Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
dudu
Posty: 344
Rejestracja: 27 lut 2006, 20:21
Kontakt:

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: dudu »

Ljarro pisze: Ale co Roberto Baggio i dlaczego piszesz w tym temacie o legendarnym zawodniku juventusu?
moze i gral w juventusie  ale ja uwielbiam Baggio i to dzieki niemu pokochałem Inter , to ze grał w juventusie i w milanie nie znaczy ze nalezy go wymazac z historii gry w Interze widac masz jakis uraz ;] do takich pilkarzy, przypomnij sobie mecz Inter- Real w LM 3-1 obejrzyj sobie na youtubie jak nie pamietasz dla samych tych 10-15 minut co zagral w koncowce warto bylo go kupic

http://www.youtube.com/watch?v=QRYMqoY5pqo
Ostatnio zmieniony 20 gru 2008, 23:58 przez dudu, łącznie zmieniany 1 raz.
IO SONO INTERISTA
"Po podaniu ręki "milaniście", myję ją. Po podaniu ręki "juventino", liczę swoje palce." - Peppino Prisco
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Ljarro »

Tak tak, mam uraz.
Bylo tylu naprawde interesujacych pilkarzy w Interze, a Ty sie podniecasz zawodnikiem ktory zwiedzil wszystkie najwazniejsze kluby przez przyjsciem do nas, na poczatek emeryturki. Cos jak Vieri w Milanie. No ale trudno, niektorzy lubia ogladac dobra gre, inni długą kitke na głowie  :lol:
dudu
Posty: 344
Rejestracja: 27 lut 2006, 20:21
Kontakt:

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: dudu »

Ljarro pisze: Tak tak, mam uraz.
Bylo tylu naprawde interesujacych pilkarzy w Interze, a Ty sie podniecasz zawodnikiem ktory zwiedzil wszystkie najwazniejsze kluby przez przyjsciem do nas, na poczatek emeryturki. Cos jak Vieri w Milanie. No ale trudno, niektorzy lubia ogladac dobra gre, inni długą kitke na głowie  :lol:
sory
jesli lubisz ogladac facetow i ich dlugie kitki twoja sprawa ;]
ja ogladalem tylko i wylacznie jego gre na boisku
na emeryture poszedl do Brescii jak bys nie wiedzial ;]
ewidentnie masz uraz do tego pilkarza ;] zreszta powiem ci wielu ludzi ma cos do niego
Ostatnio zmieniony 23 gru 2008, 00:49 przez dudu, łącznie zmieniany 1 raz.
IO SONO INTERISTA
"Po podaniu ręki "milaniście", myję ją. Po podaniu ręki "juventino", liczę swoje palce." - Peppino Prisco
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Ljarro »

Poczatek emeryturki, czytaj dokładnie.
zreszta powiem ci wielu ludzi ma cos do niego
Wcale sie nie dziwie
RdK.
Posty: 626
Rejestracja: 8 lut 2006, 13:52
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: RdK. »

SYLVO INTER pisze: Roberto Baggio po prostu legenda
Jeżeli Roberto Baggio jest legendą Interu, to kim w takim bądź razie jest Pepe Bergomi?
Obrazek
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Bart »

Dajcie spokój, pierwszy raz widzę żeby ktoś się czepiał Baggio. To legenda włoskiej piłki i chyba jedyny piłkarz uwielbiany przez fanów wszystkich klubów wielkiej trójki. Bardzo dobrze się złożyło, że miał on okazję grać w Interze. Legendą Juve to raczej można nazwać Lippiego, przez którego Baggio musiał odejść.
dudu
Posty: 344
Rejestracja: 27 lut 2006, 20:21
Kontakt:

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: dudu »

Ljarro pisze: Poczatek emeryturki, czytaj dokładnie.
zreszta powiem ci wielu ludzi ma cos do niego
Wcale sie nie dziwie
ja tez bo ci co maja cos do niego najwidoczniej nie wiedza co to jest pilka nozna i jak wyglada piekna gra w wykonaniu najlepszych (jak wygladala piekna gra za czasow najlepszych) ... nigdy juz nie bedzie takich pilkarzy jak Baggio teraz sa żelusie i naciagane medialne gwiazdki sezonowe
IO SONO INTERISTA
"Po podaniu ręki "milaniście", myję ją. Po podaniu ręki "juventino", liczę swoje palce." - Peppino Prisco
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Ljarro »

rotfl, przeciez Baggio to byl protoplasta tego o czym napisales, te wszystkie Cristiany Ronaldy czy Kłaresmy są tylko nowszymi modelami
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Raffal »

no tak nikt na pewno nie zarzuci Baggio że nie był świetny i można sie nim zachwycać
tylko powiedz mi z jakim klubem utożsamiasz go ?
którego klubu stał się symbolem ?
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Pablusso »

Symbolem Interu Baggio nigdy nie byl i nie bedzie... Zagral w naszych barwach pare ladnych spotkan i tyle. To tak jakby nazwać teraz Piro albo Seedorfa ikonami Interu.

Swoja droga jak mysle Baggio, to pierwsze co mi na mysl przychodzi to przestrzelony karny w MS '94, pozniej kucyk, pozniej bialo czarna koszulka...
Ostatnio zmieniony 23 gru 2008, 02:27 przez Pablusso, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
sig by Orzeu
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Bart »

Raffal pisze: no tak nikt na pewno nie zarzuci Baggio że nie był świetny i można sie nim zachwycać
tylko powiedz mi z jakim klubem utożsamiasz go ?
którego klubu stał się symbolem ?

Po co na siłę robić z niego ikonę jakiegoś klubu, skoro nigdy nią nie był? To jest ikona włoskiego futbolu, gracz niepowtarzalny.
proba1
Posty: 190
Rejestracja: 7 lis 2007, 23:50

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: proba1 »

Panowie moze ikona nie byl ale wezcie dupy na wstrzymanie bo ze wszystkich klubow w jakich gral pracuje akurat wlasnie dla nas i z nami ma najlepsze realacje a to oczyms  swiadczy !? a tak sie spytam Meazza Suarez Herrera to nasze legendy czy odpowiednio Milanu Barcy? Prosilbym o wykladnie zebym gaf nie popelnial
- Polska jak prostytutka biega od jednego do drugiego - to do Napoleona, to do Szwedów, to do Niemców. A potem mówi, że wszystkiemu winna jest Rosja -
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: klusek »

Po pierwsze, Baggio dla nas nie pracuje. Po drugie, plotek o zatrudnieniu go przez Morattiego było tyle samo, co o możliwym przyjściu do Juve po Calciopoli. Ja jestem tego samego zdania, co Bart - bez sensu jest "przywłaszczanie" Roberto, bo to człowiek jedyny w swoim rodzaju, fenomen na boisku, jak i poza nim, co potwierdza olbrzymia sympatia każdego kibica do niego mimo zwiedzenia tylu klubów. Jego dorobek to dobro całego włoskiego futbolu, nie Violi, Juve czy Interu. Dla niektórych kibiców Interu będzie znaczył więcej, dla niektórych mniej; ja osobiście cieszę się, że piłkarz tej klasy gościł w naszym klubie i zawsze będę dziękował za jego bramki z Realem czy Parmą, ale to zupełnie inna półka niż Zanetti czy nawet Cordoba.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Ljarro »

fenomen na boisku, jak i poza nim, co potwierdza olbrzymia sympatia każdego kibica do niego mimo zwiedzenia tylu klubów.
A to dobre
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: klusek »

No może nie sympatia, ale jakiś tam szacunek, a zwiedził przecież trzy największe włoskie kluby. Trudno doszukać się czegoś takiego wśród piłkarzy, którzy zaliczyli nawet tylko dwa zespoły z wielkiej trójki (nie wiem, jak jest z Vierim :lol2:).
Dynia
Posty: 80
Rejestracja: 12 wrz 2006, 18:57
Kontakt:

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Dynia »

Vieri tak jak Baggio też grał we wszystkich 3 najlepszych klubach włoskich ( a raczej w najlepszym czyli w Interze i tych 2 troche lepszych od innych a gorszych od Interu).
Co do Baggio to nie wiedzieć czemu jego nazwisko wywołało takie zamieszanie. Temat przecież nie mówi o legendach Interu lecz o jego byłych graczach, a jak wiemy Baggie swego czasu przywdziewał czarno-niebieska koszulke. Tym bardziej nei chodzi tu o "legendy Inter' bo do takich napewno nie należeli wymienieni przez Was West, Dalmat, van der Meyde czy Sforca...

A żeby nie było nie na temat to chce przypomnieć takiego zawodnika jak Pasquale. Z tego co mi wiadomo był naszym wychowankiem. Debiutował w Interze w meczu z Ajaxem w CL w sezonie 2002/03. W pamięci utkwiła mi jego akcja w meczu 2 rundy grupowej CL z Bajerem L kiedy przedryblowal kilku zawodników, ale niestety strzał mu troche nie wyszedł. Popełniał troche błędów no ale był młody. Bodajże przed sezonem 2004/05 odszedł do Livorno.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Ljarro »

Ale jeden z postów mówił o "legendzie" Baggio. Czytajcie całość, bo potem wychodza takie kwiatki.
proba1
Posty: 190
Rejestracja: 7 lis 2007, 23:50

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: proba1 »

1.Bo bez watpienia Baggio jest legenda wloskiej pilki
2.Pasquale gra teraz w Udinese i zagral do tej pory w 15 meczach, wiec ciagle idzie  w gore

Diego Simeone az zal patrzec ze ten kolo gral u nas tak krotko prawdziwy wojownik, i przywodca

Ps
SYLVO INTER pisze: Roberto Baggio po prostu legenda
ta wypowiedz nie mowi o tym ze byl nasza legenda tylko legenda ogolnie a pozniej to ty Ljaroo stwierdziles ze to legenda Juve
[/quote]

Jeżeli Roberto Baggio jest legendą Interu, to kim w takim bądź razie jest Pepe Bergomi?
[/quote]

tylko ty i rdk wmawiacie komus ze stwierdzil iz to legenda interu


Add by admin: DO SZKOŁY!!

Juz wszystkie mozliwe pokonczylem
Ostatnio zmieniony 23 gru 2008, 18:39 przez proba1, łącznie zmieniany 1 raz.
- Polska jak prostytutka biega od jednego do drugiego - to do Napoleona, to do Szwedów, to do Niemców. A potem mówi, że wszystkiemu winna jest Rosja -
Ryszard
Posty: 17
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:15

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Ryszard »

A pamięta ktoś Domenico Morfeo?! Ale to był Janusz,aż szkoda gadać...Albo Okan Buruk(czy Burak)
,pamiętam jak się roztył od tych kebabów i go upchneliśmy gdzieś.Pamiętam za to Emre Belozoglu,
to był GOŚĆ!!!Graliśmy mecz na Lazio(do przerwy 3-1 dla nich ,a było 3-0).I najpierw Emre na 3-2,a potem 3-3 i to dwa razy strzelił gole,które mogłyby być przebojami na youtubie.Trochę przykro teraz patrzeć jak dzieci z podstawówki masturbują się oglądając kompilacje z Ricardo Quarantino,albo Krystyną z Gazowni. 
dudu
Posty: 344
Rejestracja: 27 lut 2006, 20:21
Kontakt:

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: dudu »

ja tylko dodam
jesli ktos stawia na rowni lub porownuje Baggio i Vieriego mam na to tylko jedna odpowiedz
bez komentarza ;]
IO SONO INTERISTA
"Po podaniu ręki "milaniście", myję ją. Po podaniu ręki "juventino", liczę swoje palce." - Peppino Prisco
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi
proba1
Posty: 190
Rejestracja: 7 lis 2007, 23:50

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: proba1 »

Byl jeszcze "kozak" Umit Davala, Helveg oj mielismy rodzynow
Ostatnio zmieniony 23 gru 2008, 19:26 przez proba1, łącznie zmieniany 1 raz.
- Polska jak prostytutka biega od jednego do drugiego - to do Napoleona, to do Szwedów, to do Niemców. A potem mówi, że wszystkiemu winna jest Rosja -
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Chuchu »

Wie ktoś może, jak spisuje się Pele' w Porto?? gra troche?? strzelił coś?? bo od momentu oddania go do Portugalii słuch po nim zaginął :roll: oddanie go to była najgorsza decyzja zarządu ostatnich lat :(
Kropasz
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2007, 14:59
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Kropasz »

http://transfermarkt.de/de/spieler/4893 ... blick.html - tu jest napisane, że zagrał w 4 meczach. 2 w lidze i 2 w LM. Słabiutko, oj słabiutko.

W lidze zagrał 21 minut, a w LM 33. Coś czuję, że kariery w Porto nie zrobi.
Ostatnio zmieniony 23 gru 2008, 19:09 przez Kropasz, łącznie zmieniany 1 raz.
गांजा
Koniec świata
"Na szczycie nie ma presji. Presja pojawia się, gdy jesteś drugi lub trzeci." - Jose Mourinho
Four little goblins, trapped by the sea.
One teased a serpent, and then there were three.
Three little goblins, enjoying their brew.
One bumped an ogre, and then there were two.
Two little goblins, out in the sun.
Down came a griffin, and then there was one.
One little goblin shook up the ground.
When the dust cleared, no one was found.
proba1
Posty: 190
Rejestracja: 7 lis 2007, 23:50

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: proba1 »

Ostatni czytalem ze on i Yohann Pele z Metz 26 letni bramkarz przym,ierzani sa bodajze do Genui. A moim zdaniem z niego moze nic nie byc wiec starata okaze sie mala
- Polska jak prostytutka biega od jednego do drugiego - to do Napoleona, to do Szwedów, to do Niemców. A potem mówi, że wszystkiemu winna jest Rosja -
ardiano88
Posty: 193
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:00
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: ardiano88 »

A Pele nie miał przypadkiem jakiejś kontuzji?
"... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."
Tomek8990
Posty: 201
Rejestracja: 26 wrz 2008, 23:46

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Tomek8990 »

To coś chyba z moją pamięcią jest nie tak :p sorki w takim razie panowie, byłem przekonany że Ronaldo strzelił wtedy 3 bramki, musiałem być wtedy naprawdę małym chłopcem heh... a co do finału...hm też się muszę zgodzić, zagrał...słabiutko. No nie zabłysnąłem, jeszcze raz sorki. 
Forza Inter:)
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: Ljarro »

dudu pisze: ja tylko dodam
jesli ktos stawia na rowni lub porownuje Baggio i Vieriego mam na to tylko jedna odpowiedz
bez komentarza ;]
Nie wiem po czym wnosisz ze ktos ich stawia na rowni. Jasne jest, ze dokonania Baggio w Interze nie moga sie rownac z tym co zrobil tutaj Vieri.
tylko ty i rdk wmawiacie komus ze stwierdzil iz to legenda interu
Tak, na pewno tekst o ktory chodzi, napisany w tamacie o specyficznym temacie, oznacza legendarnosc we wloskiej piłce ogółem, a nie w Interze  :lol:
proba1
Posty: 190
Rejestracja: 7 lis 2007, 23:50

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: proba1 »

Nie pogral tez dlatego podobnie jak Pirlo dlatego ze w tym samym czasie do Interu przyszla gwiazda Lippi  wiec facet mial nie fart.

Jak chcialby napisac ze legenda interu to napisalby to tak jak rdk
- Polska jak prostytutka biega od jednego do drugiego - to do Napoleona, to do Szwedów, to do Niemców. A potem mówi, że wszystkiemu winna jest Rosja -
ronaldo212121
Posty: 1
Rejestracja: 29 gru 2008, 15:41

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: ronaldo212121 »

Dla mnie to Ronaldo i Zamorano byli najlepsi
13adi13
Posty: 24
Rejestracja: 29 gru 2008, 16:22
Lokalizacja: Bydgoscz

Odp: Byli Nerazzurri - czyli o tych którzy kiedyś grali w Interze

Post autor: 13adi13 »

dla mnie vieri i zanetti to najlepsi gracze w historii interu, dla mnie chamscy pilkarze to:
canavaro- gral w interze i juve
vieri- inter i milan
emerson- roma, juve i milan
wiecej jest takich pilkarzy ale nie chce mi sie ich pisac
FORZA INTER!!!
ODPOWIEDZ