Mauro Icardi

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
ZnawcaCalcio
Kontakt:

Re: Mauro Icardi

Post autor: ZnawcaCalcio » 2 cze 2018, 13:04

Odell pisze:nigdy nie pisal jak prawdziwy kibic Interu no to niezle, cos ciekawego jeszcze powiesz? xdddd to, że nie pisze jak zaślepiony fan nie oznacza ze tym fanem nie jestem, a to co pisze ostatnio z reguly sie sprawdza, tak jak to, ze plakaly pewne osoby na rocchiego przed meczem z lazio "szkoda wychodzic na boisko" :-D a on gdyby nie var to dalby nam karniaka + odgwizdal kolejnego karnego kilka minut pozniej taki ten rocchi zły i spisek.

ja tylko mowie zebyscie sie nie zdziwili i nie byli jacys zszokowani jesli Icardi odejdzie akurat do juve i kieruje to do tych którzy pieprzą w stylu Icardi odejdzie? niemożliwe! on kocha Inter!. Beka rowniez z tych ktorzy mowia on by nam tego nie zrobił i doszukują sie moralnosci i lojalnosci u chłopa który obracoł babe kolegi z klubu xddd
Wierzysz w to, że jude da grubo ponad 100 mln za Maurito? Nasi już odrzucili możliwość wymiany za Higuaina...

Czarson
Kontakt:

Post autor: Czarson » 2 cze 2018, 13:17

Odell brak slow na ciebie juz znajdz sobie robote bo szukasz rozrywki tam gdzie jej nie ma.

Icardi nie odejdzie, nie w tym roku, wszystko na to wskazuje. Juve gra Interowi na nerwach, za moment beda negocjowac jego nowy kontrakt, na reke im sa wszystkie plotki, moze ugraja 1-2mln wiecej niz proponuje wstepnie Ausilio.

Awatar użytkownika
maverik
Kontakt:

Post autor: maverik » 2 cze 2018, 14:47

Odell pisze:nigdy nie pisal jak prawdziwy kibic Interu no to niezle, cos ciekawego jeszcze powiesz? xdddd to, że nie pisze jak zaślepiony fan nie oznacza ze tym fanem nie jestem, a to co pisze ostatnio z reguly sie sprawdza, tak jak to, ze plakaly pewne osoby na rocchiego przed meczem z lazio "szkoda wychodzic na boisko" :-D a on gdyby nie var to dalby nam karniaka + odgwizdal kolejnego karnego kilka minut pozniej taki ten rocchi zły i spisek.

ja tylko mowie zebyscie sie nie zdziwili i nie byli jacys zszokowani jesli Icardi odejdzie akurat do juve i kieruje to do tych którzy pieprzą w stylu Icardi odejdzie? niemożliwe! on kocha Inter!. Beka rowniez z tych ktorzy mowia on by nam tego nie zrobił i doszukują sie moralnosci i lojalnosci u chłopa który obracoł babe kolegi z klubu xddd
Również pierwszy gasiłeś światła i potem wyzywałeś Inter i ich piłkarzy, a tu LM. Może przypomnij sobie jak polazłeś na stronę Romy i wypisywałeś, że Inter to tylko chwilowe zainteresowanie i teraz tylko Roma. Napiszesz zapewne, że to było trollowanie, dla beki haha, ale pośmialiśmy się. Prawda jest taka, że żaden prawdziwy kibic by takich głupot nie wypisywał jak ty.
To, że przychodzisz na stronę Interu i pajacujesz tutaj z nudów nie czyni cię z miejsca kibicem tego klubu.

Icardi do juve nie odejdzie, nawet jakby on chcial, to klub nie wyrazi zgody, bo klauzula nie obejmuje klubow wloskich, a juve nie da za Icara 150-200 mln.

Awatar użytkownika
Skepta
Kontakt:

Post autor: Skepta » 2 cze 2018, 15:39

gasilem swiatla podobnie jak maniek i wielu innych, wyzywalem pilkarzy Interu bo na to zaslugiwali, ty pewnie wcale tego nigdy nie robiles xdd wiekszosc dla beki to pisze zresztą, ale niektorzy maja tak spięte poslady ze wszystko na powaznie biorą, ahh i to czy jestem kibicem Interu wiem najlepiej ja, a nie ty

Dystans. Dystans kurwa albo wszyscy umrzemy.

a co do Icardiego, to szkoda ze PSG sie nim nie zainteresuje i mozna by pojsc na wymiane + kasa. Imo Cavani > Higuain a podobni wiekowo

Awatar użytkownika
Piter
Kontakt:

Post autor: Piter » 2 cze 2018, 16:57

Cavani to zjada dupą grubasa higuaina a PSG przy wymianie to rzuciłoby dużo więcej hajsu niż pyerdolone złodziejskie dżuve.

Kredence
Kontakt:

Post autor: Kredence » 2 cze 2018, 17:16

Czarodziej Czasu pisze:https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5B763572

głupia kurwa
Kuzynku spokojnie , z tego co mi wiadomo Icardi z Wandą są na safari. Wanda se zobaczyła zebrę to se wrzuciła fote żeby przytrollowac. Mnie to nawet śmieszy że byle takie gówno podgrzewa atmosferę xD

Awatar użytkownika
Klinsi64
Kontakt:

Post autor: Klinsi64 » 2 cze 2018, 17:20

kredens2222 pisze:

głupia kurwa
Kuzynku spokojnie , z tego co mi wiadomo Icardi z Wandą są na safari. Wanda se zobaczyła zebrę to se wrzuciła fote żeby przytrollowac. Mnie to nawet śmieszy że byle takie gówno podgrzewa atmosferę xD
przecież oni mają tam bekę niemiłosierną,jednym gównianym wpisem sterują tymi idiotami pismakami,a decyzja już jest dawno podjęta

Awatar użytkownika
maverik
Kontakt:

Post autor: maverik » 2 cze 2018, 19:30

Klinsi64 pisze:
kredens2222 pisze:

głupia kurwa
przecież oni mają tam bekę niemiłosierną,jednym gównianym wpisem sterują tymi idiotami pismakami,a decyzja już jest dawno podjęta
dokładnie, mają zapewne niemiłosierną bekę z włoskich pismaków, którzy tylko czekają by coś podchwycić, jutro pewnie Wanda ubierze sukienkę w biało-czarne pasy, a kibice juve zapewne wezmą to jako potwierdzenie transferu

Awatar użytkownika
miniu86
Kontakt:

Post autor: miniu86 » 7 paź 2018, 23:01

Mauro Icardi pisze piękną historię.

Mauro Icardi has now scored as many Serie A goals for Inter as Christian Vieri:

Mauro Icardi: 103 goals in 165 games
Christian Vieri: 103 goals in 143 games

Awatar użytkownika
Piekarz
Kontakt:

Post autor: Piekarz » 7 paź 2018, 23:55

miniu86 pisze:
7 paź 2018, 23:01
Mauro Icardi pisze piękną historię.

Mauro Icardi has now scored as many Serie A goals for Inter as Christian Vieri:

Mauro Icardi: 103 goals in 165 games
Christian Vieri: 103 goals in 143 games
Jeśli zostanie z nami na jeszcze jeden sezon, to prawdopodobnie wskoczy na podium klasyfikacji strzelców Interu w Serie A. A jak na dwa sezony, to prawdopodobnie wskoczy na drugie miejsce i będzie miał nad sobą tylko Giuseppe Meazzę. I już odlatując, jakby zdecydował się tu zakończyć karierę, to miałby spore szanse nawet tego Meazzę śmignąć. Dość niezwykłe, że taka postać przytrafiła nam się w tak ciężkich dla klubu latach.

Awatar użytkownika
Klinsi64
Kontakt:

Post autor: Klinsi64 » 8 paź 2018, 06:04

jak ten mecz wyglądał wszyscy widzieli tak naprawdę na pełne pochwały zasłużyli tylko Icardi i chyba Skriniar, reszta dobre momenty przeplatała słabymi : Asa dawał się objeżdżać milaniście,Handa miał 2 koszmarne wybicia nogami,Radja z 3-4 razy w piłkę nie trafił,Vrsaljko strasznie elektryczny,a Miranda jak zwykle głupi

Awatar użytkownika
Piter
Kontakt:

Post autor: Piter » 8 paź 2018, 06:12

Klinsi64 pisze:
8 paź 2018, 06:04
jak ten mecz wyglądał wszyscy widzieli tak naprawdę na pełne pochwały zasłużyli tylko Icardi i chyba Skriniar, reszta dobre momenty przeplatała słabymi : Asa dawał się objeżdżać milaniście,Handa miał 2 koszmarne wybicia nogami,Radja z 3-4 razy w piłkę nie trafił,Vrsaljko strasznie elektryczny,a Miranda jak zwykle głupi
Nie ten temat
Wariacie

Awatar użytkownika
Klinsi64
Kontakt:

Post autor: Klinsi64 » 9 paź 2018, 21:47

Piter pisze:
8 paź 2018, 06:12
Klinsi64 pisze:
8 paź 2018, 06:04
Nie ten temat
Wariacie
:D no właśnie dziwiłem się czemu tego posta nie ma w temacie meczowym...Icardi Król :hold:

ODPOWIEDZ