632 e28b125affdbf5c3fb3d3d3ef466bf0e6c1f90b1

Inter Mediolan wygrał spotkanie wyjazdowe z Udinese 2:1. Obie bramki dla Nerazzurrich strzelił Perisić natomiast dla Udinese gola strzelił Jankto.

Już w drugiej minucie spotkania błąd, który popełnił bramkarz Interu mógł sprawić, że Udinese otworzyłoby wynik spotkania. Całe szczęście dla Nerazurrich Janko strzałem z dystansu nie trafił w światło bramki. W 6. minucie swojego szczęścia strzałem sprzed pola karnego spróbował Fofana, w tej sytuacji świetną interwencją popisał się bramkarz gości. Można śmiało powiedzieć, że gdyby nie Handanović to byłoby już 1:0 dla gospodarzy. Mijają minuty a piłkarze w dalszym ciągu są stroną przeważającą. W 17. minucie świetną indywidualną akcją popisał się Samir, który wyłożył piłkę do Jankto a ten bez problemu pokonał Handanovicia i mieliśmy już 1:0. Cztery minuty później De Paul był bliski podwyższenia wyniku jednak pika po jego próbie odbiła się od słupka bramki Interu i wróciła na plac gry. Piłkarze Interu wyraźnie sobie nie radzili. W 23. minucie świetnie sprawujący się dzisiaj Jankto ponownie popisał się rajdem lewą stroną boiska, ale piłka po jego strzale minęła lewy słupek bramki gości. Gra z czasem starała się coraz bardziej wyrównana jednak gracze Interu w dalszym ciągu nie potrafili znaleźć sposobu na zagrożenie bramki Udinese. W 37. Minucie Candreva chciał przelobować Karnezisa strzałem z linii pola karnego, jednak bramkarz gospodarzy zdołał w ostatniej chwili sparować piłkę do boku. W 44. minucie gdyby nie ponowna świetna interwencja Słoweńskiego bramkarza klubu z Mediolanu to Zapata zaliczyłby trafienie tak zwanym "centrostrzałem". Gdy piłkarze zaczynali być powoli myślami w szatni to w ostatnich sekundach doliczonego czasu gry Icardi podał w pole karne do niekrytego Perisicia i Chorwat zamienił to podanie na bramkę. Chwilę po wyrównującej bramce sędzia zakończył pierwszą połowę spotkania.

Od początku drugiej połowy do ataku ruszyli goście. W 49. Minucie do dośrodkowania wzdłuż pola karnego dopadł Banega i spróbował swojego szczęścia strzałem z pierwszej piłki. Jednak Argentyńczyk nie trafił w światło bramki i chyba sam nie mógł w to uwierzyć, że nie zamienił tego podania na bramkę. W 51. minucie strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego oddał Zapata, całe szczęście dla Interu próba ta była niecelna i grę wznowił bramkarz. W 55. Minucie ponownie Zapata mógł zmienić wynik spotkania, jednak jego strzał lewą nogą był niecelny i na tablicy wyników widniało w dalszym ciągu 1:1. W 71. Minucie rzut wolny tuż sprzed pola karnego Udinese wykonał Perisic, niestety strzał w kierunku dalszego słupka nie leciał nawet w światło bramki i grę wznowił bramkarz gospodarzy. W 83. minucie do piłki w polu karnym dopadł Mario, jednak strzał w ostatniej chwili zablokował jeden z zawodników Udinese i wynik spotkania nadal pozostawał bez zmian. W 87. Minucie do rzutu wolnego podszedł Mario, który dośrodkował w pole karne Udinese, tam do piłki dopadł Perisić, który precyzyjnym strzałem głową pokonał Karnezisa. Było 2:1 dla Interu. W końcówce spotkania piłkarze Udinese domagali się rzutu karnego jednak oficjalnie mecz zakończył się wynikiem Udinese 1:2 Inter.

Udinese 1:2 Inter

Bramki: 17' Jankto ; 45+2' i 87' Perisić

Żółte kartki: Thereau, Jankto, Fofana ; Kondogbia, Brozović

Udinese: 1 Karnezis; 27 Widmer, 5 Danilo, 30 Felipe, 3 Samir; 6 Fofana, 26 Kums (62' Hallfredsson), 14 Jankto; 10 De Paul (72' Perica) , 9 Zapata, 77 Thereau (79' Matos).

Trener: Luigi Delneri

Inter: 1 Handanovic; 33 D'Ambrosio, 25 Miranda, 24 Murillo, 15 Ansaldi; 77 Brozovic, 7 Kondogbia (83' Eder) ; 87 Candreva, 19 Banega (56' Mario), 44 Perisic (90' Andreolli) ; 9 Icardi.

Ławka rezerwowych: 30 Carrizo, 2 Andreolli, 6 Joao Mario, 8 Palacio, 11 Biabiany, 13 Ranocchia, 21 Santon, 23 Eder, 27 Gnoukouri, 55 Nagatomo, 96 Barbosa.

Trener: Stefano Pioli

G2g 336 2
dodał: Adriano_forever, źródło: inter-news.it, data: 08.01.2017, 11:56
Komentarze (43)
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
679 b9adeae9bea3e9b50623532733d8122f04d54651
davi23 09.01.2017, 13:14
Candreva przyda się jak usiądzie na ławce z Chievo, za dużo gra, pomimo przerwy świątecznej wyszedł jak na kacu, fakt, że dwa razy wrzucał spoko, mogło coś paść, jeśli dla tej 1-2 akcji ma grać to spoko oby z tego bramka była. Joao Mario spoko, powinien grac więcej, on potrafi dużo, ale ta liga jest jeszcze dla niego zbyt ciężka, w przyszłym roku będzie filarem pomocy.
679 b9adeae9bea3e9b50623532733d8122f04d54651
davi23 09.01.2017, 13:11
No comments tak naprawdę. Dwie akcje, dwie bramki i 3 pkt. Czekam na kolejne spotkanie - z gry był to mecz fatalny, ale wygraliśmy. To był weekend bramek w ostatniej fazie meczu, szkoda, że inni nie stracili albo dostali prezenty... jak Lazio, albo Napoli... odrobilibyśmy a to jest potrzebne, niestety teraz sam wygrane mecze nie wystarczą jak inni się nie będą potykać to pozamiatane a odrobienie strat jest z tym związane.
705 0725c0760718b4cb8ff2268f8002ee2505a4d438
piotrekninter 09.01.2017, 09:27
ja to inaczej widzę, Brozo odkąd gra w pierwszym zanotował najsłabszy występ,. Kondo mega odbiory i straty, baenga w defensywie jest cienki,ale w 1 połowie miał ze 3 dobre podania do skrzydeł,przyspieszył,rozrzucił,niestety konczylo się albo stratą Ivana albo Antka ( fatalne dośrodkowania,wszystkie pojedynki 1-1 przegrywali)
mimo to zmiana na plus, bo Mario jest lepszy w defensywie i umie przyspieszyc gre, czasami ma fajne rajdy 30,40 m z piłka ( z Lazio Sassuolo zwłaszcza), gdyby zamiast Brozo był np na boisku Medel,wtedy to raczej bym zostawił Banege na boisku :P
skuteczność :p chociaż raz po naszej stronie, bo z gry 4-2 dla Udine
teraz spiąć się na następne mecze,można sporo dorobić, łatwy terminarz, rywale pewnie w meczach między sobą potracą punkty :P
Avatar
cuba 08.01.2017, 19:22
Jednego czego nie rozumiem to przecież wygraliśmy,zdobyliśmy 3pkt w Udine gdzie każdemu gra sie trudno,zagraliśmy delikatnie mówiąc słabo no ale wygrać w Udine i to grając tak słabo,szczególnie w pierwszej połowie to nie wypada się nie cieszyć i przestać psioczyć,Udine mogło to wygrać ale nie wykorzystało 1 połowy gdzie właśnie graliśmy jak dzieci we mgle więc z mojej strony mogę być tylko zadowolony,czy należało się nam zwycięstwo to pewnie najsprawiedliwiej byłoby remis ale na szczęście "szczęście sprzyja lepszym " :) dopisało szczęście itd ale suma sumarum mamy 3 pkt i kolejne 3pkt z Chievo,Udine to już historia,dawać Chievo i kasujmy kolejne 3pkt :)
978 20269e871d649ac2f8cf03ae7eb6aaef7a43160f
Claudio 08.01.2017, 19:17
W przerwie meczu pisałem na sb, że licze na zmiane Banega = JM i się doczekałem. Brawa dla Pioliego. Banega większość akcji spowalnia i strasznie irytuje, mało i nieskutecznie walczy o piłkę. Coś nie potrafi się odnaleźć w SerieA. Antek chyba najsłabszy, ale może za tydzień sobie odbije. Kondogbia z całej pomocy mi się najbardziej podobał. Czepianie się tego piłkarza jest żałosne po każdym meczu nawet jak gra dobrze. Jak ktoś jest uprzedzony do danego zawodnika to niech lepiej o nim wogole nie pisze.
Ważne 3 pkt. Teraz u siebie Chievo które zawsze nam stwarza spore problemy, ale wygrana to mus.
969 4085f4bc569c5e57dc9da1d1a68b13e8367b3383
Jovetić10 08.01.2017, 18:50
stosz w Miami siedzisz, że tak ci mózg przegrzało?
Avatar
stosz 08.01.2017, 18:11
Polecam , AFTER PAYMENY

ODPOWIEDZI TYLKO EMAIL !!

Interesujesz Się Bukmacherką ?

Zapraszam do Galerii Archiwum Ostatnich Typów !

Wszelkie Odpowiedzi Tylko na EMAIL ! Konkretne Osoby !

DANE EMAIL PODANE POD KAŻDYM SCREENEM DODANYM PRZEZ MOJĄ OSOBĘ !


http://www.fotosik.pl/u/andrzejnowacki

Dane kontaktowe : andrzej.nowacki.bets@gmail.com
Avatar
grzybek010 08.01.2017, 16:28
Candreva grał gówno, to fakt, ale po dwóch jego beznadziejnych dośrodkowaniach i tak mogły paść bramki (banega i Mario). Nie zasłużyliśmy na więcej niż jeden punkt, więc trzeba się cieszyć z tego co mamy. Swoją drogą widać, że jeżeli skrzydłami nie idzie, to w ogóle nie idzie, w takich meczach Icardi musi głebiej cofać się po piłkę, bo co by nie mówić, chwała mu za asystyę, ale poza tamtą akcją w ogóle nie brał udziału w grze.
Avatar
Speaker 08.01.2017, 15:45
A to ja wyróżnię Samira i Jankto - pasowałoby się wokól nich zakręcić, jak najszybciej! Gra byla statyczna, ale wygrali! Wygrali i jest dobrze na inaugurację roku :)
568 5c3542e3ba114f8c35310d218f7bffb17d8ceb36
Dudex_86 08.01.2017, 15:44
Trzy punkty wazne. Teraz trzeba wejsc na odpowiedni tor
103 a98ed048564f6de7beddac284cdc423510147abf
Kebo 08.01.2017, 15:06
Dawno nie widziałem gorszego meczu, nie ma kogo wyróżnić oprócz Perisika za dwie bramki i ładną asystę Mario. Jednak liczą się trzy punkty, trzeba zapomnieć i już myśleć o kolejnym meczu bo w styczniu trzeba gonić czołówkę.
557 b88ab42d34c0e2d6720e6a2ec3b17432bb132008
Rebelde 08.01.2017, 15:00
Mecz bardzo słaby w naszym wykonaniu, zwłaszcza pierwsza połowa tragiczna. Jedynymi plusami tego meczu są zdobyte 3pkt i pokazanie Piolemu jak słabe są boki obrony. Ten mecz pokazał także ile drużynie daje J.Mario i dlaczego on gra częściej a Banega grzeje ławę. Dziwię się że trener trzymał cały mecz Candreve na boisku, bo ten dzisiaj był wyjątkowo beznadziejny.
100 0a62754dfbecc9b962ba7b9123ace1c8066c4dee
dariusz-hadziewicz 08.01.2017, 14:58
"Mijają minuty a piłkarze w dalszym ciągu są stroną przeważającą." - a kto miał być stroną przeważającą, kibice? a może trenerzy?
Avatar
lena182 08.01.2017, 14:56
wybór Candrevy na zdjęcie do tego posta trafiony... najsłabszy na boisku. chyba bez dobrego dośrodkowania i bez udanego dryblingu. z jednym wymuszonym faulem. może się czepiam ale od niego oczekuje się więcej. Banega którego niektórzy krytykują jak dla mnie zagrał lepiej od brozovicia choć nie jest to powód do dumy :)

cieszą trzy punktu. następne mecze muszą być wygrane wszystkie. mamy prawo mieć problemy jedynie z Chievo ale do meczu z juve jest jeszcze 9 ptk do zdobycia i trzeba je zdobyć obowiązkowo, a do tego pogonić bolognę w PW.
906 cc006c6129abb8d717d9ab843500dfd042144fce
mikus8k1 08.01.2017, 14:55
Twardy Ja nie twierdzę że Kondogbia był najsłabszy. Powiedziałem tylko, że nie mogę już na niego patrzeć. Czlapanie na boisku, kompletne niewykorzystywanie swojego wzrostu przy walce o górne piłki (krok w stronę przeciwnika żeby wywrzeć na nim jakiś pressing to może robić Medel ze swoim 1,60, który notabene i tak częściej wyskakuje do piłki niż Kondogbia), no i ta celność podań... niby fajnie, że próbuje trudniejszych rozwiązań ale nie wychodzi mu to w większości przypadków. Byłem za tym żeby dać mu czas, ale chyba 1,5 roku wystarczy.
415 80bbb5dc4103fc9de973715e0f1a6e72a09f7bdb
Ramos 08.01.2017, 14:52
Candreva dzisiaj beznadziejnie. Ciągle się trzymał skrzydeł pomimo tego, że ciągle był tam blokowany...
063 86bc7ff11041697d39634bd5ed16ab04286321f5
erebos 08.01.2017, 14:50
Dobra, napiszę tylko tyle, że to był najlepszy mecz Interu w tym roku :P
969 4085f4bc569c5e57dc9da1d1a68b13e8367b3383
Jovetić10 08.01.2017, 14:48
Przecież Mario dał świetną zmianę, co wy chcecie od niego? Banega za to grał taką padakę, że szkoda to nawet komentować.
Avatar
Twardy 08.01.2017, 14:45
Naprawdę ktokolwiek uważa, ze dziś Kondogbia był najsłabszy na boisku? :O Oprócz jednej straty. Przecież na Dambrosio, Candrevę, Brozo i Banegę nie dało się patrzeć.
Avatar
interista28 08.01.2017, 14:42
Inter znowu slabo gral ale wygral.No coz jak dla mnie mga tak grac byle wygrywali.Natomiast tez nie rozumiem Pioliego czemu np w 7-75 minucie nie wszedl Barbosa za Candreve ?. Jak on ma udowodnic swoja wartosc jak nie gra ?.
Mecze Interu
001 42fbc5ecb2c98862b3d6af3afe6b25057af0bdc3
-:-
014 dc52721988b8cd155f35cd39e9a792856d595167
Inter - Napoli
30.04.2017, godz. 20:45
Serie A 2016/2017 34. kolejka

Ostatnio na forum
Czat kibiców
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc pisać na czacie.
  • IlCapitano 26.04.2017, 00:02

    Gabbiadini największa pokraka Serie A? xddddd chyba Ci się pomyliło z kimś beka