11-stka wszechczasów Interu

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
ODPOWIEDZ
Dawid_ASR
Posty: 1
Rejestracja: 11 sty 2007, 00:17

11-stka wszechczasów Interu

Post autor: Dawid_ASR »

channel4.com  wystawił 11-stki wchechczasów klubów Serie A i B
Oto jedenastka Interu:

Obrazek
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Odp: 11-stka wszechczasów Interu

Post autor: klusek »

Czy ja wiem? W ataku Meazza, owszem, ale co do pozostałej dwójki nie jestem przekonany. Angelillo co prawda strzelił dla nas mnóstwo bramek, ale nie grał u nas długo, w dodatku w okresie, w którym nie odnosiliśmy sukcesów. Równie dobrze w jego miejsce można byłoby wstawić Vieriego. Ronaldo? Dla mnie najlepszy napastnik przełomu wieków, ale największe sukcesy odnosił poza naszym klubem. W ataku lepszy byłby chyba Jair, a w pomocy - Berti.

PS. Na inter.it były prowadzone sondy na temat najlepszego zawodnika wszechczasów na daną pozycję. Pamięta ktoś wyniki?

EDIT: Albo jeszcze lepiej: Altobelli i Mazzola. :P
Ostatnio zmieniony 28 sty 2007, 02:36 przez klusek, łącznie zmieniany 1 raz.
Mora
Posty: 2592
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: 11-stka wszechczasów Interu

Post autor: Mora »

klusek pisze: EDIT: Albo jeszcze lepiej: Altobelli i Mazzola.
Bez dwóch zdań masz rację.Mazzola i Altobelli razem strzelili dla Interu prawie 250 bramek :!: Co tu robi ten zdrajca Ronaldo :mad:
klusek pisze: PS. Na inter.it były prowadzone sondy na temat najlepszego zawodnika wszechczasów na daną pozycję. Pamięta ktoś wyniki?
Niestety mam krótką pamięć :roll: ,ale mogę podać jedenastkę,którą wybrał dziennik "La Gazetta dello Sport"  z okazji 95-lecia Interu: Zenga-Zanetti,Bergomi,Picchi,Facchetti-Matthaus,Suarez,Corso-Altobelli,Mazzola,Vieri
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Odp: 11-stka wszechczasów Interu

Post autor: Slepy »

No  dziwny wybór Ronaldo, chyba ze kierowano się bardziej wyborem najlepszych piłkarzy jacy grali w Interze na poszczegolnych pozycjach, niz zaslugi dla klubu? Fakt ze nie ma Mazzoli jest dla mnie skandalem, chociaz przeciwnikow do walki o miejsce w tej jedenastce mial rzeczywiscie bardzo mocnych.
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: 11-stka wszechczasów Interu

Post autor: Imrahil »

A Breheme??Na jakiej on gral pozycji??
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Jaro
Posty: 273
Rejestracja: 26 mar 2005, 21:18
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Odp: 11-stka wszechczasów Interu

Post autor: Jaro »

Przeważnie na lewej obronie ale to miejsce jest dla Facchettiego!
FORZA INTER!
Obrazek

Sig i avatar autorstwa Corredo :) Dzięki
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: 11-stka wszechczasów Interu

Post autor: RoB »

Dla uzupełnienia dodam, że trenerem tej „jedenastki” został (słusznie) Helenio HERRERA.

Jeśli chodzi o sam skald, to rzeczywiście obecność w nim Ronaldo to  jakiś żart. Już prędzej b Vieriego czy Nyersa bym tam wcisnął niż grubego.  Dziwi też bark Mazzoli, który na tej samej stronie został wybrany do najlepszej „11” reprezentacji Włoch. 

http://www.channel4.com/sport/football_ ... lhome.html
martini
Posty: 6
Rejestracja: 20 gru 2007, 15:58

Odp: 11-stka wszechczasów Interu

Post autor: martini »

RoB pisze: Jeśli chodzi o sam skald, to rzeczywiście obecność w nim Ronaldo to  jakiś żart. Już prędzej b Vieriego czy Nyersa bym tam wcisnął niż grubego.
na pobyt w 11 marzeń nie liczą się tylko bramki strzelone dla klubu, chociaz ronaldo tez ma ich niemało, a pozatym denerwujace jest takie cos w stylu wypowiedzi poprzedników "ten zdrajca"...
mało kto nazywa np pirlo zdrajcą, a przecież też zaczynał w interze, albo clarenca seedorfa, chociaz sam inter zawalił sprawe oddajac go za coco, to był nieprzemyślany ruch, coco często miał kontuzje, a seedorf grał na dobrym poziomie, był jednym z podsatawowych zxawodników.a wracajac do grubego;D to gdyby nie miał kontuzji (peszek:/) to vieri moglby mu buty nosić, a pozatym za to siano co wydali na vieriego w porownaniu do ronniego, to policzcie sobie kto byl lepszy za jaka cene, jezseli ktos z dwojki ronnie - bobo, to zdecydowanie na macdonaldo inter ubil lepszy deal. rzeczywiscie dziwi brak altobelliego, ale w interze bylo tyle wspaniałych graczy, że taka jedenastka wprowadza tylko niezgode wśród ludzi, bo sporo ludzi woli w niej widzieć tych co lubi, w interze było tylu geniuszy, ze takich jedenastek mozna zrobic kilka.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: 11-stka wszechczasów Interu

Post autor: Ljarro »

Po pierwsze to zacznij pisac chocby nazwe druzyny z duzej litery, bo buracko to wyglada.

Co do Ronaldo, to nie rozumiesz podstawowej rzeczy, Inter 2 lata go leczył, płacił mu normalnie pensje i dawal kase na drogie badania i rehabilitacje. A ten co zrobil gdy sie wyleczyl? Papa.
a pozatym za to siano co wydali na vieriego w porownaniu do ronniego, to policzcie sobie kto byl lepszy za jaka cene, jezseli ktos z dwojki ronnie - bobo, to zdecydowanie na macdonaldo inter ubil lepszy deal.
Chyba nie o to Ci chodzilo, bo cena, biorac pod uwage 3 lata roznicy, byla podobna. Jezeli chodzi o wklad w jakiekolwiek "sukcesy" to na pewno Vieri mial wiekszy, Ronaldo jedynie zwrocil sie gdy odchodzil.
Paliuka
Posty: 52
Rejestracja: 12 cze 2007, 11:06

Odp: 11-stka wszechczasów Interu

Post autor: Paliuka »

Ale macie problemy. Ja bym po prostu wystawił 4 napastnikow: Vieri, Meazza, Mazzolla, Ronaldo :P. I nie mozna mowic ze Ronaldo mniejsze sukces odniosł niz Vieri. A co do wypowiedzi Ljaro odnosnie tej kontuzji. Czy według ciebie on sie jej nabawił na złosc komus czy co?? I co jak juz ja mial to co mial powiedziec ze nie bedzie brał kasy bo jest pierwszym w historii piłki noznej graczem- samarytaninem?? Wedlug mnie twoja wypowiedz jest bez sensu. Nazywac Ronaldo zdrajca chyba tez nie mozna gdyz cały czas on potwierdza ze Inter jest jednym z jego ulubionych klubó. przeszedł do Milanu po prostu dlatego ze był juz dosc stary a ta mimo to go chcieli.
P.S. Vieririego tez trzeba by zdrajca Nazywac i to potrójnym bo:
zdradził Juventus
zdradził Inter
zdradził Lazio
nie wiem czy mozna napisac ze zdradzil Milan bo tam sie po prostu nie sprawdził
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: 11-stka wszechczasów Interu

Post autor: Ljarro »

I co jak juz ja mial to co mial powiedziec ze nie bedzie brał kasy bo jest pierwszym w historii piłki noznej graczem- samarytaninem?? Wedlug mnie twoja wypowiedz jest bez sensu.
Dla Ciebie jest bez sensu bo nie zrozumiales kontekstu, chodzilo o to jak sie zachowal po okresie gdy klub go wspieral, a nie o samo branie pieniedzy.
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: 11-stka wszechczasów Interu

Post autor: RoB »

P.S. Vieririego tez trzeba by zdrajca Nazywac i to potrójnym bo:
Może nie zdrajcą ale judaszem jak najbardziej.
Paliuka
Posty: 52
Rejestracja: 12 cze 2007, 11:06

Odp: 11-stka wszechczasów Interu

Post autor: Paliuka »

wiem ze chodzi ci o to ze odszedł zaraz po kontuzji ale gdyby nie ta kontuzja to pewnie odszedłby duzo wczesniej i teraz nie mowiłby ze Inter to jeden z najlepszych klubów na swiecie. przypomnij sobie ze wtedy Real kazdego potrafł skusic.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: 11-stka wszechczasów Interu

Post autor: Ljarro »

No na "gdyby" zadnego argumentu przeciwstawnego podac sie nie da.
WasSsko89
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2008, 19:25

Odp: 11-stka wszechczasów Interu

Post autor: WasSsko89 »

no z Ronaldo jest to niewątpiwie jakieś nieporozumienie ... Coś tam grał ,ale żeby zaraz umieszczać Go w 11 -nastce wszechczasów ?! Nikt mnie nie przekona ,że zasłużył na to miejsce! Forza INTER !
szuli
Posty: 0
Rejestracja: 23 wrz 2006, 14:22
Lokalizacja: Częstochowa

Odp: 11-stka wszechczasów Interu

Post autor: szuli »

jak dla mnie R9 nadaje sie do tej jedenastki, trzeba pamiętać ile dla nas zrobił

niepodoba mi się to że postąpił tak jak postąpił ale przecież barce też "zdradził" a jakby poszedł do celtiku to napewno nieomieszkałby zagrać w rangersach :P
Obrazek

Obrazek
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: 11-stka wszechczasów Interu

Post autor: Dzonyy »

szuli są lepsi na jego miejsce a w takiej jednastce powinni patrzeć nie tylko na gre również na wierność klubowi , ilość spotkań.
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
slawkomir11
Posty: 94
Rejestracja: 30 lip 2011, 16:40
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: 11-stka wszechczasów Interu

Post autor: slawkomir11 »

Meazza koniecznie!
ODPOWIEDZ