Radja Nainggolan

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Radja Nainggolan

Post autor: SETE »

Fejk czy nie fejk zostanie sprzedany , nie potrzeba nam gościa z kontraktem 4 mln co ch ja z niego jest . Sprzedać do Chin
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Radja Nainggolan

Post autor: Skepta »

głos na nagraniu brzmi dokładnie jak Radja. Skłaniam się do tego, że wypił i wylał żółć do kogoś - won z tym belgijskim cieciem. Obrzydliwie karygodne zachowanie jeszcze sie z czyms takim nie spotkalem, zeby pilkarz danego klubu tak jawnie pluł na swój obecny klub
Kujon pisze: 27 cze 2018, 21:49 Nareszcie dołączył do Nas PAN PIŁKARZ
ta :lol: :cry:
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Radja Nainggolan

Post autor: Piekarz »

"Na Instagramie La Roma Daily..." i tu przestałem czytać
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Radja Nainggolan

Post autor: mio85 »

Co by nie pisać na razie poniżej oczekiwań, a wypuściliśmy za niego gościa, który strzela takie oto bramki:

https://www.youtube.com/watch?v=6beQtQISsiU
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Radja Nainggolan

Post autor: Adriano_forever »

mio85 pisze: 26 gru 2018, 20:43 Co by nie pisać na razie poniżej oczekiwań, a wypuściliśmy za niego gościa, który strzela takie oto bramki:

https://www.youtube.com/watch?v=6beQtQISsiU
Ile tych bramek takich strzela?

Natalino kiedyś City ładniejszego strzelił i co z tego. Bramka ładna ale jeden gol to żaden wyznacznik.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Radja Nainggolan

Post autor: Jaszczu91 »

Gdy do nas przychodził na stronie panował zbiorowy onanizm a teraz wszyscy wyrzucili by Radje na zbity ryj. Kto by pół roku temu pomyślał że anonimowy Zaniolo już w następnym okienku transferowym będzie piłkarzem bardziej wartościowym od Belga. Wydawało się deal idealny okazuje się być totalną kompromitacją... A Jao Mario dzisiaj w pierwszym składzie na Napoli :oops:
Randama

Re: Radja Nainggolan

Post autor: Randama »

Nainngolan jest na stadionie dziś a Marotta zapewnił, że nie zostanie sprzedany. Jebac
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Radja Nainggolan

Post autor: mio85 »

Adriano_forever pisze: 26 gru 2018, 21:15

Natalino kiedyś City ładniejszego strzelił i co z tego. Bramka ładna ale jeden gol to żaden wyznacznik.
Zgoda, ale założę się z tobą o 10 beczek piwa, że zrobi większa karierę niż on. To po prostu widać, że ma spory talent i tak jak piszesz gol nie jest wyznacznikiem. Należy pamiętać, że on dopiero wyszedł z juniorskiego kojca, a ma spokój Skriniara. Chodzi o tendencję bo wprowadził się do składu i z tego co mówią komentatorzy spełnia oczekiwania.
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Radja Nainggolan

Post autor: Adriano_forever »

mio85 pisze: 26 gru 2018, 21:31
Adriano_forever pisze: 26 gru 2018, 21:15

Natalino kiedyś City ładniejszego strzelił i co z tego. Bramka ładna ale jeden gol to żaden wyznacznik.
Zgoda, ale założę się z tobą o 10 beczek piwa, że zrobi większa karierę niż on. To po prostu widać, że ma spory talent i tak jak piszesz gol nie jest wyznacznikiem. Należy pamiętać, że on dopiero wyszedł z juniorskiego kojca, a ma spokój Skriniara. Chodzi o tendencję bo wprowadził się do składu i z tego co mówią komentatorzy spełnia oczekiwania.
Ciężko żeby nie zrobił większej kariery od Natalino, który w wieku 20 czy 21 lat musiał zakończyć karierę z powodu wykrycia nieuleczalnej wady serca.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Radja Nainggolan

Post autor: Kusy »

Pokaż jutro Radja jeśli będzie Ci dane zagrać, że jesteś warty czarno niebieskiej koszulki.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Radja Nainggolan

Post autor: mio85 »

Zaniolo już druga ładna bramka i ma tyle samo goli w Serie w tym sezonie co Radja - szybko buduje sobie pozycję. Wiem uwziąłem się, ale sądzę, że długo będzie nas bolał ten transfer. No chyba, że Belg odpali i da nam w przyszłym roku tytuł :)
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Radja Nainggolan

Post autor: Orzeu »

No wczoraj po 5 minutach Radja cały siny, ledwo co biegał - miał być Radja 2.0, a ja nadal nie widzę zawodnika, który siał postrach w barwach Romy. Nadwaga, brak kondycji, brak zaangażowania - tak to póki co wygląda. Ale może będzie lepiej, musi się tylko poprawić fizycznie.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Radja Nainggolan

Post autor: miniu86 »

Zaniolo może nas boleć nawet jak Radja odpali. Młody gra przepięknie.
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Radja Nainggolan

Post autor: Czarson »

Radja nie jest w stanie poprawić się fizycznie przez tryb życia, który prowadził. Organizm zaczyna się starzeć a on nie jest przyzwyczajony do takiej pracy na treningach. Wcześniej to przychidzoło mu łatwo, naturalnie. Teraz musi dać od siebie 120% a jak wiadomo nie jest tytanem pracy jak Zanetti. Także tego...
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Radja Nainggolan

Post autor: ZnawcaCalcio »

mio85 pisze: 26 gru 2018, 21:31
Adriano_forever pisze: 26 gru 2018, 21:15

Natalino kiedyś City ładniejszego strzelił i co z tego. Bramka ładna ale jeden gol to żaden wyznacznik.
Zgoda, ale założę się z tobą o 10 beczek piwa, że zrobi większa karierę niż on. To po prostu widać, że ma spory talent i tak jak piszesz gol nie jest wyznacznikiem. Należy pamiętać, że on dopiero wyszedł z juniorskiego kojca, a ma spokój Skriniara. Chodzi o tendencję bo wprowadził się do składu i z tego co mówią komentatorzy spełnia oczekiwania.
To chyba Biraghi strzelił z City
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Radja Nainggolan

Post autor: Speaker »

Orzeu pisze: 20 sty 2019, 13:58 miał być Radja 2.0, a ja nadal nie widzę zawodnika, który siał postrach w barwach Romy. Nadwaga, brak kondycji, brak zaangażowania - tak to póki co wygląda.

Eee, mówisz? mnie się zdaje on taki zawsze byl, trochę kurpulentny ;)
Wczoraj myślałem, że wybiegany na plaży Ninja wpadnie, aż Sassuolo będzie fruwac, a się okazalo, że dziennikarze jak zwykle wszystko przekrecili, on tylko moczył nogie w morskiej wodzie jak mu się bolak zrobił jak go Biglia? nadepnał. Więc będę tutaj bronił Radjy, poczekajmy ze dwa miesiace jeszcze :smile:
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Radja Nainggolan

Post autor: KoBa »

Fakty są na razie takie, że licząc od lata to Zaniolo wygląda na poważniejszego piłkarza od Nainggolana.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Radja Nainggolan

Post autor: Orzeu »

Speaker pisze: 20 sty 2019, 21:30
Orzeu pisze: 20 sty 2019, 13:58 miał być Radja 2.0, a ja nadal nie widzę zawodnika, który siał postrach w barwach Romy. Nadwaga, brak kondycji, brak zaangażowania - tak to póki co wygląda.

Eee, mówisz? mnie się zdaje on taki zawsze byl, trochę kurpulentny ;)
Wczoraj myślałem, że wybiegany na plaży Ninja wpadnie, aż Sassuolo będzie fruwac, a się okazalo, że dziennikarze jak zwykle wszystko przekrecili, on tylko moczył nogie w morskiej wodzie jak mu się bolak zrobił jak go Biglia? nadepnał. Więc będę tutaj bronił Radjy, poczekajmy ze dwa miesiace jeszcze :smile:
no zawsze był taki, ale teraz wydaje mi się, że troche mu przybyło. Też oczekiwałem walecznego Ninjy, a efekt był taki że znowu spacerek. To jest w ogóle nie do pomyślenia - gościu który zawsze za takiego walczaka uchodził u nas wchodzi i rekawami oddycha po 5 minutach
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Radja Nainggolan

Post autor: SETE »

Efekt jest taki , ze Radja + JM + Vecino to jest ok 100 mln euro , które wogole nie przekłada się na jakość. Dramat
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Radja Nainggolan

Post autor: sampam »

Tak jak pisalem przed sezonem tak teraz moge powtorzyc "a nie mowilem?" odnosnie do postawy Belga. Mam nadzieje, ze od teraz w koncu pokaze, ze cos z naprawde swiatowego futbolu pamieta...
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Radja Nainggolan

Post autor: Orzeu »

no i nawet Lucjan przyznał sam, że Radja bez kondycji

He does not have the condition to stamp his mark on the race.
jackop
Posty: 102
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:45

Re: Radja Nainggolan

Post autor: jackop »

mio85 pisze: 20 sty 2019, 13:51No chyba, że Belg odpali i da nam w przyszłym roku tytuł :)
Tytuł czego :?:
Odet pisze: 22 sie 2018, 07:58Mnie interesuje jak gra, tak więc zaczekaj jak u nas zagra, wtedy wejdź do nas na forum porozmawiać.

Pozdr.
Wymienić młodego cracka Zaniolo, na gościa z problemem alkoholowym. Trzeba było brać Rafinhię.
Obrazek
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Radja Nainggolan

Post autor: Odet »

jackop pisze: 22 sty 2019, 10:53 Wymienić młodego cracka Zaniolo, na gościa z problemem alkoholowym. Trzeba było brać Rafinhię.
Tego Rafinhie co zerwał wiązadła?? Fajnie nam życzysz...
Pozdr.
Wirtuoz
Posty: 71
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:45

Re: Radja Nainggolan

Post autor: Wirtuoz »

Młody crack Zaniolo po rozegraniu kilku dobrych spotkań w Serie A xd
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Radja Nainggolan

Post autor: Wybraniec »

Zwracam honor Panu Nainggolanowi. Końcówka sezonu to bardzo dobre występy Radji, bramki z Empoli i Juventusem oraz generalnie świetna gra. Jak wiadomo Conte jest w Nainggolanie zakochany, chciał go w Juventusie kiedy ten grał w Cagliari, a potem chciał go w Chelsea, kiedy grał w Romie.

Pan Conte gwarantuje doskonałe przygotowanie fizyczne i jeśli tylko Belga nic nie zaboli latem to mam nadzieje zobaczyć chociaż w jednym pełnym sezonie Nainggolana w najwyższej formie, bo w takiej dyspozycji jest po prostu jebanym topem zrozumcie.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Radja Nainggolan

Post autor: IlCapitano »

Gówno a nie LM by było gdyby nie Pan Radzio. Teraz wszystkie hejterskie chmury oddajcie pokłon Panu Radziowi, bo żeście go szkalowali, opluwali i odbierali smak życia. Zbeszczeszczono go.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Radja Nainggolan

Post autor: miniu86 »

Mówiłem i pisałem cały sezon, że on w końcu odpali i dobrze że zdążył bo walnie przyczynił się do tego top 4. Pukałem się w czoło czytając, żeby go latem pogonić.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Radja Nainggolan

Post autor: Wybraniec »

Ależ brameczka Pana Radka
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Radja Nainggolan

Post autor: Woo-cash »

Wybraniec pisze: 20 paź 2019, 15:18 Ależ brameczka Pana Radka
Trzeba będzie opić i przypalić cygarem :lol: ;)
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Radja Nainggolan

Post autor: Mora »

Jakby ktoś nie widział:

https://www.youtube.com/watch?v=8ADkXcpueGg

Pięknie zdjął pajęczynę, bramkarz nawet nie zareagował. Lubię takie bramki.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
ODPOWIEDZ