kompilacje itp.

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
ODPOWIEDZ
mediolan
Posty: 383
Rejestracja: 11 maja 2010, 22:06

Odp: kompilacje itp.

Post autor: mediolan »

nienawidze takich ludzi... nawet w info nie napisal od kogo ten film -.- Odin moze zrob znak wodny w rogu kazdego filmiku :)
Obrazek Obrazek
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Odp: kompilacje itp.

Post autor: Kubus »

Pajac jakich mało, zerżnął, i to tak perfidnie, że uciął końcówkę z podpisem Odina, i każdy komentarz pod filmikiem musi zaakceptować on. Nie wiem po co ludzie są tak debilni, chyba chciał się dowartościować. Ciężka praca Odina zmaszczona przez jakiegoś półgłówka, i teraz to on zbiera pochwały. Odin zgłoś to albo zrób z tym coś ...
Obrazek
FReeFonix
Posty: 291
Rejestracja: 4 lip 2010, 21:01
Lokalizacja: Giżycko

Odp: kompilacje itp.

Post autor: FReeFonix »

Kubuś:) pisze: Pajac jakich mało, zerżnął, i to tak perfidnie, że uciął końcówkę z podpisem Odina, i każdy komentarz pod filmikiem musi zaakceptować on. Nie wiem po co ludzie są tak debilni, chyba chciał się dowartościować. Ciężka praca Odina zmaszczona przez jakiegoś półgłówka, i teraz to on zbiera pochwały. Odin zgłoś to albo zrób z tym coś ...
Nawet na pw mu nie można napisać, bo trzeba go mieć w znajomych... Początek mnie rozwalił - "subskrybujcie mój kanał - takich filmików będzie więcej" - Ciekawe komu jeszcze ukradnie?! :D
Ostatnio zmieniony 16 cze 2012, 09:29 przez FReeFonix, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekObrazek


"Zesraj się, a nie daj się!"
Andi10p
Posty: 84
Rejestracja: 24 maja 2010, 18:20

Odp: kompilacje itp.

Post autor: Andi10p »

Przed chwilą widziałem Twoją zapowiedź meczu Polska - Czechy Odin. Po prostu miazga. Ciarki na plechach tak samo jak przy słynnym ostatnio materiale "Mecz o Wszystko" Miazga i pełen szacunek. Aż już by się chciało obejrzeć, Ba byc tam i rozwijać tę wielką sektorówke przygotowana na dzisiaj. Dzięki!!!  :brawo:

P.S I w tym bojowym nastroju idę kosić trawnik:D
Odin91
Posty: 30
Rejestracja: 10 cze 2007, 17:26
Kontakt:

Odp: kompilacje itp.

Post autor: Odin91 »

Dzięki chłopaki za miłe słowa, tamtemu kolesiowi sam zdjąłem filmik przez roszczenia do praw autorskich, ale do mnie dowaliła się też UEFA :P

A tutaj łapcie zapowiedź jutrzejszego finału: http://www.youtube.com/watch?v=jLmgNvCEYLk
Filip©
Posty: 1080
Rejestracja: 19 lis 1990, 01:00
Kontakt:

Odp: kompilacje itp.

Post autor: Filip© »

Coś wspaniałego, aż mnie ciarki przeszły...

Ten typek co zrobił "mecz o wszystko" co mu jakieś stypendium proponowali w szkole filmowej, to się chowa przy Twoich pracach.
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: kompilacje itp.

Post autor: Lamatico »

Znakomite efekty, wszystko wydaje się takie trójwymiarowe. Motyw i pomysł to nawet nie podlega komentarzom, jak zwykle świetne. Praca nie za długa, ale bardzo konkretna i technicznie wręcz doskonała. Szkoda, że przed meczami nie emitowane są tego typu filmy. Poziom telewizji znacznie by się podniósł.
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: kompilacje itp.

Post autor: magneto86 »

Doskonały, gratulacje Odin  :brawo:
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
jesioncesar
Posty: 4
Rejestracja: 30 cze 2012, 17:05
Lokalizacja: Malbork

Odp: kompilacje itp.

Post autor: jesioncesar »

Wow! Pięknie zrobiony filmik, rodem trailera do filmu. Efekty wspaniałe, przyciąga widza. Krótkie, ale konkretne, najbardziej podobał mi się moment, gdzie pokazani byli piłkarze podczas hymnu i kibice z flagami. Krótko mówiąc, great job!
ODPOWIEDZ