Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
Globus
Posty: 1995
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Globus »

pawo01 pisze:
ewe-kwidzyn pisze: Właśnie Pirlo to jest dla mnie zagadka hmm..
No to widać jaki fan Interu jesteś.....
Co masz na myśli?
pawo01 pisze: A znacie taką postać jak Mario Coraso albo Giacinto Facchetti?? Lol
Nie  :roll:
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
ewe-kwidzyn
Posty: 28
Rejestracja: 25 sie 2008, 00:45

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: ewe-kwidzyn »

Pawo napewno większy od ciebie !!! I jak już to Mario Corso (a nie Coraso).
Globus do kogo to pytanie?;)
A pamieta ktoś Mohameda Kallona(Sierra Leone)? lubiłam go ,niestety wpadł na dopingu (w 2003r.) została zawieszona na 8 miesięcy i jego kariera zaczeła staczać się po równi pochyłej .Odszedł do Monaco(potem klubu Arabskie),wrócił do Europy AEK Ateny ,teraz bodajże AL Shabab.
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2008, 02:54 przez ewe-kwidzyn, łącznie zmieniany 1 raz.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: miniu86 »

Pamiętam Kallona, debiutował bodajże w meczu z Perugią. Wygralismy chyba 4-1, po dwa gole strzelił Bobo i właśnie Kallon. Niestety nie był to zawodnik który mógł nam wygrywać mecze jak chocby wspomniany Vieri. Ale miło go wspominam.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
snowman
Posty: 41
Rejestracja: 19 wrz 2007, 13:27
Lokalizacja: jawo
Kontakt:

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: snowman »

Kallon byl nawet przmierzany do Wisly przed Liga Mistrzow :) pisali na wp
zapraszam na swoj kanal:  http://www.youtube.com/user/rekinoznawca

drum&bass caly czas !!
Quaresma7
Posty: 5
Rejestracja: 1 wrz 2008, 15:36

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Quaresma7 »

Roberto Baggio  byl znakomity :)
chivu4
Posty: 25
Rejestracja: 20 kwie 2008, 18:47
Lokalizacja: Lubin

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: chivu4 »

Ivan Zamorano  :szal:
Obrazek
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Orzeu »

Dwóch byłych Interistów zdobyło po 2 gole w lidze Greckiej w zeszłej kolejce: Alvaro Chino Recoba i Labros Choutos - co ciekawe grają teraz w tym samym zespole.

Szkoda, że ten drugi nie dostał nigdy szansy w Interze, bo rok albo 2 lata temu w sparingach był naszym najlepszym napastnikiem przecież .
Obrazek
Maciek94
Posty: 4
Rejestracja: 30 wrz 2008, 18:11

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Maciek94 »

a OBAFEMI MARTINS. ON MA 24 LATA A 6 LAT TEMU GRAL W PODSTAWOWEJ JEDENASTCE INTERU. PRZYSZEDL IBRA I MUSIAL ODEJSC ALE W 3 OSTATNIE SEZONY W INTERZE STRZELIL 54 GOLE. SZACUNEK.
Gaszka
Posty: 535
Rejestracja: 26 gru 2004, 20:31
Lokalizacja: Pszów
Kontakt:

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Gaszka »

Raffal pisze: był lepszy transfer :)

Carini Cannavaro  - do dziś mnie zastanawia kto wpadł na tak genialny pomysł :(
http://www.pilka.pl/juventus-transfery- ... -od-kuchni


Kiedyś czytałem też na ten temat newsa z cytatami Moggiego i Lippiego, którzy wyzywali i obrażali Facchettiego, ale nigdzie go już nie widzę  :/ .
Ostatnio zmieniony 30 paź 2008, 23:33 przez Gaszka, łącznie zmieniany 1 raz.
// >> www.FcInter.pl << //
KaraJunior
Posty: 63
Rejestracja: 11 lis 2007, 16:41

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: KaraJunior »

dzieki za tego linka dobry artykul,to by wyjasnialo pare transferow,  juz kiedys sie zastanawialem dlaczego zawsze przed jakim glosnym transferem okazuje sie ze pilkarz nagle nie jest zadowolony z obecnego klubu :) troche to swinskie ale jak to ktos napisal w pierszym komentarzu ,,cel uswieca srodki''
Przy okazji mozna zadac pytanie na temat tegorocznego ttrasferu Robinho , czyz to nie podobna sytuacja , gorzej bo ciezko cos takiego udowodnic
Kowal
Posty: 374
Rejestracja: 28 maja 2006, 18:08
Lokalizacja: Poznań

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Kowal »

Ja sobie przypominam takich piłkaerzy  jak Maurizio Ganz i Ciriaco Sforza. Sforza spędził bodajże tylko jeden sezon w Interze, natomiast Ganz stzelił kilkanaście bramek dla Interu. Grał chyba też w przegranym finale Pucharu Ueffa z Schalke..
Obrazek
MarcoPolo
Posty: 399
Rejestracja: 27 sie 2008, 20:13
Lokalizacja: Ruda śląska
Kontakt:

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: MarcoPolo »

Mnie się przypomina Andy Van Der Meyde pamiętam ,ze jeden z pierwszych meczów Interu jaki widziałem w TVP to był  właśnie Arsenal-Inter wtedy to on był podporą prawego skrzydła Włoskiej ekipy i zdobył cudowną bramkę
to ona-http://www.youtube.com/watch?v=cSWWk8jE ... re=related
i to jego strzelaniez karabinu po każdej bramce niestety holender nie zawsze dostawał szansę gry szczególnie u Manciniego wskutek czego odszedł do Evertonu
FORZA  INTER  FANATICI  DALLA  POLONIA !
ardiano88
Posty: 193
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:00
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: ardiano88 »

Problemem van der Meyde były raczej częste kontuzję. W związku z tym nie zrobił takiej kariery do jakiej był predysponowany. Pamiętam, że kiedy zaczynał grać w I składzie Ajaxu, razem z van der Vaartem, to był uważany za większy talent niż van der Vaart.
"... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."
pingfin
Posty: 27
Rejestracja: 29 maja 2007, 17:13
Lokalizacja: Brzeg/Kraków

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: pingfin »

Ale tamten Ajax, z van der Vaartem, van der Meyde i Sneijderem w pomocy, Zlatanem w ataku, Chivu, bodajże Heitingą w obronie i Lobontem w bramce na prawdę działał cuda w LM. VDM żałuję, że odszedł, bo go bardzo lubiłem, ale nie grał u nas za wiele, szkoda...
Ciesz się grą, jakbyś był numerem 1. Trenuj, jakbyś był numerem 2.
proba1
Posty: 190
Rejestracja: 7 lis 2007, 23:50

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: proba1 »

Nie jestem pewien ale swego czasu Kallon byl najmlodszym strzelcem gola na arenie miedzynarodowej "Zwycięską bramkę w tym spotkaniu zdobył w 89. minucie Mohammad Kallon, który mając wtedy 16 lat, 3 miesiące i 9 dni został najmłodszym zawodnikiem który strzelił bramkę w międzynarodowym spotkaniu reprezentacji seniorów. "
- Polska jak prostytutka biega od jednego do drugiego - to do Napoleona, to do Szwedów, to do Niemców. A potem mówi, że wszystkiemu winna jest Rosja -
SlimShady
Posty: 94
Rejestracja: 8 lis 2008, 17:31
Lokalizacja: Rybnik

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: SlimShady »

pamięta ktoś takiego gracza chilijczyk "Zamorano", właśnie takiego gracza , na takie pozycji, z charakterem brakuje nam !!!!!!
Per me c\\\\\\\'e solo l\\\\\\\'Inter, a me che sono innamorato
Nicola Berti
Posty: 7
Rejestracja: 22 lip 2008, 18:09

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Nicola Berti »

ja pamietam nasz super atak kiedy Inter był bardziej ,,włoski'' Mauricio Ganz i Marco Branca(obecny dyrektor) Ganz szalal w Uefa a Branca w lidze.Pamietam wielkie talenty jak Alessandro Pistone  i Salvatore Fresi z ktorych niestety zaden wiekszej kariery nie zrobil.osobiscie nie zapomne Nicoli Bertiego przez ktorego zaczelem kibicowal rep.Wloch i pozniej Interowi.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Dzonyy »

Ciężko Zamorano nie pamiętać to przecież jakoś bardzo dawno nie było jak grał u nas :P
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Pablusso »

SlimShady pisze: pamięta ktoś takiego gracza chilijczyk "Zamorano", właśnie takiego gracza , na takie pozycji, z charakterem brakuje nam !!!!!!
Jestem pewien, ze zaden szanujacy sie kibic Internazionale nie pamieta o kims takim...;]

Moim zdaniem nie ma co porownywac Interu terazniejszego z tym, kiedy gral w nim Ivan... Dlatego tez ciezko mowic jakiego gracza (i czy akurat takiego) nam aktualnie brakuje. Wtedy (poza pucharem UEFA w 98 roku) rok w rok rozczarowywalismy w lidze. Mimo wielu znakomitosci w skladzie. Zdziwicie sie (zwlaszcza patrzac na avatar), ale ja w dzisiejszym Interze bardziej od Zamorano widzialbym Djorkaeffa :)


@Down. Co "Ronaldo, Vieri, Recoba"?
Ostatnio zmieniony 17 gru 2008, 18:40 przez Pablusso, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
sig by Orzeu
chivu4
Posty: 25
Rejestracja: 20 kwie 2008, 18:47
Lokalizacja: Lubin

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: chivu4 »

Ronaldo, Vieri albo Recoba
Obrazek
Globus
Posty: 1995
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Globus »

chivu4 pisze: Ronaldo, Vieri albo Recoba
www.wikipedia.pl tam ich znajdziesz więcej  :roll:
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: forzaragazzi »

Ogólnie rzecz biorąc zacząłem kibicowac Interowi w sezonie 97/98 zreszta jak sporo z Was. Przede wszystkim do dzisiaj pamietam faul Iuliano na Ronaldo w polu karnym za ktory powinna byc podyktowana jedenastka  :x  przewinienie było oczywiste. http://pl.youtube.com/watch?v=n-XwKI1G8lk Patrząc na tą sytuację juve winno gnic dla mnie w serie c. Oczywiscie na zawsze w moim sercu pozostaną Djorkaeff Pagliuca Bergomi Zamorano czy nawet West - ale ten ostatni to chyba ze wzgledu na fryzure  :D

P.S. Zapomniałem o moim ulubiencu czyli Diego Simeone  :love:
Ostatnio zmieniony 18 gru 2008, 02:08 przez forzaragazzi, łącznie zmieniany 1 raz.
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: groch »

A tam ja pamietam rok 98 i wyzej... Gdy zaczalem kibicowac jako maly rumcajs dostalem bluzke Vieriego :D i od wtedy jest moim najlepszym pilkarzem ;) Moze nie mial on techniki... Ale gdy mial strzelic strzelal ;d Pamietacie mecz z Sampdoria co bylo 3-2 w ostatnich minutach Inter zaczal grac? :) wtedy ladna bramke strezlil bobo :D
Obrazek
,,Niektórzy ludzie myślą, że football to sprawa życia i śmierci. Ja myślę,że to znacznie poważniejsza sprawa" BILL SHANKY
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Pablusso »

Akurat w meczu z Sampa przy golu Vieriego cala robote odwalil Martins :) I jesli mialbym wybierac, to i gol Oby i Recoby byly ladniejsze od tego Bobo. Ale mecz to byl piekny :D
Obrazek
sig by Orzeu
Tomek8990
Posty: 201
Rejestracja: 26 wrz 2008, 23:46

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Tomek8990 »

Ja zacząłem kibicować Interowi w momencie, gdy do Interu przyszedł Ronaldo. Byłem wtedy jeszcze małym chłopcem (w podstawówce chyba), jak płakałem ze szczęścia, gdy ten strzelił trzy bramki w finale Pucharu UEFA, i gdy ten sam piłkarz, nie zagrał w finale Mistrzostw Świata. Od tamtego momentu serce zaczęło bić tylko dla zespołu z Mediolanu. Śledziłem na bieżąco każdy wynik meczu w telegazecie, bo wtedy jeszcze nie miałem INTERnetu :p. Międzyczasie, zapamiętałem też znakomite inne postacie jak choćby Zamorano, Vieri, Baggio...

Inter wieli klub, jestem z nim na dobre i złe.  :love:
Forza Inter:)
IlCapitano

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: IlCapitano »

Tomek8990 pisze: płakałem ze szczęścia, gdy ten strzelił trzy bramki w finale Pucharu UEFA, i gdy ten sam piłkarz, nie zagrał w finale Mistrzostw Świata.
Sorry, ale Ronaldo strzelił jedną bramkę w finale z Lazio  :-P Pozostałe dwie strzelili Zanetti i Zamorano.
Globus
Posty: 1995
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Globus »

Il Capitano pisze:
Tomek8990 pisze: płakałem ze szczęścia, gdy ten strzelił trzy bramki w finale Pucharu UEFA, i gdy ten sam piłkarz, nie zagrał w finale Mistrzostw Świata.
Sorry, ale Ronaldo strzelił jedną bramkę w finale z Lazio  :-P Pozostałe dwie strzelili Zanetti i Zamorano.
:roll:

Jak można nie pamiętać bramki javiera z tego meczu  :!: Chyba najlepszy mecz Interu jaki oglądałem :) Nie zapomnę Ronaldo biegającego po meczu z flagą Brazylii po meczu  :P Jeśli się nie mylę to został wtedy wybrany zawodnikiem meczu... teraz też są takie konkursy? serio pytam, bo coś mi świta że ona zaraz po meczu dostał takie cosik  :-D
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
SYLVO INTER
Posty: 3
Rejestracja: 20 gru 2008, 23:03

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: SYLVO INTER »

Roberto Baggio po prostu legenda
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Ljarro »

Ale co Roberto Baggio i dlaczego piszesz w tym temacie o legendarnym zawodniku juventusu?
gumi2006
Posty: 21
Rejestracja: 3 gru 2006, 15:18
Lokalizacja: prawie Bydgoszcz

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: gumi2006 »

Tomek8990 mi się też coś czasem przyśni ale gdy wstanę to już nie płaczę - naprawdę :yes2: Tak się składa, że Ronaldo jak już słusznie koledzy wyżej zauważyli żadnych trzech bramek nie strzelił(choć w sumie jeśli chodzi o styl w jaki strzelił tą jedną to osobiście przyznaję mu 3 :P) a co finału, w którym rzekomo nie zagrał to także się mylisz kolego, bo Ronaldo w nim zagrał, słabo bo słabo ale jednak :lol2:

PS dalej są wybierani Najlepsi gracze finału @Globus - ostatnio np był nim Arshavin
Pitagoras: "Milcz, albo powiedz coś takiego, co jest lepszym od milczenia."

Churchill: "Najtrudniej nauczyć się tego, że nawet głupcy mają czasami rację."
ODPOWIEDZ