraz trzeba wejsc na odpowiedni tor
08.01.2017 o 15:06 przez Kebo
Kebo
Dawno nie widziałem gorszego meczu, nie ma kogo wyróżnić oprócz Perisika za dwie bramki i ładną asystę Mario. Jednak liczą się trzy punkty, trzeba zapomnieć i już myśleć o kolejnym meczu bo w styczniu trzeba gonić czołówkę.
08.01.2017 o 15:00 przez Rebelde
Rebelde
Mecz bardzo słaby w naszym wykonaniu, zwłaszcza pierwsza połowa tragiczna. Jedynymi plusami tego meczu są zdobyte 3pkt i pokazanie Piolemu jak słabe są boki obrony. Ten mecz pokazał także ile drużynie daje J.Mario i dlaczego on gra częściej a Banega grzeje ławę. Dziwię się że trener trzymał cały mecz Candreve na boisku, bo ten dzisiaj był wyjątkowo beznadziejny.
08.01.2017 o 14:58 przez dariusz-hadziewicz
dariusz-hadziewicz
"Mijają minuty a piłkarze w dalszym ciągu są stroną przeważającą." - a kto miał być stroną przeważającą, kibice? a może trenerzy?
08.01.2017 o 14:56 przez lena182
lena182
wybór Candrevy na zdjęcie do tego posta trafiony... najsłabszy na boisku. chyba bez dobrego dośrodkowania i bez udanego dryblingu. z jednym wymuszonym faulem. może się czepiam ale od niego oczekuje się więcej. Banega którego niektórzy krytykują jak dla mnie zagrał lepiej od brozovicia choć nie jest to powód do dumy :)

cieszą trzy punktu. następne mecze muszą być wygrane wszystkie. mamy prawo mieć problemy jedynie z Chievo ale do meczu z juve jest jeszcze 9 ptk do zdobycia i trzeba je zdobyć obowiązkowo, a do tego pogonić bolognę w PW.
08.01.2017 o 14:55 przez mikus8k1
mikus8k1
Twardy Ja nie twierdzę że Kondogbia był najsłabszy. Powiedziałem tylko, że nie mogę już na niego patrzeć. Czlapanie na boisku, kompletne niewykorzystywanie swojego wzrostu przy walce o górne piłki (krok w stronę przeciwnika żeby wywrzeć na nim jakiś pressing to może robić Medel ze swoim 1,60, który notabene i tak częściej wyskakuje do piłki niż Kondogbia), no i ta celność podań... niby fajnie, że próbuje trudniejszych rozwiązań ale nie wychodzi mu to w większości przypadków. Byłem za tym żeby dać mu czas, ale chyba 1,5 roku wystarczy.
08.01.2017 o 14:52 przez Ramos
Ramos
Candreva dzisiaj beznadziejnie. Ciągle się trzymał skrzydeł pomimo tego, że ciągle był tam blokowany...
08.01.2017 o 14:50 przez erebos
erebos
Dobra, napiszę tylko tyle, że to był najlepszy mecz Interu w tym roku :P
08.01.2017 o 14:48 przez Jovetic10
Jovetic10
Przecież Mario dał świetną zmianę, co wy chcecie od niego? Banega za to grał taką padakę, że szkoda to nawet komentować.
08.01.2017 o 14:45 przez Twardy
Twardy
Naprawdę ktokolwiek uważa, ze dziś Kondogbia był najsłabszy na boisku? :O Oprócz jednej straty. Przecież na Dambrosio, Candrevę, Brozo i Banegę nie dało się patrzeć.
08.01.2017 o 14:42 przez interista28
interista28
Inter znowu slabo gral ale wygral.No coz jak dla mnie mga tak grac byle wygrywali.Natomiast tez nie rozumiem Pioliego czemu np w 7-75 minucie nie wszedl Barbosa za Candreve ?. Jak on ma udowodnic swoja wartosc jak nie gra ?.
08.01.2017 o 14:37 przez pluto11
pluto11
Na ostatnie 10 min powinin wejsc Barbosa za Candreve bo nic dzisiaj chlop nie gral ale cieszy wygrana teraz tylko z Chievo nieFiorentina spierdzielic i reszte ogorkow ogrywac
08.01.2017 o 14:37 przez mikus8k1
mikus8k1
Na Kondogbie już oficjalnie nie mogę patrzeć. I tak długo wytrzymalem, sądząc po tym co inni kibice na tej stronie o nim myślą.
Co do Joao Mario... kurde myślałem, że dlatego płaci się za takiego przeciętnego gościa 40mln euro, bo on w najwazniejszych momentach meczu nie będzie robił się zielony i z pięciu metrów jednak będzie potrafił wbić piłkę do bramki nad lezacymi przeciwnikami.

Na plus w tym meczu tylko wynik i ewentualnie słaby Perisic, który jednak dupy reszcie zespołu uratował. Walka (nie gra) w drugiej połowie też na plus.

Ogólnie bilans Pioliego 6-1-1 więc z optymizmem patrzę w przyszłość.
08.01.2017 o 14:33 przez Gajdzik
Bardzo wymęczone zwycięstwo, sporo szczęścia, ale najważniejsze że ugrane 3 pkt. !!
Kondo: piłkarz zagadka - ogrywa rywala pięknym kółeczkiem żeby później zanotować fatalną stratę...
Dobra zmiana Banega-J. Maro, ale wpuściłbym też w końcówce Barbosę za Candrevę, który dzisiaj bardzo przeciętnie

Dzisiaj się udało małym nakładem sił, ale w kolejnym trzeba już zapierdzielać !!
08.01.2017 o 14:30 przez slipknot767
slipknot767
Jeszcze nie nauczyli się grać, ale chyba nauczyli się wygrywać
08.01.2017 o 14:29 przez piotrekninter
kolejny ciężki mecz w Udine, do przerwy mogliśmy dostawać 4-1, na szczęśćie druga połowa nasza
co dziwne najlepszy Ever zostaje zmieniony i gramy lepiej,Mario rozgrywa , walczy, dyryguje, zmiane rozumiem, Kondo straty ale jest jednak silniejszy od Banegi
boki Udine bardzo fajne, mimo 2 bramek Ivana, pojedynki 1 na 1 dla Udine, to samo Antek, ten to wogóle porażka
musimy też swoje boki wzmocnić, DD się gubi,a ansaldi mnóstwo stat, dzisiaj z 5 razy się wywrócił i próbował wymusić faul
fajnie dziś Murillo odbierał

Udine ma ładny stadionik

Ivan jakby miał lepszą skuteczność z SAS,walczyłby o króla strzelców : :P :P :P

styczeń łatwy terminarz,jak wygramy nawet 3 na 4 mecze,sporo odrobimy

jednak transfery są potrzebne,boki obrony kuleją, z ławki przy jednej kontuzji nawet nie bedzie kogo do pomocy wpuścic
08.01.2017 o 14:19 przez Piotrekfci
No qwa Perek !! ! Macie swojego pajaca który ratuje waszej drużynie dpe !! !!
08.01.2017 o 14:17 przez Piotrekfci
Jeszcze ten Eder. Gdzie Barbosa ?? ?? ?
08.01.2017 o 14:16 przez Piotrekfci
Qwa mac z tym Mario !! !! Chłop gra jak przycpany wolny i co za strzał. Powinno być 2-1 dzięki qwa
08.01.2017 o 13:38 przez oster
oster
Szkoda że bałkańskiego pajaca nie pogonił z boiska Poli, tragedia to co on gra
08.01.2017 o 13:34 przez Lovato
Lovato
od rozprostowywania kości są treningi, nie po to dostają takie pensję aby wychodzić na mecz nieprzygotowanym jak jakiś amator po kościele na orlika

Adriano_forever 29.03.2024 12:25