Giuseppe Marotta

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Giuseppe Marotta

Post autor: Wybraniec »

Zakładam fanklub Pana Marotty.

Pod wodzą tego Pana:
- Nainggolan ograniczył chlanie i zaczyna przypominać piłkarza,
- Perisic wygląda na zmotywowanego piłkarza,
- Wanda została zgaszona jak pet i prawdopodobnie się mocno posrała,
- Icardi wróci naładowany,
- Pokazał, że chujowemu okresowi winna jest atmosfera w zespole, a nie tylko trener.

Prowadź nas Królu. A ty bobogol już zamknij mordę i nie marudź.
zemaria
Posty: 122
Rejestracja: 14 lip 2017, 16:58

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: zemaria »

Dokładnie, zgadzam się w stu procentach. Również jestem podekscytowany pracą jaką wykonuje Pan Marotta. Prowadź nas zezol.
timon
Posty: 140
Rejestracja: 14 gru 2008, 22:17
Lokalizacja: Świebodzice

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: timon »

Wybraniec pisze: 18 lut 2019, 11:19 Zakładam fanklub Pana Marotty.

Pod wodzą tego Pana:
- Nainggolan ograniczył chlanie i zaczyna przypominać piłkarza,
- Perisic wygląda na zmotywowanego piłkarza,
- Wanda została zgaszona jak pet i prawdopodobnie się mocno posrała,
- Icardi wróci naładowany,
- Pokazał, że chujowemu okresowi winna jest atmosfera w zespole, a nie tylko trener.

Prowadź nas Królu. A ty bobogol już zamknij mordę i nie marudź.
Zgadzam się w 100% MArotta zrobi porządek. Wydaje mi się, że po sezonie aut zrobi nie tylko Spaletti(który jak sam wspomniałeś również jest winny), ale również Ausillio. MAm do niego szacunek, ale to ostatnie zgniłe jabłko ze struktur Morattiego. Poza tym na prawdę mistrzowskie transfery Ausillio można policzyć na palcach jednej ręki, a jeżeli dodamy drugą rękę to spokojnie starczy nam palców na wszystkie które możemy zaliczyć do grona udanych. Marotta ma moje 100% zaufanie i jeżeli chce tego gościa z Empoli to ja jestem jak najbardziej na tak
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: IlCapitano »

Przypomnijcie sobie pierwszy wywiad Marotty, jak subtelnie zdemolował tę kurwę opisując między wierszami, że za dużo gada. Każdy normalny człowiek wziąłby sobie to do serca, ale szmul jednak się sra notorycznie no i mamy tego efekty.
Pan Marotta musi rozkazywać, gdyż jest ostatnią nadzieją na powrót normalności do tego klubu.
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: TomHardy »

Giuseppe Marotta i reszta dzieje się sama.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: maniekfci »

Amen wszyscy
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: Wybraniec »

Widzisz bobo, wszyscy popierają żebyś nie marudził więc może to zrób po prostu co
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: Kusy »

Czas wszystko zweryfikuje ile w tym prawdy jest.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: Jaszczu91 »

Nie byłem zwolennikiem zatrudnienia Marotty w Interze ale po kilku tygodniach jego pracy moje zdanie diametralnie się zmieniło. Bije od niego profesjonalizm. Każda wypowiedź w mediach wyważona, spokojna i podkreślająca ważność klubu jakim jest Inter. Etyka pracy, profesjonalizm i szacunek do klubu. Marotta dobitnie pokazuje w czym tkwi różnica pomiędzy Interem a juve i wskazuje drogę, którą Inter powinien podążać aby stać się lepszym klubem.
mathias
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2012, 20:32

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: mathias »

Oczywiście widać z daleka profesjonalne zachowanie Marotty i inny styl jego wypowiedzi, co jest jak najbardziej na plus. Natomiast ja bym, mimo wszystko, jego słów nie brał sobie do serca i traktował jako prawdę objawioną - szczególnie w kontekście transferów. Wiele razy za czasów w Juve zdarzały się sytuacje, kiedy mówił jedno, by za 3 dni zrobić coś kompletnie odwrotnego, ale mimo wszystko wierzę, że jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: Odet »

Jaszczu91 pisze: 18 lut 2019, 16:26 Bije od niego profesjonalizm.
Rzeczywiście bardzo profesjonalne było ogłosić 29.01.2019: "Powtórzę, że trudno jest zatrzymać zawodnika, który nie chce u nas zostać." (to o Perisicu)
Jeszcze bardziej profesjonalne było odebranie opaski Miętusowi 13.02.2019.
A szczytem profesjonalizmu było to że o odebraniu opaski dowiedział się z twittera.

Ja temu Juvkowi nie wierzę. Oczywiście mam nadzieję, że się mylę.

Pozdr.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: KoBa »

Odet pisze: 19 lut 2019, 10:27 A szczytem profesjonalizmu było to że o odebraniu opaski dowiedział się z twittera.
Odet skąd wytrzasnąłeś te info? Serio uważasz, że Marotta wrzucił tweeta "Zabieramy Icardiemu opaskę", podczas gdy sam zawodnik nie wiedział o tym?
Odet pisze: 19 lut 2019, 10:27 Rzeczywiście bardzo profesjonalne było ogłosić 29.01.2019: "Powtórzę, że trudno jest zatrzymać zawodnika, który nie chce u nas zostać." (to o Perisicu)
No ale co miał powiedzieć? "Perisic won" ?
Odet pisze: 19 lut 2019, 10:27 Jeszcze bardziej profesjonalne było odebranie opaski Miętusowi 13.02.2019.
Czyli profesjonalny dyrektor tańczy jak mu zagra piłkarz i agentka?
Czy chodzi Ci o datę odebrania? Była ona determinowana datą największych wynurzeń Wandy (min. krytykowanie kolegów z drużyny Icardiego)
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: BAGGIO1 »

Mam nadzieję, że Pan Marotta po prostu zaprowadza w klubie porządki jakie w profesjonalnej piłce panują normalnie, tylko, że u nas nikt od czasów Mou, który potrafił trzymać wszystkich krótko za mordy, nie zajmował się tym w ogóle. Jednak z racji przeszłości zezolka z tyłu głowy szwęda się myśl "a co jeśli ..."

a co jeśli "juvek" robi specjalnie krecią robotę, jeśli w lato pożegnamy Perisica, Icardiego, Brozo, Ninje i Skriniara. Ludzi na których teoretycznie miał być budowany zespół, który będzie mógł konkurować z Juve?
heh to by było ... ale za chwilę tą myśl odpędzam i myślę, że chyba aż taki spisek możliwy nie jest i po letnim mercato nadal będziemy mieć pięć palców
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: Odet »

Pan Marotta jest geniuszem. Naprawdę.

W ciągu miesiąca sprawił, że kibice Interu nie mają nic przeciwko temu żeby Mauro Icardi (do niedawna kapitan i strzelec 120 bramek) dołączył do Juventusu.
Ci sami kibice prawie spalili klub gdy do turyńskiej Mafii miał dołączyć Guarin, ci sami kibice pod 3 lat piszą (na wszelkich forach) o miłości Icardiego do Interu (w końcu siedział w klubie bez LM) i że jeżeli kiedykolwiek Miętus stąd odejdzie to będzie to Hiszpania, Francja (PSG), czy Anglia. Nigdy do Juve.

Pan Marotta zaiste jest geniuszem.

Pozdr.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: Odet »

KoBa pisze: 19 lut 2019, 10:36
Odet pisze: 19 lut 2019, 10:27 A szczytem profesjonalizmu było to że o odebraniu opaski dowiedział się z twittera.
Odet skąd wytrzasnąłeś te info? Serio uważasz, że Marotta wrzucił tweeta "Zabieramy Icardiemu opaskę", podczas gdy sam zawodnik nie wiedział o tym?
Odet pisze: 19 lut 2019, 10:27 Rzeczywiście bardzo profesjonalne było ogłosić 29.01.2019: "Powtórzę, że trudno jest zatrzymać zawodnika, który nie chce u nas zostać." (to o Perisicu)
No ale co miał powiedzieć? "Perisic won" ?
Odet pisze: 19 lut 2019, 10:27 Jeszcze bardziej profesjonalne było odebranie opaski Miętusowi 13.02.2019.
Czyli profesjonalny dyrektor tańczy jak mu zagra piłkarz i agentka?
Czy chodzi Ci o datę odebrania? Była ona determinowana datą największych wynurzeń Wandy (min. krytykowanie kolegów z drużyny Icardiego)
Czyli wszystko dla Ciebie ok??, a przepraszam, a czy ten profesjonalista Marotta robił też tak w Juve??
Pozdr.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: Skepta »

Odet pojmuje, marotta jest tu od niespełna 2 miesiecy i to przyszedl z mafijnego klubu, cholera wie tak naprawde czemu, a wy bylibyscie w stanie loda lizac dla niego na obecny moment, to chore.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: KoBa »

Odet pisze: 19 lut 2019, 11:01 Czyli wszystko dla Ciebie ok??, a przepraszam, a czy ten profesjonalista Marotta robił też tak w Juve??
Pozdr.
Tutaj nie chodzi o to, czy wg mnie wszystko jest ok, czy nie - chodzi mi o to, że nawet jeżeli Twoja teoria o tym, że Marotta jest turyńskim agentem jest prawdziwa, to sytuacja z Icardim i Perisicem go bynajmniej nie demaskuje.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: Odet »

KoBa pisze: 19 lut 2019, 11:15 chodzi mi o to, że nawet jeżeli Twoja teoria o tym, że Marotta jest turyńskim agentem jest prawdziwa, to sytuacja z Icardim i Perisicem go bynajmniej nie demaskuje.
Tu nawet nie chodzi o moją teorię. Chodzi o to że wyżej wymienione ruchy były nieprofesjonalne (może lepiej byłoby działać po cichu, może w mercato). Chodzi o to że możemy zostać z 1 napastnikiem do końca sezonu (a jeszcze o coś walczymy).
ALE,
tak naprawdę chodzi o to, że facet jest tu od 2 miesięcy, a robicie z niego półBoga (podczas gdy z niedawnego kapitana robicie szmatę).

Pozdr.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: Dzonyy »

Odet pisze: 19 lut 2019, 11:30
tak naprawdę chodzi o to, że facet jest tu od 2 miesięcy, a robicie z niego półBoga (podczas gdy z niedawnego kapitana robicie szmatę).

Pozdr.
Amen. Zgadzam się w 100%. Niedługo porażki naszych przeciwników będą zasługą Marotty.

Podejrzewanie go o to, że jest kretem to już jakieś cięzkie urojenie. Nawet jesli takie rzeczy by się zdarzały to po co ktoś miałby to robić? A zwłaszcza Juventus. My nie jesteśmy dla nich żadnym zagrożeniem.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: KoBa »

Odet pisze: 19 lut 2019, 11:30 lepiej byłoby działać po cichu, może w mercato).
Powtórzę - nie można było zrobić akcji opaskowej w mercato, bo Wanda weszła na wyższy poziom szkodliwości już po jego zakończeniu. Natomiast samo zabranie opaski kapitańskiej raczej nie jest czymś, co da się zrobić po cichu.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: miniu86 »

Generalnie nie wierzę, że odebranie opaski Icardiemu i tym samym spowodowanie konfliktu było jakimś chytrym planem byłego juvka. Co jak co, ale są jeszcze koledzy z drużyny i trener którzy musieli to zaakceptować. Różne rzeczy pisze się o Spallettim, ale nie wierzę by zgodził się na taką zmianę bez ważnego powodu. Tutaj główną rolę zagrała szatnia, która miała dość pierdolenia Wandy, która wynosi info z klubu do mediów i podważa ich umiejętności. Jestem tego praktycznie pewny. Część graczy za pewne zgłosiła ten problem tym bardziej, że Mauro ostatnio na boisku kaleczył i to kaleczył strasznie więc nadarzyło się dobre okienko w którym na pewno nie będzie pod ochronką.
I ja doskonale rozumiem, że Icardi pewnie był w szoku, zdruzgotany taką decyzją. Rozumiem, że może potrzebuje przemyśleć pewne sprawy i odpuścić kilka meczy żeby wrócić potem zmotywowanym do gry. Jednakowoż jeśli okażą się prawdziwe plotki o tym, że stawia teraz ultimatum władzom klubu, że albo opaska albo nie gram, to będziemy mieć odpowiedź jaki na prawdę jest Mauro i co mu siedzi w głowie. Sam sobie i wszystkim odpowie czy w ogóle kiedykolwiek zasługiwał na tą opaskę. Ma jeszcze szansę się zrehabilitować i podpatrzeć swojego kolegę z drużyny, byłego kapitana, jak się powinno zachowywać by atmosfera w klubie była dobra. Oczywiście jeśli w ogóle mu na tym zależy....
timon
Posty: 140
Rejestracja: 14 gru 2008, 22:17
Lokalizacja: Świebodzice

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: timon »

serio wierzycie w to, że Marotta jest kretem judków? Mam pytanie czy osoby wierzące w ta wersje wierzą też w rządzących swiatem Rotschildów, rozwalenie WTC przez Amerykanów i w Smoleńsk?
timon
Posty: 140
Rejestracja: 14 gru 2008, 22:17
Lokalizacja: Świebodzice

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: timon »

a no i oczywiście Chemtrails i zabójcze szczepionki ;)
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: maniekfci »

timon pisze: 19 lut 2019, 13:38 rządzących swiatem Rotschildów, rozwalenie WTC przez Amerykanów

To akurat prawda
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: Jaszczu91 »

Trzeba być kompletnie oderwanym od rzeczywistości człowiekiem żeby twierdzić, że Marotta jest jakimś kretem juve u nas :lol:

Odet nikt tutaj z Icardiego nie robi szmaty. Ja jak wcześniej pisałem mam do niego szacunek za zdobyte gole ale widzę też, że ten cały syf jest wywołany głównie przez niego. W końcu Wanda w szatni nie siedzi i ktoś jej musi te prywatne sprawy drużyny wynosić. Podejrzewam że sprawa z odejściem Perisicia też była spowodowana konfliktem z Icardim. Sam Icardi poza boiskiem wzorem do naśladowania raczej nie jest. Przypomnij sobie jak chciał ściągać z Argentyny gangsterów żeby nasłać ich na kibiców/ kiboli Interu. Ktoś musiał sprowadzić Icardiego na ziemie i zrobił to Marotta. Pokazał mu miejsce w szeregu. Uświadomił piłkarzowi, że nigdy jeden zawodnik nie będzie ważniejszy niż klub. Takiego stanowczego zachowania w Interze wcześniej brakowało.
Marotta w juve też miał takie zagrywki, między innymi w stosunku do Bonucciego i Alvesa, którzy sapali do Allegriego w przerwie meczu finałowego w LM. Latem już byli w innych klubach.

Nie profesjonalne to jest ale upublicznianie tajemnic szatni, udawanie kontuzji i odmowa wyjazdu na mecz z drużyną... Karanie takiego typu zachowań i trzymanie dyscypliny w drużynie to jest profesjonalizm.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: Odet »

Jaszczu91 pisze: 19 lut 2019, 15:07
udawanie kontuzji i odmowa wyjazdu na mecz z drużyną... Karanie takiego typu zachowań i trzymanie dyscypliny w drużynie to jest profesjonalizm.
Przepraszam, a kiedy to Miętus został ukarany za udawanie kontuzji i odmowę wyjazdu na mecz z drużyną???

Pozdr.
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: Kredence »

Odet pisze: 19 lut 2019, 10:27
Rzeczywiście bardzo profesjonalne było ogłosić 29.01.2019: "Powtórzę, że trudno jest zatrzymać zawodnika, który nie chce u nas zostać." (to o Perisicu)

Nie wiem czy było to profesjonalne ale na ten moment wygląda to jak kapitalna decyzja. Marotta wiedział że Arsenal chce tylko wypożyczyć Chorwata na co wiadomo że Inter się nie zgodzi . W ten sposób nałożył w pewien sposób presję na Perisicia, . Ivan jakby zrozumiał że nikt nie wyłoży kasy w lato za niego a i on nie ma szans na poważne pieniądze w momencie takiej gry jaką prezentował. W ostatnich meczach zdecydowanie bardziej mu się chciało a w meczu z Sampdorią już miał prawdziwe przebłyski dawnej formy , że już o zaangażowaniu nie wspominając. Na ten moment wygląda to jak kapitalny ruch Marotty. Perisic ewidentnie wziął się za siebie i obie strony mogą tylko na tym zyskać. Inter najpierw dobrą grę Perisicia co pomoże utrzymać 3 miejsce , Perisić wywalczy sobie transfer do anglii a Inter na koniec przyzwoite pieniądze za niego.
Odet pisze: 19 lut 2019, 10:27 Jeszcze bardziej profesjonalne było odebranie opaski Miętusowi 13.02.2019.
A szczytem profesjonalizmu było to że o odebraniu opaski dowiedział się z twittera.

Że zacytuję : ,, Wczoraj około 15 minut po tym jak Marotta, Ausilio, Gardini oraz Spalletti poinformowali Icardiego o decyzji odebrania mu opaski kapitańskiej, zawodnik trzasnął drzwiami swojego auta i z furią opuścił ośrodek treningowy. Wcześniej powiedział, że podjął decyzję o nie pojechaniu z zespołem do Wiednia na spotkanie z Rapidem, mimo powołania jakie otrzymał od trenera. "
Akcja z twitterem to wymysł Wandy Icardi, jeśli jej wierzysz to Twoja sprawa.
Odet pisze: 19 lut 2019, 10:27 Pan Marotta jest geniuszem. Naprawdę.

W ciągu miesiąca sprawił, że kibice Interu nie mają nic przeciwko temu żeby Mauro Icardi (do niedawna kapitan i strzelec 120 bramek) dołączył do Juventusu.
Na jakiej podstawie sądzisz że to przez Marotte ten kwas?

I co według Ciebie miał zrobić Inter? dalej dać sie szantażować Wandzie ? Pozwalać jej dalej robić bezkarnie szopki uderzające w klub? czy może ignorować fakt że szatnia jest przeciwko Icardiemu i drużyna chciała zmiany kapitana? szczerze nie rozumie

Na koniec zacytuje Piero Ausilio :
,, W futbolu, podobnie jak w każdej pracy, najważniejsza jest grupa, a nie pojedyncze jednostki. Tego typu sytuacja, wywołują swego rodzaju niepokój i niszczą grupę. Pozwoliliśmy na pewne rzeczy, ale ostatecznie przyszedł czas, aby podjąć decyzję. To może wyglądać na krok w tył, ale jeżeli chodzi o grupę, robimy dziesięć kroków do przodu. "
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: Jaszczu91 »

Odet pisze: 19 lut 2019, 16:03
Jaszczu91 pisze: 19 lut 2019, 15:07
udawanie kontuzji i odmowa wyjazdu na mecz z drużyną... Karanie takiego typu zachowań i trzymanie dyscypliny w drużynie to jest profesjonalizm.
Przepraszam, a kiedy to Miętus został ukarany za udawanie kontuzji i odmowę wyjazdu na mecz z drużyną???

Pozdr.

A gdzie ja napisałem że Icardi został ukarany za udawanie kontuzji i odmowę wyjazdu na mecz???
Jak już cytujesz to najpierw radzę przeczytać CAŁE ZDANIE i do niego się odnosić. Z resztą doskonale wiesz co miałem na myśli a próbujesz na siłę coś zupełnie innego udowodnić ;)

A tak na marginesie zarzucasz innym że szmacą Icardiego a sam nazywasz go Miętusem... :oops:
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: Imrahil »

Kredence pisze: 19 lut 2019, 17:14 Na koniec zacytuje Piero Ausilio :
,, W futbolu, podobnie jak w każdej pracy, najważniejsza jest grupa, a nie pojedyncze jednostki. Tego typu sytuacja, wywołują swego rodzaju niepokój i niszczą grupę. Pozwoliliśmy na pewne rzeczy, ale ostatecznie przyszedł czas, aby podjąć decyzję. To może wyglądać na krok w tył, ale jeżeli chodzi o grupę, robimy dziesięć kroków do przodu. "
Od tego bym zaczął, gdyż w podobnym tonie wypowiadał się Marotta.
Ogólnie nie jestem fanem zaistniałej sytuacji, jednak jeśli panowie pracujący wewnątrz klubu podjęli taką decyzję, to musiał być ku temu bardzo poważny powód, a do nas docierają tylko szczątkowe informację.

Wracając do wątku z Icardim. Jedno mnie cieszy, w końcu ktoś wytłumaczył temu Miętusowi że jest miętusem. Jebanym pantoflem co go stara w niedziele do kościoła ubiera. Facet się szczyci i chwali wieloma golami. Super, tylko niech nie zapomina, że na gole i zwycięstwa pracuje cały zespół. Piłka nożna to gra zespołowa, a nie indywidualne osiągnięcia. Facet ( ikardi ) kosztem i pracą całego zespołu corocznie żąda jakieś absurdalne podwyżki stosując jakieś nieetyczne zagrywki. Klub, jako firma, doszedł do sytuacji nie do zaakceptowania. Jego żądania są absurdalne, a krytykowanie kolegów z drużyny wręcz niemoralne, tym bardziej wypowiedziane z ust żony/agenta. Jeśli facet nie kontroluje poczynań żony, to niby jak ma kontrolować zespół dorosłych facetów?! Nie dziwota, że faceci z charakterem mają wyjebane na wyniki, skoro "góra" stosuje podwójne standardy. Jak widać Marotta na start wprowadza porządki, dostrzegł wady i błędy w ogólnym zarządzaniu. Potrzeba kogoś z jajem na takim stanowisku. Jego decyzja odebrania opaski kapitana wydaje się być, na ten moment, słuszna i niebezpieczna jednocześnie, jednak Mauro Icardi to nie jakiś messi czy inny ronaldo, z 4 zlotymi butami i 3 medalami mistrzostw by stawiać jakiekolwiek warunki. To nasz najlepszy napastnik i koniec. Tak jak kiedyś był Julio Ricardo Cruz czy nawet Rodrigo Palacio. Oni jakoś nie pajacowali, a też byli z Argentyny.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Giuseppe Marotta

Post autor: Dzyl »

Przecież ponoć to grupa zawodników poszła do władz i poprosiła o zabranie opaski Icardiemu. W połączeniu z idiotycznymi wypowiedziami Wandy dało to efekt taki, że zarząd podjął taką decyzję o odebraniu opaski. Słuszna decyzja, teraz to dopiero widać po tym jak zachowuje się Icardi. Zamiast przyjąć to na klatę i pokazać coś na boisku to odwala cyrki jak mały chłopczyk, strzela focha itd...Już raz miał na pieńku z kibicami, teraz znowu sytuacja się powtarza, lecz z tego co widać tym razem jest bardziej zaostrzona.
Spisek na temat Marotty jako kreta? nie wierzę w to, nie jesteśmy dla Juventusu zagrożeniem, poza tym rodzina Zhang to nie są jakieś leszcze i wiedzą kogo zatrudniają.
ODPOWIEDZ