Yann Karamoh

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Yann Karamoh

Post autor: Kredence »

Ależ majonec wyjaśnił brutalnie wszystkich obrońców Candrevy. Lepiej nie można było tego ująć.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Yann Karamoh

Post autor: Odet »

majonez87 pisze:
IlCapitano pisze:
Candreva zbiera niemiłosierne cięgi za to, że jako jedyny w ostatnich 2 meczach ciągle jest pod grą i zapierdala na całej długości boiska.
Gówniaki z crotone, bolonii i genui tez zapierdalaja przez cale boisko z wiekszym zaangazowaniem, zarabiajac 10 x mniej od Antonio. Czy to znaczy, ze nadaja sie do Interu?
I Crotone i Genoa w końcu przegrała z przenajświętszym Interem, więc gówniaki z tych klubów się nie nadają.
A Bolognia? Di Francesco i Verdi (ale to Milanista nie ma szans) może by się nadali, chociaż do rotacji na początek.
kredens2222 pisze:Ależ majonec wyjaśnił brutalnie wszystkich obrońców Candrevy. Lepiej nie można było tego ująć.
No chyba nieee.
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Re: Yann Karamoh

Post autor: Bart »

a mogliśmy nadal mieć Biabianego
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Yann Karamoh

Post autor: KoBa »

majonez87 pisze:
IlCapitano pisze:
Candreva zbiera niemiłosierne cięgi za to, że jako jedyny w ostatnich 2 meczach ciągle jest pod grą i zapierdala na całej długości boiska.
Gówniaki z crotone, bolonii i genui tez zapierdalaja przez cale boisko z wiekszym zaangazowaniem, zarabiajac 10 x mniej od Antonio. Czy to znaczy, ze nadaja sie do Interu?
Że też Conte na to nie wpadł, że 10 razy taniej można z Crotone, Bologny czy Genoi kupić substytuty Candrevy :)
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Yann Karamoh

Post autor: Odet »

KoBa pisze:
Że też Conte na to nie wpadł, że 10 razy taniej można z Crotone, Bologny czy Genoi kupić substytuty Candrevy :)
No i kolega majonez87 został zniszczony w sposób okrutny :)
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Yann Karamoh

Post autor: IlCapitano »

majonez87 pisze:
IlCapitano pisze:
Candreva zbiera niemiłosierne cięgi za to, że jako jedyny w ostatnich 2 meczach ciągle jest pod grą i zapierdala na całej długości boiska podczas gdy inni stoją i czekają. To nie jest typ co przedrybluje ośmiu gości i strzeli bramke jak Gejmar, więc próbuje dorzucać te piłki do Mauro, który jak wiemy potrafi strzelić bramkę totalnie z dupy bo ma ten instynkt. Niestety nie udało się, ale ja tu nie widzę podstaw do takiej nagonki a co gorsza do wyzywania notorycznie od "kurew" i "śmieci" bo to jest kompromitacja i żenada.
XD

Benevento to odpowiedni przeciwnik dla Candrevy więc może chociaż z amatorami ligi sie pokaże i będziecie mieli podjare i powody do trollowania typu "gdzie są teraz jego hejterzy" albo "Candreva wybitny".
Choćby hattricka ustrzelił to Ty i tak będziesz go wyzywał notorycznie, bo jak sam napisałeś na SB niedawno "nienawidzisz go". Nie jesteś zatem obiektywny i jakakolwiek merytoryczna dyskusja z Tobą na jego temat jest bezcelowa. Nie będę więc kontynuował tej bezsensownej i żenującej polemiki.

PS. Z tymi gówniakami z Crotone i Genoi to się skompromitowałeś ostatecznie, zresztą koledzy wyżej już wyjaśnili.
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Yann Karamoh

Post autor: Kredence »

IlCapitano pisze:
Candreva zbiera niemiłosierne cięgi za to, że jako jedyny w ostatnich 2 meczach ciągle jest pod grą i zapierdala na całej długości boiska podczas gdy inni stoją i czekają. To nie jest typ co przedrybluje ośmiu gości i strzeli bramke jak Gejmar, więc próbuje dorzucać te piłki do Mauro, który jak wiemy potrafi strzelić bramkę totalnie z dupy bo ma ten instynkt. Niestety nie udało się, ale ja tu nie widzę podstaw do takiej nagonki a co gorsza do wyzywania notorycznie od "kurew" i "śmieci" bo to jest kompromitacja i żenada.
Nie wiem kto go wyzywa od śmieci ale podejrzewam że większość jednak pisze normalnie o nim że jest po prostu tragiczny na ten moment., Argument o ,,zapierdalaniu " Candrevy jest rodem z 5 ligi polskiej . Zawodnik gra chujnie i najzwyczajniej w świecie zasługuje na krytyke i ławke rezerwowych ( napisze to jeszcze raz NA TEN MOMENT) ale nie, będziemy go bronić bo przynajmniej sie stara i biega ..... Dramat.

Ku rwa mać straszna jest ta dyskusja o tym Candrevie Zarówno majonec przesadza z krytyką jak i zwolennicy Antonio z jego bronieniem za wszelką cenę. Ustalmy fakty - CANDREVA TO JEST KLASOWY GRACZ. Jak na warunki serie a jest czołowym zawodnikiem. Jednak w tej chwili jest kompletnie bez formy i majonec pisze to wprost - więc z czym macie problem? Naszym podstawowym problemem jest tworzenie akcji podbramkowych za co w w głównej mierze odpowiadaja gracze formacji ofensywnej. czyli min, Candreva . Zgadza się ze w ostatnich meczach zawodzili zarówna Antonio jak I Perisic oraz Icardi ale ich bronią bramki oraz asysty. Na ten moment Candreva jest najsłabszym z formacji ofensywnej. Jego obecna forma jest tragiczna i nic nie da zakłamywanie rzeczywistości. Więc zapytam dlaczego nie dać szansy Karamohowi? przecież nie zagra gorzej od włocha a może zagrać tylko lepiej.

Pamiętajmy o tym że to nie jest tak że Candreva miał zeszły sezon wybitny a teraz gra słabiej. Ja bym nie miał do niego pretensji jakby to była chwilowa zniżka formy. Ale chyba niektórzy zapominaja ze on miał jednak co najwyżej solidny zeszły sezon. Wtedy jego obrońcy pisali że broni się liczbami czyli bramkami i asystami. Więc pytam co go broni na ten moment? To że biega i się stara? bądzmy poważni

Niektórzy nie ogarniają tego że można krytykować piłkarzy jeżeli grają zle jednocześnie dalej więrząc w ich klase sportową. Dla mnie w tym momencie gra Candrevy jest mega CHUJOWA ale jednocześnie doskonale zdaje sobie sprawe że jest to gracz klasowy i w kazdym momencie może odpalić . I wcale nie robie z niego kozła ofiarnego tylko pisze obiektywnie. Natomiast obrońcy Candrevy w tym temacie jak np. Odet nie dają żadnych argumentów sensownych pozwalających na bronienie Antonio. Na ten moment Candreva nie powinien wychodzic w 1 skladzie i nie widze wogole tutaj miejsca do polemiki. Juz lepiej próbować Edera który miał wybitny sezon przygotowawczy mimo ze grał głownie na 9.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Yann Karamoh

Post autor: Odet »

Odet pisze: Myślę, że na stronie jest zgoda co do słabej formy Candrevy i na to żeby Karamoh zagrał z Benevento. Tylko przesadnie nie pompujmy balonika, bo już jeden nasz taki zbawiciel obsiaduje ławkę Benfiki.

Pozdr.
To powyżej jest do kolegi: kredens2222, który o mnie wspomniał w swoim komentarzu :)

Pozdr.
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Yann Karamoh

Post autor: Kredence »

Odet pisze:
Odet pisze: Myślę, że na stronie jest zgoda co do słabej formy Candrevy i na to żeby Karamoh zagrał z Benevento. Tylko przesadnie nie pompujmy balonika, bo już jeden nasz taki zbawiciel obsiaduje ławkę Benfiki.

Pozdr.
To powyżej jest do kolegi: kredens2222, który o mnie wspomniał w swoim komentarzu :)

Pozdr.

Kto pompuje balonik na Karamoha? kto robi zbawiciela z francuza? słucham
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Yann Karamoh

Post autor: Kredence »

Pisanie że Candreva gra żenade i lepiej by było jakby pograł troche za niego Karamoh jest pompowaniem balonika?
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Yann Karamoh

Post autor: VVujek »

Znakomita dyskusja wiec pozwolę sobie zadać pytanie,czemu nie dać szansy Ederowi za Icara ,Mauro zagrał 2 dobre mecze. trzeci ze spal już słabo a dalej to już jego gra wygląda fatalnie. Kto jak kto ale Eder zasługuje na swoją szansę przy fatalnej formie Argentyńczyka.

Candreva ? tak powinien siąść na ławce bo jest w fatalnej formie.

Nie ma co na siłę bronić żadnego z nich,a ławka dobrze im zrobi
Żeby nie było obu panów uważam za czołowych zawodników SerieA
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Yann Karamoh

Post autor: TomHardy »

Odet pisze:
KoBa pisze:
Że też Conte na to nie wpadł, że 10 razy taniej można z Crotone, Bologny czy Genoi kupić substytuty Candrevy :)
No i kolega majonez87 został zniszczony w sposób okrutny :)
Nie bądźcie śmieszni, albo nie udawajcie głupich bo chyba nimi nie jesteście? Ale kompletnie nie łapiecie o co mi chodzi i "pierdolicie aby tylko pierdolić" albo zakłamujecie rzeczywistość.

Porównanie Candrevy do gówniaków z w/w zespołów mialo na celu pokazanie, że można być słabszym piłkarsko, ale zaangażowaniem nadrabiać "lenistwo" innych lub kiepską formę w danej chwili. Ciężko to nazwać "okrutnym zniszczeniem" kiedy nie przyjmuje się do wiadomości oczywistych oczywistości.
IlCapitano pisze: PS. Z tymi gówniakami z Crotone i Genoi to się skompromitowałeś ostatecznie, zresztą koledzy wyżej już wyjaśnili.
Pokaż w którym miejscu sie skompromitowałem? Że gorsi piłkarze, też potrafią zapierdalać od lini do lini i nie muszą grać w reprezentacji?

Co koledzy wyjaśnili? O Conte? Na ten moment Candreva nie ma lepszych statystyk (ktore tak bardzo lubisz) od tych gówniaków z genui czy crotone... co nie zmienia faktu, że Candreva jest od nich o klase lepszy tylko na razie ma dołek. Ale wy nie umiecie tego przyznać i na siłe pierdolicie smuty, bo mam odwage napisac jasno, ze nie takiej gry oczekuje sie od reprezentanta Wloch sprowadzonego za 25 baniek. (Nie przytaczaj Barbosy bo jego mam w dupie).
Zgadza się ze w ostatnich meczach zawodzili zarówna Antonio jak I Perisic oraz Icardi ale ich bronią bramki oraz asysty. Na ten moment Candreva jest najsłabszym z formacji ofensywnej.
W punkt mordeczko, jednak nie zrobi to na nich wrażenia bo do tych panów nie trafiają rzeczowe argumenty.
Orzeu
Posty: 6529
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Yann Karamoh

Post autor: Orzeu »

wiec pozwolę sobie zadać pytanie,czemu nie dać szansy Ederowi za Icara
Ja to uważam, że lepiej byłoby dać szansę Ederowi obok Icara.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Yann Karamoh

Post autor: VVujek »

4-4-2 ? to w sumie jest jakieś wyjście na małą liczbę sytuacji jakie stwarzamy,ale nie wiem czy to dobrze ciągle stawiać na zawodników którzy grają bardzo słabo,przecież oni wgl nie czują presji rywalizacji wewnątrz drużyny.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Yann Karamoh

Post autor: TomHardy »

VVujek pisze:4-4-2 ? to w sumie jest jakieś wyjście na małą liczbę sytuacji jakie stwarzamy,ale nie wiem czy to dobrze ciągle stawiać na zawodników którzy grają bardzo słabo,przecież oni wgl nie czują presji rywalizacji wewnątrz drużyny.
Brawo VVujek. Tak sie kończy posiadanie, krótkiej kadry, choć nie uważam abyśmy mieli aż tak słabych zmienników, oczywiście poza obroną, lecz o dziwo obrona akurat daje rade. Natomiast ofensywa była problemem w zeszłym sezonie bo też stwarzaliśmy mało sytuacji. 4-4-2 niby stare i niemodne, ale może naszych akurat by rozruszało. Ewent. 4-3-3
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Yann Karamoh

Post autor: Lopez »

Candreva wraz z JM są ewidentnie pod formą.Antonio powinien usiąść na ławce w następnym meczu nie za kare,ale żeby psychicznie odpoczął i trenując odubował forme.To jest idealna okazja,żeby dać pograć od początku młodemu francuzowi żeby się ogrywał,zdobywał doświadczenie i nawet pokazać mu,że dobre pare minut w ostatnim meczu może skutkować tym,że dostanie więcej minut w następnym i,że warto będzie zapierdzielać w tygodniu na treningach.
rafalala00
Posty: 11
Rejestracja: 3 mar 2017, 16:08

Re: Yann Karamoh

Post autor: rafalala00 »

kiedyś to było
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Yann Karamoh

Post autor: Dzyl »

Ktoś wie jak Karamoh radzi sobie aktualnie na wypożyczeniu we Francji? Bo patrząc wczoraj na Keitę to zastanawiałem się w czym on jest lepszy od Karamoh?
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Yann Karamoh

Post autor: Speaker »

Przypomniałaś temat i sprawdziłem jak on tam gra, okazało się, że wczoraj strzelił bodajze pierwszego gola.
https://youtu.be/uVdpZxFNOSY
Zagrał w kilku spotkaniach z ławki, wczoraj grał od początku. To chyba dobrze się jednak stało dla niego
Weo
Posty: 3
Rejestracja: 20 lis 2011, 15:00

Re: Yann Karamoh

Post autor: Weo »

Speaker pisze: 8 paź 2018, 10:13 wczoraj strzelił bodajze pierwszego gola
Pomyliłeś się lekko, bo to jest jego drugi gol. Tutaj masz jego pierwsze trafienie w sezonie z Guingamp:
https://www.youtube.com/watch?v=o2Z3XKkIK_s
Ładnie ograł ogórków z Ligue 1.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Yann Karamoh

Post autor: Speaker »

Po pierwsze to przypomnialeś* tam wyżej, sorry słownik.

Wczoraj Keita zamiast wykladac tak wlasnie mogl probowac pojsc do konca i strzelać :smile:
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Yann Karamoh

Post autor: Dzyl »

Obie bramki ładne, Ligue 1 to nie Serie A, ale i tak nieźle ;)
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Yann Karamoh

Post autor: Kujon »

Dziś wszedł z ławki i zaliczył ładną asysta w Lidze Europy
ODPOWIEDZ