Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
Gaszka
Posty: 535
Rejestracja: 26 gru 2004, 20:31
Lokalizacja: Pszów
Kontakt:

Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Gaszka »

[quote=""rivero [scozzi"]"]I wciąż pamiętam jak przeszedł do Interu i wypowiedział zdanie: "Razem z Vierim zrobimy wszystko" czy jakoś tak (grali wcześniej razem w Lzio, tym mocnym Lazio, które sięgnęło po Scudetto...)[/quote]

No to zbyt wiele razem nie zrobili... szybko się pokłócili :(
// >> www.FcInter.pl << //
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Orzeu »

Bart pisze:
mecz z Valencią kiedy to Farinos bronił to był ćwiercfinał LM, a nie P. UEFA.
A jednak UEFA...
to nie było w tym sezonie co graliśmy z Milanem w LM ?? :oops:
Obrazek
Peter
Posty: 426
Rejestracja: 21 sty 2004, 14:50
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Peter »

orzeu -> na 1000% był to cwiercfinał Pucharu UEFA, a nie LM. W tym samym sezonie co graliśmy w polfinale z Milanem, w cwiercfinale chyba tez gralismy z Valencia, ale to nie w tym meczu bronil Farinos.(wtedy bronil Toldo i jakże fenomenalnie)
Przemek

Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Przemek »

A wszytsko u mnie zaczełą sie od Youri Djorkaeff'a i wszytsko jasne :smile: -zawsze lubiłem tego goscia i nic sie nie zmieniło do dzis..
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Szycha »

To ja wam przypomne o nigeryjskim defensorze, który się zwał Taribo West. Był u nas przez 2 sezony 97/98 98/99. Zaliczył w tym czasie 62 występy strzelił 2 gole 8) Był w składzie w finale P.UEFA jak graliśmy z Lazio. W pamięci mam także jego charakterystyczną fryzurę i ładna asyste przy bramce IL Capitano w meczu z milanem ( tylko nie pamiętam czy to było w lidze czy Coppa, a może jakiś sparing :? :P )
sinisza
Posty: 333
Rejestracja: 16 cze 2004, 12:05
Lokalizacja: Como
Kontakt:

Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: sinisza »

Jurgen Klinsmann...

Swietny pilkarz, multi linguista, piekarz no i czytal ksiazki Petrarki.
A takie brabki ktore strzelal mozna ogladac i ogladac w kolko.
Bardzo mi sie spodobal w latach 90 - troche pozno, ale takiego talentu nie mozna przeoczyc.
Jak na kobiete prtzystalo najpierw spodobal mi sie jako mezczyzna :lol:

Teraz swietny szkoleniowiec, mam nadzieje ,ze daleko zajdzie z narodowa jedenastka
Zapraszam serdecznie na moje strony:

Oficjalna Strona Sinisy Mihajlovica
www.sinisamihajlovic.com
Pientka
Posty: 26
Rejestracja: 3 kwie 2005, 17:50
Lokalizacja: Krakuszowice

Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Pientka »

Ivan Zamorano - moj najwiekszy idol z Interu 1+8 to byl swietny gracz. Jego glowki i bramki ... hmm z Ronaldo byli swietni :]
Obrazek
Meti
Posty: 209
Rejestracja: 9 gru 2004, 20:21

Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Meti »

Sandro Mazzola- genialny pilkarz, dla mnie drugi najwiekszy pilkarz obok Meazz'y w historii, bardzo bramkostrzelny jak na pomocnika. Ale fak faktem zaczelo sie od koszulki Djorkaeff z numerem 6.
Che tanto e sempre la stessa storia
Un'ora e mezza senza fiato
Perche c'e solo l'Inter.
C'e solo l'Inter, per me, solo l'Inter
C'e solo l'Inter, per me...
Dre rulez

Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Dre rulez »

Nwankwo Kanu
Richy
Posty: 110
Rejestracja: 22 sie 2005, 11:05
Lokalizacja: Świnoujście

Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Richy »

Meazza miał by dzisiaj 95 urodziny... chamstewm było by zaśpiewaniem u 100 lat :] , szacunek dla tego pana.
Obrazek
Obrazek
"Jak jesteś pierwszy, to jesteś pierwszy. Jak jesteś drugi, to jesteś zerem.'' - Bill Shankly"
genzonetti

Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: genzonetti »

Z cyklu dawni bramkarze Interu:
Ivano Bordon, ur. 13.04.1951r w Margherze we Wloszech. Bronil barw Nerazzurrich w latach 1970 - 1983 , wywalczyl w tym czasie 2 razy scudetto oraz 2 razy puchar wloch. Powolowany do kadry narodowej.

p.s. Bardzo lubilem Robbiego Keana, gosciu byl u nas pol sezonu, zdazyl strzelic chyba bramke Ruchowi w UEFA i polecial spowrotem na wyspy...hm, irlandzik Owenem nie zostal, ale szkoda go.
Anton
Posty: 122
Rejestracja: 4 mar 2005, 21:46
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Anton »

Właśnie sobie tak szukałem jakiś starych zdjęć Interu i natrafiłem na to:

Obrazek

Nasz kochany Inter z Baggio, Ronim, Zamorano, Djorkaefem, Il Capitano, Recobą i Bergomim na czele ;( aż się łezka w oku kręci ;(
[br]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ava by Ocelot
Wacik
Posty: 28
Rejestracja: 11 wrz 2005, 18:04
Lokalizacja: Kraków

Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Wacik »

Cysu pisze:Dwa slowa i wiecej pisac nie trzeba Roberto Baggio
Zgadzam się !! :brawo: :flaga:
Obrazek
Chipp Zanuff

Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Chipp Zanuff »

Roberto Baggio - kibicuje mu od 1998 (wtedy zaczełem interesować sie piłką nożną - mając 8lat), dlatego niewiele o nim wiem, ale to co wiem wystarczy mi, żeby nazwać go najlepszym napastnikem w histori. Świetni wykonywał rzuto wolne, rożne, ico by niemówić karne też. Techniką bije na łeb wszystkich.
Był moim ulubionym piłkarzem, jest moim ulubionym piłkarzem i będzie moim ulubionym piłkarem.
Szkoda, że w Interze grał tak krótko...

Ciągle mam jego koszulke w barwach Interu z numerem 10.(nie jest w najlepszym stanie, ale nigdy jej nie wyrzuce)
Chipp Zanuff

Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Chipp Zanuff »

Dziś mija dokładnie 5 lat od kiedy swój ostatni mecz dla Interu zagrał Ivan Zamorano przeciwko Parmie (14.12.2000). W tym samym meczu również ostatni występ (jak narazie;)) w niebiesko-czarnych barwach zagrał Andrea Pirlo.
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Woo-cash »

wlasnie a propos Andreo Pirlo no szkoda ze nie gra dalej w Interze mielibysmy teraz z niego wielki pozytek. rzeczywiscie kreci sie lza jak sie patrzy na tych pilkarzy. ciekawi mnie jedna rzecz na tym zdjeciu wie ktos moze jak nazywa sie tem murzyn 1 po lewej stronie w ostatnim rzedzie skads go kojarze ale nie moge przypomniec jak sie nazywal :)
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Ljarro »

Nkwanko Kanu
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Woo-cash »

Wielkie dzieki wiedzialem ze kojarze te twarz :D jak sie nie myle to Kanu odszedl pozniej do Arsenalu i mial czy nadal ma jakies problemy z sercem ??
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Orzeu »

ejjjj ja mam pytanko jeśli jestesmy już przy problemach z sercem: WIE KTOŚ CO SIĘ DZIEJE Z FADIGĄ >>??<<
Obrazek
Kalisz
Posty: 323
Rejestracja: 14 kwie 2004, 20:09
Lokalizacja: Gdynia

Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Kalisz »

Fadiga,prawdopodobnie niedługo wznowi treningi po 2 operacji serca,miejmy nadzieje ze wszystko się dobrze potoczy i ten piłkarz będzie z powodzeniem kontynuował swoją piłkarską kariere...Chodz głośno mówiło się o zakończeniu kariery przez tego gracza..w Sumie to ja sie nie dziwie,teraz ostanio na boiskach nie którzy piłkarze nie schodzili żywi z boiska przez pompeczke :x
Wole dymać Ryśka z klanu,niż kibicem być Milanu ;]
Anonymous

Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Anonymous »

Roberto Baggio to byl dopiero zawodnik ! :smile:
Lolek
Posty: 428
Rejestracja: 15 maja 2005, 15:35
Lokalizacja: Trzebinia

Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Lolek »

VIERI-zdrajca bo przeszedl do milanu. Mozna powiedziec tak o kilku zawodnikach, ktorzy teraz graja w tym klubie.Np. Pirlo, Seedorf.
Ale oni nie grali tyle co Vieri, ktory strzelil dla nas mnowstwo bramek.
Ten pierwszy sezon, pierwszy mecz ligowy, chyba przeciwko Veronie strzelil 3 bramki w wygranym meczu 3:0. W tym sezonie o ile sie nie myle zostal krolem strzelcow Serie A. Po tylu latach gry dla naszego Interu, odszedl do Milanu i wlasnie dlatego nie ktorzy uwazaja go za zdrajce. Za to co dla nas zrobil nalezy sie szacunek, ale za przejscie do Milanu nie...
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Ljarro »

Roberto Baggio to byl dopiero zawodnik !
O w morde, co za wypowiedź
Za to co dla nas zrobil nalezy sie szacunek, ale za przejscie do Milanu nie...
Meazza strzelił dwa razy więcej goli dla Interu i też nie zasługuje na szacunek?

Poza tym, jeżeli ma w Mediolanie restauracje (czy jakieś inne pseudobiznesy) to nie ma dziwne, że chciał tutaj zostać.
Ivan Ramiro

Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Ivan Ramiro »

Vieri zaimponował mi w meczu na Estadio Mestalla kiedy to w 5 minucie meczu "uciszył" kibiców...to były piękne chwile!!
Co nie zmienia faktu ze "Fierjego" znienawidziłem...
Syjon
Posty: 70
Rejestracja: 2 sty 2006, 14:13
Lokalizacja: Tu i tam

Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Syjon »

Dla mnie numerem jeden Roberto Baggio. Z byłych starszych gwaizd wieczna legenda Giuseppe Meazza.
Obrazek
Obrazek
Maciek (interista)
Posty: 141
Rejestracja: 7 sty 2006, 02:04
Lokalizacja: Warszawa/Białystok

Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Maciek (interista) »

Diego Pablo Simeone (ur April 28, 1970 w Buenos Aires)
Karierę rozpoczął w 1987, Simeone grał dla takich klubów jak Vélez Sarsfield, Pisa, Sevilla FC, Atletico Madrid, Inter i Lazio. Obecnie gra w Racing Club (nie wiem czy to aktualne).
W Argentynie, Simeone posiadał pseudonum El Cholo (podobny do Cambiasso) zaliczył 106 występów w reprezentacji, pierwszy w 1988. W latach 1994, 1998 i 2002 był uczestnikiem Mistrzostw Świata. Simeone strzelił 11 bramek w reprezentacji. Zdobył srebrny medal na IO w Atlancie.
Ja go pamiętam jak mistrza gry w powietrzu (chyba najlepszego jakiego widziałem, przeszedł do Lazio w ramach rozliczenia za Vieriego jak dobrze pamiętam), sczególnie utkwiła mi jego bramka (strzelona glową oczywiście) w LM 98/99 przeciwko Spartakowi na wyjeżdzie. Ponadto ten incydent z Beckhamem :smile: , który przeszedł juz do historii MŚ (raczej niechlubnej).
Obrazek
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Orzeu »

o ile się nie myle to pisałeś że masz 14 lat (jesli nie to sorx) ;).
a wlewasz nam że pamiętasz bramki Diego Simeone z 1998 roku :? przeciez ty wtedy miales 6-8 lat 8) więc albo coś tu kręcisz albo masz w hu.. dobrą pamięc - coś mi się zdaje ze jednak to pierwsze. pozdro 600 ;] 8)

EDIT = mozecie to skasować ;) - mój błąd ;] pomyliłem cię z użytkownikiem Blueinferno czy jakos tak - sorki - hehe wychodzi ze jestes starszy ode mnie wiec fakt mozesz to pamietac.

wszyscy tu ble ble ble o róznych pilkarzach, Baggio, Baggio, Baggio się powtarza non - stop a nikt chyba nie wspomina o Beppe Beromim, który był dla nas niegdyś jak Maldini dla Milanu - on zrobil dla nas wiecej niz wspanialy Roby Baggio i tez nalezalo by o nim wspomniec - i do tego Beppe po dzis dzien jest w Interze ;]

EDIT 2- chyba będziecie zmuszeni mi dać dożywotniego Bana bo dzisiaj pier.. jak nikt inny :/ "jak Maldini dla Realu" :lol: nikt nie wspominał o Bergomim, choc ja sam o nim wspominalem ;/ oj dziury dziury muszę przestac pic :/
Obrazek
Jarek_FCI
Posty: 371
Rejestracja: 11 lut 2006, 21:50

Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Jarek_FCI »

Fabio Galante urodzony 20-11-1973 r.
Grał na środku obrony. Strzelił dla Interu 3 gole i wystąpił w 88 meczach. Grał u nas przez 4 sezony. Teraz gra w Livorno.
Zajczak
Posty: 47
Rejestracja: 9 lut 2006, 07:56
Lokalizacja: Mysłowice

Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Zajczak »

moją sympatię do Interu poczułem gdzies w sezonie 1994-95 kiedy Inter skończył dość fatalnie sezon (wygrał wtedy chyba Juve albo Roma(???) - niewazne ) no i poprzez to tych zawodników było dosyć troche w Interze i niestety wielu to już nawet nie kojarze. Napewno legendami są tacy piłkarze jak Giuseppe Meazza, Walter Zenga, Andreas Brehme, Jurgen Klinsmann czy Hansi Muller ale są to piłkarze-legendy, które znam tylko z artykułów, gazet itp.za czasów gry w Interze.
Natomiast piłakrze-legendy , które pamietam z gry, którą dane mi było widzieć (niestety jeszcze ani razu na żywo ) to Gianluca Pagliuca (chyba tak się to pisało ) - świetny bramkarz, swego czasu reprezentant Włoch, Diego Simeone - zaciag z Argentyny, groźna postura no i nieustepliwość, Nicola Berti - również grał w reprezentacji, Roberto Baggio - chyba nikomu nie trzeba przedstawiać słynnego buddysty, Yourii Djorkaeff - niezłe wolne, zwinny i szybki Mistzr Świata, Ivan Zamorano - jeden z moich wielkich ulubieńców, świetny snajper, Christian Vieri - mimo zgrzytu na sam koniec napewno jest to legenda Interu i śiwetny napastnik


Zawodnikami, którzy maja szanse na dołączenie do tego grona to napewno Adriano, Figo, Toldo(jak dojdzie do formy)
Obrazek
Hubi
Posty: 85
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:56
Lokalizacja: Józefów

Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Hubi »

Mam kilka pyta:
z czego zaslynol Giuseppe Meazza?
W jakich latach gral w Interze?
jakie obiektty sa teraz nazwane jego imieniem?
PAZZA INTER AMALA!

Obrazek
Obrazek6480695Obrazek
Obrazekadastat@op.pl
ODPOWIEDZ