Antonio Conte

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
ODPOWIEDZ
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Antonio Conte

Post autor: Stryjek »

ehh bez sensu dalsza dyskusja.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Antonio Conte

Post autor: Piter »

No i się poddałeś, typowe. Ciekawe gdzie te twoje argumenty które wypisywałeś na SB, nagle straciły jakikolwiek sens bo pewnym jest że wojownicy Conte z napadu muszą być idealnie przygotowani taktycznie, a nie wejść z marszu na boisko i robić nie wiadomo co
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Antonio Conte

Post autor: Stryjek »

:brawo: Wygrałeś nie mam na cb siły.

Forza Inter :szal: :inter: :flaga:
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Antonio Conte

Post autor: Piter »

pan Conte
Obrazek
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Antonio Conte

Post autor: Wybraniec »

Jak sobie obejrzałem powtórkę meczu z Lecce to nasunęły mi się wnioski jak bardzo byliśmy ograniczeni jako drużyna u Spallettiego. I nie chodzi tu tylko o dośrodkowania:

- ciągle wysoki pressing, co powodowało często złe zarządzanie siłami drużyny,
- za wszelkę cenę próba dominowania przeciwnika i utrzymywania się przy piłce prawdopodobnie nie mając do tego dobrych wykonawców
- brak skutecznych kontrataków przy wyjściu z głębokiej fazy defensywy
- brak strzałów dystansu
- ciągłe próby pchania piłki w pole karne. Ile my wogóle strzeliliśmy bramek spoza 16 metra?

Za Spallettiego nikt nie przejmował się naszym środkiem pola, bo każdy przeciwnik wiedział, że będziemy pchać piłkę w pole karne i nie szukać strzału z dystansu. Każdy z Interem nastawiał się na kontrataki, co wymuszało grę w ataku pozycyjnym.

Jak będziemy kontynuować grę w podobny sposób co wczoraj, to jesteśmy bardziej przekrojowi i mamy więcej wariantów. Możemy utrzymywać się przy piłce, możemy się cofnąć i szukać kontrataków, możemy grać z pominięciem drugiej linii, na ścianę, przeciwnik nie może się nastawiać tylko na bronienie podań w pole karne, bo to zakończy się pieprznięciem z dystansu, a jak już przeciwnik zdecyduje się pilnować srodkowych pomocników to automatycznie robi się więcej miejsca w polu karnym dla napastników. Drużynie będzie grało się łatwiej.

Zobaczymy jak będzie dalej.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Antonio Conte

Post autor: Piter »

pan Conte dyryguje i dowodzi https://www.youtube.com/watch?v=5CSindAj2zk
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Antonio Conte

Post autor: Seba »

Piter pisze: 2 wrz 2019, 21:12 pan Conte dyryguje i dowodzi https://www.youtube.com/watch?v=5CSindAj2zk
Ten ruch głową przy bramce Martineza :hahaha: :inter:
Obrazek
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Antonio Conte

Post autor: Stachoo »

Wybraniec pisze: 9 wrz 2019, 22:52 2 mecze z Lazaro obejrzane i wniosek jest nastepujacy - daje typowi 10% szans na to, ze wytrzyma tu dluzej niz rok i jakies 18% szans, ze rozegra na wahadle wieceji meczow od Candrevy i Danilo. Gosc zagral dwa mecze przeciwko slabeuszom i nie pokazal doslownie nic. Slabe dosroskowania, zadnych dryblingow, wiekszosc podam do tylu. A tutaj w Interze dojdzie jeszcze praca w defensywie. Nie kupuje tego.
Ale co ma piernik do wiatraka? To temat Pana Conte, a nie jakiegoś Lazaro, wiec po co ten post tutaj?
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Antonio Conte

Post autor: Piter »

Wnerwiony pan Conte nawet nie ucieszył się z gola na 1:1 :(
https://www.youtube.com/watch?v=WbWusrd3Vss
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Antonio Conte

Post autor: Seba »

Piter pisze: 18 wrz 2019, 12:24 Wnerwiony pan Conte nawet nie ucieszył się z gola na 1:1 :(
https://www.youtube.com/watch?v=WbWusrd3Vss
Pan Conte w jednym z wywiadów powiedział, iż interesują go tylko wygrane. Miejmy nadzieję, że takiego Interu nie obejrzymy już w tym sezonie.
Obrazek
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Antonio Conte

Post autor: KoBa »

Dokł Pan Conte się nie będzie cieszył z jakichś wyrównujących bramek.
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: Antonio Conte

Post autor: Nasir »

Pan Conte brutalnie wyjaśniony przez nikomu nieznanych pachołków ale „elita” fci nadal wierzy w krula xd
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Antonio Conte

Post autor: Seba »

Nasir pisze: 18 wrz 2019, 13:55 Pan Conte brutalnie wyjaśniony przez nikomu nieznanych pachołków ale „elita” fci nadal wierzy w krula xd
Póki co jesteśmy liderem Serie A, a w LM mamy tyle samo pkt co reszta. Mógłbyś rozwinąć swoją myśl? ;)
Obrazek
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Antonio Conte

Post autor: miniu86 »

Tak, zwolnijmy tego skurwesyna już teraz, kreta jebanego, kolejki sprawdzonych trenerów już czekają żeby ogrywać z nami Slavie Pragi i Barcelony.
piper
Posty: 24
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Antonio Conte

Post autor: piper »

Seba. pisze: 18 wrz 2019, 14:11 Póki co jesteśmy liderem Serie A
Po trzech meczach z pyrami - Lecce, Cagliari i Udinese grające cały mecz w 10, no potęga z tego Interu :-D
kibix
Posty: 168
Rejestracja: 11 cze 2008, 17:59
Lokalizacja: Opole

Re: Antonio Conte

Post autor: kibix »

Dajcie już spokój, patrzę i się zastanawiam czy to wrzesień czy maj... Jedni wróżą skeduto inni już zwalniają tego "pachoła turynskiego kreta". Zauważcie, że były dopiero 4 mecze, mamy nowego trenera, dużo nowych nazwisk w składzie. Przecież to ani nie Fifa ani football managerek, trzeba czasu. A w ogóle mam wrażenie, że niektórym na rękę jest ta porażka z kopciuszkiem, bo mogą innym szpile powtykać... Całe szczęście, że tacy w gorącej wodzie kąpani ludzie nie siedzą gdzieś u nas w zarządzie, bo przy zwalnianianiu trenera co 3 mecze i wymienianiu całego składu co okienko to byśmy za 2 lata do bram serie C pukali.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Antonio Conte

Post autor: Stachoo »

kibix pisze: 18 wrz 2019, 20:47 Dajcie już spokój, patrzę i się zastanawiam czy to wrzesień czy maj... Jedni wróżą skeduto inni już zwalniają tego "pachoła turynskiego kreta". Zauważcie, że były dopiero 4 mecze, mamy nowego trenera, dużo nowych nazwisk w składzie. Przecież to ani nie Fifa ani football managerek, trzeba czasu. A w ogóle mam wrażenie, że niektórym na rękę jest ta porażka z kopciuszkiem, bo mogą innym szpile powtykać... Całe szczęście, że tacy w gorącej wodzie kąpani ludzie nie siedzą gdzieś u nas w zarządzie, bo przy zwalnianianiu trenera co 3 mecze i wymienianiu całego składu co okienko to byśmy za 2 lata do bram serie C pukali.
Widzę, że wpadłes w sidła podrzednego trollingu :)
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Antonio Conte

Post autor: Kusy »

Gasperini naśladuje Conte w LM, trzech z tyłu, właśnie jest 43 minuta i cyk trzy zero w plecy z Dinamo jak na razie.
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: Antonio Conte

Post autor: Nasir »

Czy jakakolwiek dryzuna zawojowala europe tym archaicznym betonowym 352? Dobrze wiemy ze nie wiec mecze w LM i na wiosne w LE ( jesli uda sie zajac 3 miejsce a boj bedzie ciezki) nalezy traktowac jako sparingi pomiedzy spotkaniami ligowymi.
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Antonio Conte

Post autor: Woo-cash »

Nie po to wróciłem na forum żeby zwalniać Pana Kąte po 4 meczach w sezonie. 🙄
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Antonio Conte

Post autor: Kusy »

" Inter Mediolan ma zamiar w styczniu sprowadzić napastnika, który wzmocniłby linię ataku opierającą się obecnie głównie na Romelu Lukaku. W grę wchodzą dwa nazwiska. Na liście życzeń znajdują się Olivier Giroud i Luka Jović."

Pan Conte chyba zrozumiał w końcu, że Lautaro nie może już grać od pierwszej minuty, bo jego strzeleckie popisy są irytujące.
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Antonio Conte

Post autor: maniekfci »

kusy pisze: 20 wrz 2019, 09:35 " Inter Mediolan ma zamiar w styczniu sprowadzić napastnika, który wzmocniłby linię ataku opierającą się obecnie głównie na Romelu Lukaku. W grę wchodzą dwa nazwiska. Na liście życzeń znajdują się Olivier Giroud i Luka Jović."

Pan Conte chyba zrozumiał w końcu, że Lautaro nie może już grać od pierwszej minuty, bo jego strzeleckie popisy są irytujące.

:lol: :lol: dłuższy urlop mógł wziąć


zapraszam do dyskusji na forum w temacie Lautaro.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Antonio Conte

Post autor: Piter »

Jak pisałem że Lautaro miesiąc na plaży wyleżał to vvujek nie widział w tym problemu, za to treningi indywidualne Icardiego były bardzo problematyczne dla niego xdd
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Antonio Conte

Post autor: Wybraniec »

Sensi znowu kontuzjowany i nie zagra w niedzielę i prawdopodobnie w środę.

D'Ambrosio wraca bodaj za 3 tygodnie

Alexis 3 miesiące.

Dodatkowo ciągle pisze się o problemach Godina czy Lukaku.

Powoli wychodzą błędy w przygotowaniach prowadzonych przez Pintusa.
Kazam
Posty: 13
Rejestracja: 24 sie 2010, 09:55

Re: Antonio Conte

Post autor: Kazam »

Kontuzje DD i Alexisa to wina Pintusa, trolling level ultra :)
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Antonio Conte

Post autor: Stachoo »

Upadłes na samo dno wszemobecnego trollingu.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Antonio Conte

Post autor: Piter »

Jakim panem Conte jesteście dziś?
Obrazek
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Antonio Conte

Post autor: Stachoo »

Piter pisze: 6 gru 2019, 09:42 Jakim panem Conte jesteście dziś?
Obrazek
Wypiłem standardowo przed chwilą potrójną espresso ze 100 mln wody, więc na chwilę obecną jestem "7"
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Antonio Conte

Post autor: Piter »

Ja obecnie nr 3 bo szukam poradnika w internecie jak wyprać ściereczki z mikrofibry a tam porady
typu "Użyj środka piorącego przeznaczonego do mikrofibry" jakbym kurwa nie wiedział
ps. przed przeczytaniem tego chciałem użyć detergentu do czyszczenia kostki brukowej
ps2. zaraz defekacja więc będzie nr 1
Michellaga
Posty: 245
Rejestracja: 18 lut 2012, 10:15
Lokalizacja: Szczecin

Re: Antonio Conte

Post autor: Michellaga »

No ja 9, właśnie Szoszon chciał mnie poczestowac Snicersem ale podziękowałem.
ODPOWIEDZ