Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
ODPOWIEDZ
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Dzonyy »

A Taribo West'a pamiętacie ? :) Ciekawą miał fryzure.
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
Kielben
Posty: 770
Rejestracja: 25 sie 2006, 23:55
Lokalizacja: Kowalewo Pomorskie

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Kielben »

taaa West to był jeden z moich ulubionych xD
te jego zielone "kitki"
swoją drogą dobry obrońca  :]
Obrazek
Nikt INTERU nie pokona, ani Juve , ani Roma :D
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Endru »

tesknie za Diego Simeone niesamowity walczak był ;)
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Lamatico »

Mnie brakuje zawodnika z niedalekie przeszlości... odszedł przez Adriano. Juan Sebastian Veron typowy rozgrywający, kreujący grę... szkoda że nie został.
elche89
Posty: 7
Rejestracja: 30 lip 2007, 22:28

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: elche89 »

Czemu nikt  nie pisze O ronaldo czemu chcecie o nim zapomniec. Gdy R9 wychodził na murawe san siro wszyscy krzyczeli il fenomeno a teraz krzyczą
"Kolana Ronaldo już nie ma..." czy "Skacz z nami, Ronaldo skacz z nami..." wstyd i hańba. :inter:
Hasta la Victoria Siempre
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Szycha »

Każdy kto tak pisze jest idiotą. Nikomu nie życze takiego bólu jakiego on doznał w swej karierze. Prawda jest taka iż gdyby nie problemy z kolanami móglby zdobyć Złotą Piłkę nie 3 razy, ale jakieś 6. Nie lubię go za to co zrobił Interowi, ale należy mu się wielki szacunek. Płaczek powinien zrozumieć, że był jest i będzie tylko jeden Ronaldo... IL FENOMENO
Ostatnio zmieniony 23 lut 2008, 16:41 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Messie
Posty: 2497
Rejestracja: 1 sie 2004, 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Messie »

fakt faktem zajebsicie gral w Interze i go wszyscy kochali....poza tym nikomu sie nie zyczy takich kontuzji jak jemu(ROnaldo) czy tez Eduardo ostatnio w meczu Birmingham - Arsenal...ale jest takie cos jak zdrada a zdrady sie nie wybacza!!! uwielbialem go, ale teraz nienawidze za to jak zbluzgal klub! oskarzyl go za pare roznych rzeczy itd...

tylko glupi zapomina i nie wybaczao takich rzeczach, naiwny zapomina i wybacza, mady wybacza ale nie zapomina!,

a swoja droga to zaluje ze nie ma Ivana Zamorano, Recoby oraz Simeone...
!! FANATICI DALLA POLONIA !! Non Mollare Mai !!
wtksoplica
Posty: 15
Rejestracja: 9 mar 2008, 12:59

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: wtksoplica »

Mi bradzo brakuje w Interze S. Dalmata. Dołączył on do niebiesko-czarnych w styczniu 2001 po przeprowadzce z PSG. Wcześniej występował także między innymi w OM. Przez 2 i pół sezonu rozegrał ogólnie tylko 48 spotkań w których strzelił 4 bramki. Wielkiej kariery w Interze nie zrobił ponieważ był często kontuzjowany, a gdy już sie wyleczył nie potrafił dojśc do optymalnej formy. Innym jego problemem było to, że H.R. Cuper nie dażył go zbytnią sympatią gdyz młody Francuz należał go grona ludzi rozrywkowych i średnio przykładał sie do treningów. Mimo to lubiłem tego zawodnika ponieważ miał dar strzelania bardzo ładnych bramek. Przykładem niech będzie gol strzelony Fiorentinie w meczu na SS w sezonie 2000/2001 czy też trafienie przeciwko Chieco w wyjazdowym meczu w jakże pechowym dla nas sezonie 2001/2002. Kolejną jego zaletą był niezły drybling i dobre wrzutki w pole karne. Nieźle utrzymywał sie tez przy piłce. Przed sezonem 2003/2004 został wypożyczony do obecnego klubu E. Smolarka - Racingu Satander. Hiszpanii jednak nie zwojował. Obecnie bra bodajrze w G. Bordeaux. w Ubiegłym sezonie strzelił nawet bramke dla tego zespołu w potyczce grupowej z PSG, która również była niecodziennej urody...
Radzisz_IM
Posty: 274
Rejestracja: 6 sty 2007, 16:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Radzisz_IM »

ojj taaak Stephana Dalmata tez mi brakuje. :) Wspaniała technika, drybling, swietne uderzenie. Bardzo lubiłem patrzec na jego gre:)
Generalnie tęsknie za wieloma zawodnikami...ale tak jak brakuje mi Chinito...jest niewielu.

gdyby nie kontuzje...mysle ze w minionej dekadzie...Alvaro...mialby juz na swoim koncie Zlotą Pilke. :):)
Czy wygrywasz czy nie, ja i tak Kocham Cię w moim sercu INTER i na dobre i na złe! per sempre Nerazzurro!
Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Ulis »

hehe zdecydowanie.. Mi również najbardziej brakuje Alvaro.. Uwielbiałem go za wszystko, nawet za kontuzje :P Również uwielbiałem Simeone i również wiele bym dał by jeszcze raz go ujrzeć w koszulce Interu :) Di Biagio mimo, że nie był to filar zespołu to również chętnie bym wrócił do jego gry.. Ehhh wspomnienia..
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
Chuchu
Posty: 2209
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Chuchu »

http://inter.it/aas/news/reader?N=29306&L=en&CAT=2  Oba odwiedzil naszych w Mediolanie :) pomimo jego sprzedazy wciąż chyba bardzo lubi nasz klub. bardzo żałuje że od nas odszedł bo gral naprawde super.
IlCapitano

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: IlCapitano »

Ja lubiłem Domenico Morfeo, Luigi Di Biagio i Nicolę Ventolę. Ponadto oglądałem sobie ostatnio gole Francesco Moriero, jednak kiedy on grał u nas to ja nie byłem jeszcze Interistą. Szczególnie w pamięci utkwili mi zawodnicy z Sezonu 01/02 i 02/03.
ferii
Posty: 436
Rejestracja: 25 sie 2006, 21:54
Lokalizacja: Rzeszów

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: ferii »

wiedziałem wtedy że sprzedanie Martinsa jest błędem i teraz jestem tego pewien !! :D
takich piłkarzy i w takim wieku sie nie sprzedaje !!! strasznie go lubie sam robił tyle zamieszania w polu karnym co 4 napastników :D
FORZA INTER !!!!!!!!!!!!
KowalMalbork
Posty: 9
Rejestracja: 10 maja 2008, 22:07
Lokalizacja: Malbork

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: KowalMalbork »

Dla mnie Ronaldo to legenda... Sam mam problem z prawym kolanem (więzadła ;/) i wiem co to znaczy. Szanuje go za jego wspaniałą grę w Interze. Dla mnie jest był i będzie najlepszy!
Tylko INTER...
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: groch »

Mi brakuje Vieriego... Mial instynkt do strzelania bramek :)
Obrazek
,,Niektórzy ludzie myślą, że football to sprawa życia i śmierci. Ja myślę,że to znacznie poważniejsza sprawa" BILL SHANKY
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Omen »

Bez wątpienia Roberto Baggio!Mój najlepszy piłkarz w historii do teraz:)Szkoda że w Interze jest tak mało Azzurich :(To między innymi przez niego pokochałem Inter...nigdy nie zapomnę jego dwóch bramek strzelonych Realowi coś pięknego.Fantastyczny był też Zamorano 1+8:)
:szal:
IlCapitano

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: IlCapitano »

Starsi kibice Interu powinni pamiętać Benito Carbone. Grał w Interze w latach 1995-96 i w 32 meczach strzelił 2 gole  :)
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Pablusso »

Zalezy co rozumiesz przez starszych kibicow :) ja pamietam, bo to byl moj pierwszy sezon kibicowania Interowi.

A tak odnosnie tematu, to zawsze bylem wielkim fanem Youriego Djorkaeffa, a kiedy sie dowiedzialem wiele lat temu, ze ma polskie korzenie, to po prostu oszalalem na jego punkcie :D Taki ze mnie patriota...

A czytajac co napiisaliscie ucieszylem sie niesamowicie, ze ktos jeszcze pamieta zawodnikow pokroju Wintera, Ze Eliasa, Ince'a, Sartora, Morfeo...


Trzeba o nich pamietac! :inter:
Obrazek
sig by Orzeu
Cny
Posty: 26
Rejestracja: 30 lip 2008, 15:45

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Cny »

Ech wymieniłoby się paru, ale można jednego. Wymieniliście mnóstwo piłkarzy i fajnie zobaczyć takie nazwiska :)

Ja nie byłem świdakiem gry tego pana, ale był to Wilhelmus Maria "Wim" Jonk. Strzelił nawet ważną bramkę dla Interu w finale PU w 1994.
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: groch »

Christian Vieri... Wspaniały napastnik... :) Ojjj on to umiał strzelać bramki... Kto pamięta mecz Inter-Sampdoria 3-2  kiedy inter strzelił 3 bramki w ostatnich minutach? :) Jedna z bramek strzelił Chrisitian... Czy nikt o nim nic nie napisze?;d przypominam go poraz kolejny bo jest swietny!
Ostatnio zmieniony 15 sie 2008, 10:19 przez groch, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
,,Niektórzy ludzie myślą, że football to sprawa życia i śmierci. Ja myślę,że to znacznie poważniejsza sprawa" BILL SHANKY
kcpwwa
Posty: 600
Rejestracja: 29 sie 2006, 13:22
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: kcpwwa »

Byl dobry,swietny to juz przesada.Taki poprawiony Crespo i to najwyzej. I jakos nigdy go nie polubilem,a dzis wrecz czuje do niego niechec.
Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Jaszczu91 »

Vieri byl świetnym graczem. Wystarczy zaznaczyć ze w sezonie w ktòrym byl królem strzelców zdobył 24 gole w 23 meczach, a 4 w jednym meczy z Brescią.
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Ljarro »

Juz mowilem na zlocie, ze Vieri to jedyny zawodnik, ktorego brak w kadrze na inter.it odczuwalem jeszcze przez rok. Kogos mi tam caly czas brakowalo :P
Perkoz1908
Posty: 37
Rejestracja: 11 maja 2008, 18:51

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Perkoz1908 »

Dla mnie Vieri był genialny. O wiele lepszy niz obecnie Crespo a o mase lepszy niz Cruz, którego jakos nie darze wielką sympatią.
Obrazek

Obrazek
Dominik
Posty: 131
Rejestracja: 7 lut 2008, 18:56
Lokalizacja: Jażyniec

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Dominik »

Sinisa Mihajlovic był obrońcą, który wywalczył z nami dwa Puchary Włoch i był znakomitym wykonawcą rzutów wolnych.
FORZA INTER!!!
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Jeremy »

Dominik pisze: Sinisa Mihajlovic był obrońcą, który wywalczył z nami dwa Puchary Włoch i był znakomitym wykonawcą rzutów wolnych.
Ja tam za nim prawie wogóle nie tęsknie :P
Jesli chodzi o obecne czasy to zdecydowanie Obafemi Martins.Szkoda ze go juz z nami nie ma...
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Pablusso »

Jezeli chodzi o martinsa, to tez bardzo go lubilem, chociaz irytowalo mnie, ze zeby strzelic gola czasem potrzebowal 5 zmarnowanych okazji. Kiedy przychodzil Suazo widzialem w nim drugiego troche starszego Martinsa. Nadal widze ale z kolei marnie widze jego przyszlosc w Interze.

A co do Mihajlovicia... Oprocz wolnych, ktore wykonywal rzeczywiscie swietnie niczym wielkim sie nie wsławił.
Obrazek
sig by Orzeu
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Lamatico »

Hehe Martins tak był ciekawym zawodnikiem, ale mając do wybory jego i niezawodnego Il Jardinero wybrałbym tak jak trener i zarząd - naszego ogrodnika.

Martins zawsze kiedy strzelał gola musiał się wywrócić:D Ja chciałbym wspomnieć dwóch rozgrywających z niedawnych lat, których brakuje mi najbardziej - Verona i Emre Belozoglu... jak dla mnie zawodnicy bardzo ciekawy szczególnie ten pierwszy. Znakomicie podawał... takiego człowieka nam nadal brakuje...
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Raffal »

ja bardzo lubiłem i liczyłem na Dalmat , pamiętam jak Ronaldo wrócił po którejś z kontuzji i zapytano go kto wywarł na naim największe wrażenie w ostatnim czasie wspomniał o nim właśnie :) Lubiłem go
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Jeremy »

No wlasnie Veron,jego tez mi brak...
Za niego przyszedl Vieira ( przejal tez jego numer ) ale Pat nie zastapil Verona bo to jest zupelnie iny typ pilkarza.Mimo ze nie sprawdzal sie w Anglii za to we Wloszech czy to w Interze czy to w Parmie prezentowal sie znakomicie.
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
ODPOWIEDZ