Andrea Ranocchia

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
IlCapitano

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: IlCapitano »

Juve kupiło Bonucciego za 15,5 baniek. Pocieszające jest to, że gra tak samo tragicznie jak Ranocchia u nas. Nie wiem czy kalectwo Ranocchi spowodowane jest kalectwem całej drużyny, bo np. taki Lucio to już w ogóle najlepiej jakby udał się na zasłużoną emeryturę do Brazylii.
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: yoda79 »

Ogólna rozpierducha na pewno nie ułatwia mu zadania,ale popełnia katastrofalne błedy; ja pitolę jak jakiś 15-latek w B-klasie. Jego gra to dno. Niestety, bo 18,5 mln piechotą nie chodzi i szkoda samego chłopaka. Inna sprawa,że ma jeszcze czas zmienić zawód.
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
Klinsi64

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: Klinsi64 »

jeśli muski tej drużyny,arcymistrzowie futbolu kaleczą,musi się to odbijać na mniej doświadczonych zawodnikach jak Yuto,Rano,Faraoni
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: MiRas. »

Ranocchia zrobił rzecz, która wydawała mi się niemożliwa... aż do wczoraj. Osiągnął on gorszy poziom, aniżeli sam miszcz miszczów Cristian Chivu. Można powiedzieć, że jak na obrońcę jest młody, ale nie należy zapomnieć, że ochrzczono go kiedyś drugim Nestą, a Nesta w jego wieku był kapitanem Lazio Rzym i jednym z najlepszych obrońców świata. Na chwilę obecną prędzej mu do do Simone Lorii, niż do Alessandro Nesty.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: hQ »

Jak się gra raz na 15 spotkań to brak ogrania wychodzi. Choć będąc w zespole o takiej renomie powinno się z miejsca być gotowym do gry na najwyższym poziomie od pierwszej do ostatniej minuty. Jak na mój gust to niech Lucio z Samuelem kończą sezon w Interze, a Ranocchia niech będzie przygotowywany od następnego sezonu do pierwszego składu.
Filip©
Posty: 1080
Rejestracja: 19 lis 1990, 01:00
Kontakt:

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: Filip© »

Nie ukrywam, że z Andreą w poprzednim roku wiązałem spore nadzieje. Grał przyzwoicie. Mecz z Schalke? Ok, traktowałem to jako wypadek przy pracy, ale teraz? To jakaś katastrofa. W każdym meczu, w którym gra zawsze prezentuje przeciwnikom bramki. Mam nadzieję, że w końcu się ogarnie, bo ponad 18 baniek na obrońcę, to kupa kasy... Nowy Nesta? Takie określenia są dla mnie żałosne, jak Rano przychodził, tak go ochrzciły media, ale na litość boską! gdzie on a gdzie Nesta.

@zahor, z tego co kojarzę, to:
Chelsea - Bosingwa 21 baniek chyba
Real - Coentrao 30 baniek
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: yoda79 »

brakiem ogrania nie tłumacz,że wożą go wszyscy (prawie) jak chcą i podejmuje bezmyślne decyzje na boisku.
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: pewny »

no tak... 18,5 mln euro to spora kasa... a jak już mówimy o kasie, to Pazzini też wtedy w styczniu 2011 roku przyszedł za spora kasę... daliśmy za niego nie dużo więcej, bo 19 mln...
także kasa na transfery "szła", tylko niewypał to się okazał :(
razem to daje 37,5 mln euro... można było kupić Sancheza za tą kasę, dużo by wymieniać...
(wiem że o Pazzinim nie ten wątek, ale miałem na myśli źle zainwestowaną kasę)
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Klinsi64

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: Klinsi64 »

po prostu nasi kupując zawodnika nie patrzą na to jaki kto ma charakter,słabsze strony,czy pasuje do drużyny czy nie,czy chce go trener,tylko biorą co popadnie...
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: MiRas. »

pewny pisze: Pazzini też wtedy w styczniu 2011 roku przyszedł za spora kasę... daliśmy za niego nie dużo więcej, bo 19 mln...
19 mln? Z tego co wiem, to było to 12 mln € plus Biabiany. Więc tych 7 mln € nie wliczałbym w poczet kasy, którą straciliśmy, bo z Biabianego wówczas pożytku nie było żadnego.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: Chuchu »

Krótko mówiąc - miał być drugi Nesta, jest drugi Andreolli.
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: pewny »

MiRas. pisze:
pewny pisze: Pazzini też wtedy w styczniu 2011 roku przyszedł za spora kasę... daliśmy za niego nie dużo więcej, bo 19 mln...
19 mln? Z tego co wiem, to było to 12 mln € plus Biabiany. Więc tych 7 mln € nie wliczałbym w poczet kasy, którą straciliśmy, bo z Biabianego wówczas pożytku nie było żadnego.
tak masz rację... wchodził w grę Biabiany wyceniony na 7 baniek, więc uznajmy te 12 mln euro...
to i tak sporo :/
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: Serpente »

Chuchu pisze: Krótko mówiąc - miał być drugi Nesta, jest drugi Andreolli.
Jak Nesta zacznie popełniać takie kiksy to nie widzę nic dziwnego w tym stwierdzeniu  :-D
Ostatnio zmieniony 18 lut 2012, 16:11 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
peter0512
Posty: 310
Rejestracja: 4 lis 2010, 12:06

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: peter0512 »

A mnie zastanawia z czego wynika ta słaba postawa. Mam wrażenie, że gdyby pograł kilka meczy to byłby pewniejszy. Właściwie zawsze tak miał - jak grał dużo to było wszystko naprawde dobrze, jak wchodził na jeden mecz to coś spieprzył. Pytanie tylko czy jest sens trzymać rezerwowego, który na rezerwowego się nie nadaje. Popatrzmy na Borussie, oni maja Santane i nie ma znaczenia czy on gra czy nie gra, czy wchodzi na pare minut, ale kiedy on gra nie ma strachu, że zrobi coś mega głupiego. Więc albo Andrea do pierwszego skladu i przeczekać jego niemoc, albo sprzedać puki jeszcze można za niego dostać sporo pieniędzy.
Obrazek
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: Piekarz »

W zeszłym roku od meczu z Napoli w Pucharze Włoch do końca sezonu opuścił tylko dwa mecze (na 25), a grał coraz gorzej i popełniał coraz większe błędy. Nie, obawiam się, że słaba postawa wynika z tego, że słaby jest ten piłkarz.

Mocno za niego ściskałem kciuki, ale obecnie nie chciałbym go już kiedykolwiek zobaczyć w koszulce Interu.
Parole e aggettivi non bastano piu. Servono atti concreti, come la candidatura al Pallone d'oro, e chi gli nega il voto non e figlio di Maria e non capisce nulla. Immenso, indescrivibile. Fino alla fine Il Principe Diego Milito.
lena182
Posty: 219
Rejestracja: 19 maja 2010, 11:33

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: lena182 »

z całym szacunkiem... jak zobaczyłem drugą i trzecia bramkę to myślałem że padnę i się nie podniosę... prawda jest taka że to nie Ranieri jest winny nawet nie Moratti... tylko sami zawodnicy... nie ważne jak trener będzie motywował, jaki program szkoleniowy ułoży i jaką taktykę ustawi... jeżeli zawodnikowi nie zależy, nie koncentruje się na swoich zadaniach to nic z tego nie będzie... prawda jest taka że wiele meczów za czasów Jose czy Manciniego nie każdy mecz wygrywaliśmy bo mieliśmy genialną taktykę czy genialnych zawodników... wiele meczy (właśnie takich jak te ostatnie) wygrywało się dzięki koncentracji, determinacji i woli walki... o ile częściowo można zrozumieć takich gości jak milito, lucio, maicon którzy wygrali "wszystko", są "starzy" ale i tak jeszcze zdarza im się zagrać dobry mecz. To niestety ale postawy Ranocchi czy wspomnianego Pazzo nie potrafią zrozumieć... los dał im "szansę" gry w Interze a oni ją ewidentnie marnują... prawda jest taka że Ci goście jeszcze nic nie wygrali (puchar Włoch na całe dwa lata gry to mało w stosunku do lat poprzednich). Moratti ostatnio mówił coś że na szacunek kibiców trener musi zapracować i że Ranieri jeszcze tego nie zrobił... jak dla mnie Ranieri zasługuje na większy szacunek i uznanie niż taki Ranocchia przez cały ten czas jeszcze nie udowodnił swojej przydatności dla drużyny... nr który został mu przekazany to był kredyt zaufania którego on na razie w najmniejszym nawet stopniu nie spłaca... jak dla mnie może tu być dla niego ostatni sezon w Interze...
dziękuję...
Obrazek
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: Seba »

Czasem odnoszę wrażenie, że nasi kompletnie nie obserwują zawodników, tylko sugerują się opiniami mediów. Okrzyknięto go nowym Nestą i Moratti od razu oszalał na jego punkcie. Przecież w Bari rozegrał bodajże 13 spotkań. Później odniósł kontuzję kolana i tyle go widziano na boisku. To wystarczyło, aby płacić za niego 18 mln ? Chyba, że Preziosi robi nas tak w wała, bo Kucki o mały włos także nie pozyskaliśmy, po kilku dobrych występach.
Obrazek
peter0512
Posty: 310
Rejestracja: 4 lis 2010, 12:06

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: peter0512 »

A'propos numeru, który dostał. Strasznie brakuje mi w zespole Materazziego. Jego, Eto'o. Samuelowi zawsze chciało się grać, a Marco, cóż, jak grał to czasem popełniał koszmarne błędy, ale on nie musiał grać, wystarczyło, że był i wszystkich wspierał. Pozbyliśmy się zawodników z sercem, a zostały same cienie piłkarzy. I jeszcze zdjęcie jako podsumowanie: http://s3.amazonaws.com/data.tumblr.com ... zwDfLlo%3D
Obrazek
lena182
Posty: 219
Rejestracja: 19 maja 2010, 11:33

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: lena182 »

materazzi jak najprędzej powinien dostać etat w szatni jako główny motywator zespołu... różnica miedzy nim a ranocchią jest taka że Materazzi budził respek samym wyglądem i stylem poruszania się po boisku. był twardy i nieustępliwy. Ranocchia (fakt że jest jeszcze dość młody) jest na razie słaby i mało stanowczy. często mam wrażenie że aż przestraszony... na prawdę taka trochę żaba...

tak już bez emocji (w ostatnim wpisie wołałem wręcz żeby go sprzedać) życzę mu żeby jednak się odnalazłw koszulce Materazziego... ale żeby nie robił tego zbyt długo...
Obrazek
zahor
Posty: 217
Rejestracja: 9 gru 2006, 12:33
Lokalizacja: Piechowice

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: zahor »

Fajnie, naprawdę fajnie, że Strama postawił na Pana Żabkę. Pierwszy mecz od dawna w pierwszej jedenastce i wystarczyły mu ledwie cztery minuty żeby zawalić bramkę.
Nowy Nesta, nie chłopaki?
NIE dla Ranocchii w Interze!
IlCapitano

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: IlCapitano »

Dobra, nie podniecaj się, bo mecz dopiero się zaczął.
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: and1 »

Nie tylko nr. wiąże go z Materazzim. Solidny obrońca, ale potrafi walić takie babole jak dzisiaj...dokładnie jak Materac...niestety solidny średniak z Ranny i nic więcej z niego nie będzie.
Obrazek
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: Kubus »

Powiedzieli po ...45 minutach. Wezcie dajcie czlowiekowi szanse, najlepiej na wypożyczeniu a nie po połowie meczu ktos okresla czy z niego cos bedzie czy moze nie. Ja bym go wypożyczył.
Obrazek
zahor
Posty: 217
Rejestracja: 9 gru 2006, 12:33
Lokalizacja: Piechowice

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: zahor »

Ja to określam po ponad roku jego gry w Interze, nie po 45 minutach.
Poza tym, jeśli kupuje się zawodnika za prawie 20 milionów to chyba nie po to żeby się gdzieś jeszcze ogrywał, tylko żeby wszedł do pierwszego składu.
NIE dla Ranocchii w Interze!
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: magneto86 »

I tak sezon jest stracony, więc niech się chociaż ogrywa...Jak zawali kilka meczów pod rząd to będzie można z czystym sumieniem się go pozbyć. Gdzie się podział jego talent ja się pytam :-x
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: Seba »

magneto86 pisze: I tak sezon jest stracony, więc niech się chociaż ogrywa...Jak zawali kilka meczów pod rząd to będzie można z czystym sumieniem się go pozbyć. Gdzie się podział jego talent ja się pytam :-x
Pytanie, czy on w ogóle miał talent, czy był to zwykły wymysł mediów, na który jak zwykle nabrał się nasz zarząd (czasem odnoszę wrażenie, że kompletnie nie obserwują zawodników, tylko kupują, bo został okrzyknięty nowym Nestą, Zidane'm, Figo itp.). Po drugie jak można dać 20 mln za zawodnika, który na 38 kolejek rozegrał raptem 13 spotkań ? W dodatku w słabym Bari. Później odniósł kontuzje kolana i tyle go widzieli. Po trzecie ten chłopak ma już 24 lata. W tym wieku powinien już wymiatać, być ostoją defensywy, a w Interze traktuje się go jako talent, który trzeba ogrywać. Kaczka, to maks co może z niego być.
Obrazek
fmlyhm
Posty: 129
Rejestracja: 31 sie 2010, 12:28
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: fmlyhm »

Seba. pisze:
magneto86 pisze: I tak sezon jest stracony, więc niech się chociaż ogrywa...Jak zawali kilka meczów pod rząd to będzie można z czystym sumieniem się go pozbyć. Gdzie się podział jego talent ja się pytam :-x
Pytanie, czy on w ogóle miał talent, czy był to zwykły wymysł mediów, na który jak zwykle nabrał się nasz zarząd (czasem odnoszę wrażenie, że kompletnie nie obserwują zawodników, tylko kupują, bo został okrzyknięty nowym Nestą, Zidane'm, Figo itp.). Po drugie jak można dać 20 mln za zawodnika, który na 38 kolejek rozegrał raptem 13 spotkań ? W dodatku w słabym Bari. Później odniósł kontuzje kolana i tyle go widzieli. Po trzecie ten chłopak ma już 24 lata. W tym wieku powinien już wymiatać, być ostoją defensywy, a w Interze traktuje się go jako talent, który trzeba ogrywać. Kaczka, to maks co może z niego być.
Bo w Interze młody talent to zawodnik do 30 lat, więc jeszcze parę lat ogrywania się przed Ranocchią :)
Obrazek
Dynia
Posty: 80
Rejestracja: 12 wrz 2006, 18:57
Kontakt:

Odp: Andrea Ranocchia

Post autor: Dynia »

Kubuś:) pisze: Powiedzieli po ...45 minutach. Wezcie dajcie czlowiekowi szanse, najlepiej na wypożyczeniu a nie po połowie meczu ktos okresla czy z niego cos bedzie czy moze nie. Ja bym go wypożyczył.
taaak , dajemy za gościa prawie 20 baniek i jeszcze bedziemy go wypożyczać robiąc przysługe innemu klubowi, chociaż przysługa to za dużo powiedziane bo koleś jest jednak przereklamowany. 1 na 1 ze starym ale zwinnym Miccolim nawet nie ma sie co podejmować. Gość jest co najwyżej średniakiem , dawno nie widziałem na środku nikogo słabszego w Interze, ostatni taki to chyba był Rivas, bo Burdisso czy nawet swego czasu Cambiasso na środku grali zdecydowanie lepiej.
Klinsi64

Re: Andrea Ranocchia

Post autor: Klinsi64 »

Rannochia dostał wezwanie do Prokuratury i nie zagra z Hajdukiem,Pewnie Bonucci go wsypał :D
Granat105
Posty: 13
Rejestracja: 27 kwie 2012, 22:07

Re: Andrea Ranocchia

Post autor: Granat105 »

Szczerze to wolę Ranocchię od tego drewna Chivu ... Niestety chyba on zagra na środku obrony z Silvestre na mecz z Hajdukiem. Noo panowie to mamy dwie niewiadome na środku obrony :(
ODPOWIEDZ