Andrea Ranocchia

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: Serpente »

Coś niepewny dzisiaj ten nasz Andrea był,nie oglądałem eliminacji do ME ale tam chyba cały czas parę stoperów tworzył Barzagli z Chiellinim i w ważniejszych meczach raczej nie ma co liczyć na jego występy w kadrze,na dodatek jest spora konkurencja w postaci Bonucciego,mam nadzieję że w końcu niebawem ustabilizuje swoją formę bo dobre mecze przeplata z fatalnymi ;/
Obrazek
IlCapitano

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: IlCapitano »

Jeśli on był wczoraj niepewny to ja nie wiem jak musi zagrać. Obrona Włochów grała bardzo dobrze i poza jednym błędem Chielliniego, gdzie dał się wyprzedzić Peszce i wątpliwym karnym Ranocchi żadnych błędów nie widziałem.
Bardzo dobry mecz naszego defensora i mam nadzieję, że dopisze mu zdrowie bo powoli będzie musiał zastępować Lucio na środku.
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: yoda79 »

Grał pewnie, ale karny nie był wątpliwy według mnie. Inna sprawa, że z "Polską" nietrudno o solidny mecz-tym bardziej nie powinien prokurowac karnego.
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: Jaszczu91 »

Ranocchia zagrał dobry mecz wczoraj, ale to było spowodowane słabą grą przeciwnika. Jedynie Lewandowski mógł sprawiać małe problemy Ranocchii i to od razu skończyło się rzutem karnym. Mi podobał się spokój jaki Andrea zachowywał przy wyprowadzaniu piłki z obrony, przy presingu Polaków.
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
Gunnar
Posty: 566
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: Gunnar »

Andrea wczoraj trzon defensywy. Dobrego piłkarza poznaje się po tym, że zagra Ci dobrze i ze słabym i z dobrym więc teraz czekam na dobry występ w Serie A.
Obrazek
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: Kusy »

Ranocchia zagrał dobrze, a że rywal słaby to już inna sprawa. Zobaczymy jaką formę zaprezentuje na boiskach Seria A, bo po wczorajszym spotkaniu nie ma co go za bardzo chwalić, oczywiście cieszy że zaliczył dobry występ w reprezentacji.
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
fmlyhm
Posty: 129
Rejestracja: 31 sie 2010, 12:28
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: fmlyhm »

Jaszczu91 pisze: Jedynie Lewandowski mógł sprawiać mógł sprawiać małe problemy Ranocchii i to od razu skończyło się rzutem karnym.
Od razu, w 8x minucie :D

Moim zdaniem Ranocchia zagrał na poziomie Chielliniego, gdyby nie ten głupi (moim zdaniem - niesłuszny) karny, to byłoby idealnie. Pewnie grał, nie gubił się przy pressingu Polaków - jak najbardziej na plus mecz.
Obrazek
Kaamilos1908
Posty: 120
Rejestracja: 30 lis 2011, 19:59
Kontakt:

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: Kaamilos1908 »

Dokładnie Ranocchia gra już bardzo dobrze mysle że będzie stanowił o sile defensywy w Reprezentacji jak i w Klubie... Warunki ma idealne wszystko za nim przemawia....
*Fc Internazionale 1908*
zahor
Posty: 217
Rejestracja: 9 gru 2006, 12:33
Lokalizacja: Piechowice

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: zahor »

Jak moi drodzy koledzy ocenianie wczorajszy występ "Nowego Nesty"? Podkreślę to co wielokrotnie powtarzalem na tej stronie i co dalej bede głosił: Ranocchia jest za słaby na pierwszy skład. Jego wczorajszy występ tylko utwierdził mnie w tym przeświadczeniu - np. pierwsza bramka dla CSKA, ale i inne sytuacje których konsekwencje nie były tak poważne.
NIE dla Ranocchii w Interze!
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: forzaragazzi »

Kaamilos1908 pisze: Dokładnie Ranocchia gra już bardzo dobrze mysle że będzie stanowił o sile defensywy w Reprezentacji jak i w Klubie... Warunki ma idealne wszystko za nim przemawia....
Taaa... w szczególności ta jego zwrotność i przyspieszenie :P
VVujek

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: VVujek »

To powiedzcie mi drodzy kibice przy której bramce wczoraj zawinił ?
Dodam że przede wszystkim  dzięki Zabie zdobyliśmy jedyną bramkę 
zahor
Posty: 217
Rejestracja: 9 gru 2006, 12:33
Lokalizacja: Piechowice

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: zahor »

Na przykład przy pierwszej? Poza tym, obrońca z tego co wiem jest od bronienia, więc jak on lepiej strzela gole niż kryje to powinien być napastnikiem a nie obrońca :)
NIE dla Ranocchii w Interze!
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: Kusy »

zahor pisze: Na przykład przy pierwszej? Poza tym, obrońca z tego co wiem jest od bronienia, więc jak on lepiej strzela gole niż kryje to powinien być napastnikiem a nie obrońca :)
dobrze napisane :brawo:
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
VVujek

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: VVujek »

Dobrze,obejrzyj tą pierwszą sytuacje jeszcze raz.. nawet gdyby bł tam Samuel Vidić czy inny kozak to nic by nie zrobił (ewentualnie faul w polu karnym) akcja była rozegrana tak szybko i dokładnie że Ranochcia nie miał nic do powiedzenia i wątpię żeby  ktokolwiek dał rade przy tak rozegranej akcji.  

No może Usain Bolt  :lol:

:szal:
Kaamilos1908
Posty: 120
Rejestracja: 30 lis 2011, 19:59
Kontakt:

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: Kaamilos1908 »

Ogólnie jesli chodzi o mecz z CSKA to darujcie sobie oceny... Zobaczymy po meczu z Fiorentiną.. Moim zdaniem bardzo dobry obrońca tylko cała drużyna musi zacząć wkońcu grać na poziomie...
*Fc Internazionale 1908*
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: hQ »

Dzisiaj obejrzałem mecz na N-ce i szczerze to Ranocchia bardziej na plus niż na minus. Pierwsza bramka to konsekwencja straty Yuto. Kilkukrotnie ratował zespół dobrym odbiorem. Co chwilę słychać było komentarz: 'I znowu Ranocchia odbiera piłkę'. Czasem irytowało mnie 'przyjęcie, podniesienie głowy i yeb do przodu', ale to było niemal u wszystkich zawodników :).
Kaamilos1908
Posty: 120
Rejestracja: 30 lis 2011, 19:59
Kontakt:

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: Kaamilos1908 »

No o tym podniesieniu głowy i do przodu pisze od paru meczy... Niestety tak to czesto wygląda dwa podania na własnej połowie i wypieprzyć przed siebie może się cos uda....
*Fc Internazionale 1908*
zahor
Posty: 217
Rejestracja: 9 gru 2006, 12:33
Lokalizacja: Piechowice

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: zahor »

I jak tam Panowie?
Jak waszym zdaniem wypadł dzisiaj "Nowy Nesta"?
Równie wybornie co we wcześniejszych spotkaniach, po których był wychwalany pod niebiosa?
Cordoba >> Ranocchia
NIE dla Ranocchii w Interze!
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: Kusy »

"Nowy Nesta" dzisiaj pokazał klasę... Dziękujemy za tak wspaniały występ...
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
FReeFonix
Posty: 291
Rejestracja: 4 lip 2010, 21:01
Lokalizacja: Giżycko

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: FReeFonix »

Ranocchia, Maicon i Pazzini totalne dno w tym meczu. Już wolałbym, aby Chivu zagrał za niego.
Ostatnio zmieniony 1 lut 2012, 23:49 przez FReeFonix, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekObrazek


"Zesraj się, a nie daj się!"
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: Szycha »

Ogladając mecz i pisząc o wydarzeniach boiskowych z Orzeu-kiem prosiłem by Ranocchia nie odwalił jakiegoś babola w 2 połowie... SKLONOWAĆ WALTERA !!!
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: pewny »

nawet nogi nie dostawił aby próbować blokować strzał, jak to widzę to mnie "szla..k" trafia...

tutaj nogi nie dostawił, a z Napoli o własne nogi się potykał, cyrk...
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
mediolan
Posty: 383
Rejestracja: 11 maja 2010, 22:06

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: mediolan »

... nie ma co 1 mecz bez Samuela i wtopa to co zagral "Nesta" to sie kur w pale nie miesci! Cesar tez poprostu fenomen tak jakby mu sie nie chcialo rzucac po te pilki!!!!
Obrazek Obrazek
kostrzes
Posty: 56
Rejestracja: 10 gru 2009, 17:28
Lokalizacja: Płock

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: kostrzes »

Ranocchia podobnie jak Bonucci w Juventusie, swoja grą wprowadza tylko niepokój. Dzisiaj ewidentnie zepsuł nam wynik. Jeśli to ma być przyszłośc obrony Włoch, to Italia jak i Inter za daleko nie zajedzie z takim piłkarzem.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: Seba »

Rano ponownie udowodnił, że jest przereklamowanym piłkarzem. Już nie pamiętam kiedy Inter zachował czyste konto, gdy Włoch grał w pierwszym składzie. Jego szybkość i zwrotność wręcz powala na ziemię.
Obrazek
IlCapitano

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: IlCapitano »

Dlaczego nie grał dzisiaj Samuel?
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: miniu86 »

Ranochia vs Miccoli na lodzie. To się nie mogło skończyc dobrze. Niestety Ranieri ma za ciasny mózg.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
zahor
Posty: 217
Rejestracja: 9 gru 2006, 12:33
Lokalizacja: Piechowice

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: zahor »

@Il Capitano
Siwy twierdził, że nie jest w 100% gotowy fizycznie
NIE dla Ranocchii w Interze!
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: pewny »

szkoda tego chłopaka, zapowiadał się na dobrego obrońcę jak do nas przychodził, ale w ostatnich meczach udowodnił że pewnym punktem obronny to on już raczej nie będzie...
ma 24 lata, więc nie jest aż tak młodziutki, aby mu błędy wybaczać i myśleć, że się poprawi... spotkań rozegrał już sporo na wyższym poziomie i nic, a nic go to nie uczy... popełnia proste błędy, które dla nas są w skutkach bardzo bolesne...

zainwestowaliśmy sporo kasy w niego... uwaga... 18.500.000 mln euro, to naprawdę jak za obrońcę potężna kasa... miał być następcą Nesty, a wychodzi na to że nawet na ławkę się nie będzie nadawał... 
szkoda...
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
zahor
Posty: 217
Rejestracja: 9 gru 2006, 12:33
Lokalizacja: Piechowice

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: zahor »

Mógłby mnie ktoś oświecić i przypomnieć kiedy ostatnio jakiś duży klub kupił obrońcę za 18.5M euro? Przecież to jest skandal. Fajnie jakby udało się go sprzedać za chociaż połowę tej kwoty, bo na miejscu zarządu nie wiązałbym z nim przyszłości.
NIE dla Ranocchii w Interze!
ODPOWIEDZ